Je nepravděpodobné, že Vladimir Putin stojí za otrávením Skripala

Proč je velmi nepravděpodobné, že by za otravou bývalého agenta S. Skripala byl osobně Vladimir Putin? Komentář Irish Times ukázal na poněkud jiné okolnosti případu.

Séamus Martin pro noviny Irish Times píše, že útok by byl pro Rusko kontraproduktivní a ohrozit budou výměny agentů.

Zdroj: !argument

Tereza Spencerová: A to víte, pro koho on vlastně pracoval? Fakta k otrávenému agentu Skripalovi

„Britská média připomínají, že nyní už roky spolupracoval se soukromou bezpečnostní agenturou Orbis Business Intelligence, v níž působil také Christopher Steele, autor většiny ‚zaručených kachen‘, které si objednala Hillary Clintonová, aby dokázala Trumpovy vazby na Rusko. Celá ta konstrukce se ale zhroutila už před pár měsíci, a tak se Skripal mohl stát nepohodlným i antitrumpovskému táboru, protože, znáte to – kdo zradil jednou, může se nechat koupit a mluvit znovu,“ analyzuje Tereza Spencerová.

Zdroj: Literární noviny

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
20. 3. 2018 7:52

peter. napsal
Spomínam si,ako sme všetci vo volbách držali palce tomu šábesgójovi.

To je výsledek toho, že většinou máme na výběr jen mezi špatným a velmi špatným. Hitlary byla tak válkychtivá, že jsme její porážku museli vnímat pozitivně. A přiznám se, že kvílení všech liberálů nad tím, že válka nebude hned zítra bylo také uspokojivé. Nicméně nedalo se přece čekat, že stát, jehož hlavním hospodářským pozitivem je vývoz zbraní a s tolika vojenskými základnami po celém světě se promění v mírumilovného beránka.

peter.
20. 3. 2018 8:10

Bety napsal
Nicméně nedalo se přece čekat

Zablahoželať víťazovi prezidentských volieb v takom štáte akým je RF,je elementárnou slušnosťou každého štátnika,pokiaľ tie štáty nie sú vo vojnovom stave.
Trump to neurobil,USA nie sú s RF vo vojnovom stave a tak sa toto Trumpovo chrapúnstvo nedá nazvať inak,ako pokus o poníženie Putina.Pokiaľ viem,tak Putin Trumpovi nadšene gratuloval k zvoleniu medzi prvými.

Bety
Bety
20. 3. 2018 8:30

Že jsou američtí představitelé namyšlení chrapúni přece víme, jen nás stále překvapuje, že meze jejich „chrapúnstva“ prostě nemají meze.

peter.
20. 3. 2018 9:06

Bety napsal

Že jsou američtí představitelé namyšlení chrapúni přece víme, jen nás stále překvapuje, že meze jejich „chrapúnstva“ prostě nemají meze.

Keď sme už pri tom chrapúnstve :
http://www.srspol.sk/clanek-v-mikunda-angela-sa-musela-zblaznit-16227.html

Irena
20. 3. 2018 9:33

Západním „elitám“ se tak pomalu hroutí domeček z karet. Rusko nesmí být konkurencí, politickou, ekonomickou, vojenskou, kulturní ani žádnou jinou. Naopak, musí být poslušným slouhou, co mu teta Příroda nadělila slušné bohatství a strýc Sovětský svaz zanechal hromadu vzdělaných dětí. Jenže ani v příštích šesti letech Rusko nebude nosit přiožralou tvář Borise Nikolajeviče nebo někoho podobného, ale důstojnou podobu člověka, který své lidi nezrazuje. Proč je to pro Západ velký problém? Čas běží, dluh roste a velkovýroba nemyslících konzumentů (nejcennějším zdrojem kapitalismu je totiž debil) se začíná obracet proti samotným investorům: algoritmizovaná omezenost se v nejnovější generaci projevuje nejen v… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
20. 3. 2018 13:02

Nic nového, jen další „dýmová clona“ nad „úspěchy“ Záchodních „diplomatů“. Divit se ještě drzosti, bezohlednosti a elementární slušnost neznající sprostotě?? Ne nedivím se, ale počkám si na vystoupení samotného Kačera. „Doma“ na rybníce mu gazdují jiní… EuroAtlantida se rozpadá, a za „ztrátou loajality“ je i postupné uvědomování si vzdělaných a znalých lidí, že státy a společnosti závisející na dnešních technologiích a vyzbrojené dnešními zbraňovými systémy a s dnešní provázanou infrastrukturou NESMÍ A ANI NEMOHOU DLOUHODOBĚ VÉST DEBILOVÉ A IDIOTI (jako nyní malou Británii, či EU4 říši)… V.V. P. není žádný jednoduchý pitomec jak ho západ kreslí „svému“ „lidu“ (konzumentům). VÍ… Číst vice »

LiL
LiL
20. 3. 2018 18:38

V hledání viníka, se nějak vyzratila informace, jak mohl rodinný příslušník propašovat do Británie bojovou látku i za předpokladu,že tak bylo údajně spácháno bez jeho vědomí.

Aleš
Aleš
20. 3. 2018 22:20

Konečně pár dobrých zpráv přeložil pan Lubomír Man Washingtonské zvyšování napětí, kterého jsme už po několik let svědky, je tak bezohledné a nezodpovědné, že v člověku městná depresi, z níž by se rád osvobodil. Možná se jen chytám stébel slámy, ale zde je pár nadějnějších zpráv: Žurnalista Nichal Goodwin, šéf politických redaktorů listu New York Post a někdejší vedoucí kanceláře deníku New York Times, obvinil deníky New York Times a Washington Post z destrukce novinářských standartů v USA: https://imprimis.hillsdale.edu/2016-election-demise-journalistic-standards/ James Kalstrom, náměstek ředitele FBI, řekl televizi Fox News, že vysoce postavení lidé v americké vládě koordinují spiknutí, jehož cílem je… Číst vice »

Aleš
Aleš
20. 3. 2018 22:22

A toto trestní stíhání by pak mohlo zlomit, či aspoň omezit moc tzv. tajného národně bezpečnostního státu, zatímco prezident Trump by se mohl vrátit ke svému slibu ze své prezidentské kampaně o tom, že znormalizuje vztahy USA s Ruskem.
Jestliže znormalizovány nebudou, bude válka.
Ale konečně je zde naděje.
———
Předpokládám, že tohle brzy vyjde v médiích, nicméně trochu jsem to zrychlil, ať lidé brzy pochopí, co může být za některými aktivitami US establishmentu.

Aleš
Aleš
21. 3. 2018 6:48

A jaký vývoj má česká linka příběhu? https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201803206993812-cr-mzv-rusko-velvyslanec/ Je to tvrdší linie NATO „diplomacie“ nebo to, co si šuškají diskutéři na sociálních sítích, příležitost k dalšímu prohloubení diplomatických vztahů? U komedianta si netroufám předpovídat. Nebo že by i Babišovi ministerští byli tak blbí a nepochopili, že o vůbec žádný plyn nejde? To se mi snad tomu nechce ani věřit, že by jejich makání mělo ještě horší dopad než Zadolárkovo kšeftování na Ukrajině. A ač není úplně všechno zrovna ideální, spolupráce Zeman Babiš funguje řádově lépe než spolupráce Zeman Sobotka, tak mi nejde na rozum, proč by to měla kazit Babišova… Číst vice »

Aleš
Aleš
21. 3. 2018 10:54