Je policejní prezident součástí mafie?

Policejní prezident prokázal při výkonu služby mimořádnou obětavost, chladnokrevnost, schopnost okamžitého rozhodování a mimořádně aktivním způsobem chránil svěřený majetek. Navrhuji povýšit!

Nadační fond proti korupci zveřejnil zprávu GIBS o kauze úniku informací z okolí policejního prezidenta Tomáše Tuhého ZDE . Jde o náročné čtení, proto se pokusím celý případ shrnout pro naše čtenáře.

Kdo je kdo

Olga T. – konzulární úřednice v Berlíně, manželka fotografa Jiřího T.
Jiří T. – Fotograf, pracoval ve fotografickém oddělení MF Dnes. Jako fotoreportér doprovázel Václava Havla.
Jana J. – Partnerka fotografa Jiřího T., působila mj. jako přesedkyně PR klubu , ředitelka odboru komunikace Ministerstva pro místní rozvoj ČR, ředitelka firemní komunikace ČEPS a.s., šéfredaktorka Mobil (TLP, s.r.o.), tvořila a vedla tým zaměřený na moderní digitální technologie, koordinace se speciálním týmem Porter Novelli Worldwide. Práce pro klienty: Český Mobil (Oskar), Motorola, Siemens ICN, plánování a řízení projektů pro klienty: Pfizer, ABB, Plzeňský Prazdroj, SpiNet, Roche, Český Telecom. Koordinace projektů pro klienty: Evobus, Magistrát hl. města Prahy, ING RED , nezávislý konzultant, spolupráce s Ministerstvem dopravy – BESIP na projektech The Action a BESIP Team atd. Podle své výpovědi zpracovávala na ministerstvu podklady pro zakázky na IT technologie, za specialistku se ovšem nepovažuje.
Tesco SW a.s. – společnost zabývající se mj. poskytováním služeb v oblasti IS/IT.
Leona T. – bývalá manželka generála Tuhého.
David Tesařík – člen představenstva Tesco SW , adresát varování, syn Josefa Tesaříka.
Josef Tesařík – předseda představenstva Tesco SW, bratr senátora a hejtmana za ČSSD.
Martin Tesařík – někdejší hejtman Olomouckého kraje a současný senátor za ČSSD.

Komu se nelení, tomu se zelení

Celý příběh začíná v Berlíně, kde konzulární úřednice Olga T. nakupuje postupně tři německé SIM karty. Ty předává manželovi Jiřímu T., fotografovi a podnikateli, jehož společnicí ve firmě J3T s.r.o. je Jana J. Tato Jana J. pracovala na Ministerstvu pro místní rozvoj a dalších postech. Je odbornicí na IT technologie, ačkoliv to u výslechu popírá. Jana J. je známou rodiny současného prezidenta Tomáše Tuhého. Komunikuje osobně i telefonicky jak s jeho bývalou manželkou, tak s jeho současnou partnerkou.

Policejní prezident Tuhý u výslechu tvrdil, že Janu J. téměř nezná. Ale nedokázal vysvětlit, proč jí podle výpisu osobně píše SMS. Z jedné ze SIM karet zakoupených v Berlíně je varována den před policejní razií prostřednictvím SMS zprávy rodina Tesaříků ze společnosti Tesco SW s.r.o. Tato firma je vyšetřovaná policií pro podezřelé zakázky v hodnotě 500 milionů. Jedním ze zákazníků této společnosti je podle výroční zprávy firmy také Ministerstvo pro místní rozvoj.

Jak chytrý Honza k SIMkartě přišel

David Tesařík, člen představenstva a synovec senátora Martina Tesaříka, měl toto německé číslo varovatele uloženo ve svém mobilu pod jménem HONZA. Stejné číslo komunikovalo s mobilním telefonem, které používala „Leona“, alias bývalá manželka policejního prezidenta Tuhého. Díky tomuto varování měla firma před policejním zásahem řádně uklizeno a zameteno. Míří-li tedy někam stopa úniků informací z vyšetřování a z plánů činnosti policie, je to jednoznačně k policejnímu prezidentovi Tuhému. Generál Tuhý se poté pod vedením Milana Chovance (ČSSD) podílí na „reformě“, která odstaví ředitele Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Roberta Šlachtu a jeho tým. Viz náš článek Nechutná šlichta jménem Šlachtagate .

Zatím to vypadá, že policejní ředitel a generál je „Pan Čistý“. Tak dobře, proč ne. Pak ale navrhuji, že je třeba policejního prezidenta genmjr. Mgr. Bc. Tomáše Tuhého povýšit na něco vyššího a fajnovějšího. Pan prezident prokázal při výkonu služby mimořádnou obětavost, chladnokrevnost, schopnost okamžitého rozhodování a mimořádně aktivním způsobem chránil svěřený majetek. Tyto kladné schopnosti jej zcela zaslouženě vynesly na nejvyšší policejní místo ve státě, které platíme z našich daní. Takže povýšit, prosím. A pokud potřebujete podrobnější zdůvodnění, podívejte se na náš článek Korupce je u nás především organizovaný zločin .


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
8. 9. 2016 6:17

Toto možno hodnotiť ako prejav extrémizmu,šírenie poplašnej správy a nenávisti voči nábožensky inak cítiacim ľuďom,islamofóbiu a napomáhanie korporátnemu fašizmu.Policajný riaditeľ by mal zakročiť!Alebo nie?
http://www.hlavnespravy.sk/inspirativny-majitel-koser-restauracie-europa-je-v-hajzli-jedinym-riesenim-je-vojna-zidia-v-prahe-su-ozbrojeni-a-maju-vlastny-system-varovania/829248

cnemo
8. 9. 2016 12:57

No nevím, je to hra na úrovni zpravodajských služeb a celé se to dá vcelku jednoduše zkonstruovat.

Co se týká likvidace Šlachty, to byla jen otázka času. Společně s prokurátorskou klikou, patrně pod vlivem zahraničních služeb provedli v ČR státní převrat. Šlachta byl vykonavatel. Jestli mají naši politici (libovolné barvy) alespoň zbytek pudu sebezáchovy, zlikvidují cinklé prokurátory. Doporučuji jakékoli prostředky a čím dříve tím lépe:)

peter.
8. 9. 2016 19:47

Toto je fakt pekné gesto!
http://ukraina.ru/news/20160908/1017417188.html
Prepáčte,že to dávam sem aj keď je to mimo tému.Inde sa to hodilo ešte menej.