Je Evropská komise neomylné božstvo?

Jistě je, vždyť je to komise složená z lidí tak nesmírně moudrých a nadaných rozumem tak bezchybným a neselhávajícím, že jakýkoli omyl či chybný úsudek kteréhokoli z jeho osmadvaceti členů je naprosto vyloučen. A je vynikající okolností, že míru této nadlidské duševní dokonalosti celé komise jako celku i každého z jejích členů zvlášť jsme si mohli my Češi v minulosti (a můžeme tak činit i v přítomnosti) tak říkajíc osahat na jednom z členů této komise, jímž je naše krajanka a komisařka Věra Jourová. Nuže a teď si představme, že duchem stejně ryzím, úsudkem stejně svrchovaným a rozvahou stejně nadlidskou, jakými vládne ona, vládne ve stejné míře všech 28 členů evropské komise. Takže tady už, moji milí, zapomeňme na pozemská měřítka, zde už míříme – co se ducha týká – k transcendentnu, čili k čemusi, co se vymyká běžným lidským měřítkům. A ptáte-li se v tomto už jakémsi nadpřirozeném světě na to, co je pravda a co je lež, či co je správné a co nesprávné, počínáte si stejně rouhačsky a nepatřičně, jako kdybyste v chrámu páně za zvuků té nejryčnější dechovky otevírali hanbinec.

Evropská komise tedy rozhodla a to, jak rozhodla, se už netýká našich úsudků, je to svaté a jako svaté to tedy musíme i přijmout. A nechytračit, nešvejkovat, nekombinovat, že všechno může snad být i tak, že Evropská komise může jet proti Babišovi, protože on jede proti řízené evropské imigraci, kterou ona naopak tvrdě prosazuje. Že se o něm v evropských městech a hlavně pak v Bruselu mluví jako o balvanu, který v zemích Visegrádské čtyřky stojí této řízené imigraci v cestě, a že kdyby se odvalil on, odvalí se pak už z téže trajektorie pohodlněji i Maďar Orbán, po něm Polák Duda a nakonec i Slovák Pellegrini.

To vše jsou jistě sprosté pomluvy, protože Evropská komise je stejně vysoko morálně i svým rozumem. Takže spěte klidně, nalézáte se v těch nejspolehlivějších a nejspravedlivějších rukou na světě.

Dobrou noc, milé děti.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
4. 12. 2019 13:42

Letmo jsem prošel českou pavuCINU. To je zase nadeleni. Babis je stredobodem nenávisti ve světle těžkých propadu volicskych preferencí některých stran, především pak ptakostrany a soudruhu Piratu. /Kde jsou ty doby, kdy si jejich vítězství ve volbách přál hudryper?/ Je zvlastni, jak se v Česku hodně rychle dokážou odkopat strany nově vzniklé proti zumpe starých stranických operatoru. Vypadá to, že Klaus mladší luxuje ty, kteří ho vyhodili a zároveň včerejší naděje nepoucitelneho pražského elektoratu, který se v průběhu času začíná jevit jako s přehledem nejdebilnejsi volic, jaký kdy tato země mela. Trikolora by se už ted dostala do Snemovny a… Číst vice »

orinoko
orinoko
5. 12. 2019 15:55

To si Pravda a láska nasra.ly do bot.
Prokurátor Zeman apeloval na presumci neviny Babise, a nastal pravý opak. Babis už má být právě teď palen na hranici, nejlépe na Letne.
Ty vole, Samozvanci a ztroskotanci z Rudého práva hadr. Takový vyhrez nenávisti v době VESkrnovy VIZE, to snad ani Bakala nevydycha.
Ale nedivme se.
Kolaborantum se krátí cas. A nejvíce pak soudruhum Piratum. Zase jedna česká obskurní oKLIKA.

manasek
manasek
5. 12. 2019 21:42

Všechny akce neziskovek jsou pod ochranou Policie ČR! Všechny akce alternatívy jsou pod útokem Policie ČR! Všiml si to někdo?