Jak zní věta covidova

 

Žijeme intenzivní život. Nemine den, abychom nebyli konfrontováni s řadou pseudoinformací, polopravd a skutečných fejků. A šíří je především ti, kteří varují před názorovými oponenty, jakožto zdrojem téhož. Ke  mně osobně se například už týden dostávají zprávy, že právě začala izraelsko-íránská válka. Na to mě pravidelně upozorňuje  YouTube. A konkrétní produkce spadá pod jakýsi militaristický kanál v angličtině. Ne  že by nebyly problémy ve zmíněné relaci, ale bombardování rafinérií a plynových plošin není realitou. Co se tím vlastně sleduje? 

Vedle toho ale běží skutečná válka covidových mutantů.  Tempora mutantur et nos mutamur in illis. Zásobníky corony jsou neustále doplňovány novým a novým střelivem, a to přesto, že terčem střelby už se staly i vlastní řady vakcínové rezistence. Někdejší údajné fejky tzv. odpíračů se staly skutečností a covidová opatření jdou ještě dál, než si kdo troufnul odhadnout. Kam až celá situace dojde? 

Tzv. celosvětová pandemie přes věhlasné globální lockdowny žije svým vlastním životem. Je zřejmé, že je živena vlastní mocenskou infúzí. Strachem a zainteresovaností jedněch, psychologickou a mentální výbavou těch ostatních. Už přes rok a půl neplatí někdejší běžné dělící linie a jsme dokonce svědky toho, jak druhdy racionálně myslící a vážené bytosti se mění v covid-trosky bez schopnosti posoudit evidentní každodenní rozpory doprovázející celou tzv. pandemii. Tak třeba teď naposledy se nechala slyšet herecká celebrita Jennifer Aniston, že ona jako očkovaná se přestane stýkat s každým, kdo není očkovaný. Přišel s tím mainstream, tak by to měla být pravda. 

Jennifer Aniston je dodneška hezká ženská, ale co se jí stalo, že je schopna udělat ve svém životě takový řez? Pokud má chlapa a on nebude očkovaný, rozejde se s ním? Proč jen to tak připomíná nacistickou dobu se žlutou hvězdou? 

Jsme svědky praxe, kdy státy prakticky na celém světě se stávají nástrojem nějakého záměru, o jehož konci patrně nemají zdání ani sami strůjci dlící v globální deep ilegalitě. Jsme svědky doby, kdy se formálně bojuje proti drogám, ale zároveň se jiné formou psychologické války dostávají na trh. Státy už dávno přestaly sloužit lidem. Zato se před našima očima mění na dealery drog, přičemž ještě stačí vyhrožovat těm, kteří zázračnou drogovou aplikaci nechtějí podstoupit. Dojde až na koncentráky? 

Drogově závislý potřebuje svojí pravidelnou dávku. Tak se to obecně popisuje. A závislost může mít  různou podobu, například hrací automaty. Z toho plyne, že ve všeobecné  atmosféře strachu lze úspěšně navodit pocit  osobního  ohrožení, ale zároveň s tím i dojem ochrany, s nímž běžně kalkulují především komerční pojišťovny. Máme covid? Ano! Máme vakcínu? Ano! Stačí jen dvojí popřípadě i jen jedno píchnutí.  Ovšem vzhledem k neustálým mutacím (tempora mutantur) a dočasným účinkům zázraku bude třeba aplikovat další a další dávky. Už se tím vlastně nikdo netají. Copak na to Jennifer Aniston? 

Každý den máme před očima naprosto šílené výdaje států na tzv. ochranu proti covidu. Kdyby si tu ochranu měli  vyděšení a oportunisti platit sami, tak by čísla tzv. proočkovanosti vypadala podstatně jinak. Proto státy zatím berou tyto výdaje za své, tedy aspoň opticky. Ve chvíli, kdy stát oznámí, že se musí šetřit a příjemci drogových vakcín budou postaveni před realitu návyku a ochrany za svoje, tak teprve pak nastane katarze, jejíž konečnou podobu lze teď jen těžko odhadnout. A vyděšení s návykem budou platit i kdyby nakonec šlo jen o placebo. Jsou na život drogově závislého připravení konzumenti covidových vakcín? Nic se nebude léčit. Účelem je vytvořit masu závislou na produktu farmaceutických producentů a přidružené transmise.  A aby se kšeft hýbal, tak mutace jsou logickým vstupním materiálem, jak věci dál rozvíjet. Nehledě na tuto  záležitost se však už definitivně rozjel i kšeft s falešnými QR kódy, který slibuje další vysoké zisky. Stejně jako někdejší prohibice v USA.  

Jak tedy zní věta covidova?

Pro každého drogově závislého platí, že délku  jeho života  lze spočítat pomocí výdajů a ztrát. 

     

5 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alva
Alva
7. 8. 2021 8:59

Výborné, logické a srozumitelné – snad i Svědci covidovi by museli pochopit, kdyby chtěli. Ovšem někteří z nih by potom ztratili téměř smysl života – nemohli by ve se cítit hrdiny ve svém osobním svatém boji za záchranu lidstva. Jinak si neumím vysvětlit čím to je, že ze svého „zorného pole“ vyškrtnou takové ověřitelné zprávy ohledně plánu na Velký reset, NWO apod., které se objevují i v dokumentech jako je Agenda20, Agenda30, výroční zprávy Římského klubu apod. Skoro bych je přirovnala k těm tvrdošíjným zastáncům teorie, že migranti přicházejí do Evropy sami, z vlastního rozhodnutí a výhradně pro sociální dávky,… Číst vice »

zart
zart
7. 8. 2021 9:29

Milé číst od Orinoka nějakou práci a nikoliv jen komentáře a osobní vzatý přes OM. Ta neuvěřitelnost Alvy spočívá ve prostém duševním zpoždění a výlučném odkázání se na zevní informace. Ty jsou vždy zpožděné a velice chabě popisují realitu. Člověku musí být ihned a dokonce i před zřejmé, co se děje z hlediska mimo čas a prostor. A své zjištění si pomocí zevních zjištěni a informací pouze ověřuje. Pokud je odkázán pouze na informace, které si vybírá dle svého založení, a z nich kompiluje obraz reality, je již dávno pozdě, a celkem nezáleží na tom, jestli je jeho obraz reality… Číst vice »

orinoko
orinoko
7. 8. 2021 11:26

Zdravím z jiného letniste. Ale jen 500 metrů od Vlčí boudy. Covid je pravděpodobně zděšen místní atmoSFEROU a rezignoval. Tady ho nemá nikdo, dokonce ani ve vlastní hlavě. Ve vlaku mládež triskala do kytar a já měl jakési deja vu někdejších trampských potlachu. Kančí guláš v Meruši dobrý, ale dvanáctka Lobkowitz – to je žrádlo. Nemám odhad, kolik těchto pif udělám. Tee dneska netřeba. Svět je nekonečný terén k objevování. … Česko má svoji Trubku a ruský Yandex mi poslal velké srdíčko za jednu fotku. Velmi rajcuje pohled na dospělé i děti a na mladé bez elektropohonu. Jedno orosene pokusím… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
7. 8. 2021 11:55

Jen tak na okraj. Majiteli kempu přijeli známi. Baví se o kseftu v plné šíři. Oproti loňsku kšeft spadl o další třetinu. Večer se v mnohých případech jede na pastikach, burtech a podobně. Občerstvení na okénku je okrajové. Obecně jsou problém brigády. Některé restaurace například už fungují jen na rozvoz. Především pizzérie. Potkam-li někde toho odborářského kripla z Aspen institutu – Středulu, tak na takovouto drzkovou nikdy nezapomene.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
7. 8. 2021 12:28

Pro orinoko – mimo téma:

Když jsem bnyl u toho Oldfielda „o něčem“ – tak jsem narazil na podstatně novější věc (je jich tam víc).
On si vždy uměl vybrat správný hlas k tomu co potřeboval – tak i tentokrát. Zpěvačka vypadá trochu jak Aneta, ale hlas za čtyři Anety.

A jako Dylan se s roky nebojí měnit styly a přitom zůstat stejný …

https://www.youtube.com/watch?v=oFFzdaK2xNU

Gatta
Gatta
7. 8. 2021 11:48

https://www.youtube.com/watch?v=_euDhMDDRq4

Stín na zdi!

Jako stín na zdi!

Zacházej se mnou jako s vězněm,

Zacházej se mnou jako s bláznem.

Zacházej se mnou jako s poraženým,

Použijte mě jako nástroj.

Postav se mi tváří v tvář, dokud nemám hlad,

Zatlač mě do chladu.

Zacházej se mnou jako se zločincem,

Jen stín na zdi!

Stín na zdi! …

Last edited 1 rok před by Gatta
orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
7. 8. 2021 12:25

To je dobrá věc. Měl by to zpívat Chris Farlow. Zemitý hlas podobně jako Joe Cocker. Chris byl kdysi označován za fasistu a přitom je to jen patriot. Možná zdůrazněný. Točil se třeba Jimmy Pagem z Led Zeppelin anebo zpíval v kapele … a výpadek. Už jsem starý vul. Ale mladá mi jednou říkala, že z jejich Black Snake ji přepadla těžká depka. Na svých výběrech se snažím hladit plysi, ale zároveň i brousit glasspapirem.

orinoko
orinoko
7. 8. 2021 16:03

Měl jsem dlouhý vstup, ale první tablet rezignoval na dvouprocentní výživě a zkolaboval. Včera jsem přesunoval prakticky celý den všechno možné na ceskou trubku včetně komentářů fotek a videí. Měl jsem chvílemi pocit hackera, neb jsem server stačil zahltit tak, že kolaboval. Také. Takový mrdas jsem už dlouho nezažil. Dnešek je velmi památný den. Diskuse se čtyřmi ženskými. V noci jsem šel pozdě spát a ráno velmi neklidné vstával. A teď mi do uší rve Leslie West – Když je muzika v pohybu. A muzika je silná. On rapuje. A já hodně špatně rozumím. Mix devastacni melodie a rytmického polovičního… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
7. 8. 2021 20:33

Tak, dokonáno jest. Dorazil jsem do Žiro, abych v riti potkal Veselí nad Lužnicí. Provokoval jsem okolí plky, až jedna ženská přistoupila a zeptala se? Jsi Mirek Pééé? Jasně!! Přede mně si stouply dvě ženské a ta dcera byla jak ze žurnálu sexuality. Povídám – máš krásnou dceru. A odpověď? – To je všechno, co mi k tomu řekneš? Snaha té mladé ženské byla evidentní – musíte spolu mluvit. Už dlouho se mi nestalo, abych jedno výrazné rozhodnutí ve vlaku za hodinu směnil za adventuru pohledné mámy a dcery, na kterou bych mohl být pyšný. Všechny ženské vzkazují – žij!… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
7. 8. 2021 20:58

Byla to aspoň náhle objevivší se dcera …???

Za to, že si těma ženskýma nedáš pokpoj – tak tady máš jednu trampárnu od bratrů Ryvolů (zpívá Pacifik):
A jak říkal Limonádník Tornádo Lou: „Tady máte pětidolar – sledujte ho a třeba to Vás přivede na počestnější myšlenky“ :-)
https://www.youtube.com/watch?v=pUXeHxoDgdM

PPK
PPK
7. 8. 2021 20:19

Vzhledem k tomu, že vakcína není chemická návyková droga, je tu logická otázka: Nechat či nenechat se dobrovolně a „zdarma“ naočkovat bez záruky soudní odpovědnosti výrobce a jeho dozorového státního zdravotnického orgánu (o očkujících lékařích nemluvě)? Vakcínou, která je údajně vyrobena proti Covidu-19? Proti Covidu, který existuje jen v kampaních politiků a novinářů, kteří nechtějí přijít o svůj dobrý džob a někteří i o život? Inu, to je stejné, jako si zdarma sednout do zájezdového autobusu bez cílové cedulky a očekávat, že ten autobus takového „chytrého“ cestujícího vykuka zaveze přímo k němu domů na dvorek. Já vím, je v tom… Číst vice »

Last edited 1 rok před by PPK
idiotronic
7. 8. 2021 20:54

Nejsou jen záporné zprávy. Z dnešního SEZNAMu vyplývají čtyři zmrtvýchvstání.
K biskupovi mne nepustili (nesporně jde o zázrak), ale následná zpráva to potvrzuje.

jesus.jpg
Alva
Alva
Reply to  idiotronic
8. 8. 2021 11:55

V téhle tabulce jsem se nikdy nevyznala. Jak může být „úmrtí -4“?
Předpokládám, že ta čísla na prvnm řádku se přičítají k celkovým počtům, uváděným v řádku druhém – ale co těch -4 úmrtí?
Čtyři mrtví náhle obživli?

Jan Kristek
Jan Kristek
8. 8. 2021 5:59

Léta všude a všem melduju, že když člověk nemá sex, ztrácí pud sebezáchovy, a z toho důvodu je také sexualita potlačována. Teď se mi ozvala dřívější přítelkyně, že ten její nynější není tak dobrý, že by měla zájem. Ale mezitím se nechala opíchat vakcínou. Tak se asi od ní nechci nechat nakazit…

Alva
Alva
Reply to  Jan Kristek
8. 8. 2021 12:03

Nechci být jedovatá, ale – není to nový trik v kampani „plán očkování splníme na 100%“?.
Dáte-li se opíchat, bude sex a jste-li státní zaměstnanec, pak i 2 dny placeného volna.
To víte, zájemci došli, vakcíny zbývají a plán se plnit.musí :-))

orinoko
orinoko
Reply to  Jan Kristek
9. 8. 2021 10:00

Ještě k sobote. 2 ženské ze 4, se kterými jsem seděl u stolu byly cockovane. Bylo to nutné, pracují ve zdravotnictví. Jedna poté měla nějaké problémy. Ta druhá mi kromě jiného sdělila, že celá situace má konkrétní následky, o kterých se mlčí …. běžné se takovými zabývají psychiatři.
Nehledě na vážnost okolností jsem budil rozruch výrazem „cockovani“. Neřešili jsme samotný fakt oněch dvou ze zdravotnictví, bralo se to jako – výjimečně mám kalhotky. Zato okolnost, že jsme co chvíli řvali smíchy, budila zvědavost okolních stolu. A to ještě stačím propagovat OM.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
9. 8. 2021 11:53

Tablet mi na Trubce nezobrazuje adresní řádek. Takže nejsem ve stavu odeslat promptní odkazy. Tento obrázek měl jít už v sobotu. Na webu je veden s textem – Posezení se šlechticem.

Měruše 1.jpg