Jevgenij Fjodorov: Okupační rubl

Jevgenij Alexejevič Fjodorov je ruský veřejný a politický činitel, poslanec Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace již čtvrté volební období (od roku 1993), předseda výboru pro ekonomickou politiku a podnikání Státní dumy FS RF, člen Ústřední politické rady Jednotného Ruska, kandidát ekonomických věd, činný státní poradce Ruské federace a koordinátor Národně osvobozeneckého hnutí, který často vystupuje na politická témata ve Vzdělávací (Poznatělnoje) TV. Toto je úryvek z jeho vystoupení z roku 2012.

Pokud to někoho zaujme, tak na toto video navazuje další (pouze v ruštině), ve kterém jsou citovány části zákonů souvisejících s Centrální bankou RF, o kterých se mluví v tomto videu.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
6. 7. 2014 20:46

Vaska napsal

http://www.nwoo.org/2014/07/06/ceo-jednoho-z-nejvetsich-svetovych-velikanu-energetiky-nevidi-zadny-duvod-pro-petrodolar/

Důvod je jediný. Bylo to tam řečeno. Jestli jsi slabý, platíš. Pokud jsi nejslabší, mizíš.

Sio
Sio
6. 7. 2014 20:47

Jakpak asi emituje koruny ČNB? Také musí napřed koupit dolary? Nebo eura?

hudryper
hudryper
6. 7. 2014 21:33

Sio : A co myslíš že byla ta náhlá devalvace – vždyť Singer oznámil,že
nakoupili cenné papíry a ono je jedno od koho,důležité je to,že jde vždy
o kšeft centrální banky centrálních bank a ta patří Rotschildům…

Sio
Sio
7. 7. 2014 8:14

hudryper: Asi je to tak.

Gatta
Gatta
7. 7. 2014 8:56

Že klan Rotschildů financoval Napoleona i Wellingtona je známé.

Zajímavé by jistě bylo se blíže seznámit s jejich skrytou úlohou a zapojením do „notoricky“ známých válek – Americká občanská, 1WW, 2 WW.
Vždy přeci šlo o velké peníze.

Béda
7. 7. 2014 10:27

„Delfská“ věštice se podívala do kávové sedliny, zahrkala kostmi a mušími křidly ve skleničce od kompotu a promluvila: http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_06/Globalni-ekonomicka-aktivita-v-roce-2015-stoupne-2121/

Béda
7. 7. 2014 10:44

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4352-mike-maloney-dolar-tak-jak-ho-zname-do-6-let-konci
V podcastu tohoto týdne se vracíme k Miku Maloneymu, monetárnímu historikovi a zakladateli brokerství s drahými kovy GoldSilver.com.

Mike na základě historických vzorů a alarmujícího stavu našeho současného monetárního systému věří, že nadekretovaný americký dolar zažívá své polední roky jako vitální měna.

Vidí jeho nahrazení jako nevyhnutelnost už v blízkém výhledu – jako je do konce tohoto desetiletí nebo ještě před koncem…

lomikel
lomikel
7. 7. 2014 11:03

videa pana Fjodorova me dostavaji – ac jsem pomerne otrly a myslel jsem si ze i nadstandardne informovany, prispel bych na jeho prednaskove turne v CR. Nejaky Chomsky je proti tomu cajik, i kdyz i ten zvedl nekaterym hajzlum krevni tlak :). Dostat tohle do mainstreamu…

Slobo
Slobo
7. 7. 2014 11:06

http://4.bp.blogspot.com/-Otb1ntYzf2A/UOVRraaQHoI/AAAAAAAApCE/agKwMzXXoBA/s320/lysh-sthn-pagkosmia-krish.jpg

Στην παγκόσμια κρίση υπάρχει μόνο παγκόσμια λύση; του ‚
V globální krizi, je pouze globální řešení ?

Δ. Καζάκη
______________________________________________________

http://news.e-republika.cz/article2698-Pomsta-Francouz-za-pokutu-ze-strany-USA

http://www.usinenouvelle.com/mediatheque/3/8/0/000126083_5.jpg
Christian Noyer
(HAMILTON/REA) Publié UsineNouvelle, avril 2010

petr
petr
7. 7. 2014 14:22

Dějiny se pořád opakují.
Hitlerovi američtí obchodní partneři … dokument CZ (SK)
http://www.youtube.com/watch?v=92ovknCKr1E

Sio
Sio
7. 7. 2014 17:08

Trochu mám pochybnosti, zda jsem to zcela pochopil. Proč okupační rubl?
Nějak z toho vyplynulo, že Rusové mají natvrdo v ústavě, že když mohou vydat nějaké ty ruble navíc, musí za ně dokoupit dolary a uložit je někam do depozit. Tím vlastně umožní Amíkům dotisknout další dolary.
No a proč to nenechá všemocný Putin z ústavy vyškrtnout? Asi na to nemá dostatečnou podporu?

Irena
7. 7. 2014 18:06

lomikel napsal
videa pana Fjodorova me dostavaji – ac jsem pomerne otrly a myslel jsem si ze i nadstandardne informovany, prispel bych na jeho prednaskove turne v CR. Nejaky Chomsky je proti tomu cajik, i kdyz i ten zvedl nekaterym hajzlum krevni tlak :). Dostat tohle do mainstreamu…

Ano, já měla stejný pocit, když jsem ho slyšela poprvé. To o čem se u nás mluví pouze šeptem na úrovni konspiračních teorií, on říká nahlas a otevřeně. Hodně jeho tvrzení lze promítnout i do našich poměrů.

Irena
7. 7. 2014 18:08

Sio napsal
No a proč to nenechá všemocný Putin z ústavy vyškrtnout? Asi na to nemá dostatečnou podporu?

A kdo vám řekl, že je Putin všemocný? Snad ne naše média. Nenechte se vysmát a poslechněte si další videa, která se postupně pokusím přeložit. Tam se to dovíte. I když u v tom Kdy Putin zaútočí, jste se mohl již částečně poučit.

Sugar Ray
Sugar Ray
7. 7. 2014 18:43

Paní Ireno ty videa s Fedorovem maj říz , díky za překlady , jen houšť a větší kapky .

Irena
7. 7. 2014 19:37

Sugar Ray napsal
Paní Ireno ty videa s Fedorovem maj říz , díky za překlady , jen houšť a větší kapky

Díky, snažím se. Pocítila jsem asi něco jako Starikov. Ten jednou řekl, že ho zajímala historie a politika vůbec, tak se začal rýt v archivech, a tam objevil zajímavé informace, o které dostal chuť se podělit. Já jsem také dostala velkou chuť se podělit o informace :-)

ducatista
ducatista
7. 7. 2014 21:14

Fedorov mně připadá jako demagog. 1.nechápu, proč (jak podotýká Sio) si Rusové nezmění v ústavě mechanismy fungování CB. 2.Proč tedy nakupují zlato, pokud ho nemůžou fyzicky použít? Rusko si neustále vytváří zásobu zlata… 3. Platba daně v podobě dětí? Co to proboha mele? Odliv mozků beru, to je fakt, tak to je. Ale dokud bude USA nabízet nejlepší peníze a podmínky, budou chodit tam. Až je bude nabízet Rusko, budou chodit nadaní Čínani studovat do Moskvy, ne na MIT. A dolar? Dolar je pro Rusy zatím jistotou, záchranným kruhem v době nejistoty. V době, kdy visely ve vzduchu sankce za… Číst vice »

Sio
Sio
7. 7. 2014 22:01

Irena napsal
A kdo vám řekl, že je Putin všemocný? Snad ne naše média. Nenechte se vysmát a poslechněte si další videa, která se postupně pokusím přeložit. Tam se to dovíte. I když u v tom Kdy Putin zaútočí, jste se mohl již částečně poučit.

V tom slově je kus ironie. Myslíte, že bych vážně mínil slova „všemocný Putin“? Samozřejmě, trochu vějička k diskusi. :-)
Čekal jsem odpověď – Putin nemá takovou podporu, jak se zdá.:-)

Sio
Sio
7. 7. 2014 22:05

ducatista napsal Fedorov mně připadá jako demagog. 1.nechápu, proč (jak podotýká Sio) si Rusové nezmění v ústavě mechanismy fungování CB. 2.Proč tedy nakupují zlato, pokud ho nemůžou fyzicky použít? Rusko si neustále vytváří zásobu zlata… 3. Platba daně v podobě dětí? Co to proboha mele? Odliv mozků beru, to je fakt, tak to je. Ale dokud bude USA nabízet nejlepší peníze a podmínky, budou chodit tam. Až je bude nabízet Rusko, budou chodit nadaní Čínani studovat do Moskvy, ne na MIT. A dolar? Dolar je pro Rusy zatím jistotou, záchranným kruhem v době nejistoty. V době, kdy visely ve vzduchu… Číst vice »

Alena
Alena
7. 7. 2014 22:07

Putin nemá takovou podporu, jak se zdá…z úst čechů, kteří se nechali totálně zotročit, to zní fakt zábavně( když si uvědomím, koho volíme stále a dokola…)

mirror
mirror
7. 7. 2014 22:23

Jednou z forem rabování Česka je odchod vzdělaných lidí do zahraničí nebo práce pro pobočky zahraničních firem v Česku. Za kvalifikovanou práci jim pak platí trochu více než domorodcům, ale méně než by museli platit doma v cizině. Oni jsou štěstím bez sebe nad tím, co vydělají. Ani jim nedojde, že na jejich vzdělání se skládali místní lidé, které podvedli tím, že efekt práce domácích emigrantů mizí v cizině a oni sami jsou pod kontrolou a blokování pro růst naši vlastní ekonomiky.

mirror
mirror
7. 7. 2014 22:36

Nevíte někdo náhodou, komu patří tyto internetové stránky?
http://www.ng.ru/news/471910.html
Čulík je na BL označuje jako podrobnosti v ruštině.

Irena
8. 7. 2014 5:13

Sio napsal V tom slově je kus ironie. Myslíte, že bych vážně mínil slova „všemocný Putin“? Samozřejmě, trochu vějička k diskusi. Ironie, to je moje. Tady ani tak zatím nejde o velikost podpory pro Putina, ale o velikost placeného, nebo jinak pozitivně či negativně motivovaného odporu proti tomu, co se snaží dělat. Národ jako takový je bohužel pasivní stejně jako ten náš a stejně jako ten náš zblblý propagandou. To se snaží změnit Národně osvobozenecké hnutí (NOD), které má ve znaku tu svatojiřskou stuhu. Proto jim na Ukrajině nadávají „kolorady“ jako od Mandelinky bramborové (podobnost barev stuhy a původ Mandelinky… Číst vice »

hudryper
hudryper
8. 7. 2014 6:03

Irena napsal tak zatím nejde o velikost podpory pro Putina, ale o velikost placeného, nebo jinak pozitivně či negativně motivovaného odporu proti tomu, co se snaží dělat. Národ jako takový je bohužel pasivní stejně jako ten náš Vrátím se ještě jednou k problému proč ruské vedení nepodnikalo žádné větší akce proti indoktrinaci ukrajinské mládeže drogou protiruského nacionalismu a fašistického jedu v průběhu posledního dvacetiletí. Zprvu na něco takového nemělo ani pomyšlení v důsledku obtížného procesu osvobození od tlaků banksterů zejména v energetické oblasti a ruských financí,jakožto i MGO organizací v žoldu Washingtonu. Apatii ruského národa bylo zapotřebí nahradit ruským vlastenectvím… Číst vice »

Sio
Sio
8. 7. 2014 7:02

Alena napsal

Putin nemá takovou podporu, jak se zdá…z úst čechů, kteří se nechali totálně zotročit, to zní fakt zábavně( když si uvědomím, koho volíme stále a dokola…)

A co vás na tom tak pobavilo? V podstatě jsem jen potvrdil to, co jste řekla a to poněkud víc polopaticky. Nejsem Putinův odpůrce, jen potvrzuji tento fakt.
A kdo vám řekl, že je Putin všemocný? Snad ne naše média. „Nenechte se vysmát a poslechněte si další videa, která se postupně pokusím přeložit. Tam se to dovíte. I když u v tom Kdy Putin zaútočí, jste se mohl již částečně poučit.“

Sio
Sio
8. 7. 2014 7:08

Irena napsal Ironie, to je moje. Tady ani tak zatím nejde o velikost podpory pro Putina, ale o velikost placeného, nebo jinak pozitivně či negativně motivovaného odporu proti tomu, co se snaží dělat. Národ jako takový je bohužel pasivní stejně jako ten náš a stejně jako ten náš zblblý propagandou. To se snaží změnit Národně osvobozenecké hnutí (NOD), které má ve znaku tu svatojiřskou stuhu. Proto jim na Ukrajině nadávají „kolorady“ jako od Mandelinky bramborové (podobnost barev stuhy a původ Mandelinky z Colorada). Bohužel i hodně samotných Rusů je dosud přesvědčeno o tom, že je Putin všemocný. Nechápou, že všichni… Číst vice »

Sio
Sio
8. 7. 2014 7:11

hudryper napsal Vrátím se ještě jednou k problému proč ruské vedení nepodnikalo žádné větší akce proti indoktrinaci ukrajinské mládeže drogou protiruského nacionalismu a fašistického jedu v průběhu posledního dvacetiletí. Zprvu na něco takového nemělo ani pomyšlení v důsledku obtížného procesu osvobození od tlaků banksterů zejména v energetické oblasti a ruských financí,jakožto i MGO organizací v žoldu Washingtonu. Apatii ruského národa bylo zapotřebí nahradit ruským vlastenectvím a symboly tradiční nenávisti k Rusům a Rusku na Ukrajině se k tomu nabízely. Samozřejmě nemohl Putin vědět jak daleko s tímto fašismem pokropeným živou vodou dolarových dotací Američané půjdou,jisté je,že dnes má 80% podporu… Číst vice »

Béda
8. 7. 2014 7:17

Sio, Jak tak sleduji, cílem mainstreamu, který se stal víceméně majetkem a nástrojem oligarchů a korporací je kjakýmkoliv způsobem zlikvidovat u lidí kritické myšlení. Dámě lidem chléb a hry (stejně nám to bohatě zaplatí v různých poplatcích) hlavně aby se nepídili po příčinách různých jevů a procesů, hlavně aby nemysleli na to co je pro směřování společnosti, pro budoucnost země, pokolení podstatné, hlavně aby si nevšímali kaizality, hlavně aby nepokládali otázky jdoucí po podstatě věci. Kritické myšlení by je mohlo dovést na cestu „terorismu“ – disentu, revolty, touhy změnit „demokracii“ v demokracii kde nevládnou oligarchové a korporace ale lid, kde… Číst vice »