Retro: Richard Gage o 9/11

4. 6. 2009

Richard Gage na KMPH FOX TV (české titulky):


Oficiální vysvětlení útoků na World Trade Center z 11. září 2001 vyvolává stále větší pochybnosti. Již mnoho let existuje iniciativa 700 architektů, kteří volají po novém a důkladném vyšetření těchto událost. Nedávno se objevily nové důkazy, které podpořily teorii, že pád budov vyvolala řízená demolice. Navzdory mediálnímu embargu na tohle téma se podařilo téměř nemožné – kalifornská lokální televize KMPH FOX, součást Murdochovy „Fox Broadcasting Company“, odvysílala rozhovor s architektem Richadrem Gagem, ústřední postavou hnutí architektů a inženýrů za pravdu o 11. září (Architects & Engineers for 9/11 Truth). Toto zajímavé video jsme pro vás přeložili do češtiny. Za pomoc s časováním titulků děkujeme Sectorovi z 911 Blogu, kde najdete další zajímavé informace k tématu.

Přepis rozhovoru:

Je architektem se zkušenostmi s ocelovými konstrukcemi, nyní objíždí zemi s kontroverzní zprávou o 11. září. Richard Gage nastíní, proč si přeje důslednější vyšetřování pádů budov WTC. Děkujeme, že jste přišel.
Není zač, jsem rád, že jsem tady.

Nejdříve něco o vašem profesním pozadí.
Jsem architekt s 20letou praxí, člen Amerického institutu architektů, po tuto dobu se věnuji ocelovým a hnivzdorným konstrukcím.

Ptáme se proto, aby bylo jasné, že nejste „jen tak někdo“ s šílenými nápady, ale máte odborný rozhled. Co je oficiálním důvodem pádu budov WTC?
Bylo nám řečeno, že letadla vrazila do věží, nastala exploze, požár a za hodinu a půl – v případě severní věže – se konstrukce zřítila, protože její struktura byla oslabena požárem. Problém je, že kolaps neprovázely žádné větší postupné deformace a že nikdy dříve v historii nebyl požár příčinou pádu ocelové vysokopodlažní budovy. Naopak máme bohužel důkazy z Dvojčat a ze třetího mrakodrapu, který se tam zřítil – o němž většina lidí ani neví – prokazující 10 klíčových znaků řízené demolice. V případě budovy WTC 7, ta se po prvních 30 metrů řítila do svého půdorysu rychlostí volného pádu. Padá, jak můžete vidět, symetricky, bez obtíží volným pádem prvních 30 metrů, po dobu 2,5 sekundy. To je podivné, je zde 40 000 tun oceli, navržené tak, aby odporovala takovému pádu.

47patrová budova?
Ano, tohle se stalo s budovou WTC 7, vzdálenou na délku hřiště od Dvojčat.

Nalevo ukazujeme, co se stalo, napravo je ukázka řízené demolice.
Přímé srovnání. Můžeme vidět téměř volný pád, zrychlení volného pádu, skrz 40 000 tun konstrukční oceli, to je podezřelé. Takže je zde 700 architektů a inženýrů, požadujících nové vyšetřování, právě kvůli těmto důkazům a také těm z WTC. To je velmi silné. Téměř každý architekt, kterému ukážeme tyto informace, se s námi shodne na tom, že šlo o řízené demolice. Pokud se tedy uvolí podívat se na tyto důkazy. Protože připustit, že mohlo jít o řízenou demolici, je neblahé pro naši zemi. Jelikož někdo další kromě Al Kájdy do toho musel být zapleten – vždyť šlo o tři z nejlépe střežených budov po Pentagonu.

Kdyby to byla řízená demolice, nezbyly by důkazy na zemi, zbytky výbušnin v suti?
Jistě, bylo nalezeny kaluže roztaveného železa, několik tun – co tam dělaly? Viděli to svědci, inženýři, tavení oceli je také zdokumentováno FEMA. Příčinou pádu budov měl být běžný požár společně s důsledky nárazu letadla. Letecké palivo ani požár v kanceláři neprodukují roztavené železo nebo ocel, ta se taví až při teplotě 1650 °C. Ale my tu máme oheň o teplotě 900 °C , co tedy roztavilo tu ocel? Ložiska sama obsahují stopy zvláštní přísady – termitu – hi-tech technologie, která se používá k řezání oceli.

To jste našli?
Ano, ve vrstvě prachu, který pokryl Manhattan, byly nalezeny jeho stopy, miliardy částeček původně roztaveného železa, celkem to dělá několik tun. Jak se to stalo? Tavené železo je produktem termitové reakce a to bylo rozptýleno všude v prachu.

Vám bylo dovoleno sbírat a zkoumat vzorky?
Existuje mnoho vzorků, mnozí mají tento prach, čtyři vzorky byly poslány fyziku Stevenu Jonesovi, který dříve působil na Brigham Young University, a byly v nich nalezeny nejen tyto částice, které našli i jiní – USGS, R. J. Lee – když dělali toxikologické studie. Jsou tu stopy po železu, hliníku, fluorinu, manganu, po velmi neobvyklých prvcích, které můžou souviset jen s termitem a jsou zde i malé částice nevzníceného termitu. Jde o Hi-Tech termit – „nano-termit“. Ten není k dostání v jeskyni v Afganistanu, je produkován v sofistikovaných laboratořích pracujících pro ministerstvo obrany.

Máme tu nepřítele, na něhož se ukázalo se prstem, že to byla práce Al Kajdy, Bin Ladena, alespoň co se týče letadel, která narazila do WTC a Pentagonu. Není možné, že by to byli oni, kdo položil rozbušky do budov předtím, než do nich poslali letadla?
Tak, musíme se ptát, kdo měl přístup do těchto budov. Měla Al Kajda přístup do těchto vysoce zabezpečených budov? Pravděpodobně ne. Měla přístup k sofistikovanému nano-termitu, s částečkami tisíckrát jemnějšími než lidský vlas? Pravděpodobně ne. Někdo další musí být vyšetřován, a proto je zde 700 architektů a inženýrů požadujících důkladné vyšetření. My nemáme komplexní teorii o tom, jak se to stalo, kdo to udělal a proč. Pouze předkládáme fakta, jako včera večer v auditoriu pomníku veteránů, a žádáme důkladné vyšetřování, které zjistí, kdo, proč a jak.

Jen se zeptám, jsem občan X a chci něco položit do jedné z těch budov: Kam bych to zanesl? Jak by to bylo velké? Bylo by to tak viditelné, aby mě viděla ostraha, nebo se mi to vejde to zubní plomby?
Je tu řeč o několika tunách nano-termitu i běžného termitu, člověk by musel mít zvláštní přístup přes ostrahu. Proto firma, která ostrahu WTC zajišťovala, by měla být důkladně vyšetřena. Jde o firmy Securicom, Stratisec. Někdo by měl zjistit, kdo je ve vedení těchto společností, objevují se tam některé zajímavé osoby. K umístění výbušnin by také bylo třeba mít krytí, řekněme modernizaci výtahů, která opravdu probíhala 9 měsíců před 11. zářím. Po celém WTC se pohybovali dělníci, kteří měli přístup k výtahové šachtě, která je přímo vázaná na nosné jádro a nosníky.

Nesnažíte se vyděsit zemi, ale člověk si nemůže pomoct a trochu ho mrazí.
Přesně tak.

Samozřejmě bychom si s vámi o tom rádi povídali mnohem déle, ale dochází nám čas. Více informací najdete na našich stránkách www.kmph.com. Díky za Váš čas.
Bylo mi ctí.

Je hodně o čem přemýšlet.

Přeložilo hnutí Nenásilí

Zdroj: www.nenasili.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
karpi
karpi
8. 9. 2016 8:00

lééééhooooo…
dvojzávííítééééééé……
Zase vám tady pomlouvaj teroristy…
(zkuste to třeba zase jako s tím hliníkem..)

Irena
8. 9. 2016 16:38

http://vz.ru/economy/2016/9/8/831400.html
Соглашение ЕС – Канада станет троянским конем США

Dana
Dana
8. 9. 2016 16:45

No to jsou mi facky, ze kterych se USA nevzpamatuje.
Bude nasledovat pad dolaru, krach na burze, absolutni kolaps.
Zastreleny Kennedy bude ale oziven genesi DNA a Elvis Presley, ktereho duch je stale zivy a zjevuje, se, tak tito dva vyvedou Ameriku z doby kamenne.. A ve svete bude navzdy mir.

Honza999
Honza999
8. 9. 2016 16:55

Dano, tebe také museli oživit genezí nějaké historické DNA, protože aby něco takového jako jsi ty vzniklo dnes přirozeným výběrem, to je přímo proti základním principům vývoje živé hmoty

peter.
8. 9. 2016 17:19

Dana napsal

No to jsou mi facky, zekterych se USA nevzpamatuje.
Bude nasledovat pad dolaru, krach na burze, absolutni kolaps.
Zastreleny Kennedy bude ale oziven genesi DNAa Elvis Presley, ktereho duch je stale zivy a zjevuje, se, tak tito dva vyvedou Ameriku z doby kamenne.. A ve svete bude navzdy mir.

Dana:
Ruku na srdce!Vy osobne ste presvedčená,že tie budovy spadli tak,ako to vysvetľuje správa vyšetrovacej komisie?Nemáte vôbec žiadne pochybnosti?

leho
leho
8. 9. 2016 17:52

peter. napsal Dana: Ruku na srdce!Vy osobne ste presvedčená,že tie budovy spadli tak,ako to vysvetľuje správa vyšetrovacej komisie?Nemáte vôbec žiadne pochybnosti? Dovolím si též odpovědět na tuto otázku, doufám že to nevadí. Že budovy spadly bez jiného přičinění než pomocí dvou unesených Boeingů je fakt, na který mnozí konspirátoři pořád ještě mají velkou potíž si zvyknout. Už jenom to, že konspirátoři ani po celých 15 let nejsou schopni přijít ani s jedinou výpovědí o nějaké řízené demolici, svědčí o mnohém. Chudáci jenom mlží všelijakými „experty“, ale jak to vlastně bylo nejsou schopni nijnak doložit. Je mi jich líto… PS: Jsem… Číst vice »

peter.
8. 9. 2016 18:00

Áno leho.Ako poviete a prajem vám pekný deň!

karpi
karpi
8. 9. 2016 18:15

.. Léého
Nemějte mi to za něco zLého, ale..
kdo by to už měl říct, aby to nebyl nějaký „všelijaký expert“ ??
Když o tý roztavený oceli v troskách, o nanotermitu, o střepinách lidských kůstek ještě dnes všude různě po střechách mrakodrapů kolem…
Až o tomhle a o všem ostatním bude jednou muset referovat i ta prolhaná ČT…
Změní to něco? Přijmete to?
,DDD .)
Nenamáhejte se s odpovědí.
Jistěže ne.
Ne, dokud budete DK pozitivní.
A takto zábavný zůstanete už napořád… ,)
A tak to má být.

Dana
Dana
8. 9. 2016 18:51

Petre, vite, jak je to misto ohromne, kde staly ty budovy ? Urcite vetsi, nez prazsky Vaclavak. . Ja jsem videla ty dva mrakodrapy, kdyz vrchni poschodi , jako kazdy normalni den, byla schovana v mracich, tak vysoke byly. Konspiratori se opiraji o plast modely, coz neni realita, k padu doslo znicenim konstrukce a jejim celkem pomalym rozpalenim. Ten nanoterm. je pritomny ve vetsine barev a pouzivame ho ke svareni, proto se nanotermite konspirace zrodila v zemich, kde toto neznaji.. Jinak se ukazalo, ze tato konstrukce budovana jako mriz, ci klec, neodola naporu , ktery vznikne porusenim jedne klecove casti.… Číst vice »

Točmistr
Točmistr
8. 9. 2016 20:23

No četl jsem knihu kterou napsal bývalý guvernér Minnesoty a měl mnohem lepší argumenty než vy, Dano. Jako z udělání, se zrovna ten den odehrávalo vojenské cvičení které způsobilo, že protivzdušná obrana nestihla zareagovat. Náhoda ? Údajné letadlo, které narazilo do Pentagonu, narazilo zrovna do jeho jediné části, která byla vyztužená aby odolala teroristickému útoku. Taky v té části zrovna sídlilo účetní oddělení, čímž se později vysvětlovalo proč se Pentagon nemohl v rozpočtu dohledat díry v rozměru dvou bilionů (nikoliv milionů ani miliard) dolarů. A tak by se dalo dlouho pokračovat…odtajněná část zprávy vyšetřovací komise ukazuje na Saudy, se kterými… Číst vice »

peter.
8. 9. 2016 20:29

Dana: Ja som presvedčený o opaku.Verím tomu,že tie budovy spadli(skolabovali!) s vedomím prezidenta a vlády USA,za pomoci Mosadu a tajných služieb Saudov.Verím,že súhrn nevyvrátiteľných faktov,podivnými finančnými machináciami s poistením budov práve proti útoku lietadlami(majiteľ-Larry Silverstein),cez podivné okolnosti pádu WTC 7 a končiac vyjadreniami renomovaných statikov,inžinierov,architektov,odborníkov na demolície po celom svete aj u nás,prosto všetko to o čom sa už popísali tony papiera včítane záhady,kto povedal židom pracujúcim vo WTC aby v ten deň nechodili do roboty a mnoho iného ma utvrdzujú v opačnom názore ako je ten váš.A ako to prospelo USA?No tak,že im to umožnilo otvoriť článok 51 Charty… Číst vice »

Točmistr
Točmistr
8. 9. 2016 21:04

USA to neprospělo Peter, jen úzké skupině elitářů která by ráda sebrala občanům svobody, které jim ještě zbyly (Patriot act…)

orinoko
8. 9. 2016 21:15

Cim vetsi je casova vzdalenost od udalosti 911, kdy emericky establishment zautocil na vlastnim uzemi , aby naplnil nekolik zamyslenych budoucich udalosti, tim zrejmejsi je, ze slo o rizenou demolici. Nikdo k tomu nepotrebuje zadne vedecke baze, staci se jen dobre divat. Stejne jako na pristani na Lune, kde mesicni horizont je od emerickeho podvodu vzdalen ne vice , nez 30 metru. Dal neni videt nic. A povazte , ze toto nic ma na Zemi vliv , ktery je vsem znam vice nez dobre. Nikdo se nezabyva roztavenym podlozim VE SKALE, z niz vse ostatni prakticky anihilovalo. Z boziho nebe… Číst vice »

peter.
8. 9. 2016 21:31

Točmistr napsal

USA to neprospělo Peter, jen úzké skupině elitářů která by ráda sebrala občanům svobody, které jim ještě zbyly (Patriot act…)

No veď áno.Mal som na mysli toho retardovaného Busha juniora,dicka menom Dick Cheney,Rumsfelda a podobú svoloč.

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
8. 9. 2016 21:34

Zmizela Dvojčata, zmizela letadla, zmizela budova č.7, o jejiž pádu nám vyprávěla v přímém přenosu reportérka BBC, ačkoli ještě za jejími zády stála neporušena, ale našel se v tom marasmu stěžejní důkaz, z bořícího letadla plachtící, nezasypán troskami a neporušen Atův pas…

Sio
Sio
8. 9. 2016 21:46

Ty věžáky musely být postaveny velmi dobře, ten náraz až na poškození zasáhnutých pater vydržely. Vcelku bych něco předpokládal, tak zřícení pater nad nimi. Ale tohle rozhodně vypadalo spíše jako řízená demolice zespodu. Spadlo to rovnou na základy.

leho
leho
9. 9. 2016 0:11

Sio napsal Ty věžáky musely být postaveny velmi dobře, ten náraz až na poškození zasáhnutých pater vydržely. Vcelku bych něco předpokládal, tak zřícení pater nad nimi. Ale tohle rozhodně vypadalo spíše jako řízená demolice zespodu. Spadlo to rovnou na základy. Ne vždycky je stav věcí takový, jak může vypadat, zvláště když ty věžáky nebyly vůbec dobře postaveny. Šidilo se na designu, materiálu i nátěru, jen aby byly budovy co nejdříve postaveny a co nejlevněji. Fakta o 9/11 dle více než povolaného krajana architekta Jiřího Boudníka, který byl na místě hned druhý den po neštěstí a který se osobně zúčastnil vyšetřování… Číst vice »

Dana
Dana
9. 9. 2016 0:19

Kdyz jste tak presvedceni o demolici, tak je ale jeste treba hlavni stempl a vyjadreni se od velikana, ktery ma dostatecne zpravodajske sluzby a zna PRAVDU. Vladimir Vladimirovic Putin. Musite si pockat na zasvecena prohlaseni Vudce, ktera jsou zde brana za Bozi prikazani, az rekne: “ Da, da, , eto imperialisticnoe dielo“:…. Guverner Minnesoty JV je anarchisticky podvodnik, zkrachovaly zapasnik, ktery skocil na spekulacni 9/11 wagon, shrabnul dolarky, zdiskreditoval se i v jinych instancich a dnes uz po nem ani pes nestekne.. Mimochodem, vsechny jeho argumenty byly vyvraceny. Take je usmevne, jak maji najednou konspiratori starost o americke obcany, ktere… Číst vice »

Béda
9. 9. 2016 1:24

leho napsal Ne vždycky je stav věcí takový, jak může vypadat, zvláště když ty věžáky nebyly vůbec dobře postaveny. Šidilo se na designu, materiálu i nátěru, jen aby byly budovy co nejdříve postaveny a co nejlevněji. Fakta o 9/11 dle více než povolaného krajana architekta Jiřího Boudníka, který byl na místě hned druhý den po neštěstí a který se osobně zúčastnil vyšetřování včetně psaní odborných posudků: http://911research.wikia.com/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Boudn%C3%ADk Jiří Boudník na show Jana Krause: https://www.youtube.com/watch?v=CaLDwtwpzEI A jeho kniha „Věže. Příběh 11. září“ zde: http://www.databazeknih.cz/knihy/veze-pribeh-11-zari-87920 Jestlipak ji někdo ze zdejšího osazenstva má či si ji koupí… Docent Němec byl osloven nakladatelstvím Scholars‘… Číst vice »

Béda
9. 9. 2016 1:25

(pokračování)…..pravděpodobně i několikanásobně pomalejší. V knize je na řešení diferenciální rovnice pádu i při počítačové simulaci studována maximální teoreticky možná nejvyšší rychlost pádu. „V obou řešeních se předpokládá, že sloupy nezpůsobují žádný odpor vůči pádu, žádné trosky nepadají mimo půdorys, a nedochází k tlumení. Pád je brzděn pouze dopadem padající hmoty do nehybné hmoty pater pod zónou nárazu, což je nevyhnutelné zpomalení v důsledku zákona zachování setrvačnosti, který je jedním ze základních zákonů mechaniky. Nicméně skutečný kolaps věže WTC1 byl ještě rychlejší. To vede k závěru, že mechanika pádu musela být jiná, než se předpokládá ve zprávě NIST a také… Číst vice »

Béda
9. 9. 2016 1:35

K současnému datu něco přes 2600 architektů a stavebních profesionálů podepsalo petici U.S. Kongresu za otevření skutečného šetření 11. září na vědeckém základě. Protože U.S. Kongres za celou dobu nezaujal stanovisko, americká odborná veřejnost nyní vyjádřila záměr obrátit se na Mezinárodní trestní soud v Haagu.

Justice In Focus: 9/11 | 2016 — Introduction

Béda
9. 9. 2016 2:16

Leho, Boudník nic moc. Sice působí jako šoumen ale po odborné stránce k pádu budov – velké nic. To že na Grand Zero byl + jeho osobní prožitky neznamenají z důkazního hlediska vůbec nic. Podstatné jsou fyzikální zákony a logika = vzájemné souvislosti. (třeba takové maličkosti jako věci popisované – viz odkaz výše Doc. Němcem, jak je možné, že komise vůbec neřešila otázku téměř volného pádu – bez odporu – budov WTC a WTC 7 ze zprávy zcela vypustila, otázka, proč USA tak rychle a cílevědomě zlikvidovaly veškeré fyzické důkazy ) odvezly je urychleně do Číny k likvidaci), proč nebylo… Číst vice »

fajt
9. 9. 2016 6:41

jak pravil laik, když se po třech úderech sesypou tři věžáky jak domeček z karet ( a rychleji, než v takových případech připouští fyzika), tak v tom případě, by se všechny mrakodrapy a výškové budovy v americe měly nechat zavřít ( i prostý oheň kdekoliv v americkém věžáku musí mít katastrofické následky, a to bez výjimky) – pokud se tak neděje, tak samotné americké úřady ví více, než chtějí připustit a ohlásit a celá „teroristická“ akce má nádech řízené akce z těch nejvyšších vládních míst. ..)

racek
racek
9. 9. 2016 12:23

Asi tak dva roky před pádem jsem ty věže navštívil, podivivil jsem se nad odhalenými železnými konstrukcemi v interiéru pokrytými jakousi ztuhlou pěnou, bylo mi vysvětleno, že je to ochrana před požárem, kterou tam dali právě po předchozím útoku v garážích, kde vybuchla tuším 2 tunová nálož budova TO BEZ PROBLÉMŮ VYDRŽELA. Ale téhle konspiraci zrovna moc nevěřím, náraz 80 tunového stroje kde bylo snad 50 tun paliva rychlostí kolem 500 km hod musel být opravdu hrozný. Způsob sesutí byl určitě zvláštní, ale to víte, tohle se asi nedá modelovat. Myslím že za tím všim bylo obyčejné podcenění situace a… Číst vice »

hudryper
hudryper
9. 9. 2016 14:37

Jediné možné vysvětlení vysvětlení, jak přeměnit ocelovou konstrukci a výplně na prach ,který se náhle sesune do svého půdorysu přinesl mimo jiné článek Svobodných novin z 11.12. 2014 pod názvem : 11.9.2001 : Nukleární demolice. Stačí zadat do google 11.9. Nuklearni demolice a nejdete
odborné články k problému,který je neřešitelný hořením kerosenu,o hliníků letadla ani nemluvě.

peter.
9. 9. 2016 15:36

leho napsal
Jiří Boudník na show Jana Krause:

Tento pán v show Jana Krausa sám priznáva,že pracoval v týme inžinierov pre Larry Silversteina,majiteľa tých budov.Jeho názor teda musí(!!!)byť správny!

peter.
9. 9. 2016 15:54

Jiří Boudník pravdepodobne nemá to vzdelanie,ktoré by ho oprávňovalo k vysoko odborným vysvetleniam.
Zaujímavejšia ako samotný článok,je diskusia k nemu:
http://technet.idnes.cz/naraz-letadla-muze-mrakodrap-ustat-ale-wtc-nemelo-sanci-pim-/tec_technika.aspx?c=A071013_001816_tec_technika_pka

peter.
9. 9. 2016 16:19

J.Boudník v čase pádu dvojičiek vlastnil diplom architekta 4 roky
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Boudn%C3%ADk
Názory ľudí ktorých odbornosť bude určite na vyššej úrovni ako Boudníkove sú tu:
http://nwoo.org/
a tu
http://www.nwoo.org/2016/09/08/odborna-studie-dynamiky-kolapsu-dvojcat-wtc-recenze-knihy-ceskych-autoru/
Ako laik sa prikláňam na stranu odborne vyspelejších ľudí ako je J.Boudník.

leho
leho
9. 9. 2016 18:39

O Jiřím Boudníkovi se ví úplně všechno, snad i číslo bot, ponožek a kalhot. A samozřejmě jaký je odborník především svědčí to, že pracoval přímo v týmu odstraňování trosek mrakodrapů včetně vytvoření třírozměrných počítačových modelů, se kterými ten tým pracoval. Kdyby nebyl patřičně odborně způsobilý, nikdo by ho nenechal pracovat na odstraňování trosek. Naproti tomu, ví někdo něco o těch „odbornících“ na řízenou demolici angažující se na Internetu v případu 9/11? Kontroloval někdo jejich školní docházku a jejich diplomy? Vsadím se, že každý z těch více než dvou tisíc „odborníků“ buď neexistuje, nebo nemá diplom, nebo získal diplom podvodem, nebo… Číst vice »

peter.
9. 9. 2016 19:01

leho napsal Ale jinak musím vyjímečně dát kredit peterovi za linku na skvělý článek. leho!Nebláznite vy jeden lichotník!Normálne sa mi od tej lichôtky rozklepali ruky.Ale no tak!Keď už inak nedáte,tak ešte jeden výborný článok k téme vy huncútisko jeden: http://www.rukojmi.cz/clanky/2432-new-york-manhattan-dve-letadla-teroristu-tri-spadle-budovy-aneb-zakony-prirody-konspirace-ci-pouze-rafinovany-zpusob-jak-vyklidit-sklady-plne-rezavejicich-zbrani-za-biliony-dolaru J.Boudník mal v r.2001 21 rokov,nikdy nič poriadne nepostavil,v USA sa neuplatnil a teraz sa v Plzni živí tým,že navrhuje opravy starých domov.A keby vám v tom Iraku nezozelenel mozog,tak by ste si zistil kto sú tí pochybovači z radov inžinierov,odborníkov na statiku a demolície atp.a zistili by ste aj to,že sú medzi nimi vedci,profesori,docenti a vo svete známe osobnosti… Číst vice »

leho
leho
9. 9. 2016 19:22

peter:J.Boudník mal v r.2001 21 rokov,nikdy nič poriadne nepostavil,v USA …A keby vám v tom Iraku nezozelenel mozog

peter, upřímně, vám mozog sice nezezelenal, ale patřičně změknul. Boudník se narodil v roce 1970, tudíž mu bylo v roce 2001 31 let pokud slaví narozeniny před 11.9. …

peter.
9. 9. 2016 19:46

leho napsal
bylo v roce 2001 31 le

Vot kozjol!!
Priznávam,ale ak som napísal,že v r.2001 mal vo vrecku diplom architekta len 4 roky,tak každého normálneho človeka napadne,že ide o omyl ak som napísal 21 miesto 31 rokov.Vás nie,lebo to čo vám v lebenici v Iráku zozelenelo sa mozgom nazvať nedá.Dajte si hamburgera,zapite colou a pustite si video o svojich hrdinských kúskoch v tej strašnej irackej vojne proti deťom,ženám a starcom …hrdina!

aram
aram
9. 9. 2016 19:52

leho napsal peter:J.Boudník mal v r.2001 21 rokov,nikdy nič poriadne nepostavil,v USA …A keby vám v tom Iraku nezozelenel mozog peter, upřímně, vám mozog sice nezezelenal, ale patřičně změknul. Boudník se narodil v roce 1970, tudíž mu bylo v roce 2001 31 let pokud slaví narozeniny před 11.9. … No 31 také není nic moc pro nasbírání zkušeností. Když tedy do 27 studoval. A co na to Wiki? Jiří Boudník (* 1970, Plzeň[1]) je český architekt, spisovatel, autor knihy Věže – příběh 11. září. Vystudoval stavební průmyslovou školu.[1] Později vystudoval umění na Munson Williams Proctor Institute School of Art (1989-1991)… Číst vice »

aram
aram
9. 9. 2016 19:54

Obzvláště to financování týmu expertů Larry Silversteinem je zajímavé.

peter.
9. 9. 2016 20:17

aram napsal
Takže ????

Takže tu stojí názor človeka s max.4 ročnou praxou,ktorý navyše pracoval pre majiteľa budov WTC Larry Silversteina, ktorý si tie budovy nechal pár týždňov pred útokom poistiť práve proti nárazu lietadla…..proti názorom 2600 renomovaných vedcov.

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
9. 9. 2016 22:37

Organizátoři akcí 11. září a jejich řídící orgány se musí smíchy popadat za břicha, když jsou svědky neutuchajícího zájmu vědců a architektů na vyřešení záhady rychlosti volného pádu budov do vlastního půdorysu. Mnoho dalších zvláštních „náhod“, dává této záhadě punc neuchopitelnosti . Amerika má krédo země netušených možností a náboženská zkušenost se zázraky je opravňuje k přesvědčení, že jen neuvěřitelné je hodno víry. Chytře mlčí , neboť jen mlčení jim v budoucnu umožní pokračovat v akcích Lusitanií, Pearl Harboru, Kennedyů… a Trojčat.

leho
leho
10. 9. 2016 0:16

Ladislav Hinner napsal Organizátoři akcí 11. září ajejich řídící orgány se musí smíchy popadat za břicha, když jsou svědky neutuchajícího zájmu vědců a architektů na vyřešení záhady rychlosti volného pádu budovdo vlastního půdorysu.Mnoho dalších zvláštních „náhod“, dává této záhadě punc neuchopitelnosti . Amerika má krédo země netušených možností a náboženská zkušenost se zázraky je opravňuje k přesvědčení, že jen neuvěřitelné je hodno víry. Chytře mlčí , neboť jen mlčení jim v budoucnu umožní pokračovat v akcích Lusitanií, Pearl Harboru, Kennedyů… a Trojčat. Žádná záhada volného pádu neexistuje, tedy v tomto vesmíru. Ve vesmíru někoho jiného může být samozřejmě všechno jinak,… Číst vice »

leho
leho
10. 9. 2016 0:19

Linka na „Debunking 9/11 Conspiracies“ ještě jednou http://www.debunking911.com/freefall.htm