Jevgenij Fjodorov: Ruské penze Američanům

Jevgenij Alexejevič Fjodorov je ruský veřejný a politický činitel, poslanec Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace již čtvrté volební období (od roku 1993), předseda výboru pro ekonomickou politiku a podnikání Státní dumy FS RF, člen Ústřední politické rady Jednotného Ruska, kandidát ekonomických věd, činný státní poradce Ruské federace a koordinátor Národně osvobozeneckého hnutí, který často vystupuje na politická témata ve Vzdělávací TV. ‚Úryvek z vystoupení ze dne 27. 06. 2014

K tématu: Okupační rubl

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mirror
mirror
7. 7. 2014 22:12

Irena dělá záslužnou práci, zřejmě také jako zajoch dobrovolně. Překvapuje mne, že i v Rusku se uchytili neokoni a Rusové mají co dělat, aby se této rakoviny zbavili. To zas bude pokřiku o porušování falešných lidských práv ve stalinském Rusku.

bbb
bbb
8. 7. 2014 7:02

Zvýšení záslužnosti – bude-li možné stáhnout odněkud ony české titulky. Někdy to youtube umožňuje, ale tento nabízí ke stažení jen originál ruské titulky. Dosah práce překladatelky Ireny by to zvětšilo.

Béda
8. 7. 2014 8:23

Vaska,

to je běžný průvodný jev (již od Kosova) těchto humanitárních a demokratizačních západních misí.
Hitler by měl z nich radost.

Vaska
Vaska
8. 7. 2014 8:45

hele Bédo už se těším až to zveřejněj naše hlásné trouby pravdy a lásky – lžimedia !!!

Béda
8. 7. 2014 9:13

Vaska,

Novinky dnes píší o 4 českých vojácích, které zlikvidoval v Afghánistánu sebevražedný atentátník. Svého času vyčítal Západ (západní média) SSSR, že válčí v Afghánistánu. Divím se, že to nevyčítají nyní sami sobě.

peter.
8. 7. 2014 10:38

Béda napsal

Vaska,

Novinky dnes píší o 4 českých vojácích, které zlikvidoval v Afghánistánu sebevražedný atentátník. Svého času vyčítal Západ (západní média) SSSR, že válčí v Afghánistánu. Divím se, že to nevyčítají nyní sami sobě.

Chlapci vedeli do čoho idú.Podpísali kontrakt a šli za zárobkom.Ak zomrie mladý človek,je to vždy smutné.
R.I.P.

Vaska
Vaska
8. 7. 2014 12:32

soudruzi se dopouštěj jedné maličké chybyčky nejde o vojáky ale žoldáky !!

Ladys
Ladys
8. 7. 2014 13:01

Pro bbb, samozřejmě české titulky při stažení youtube downloaderem jsou normálně ve videu přítomné. Stačí u videa vpravo dole ťuknout na nápis youtube, otevře se jiné okno, link nahoře v adresním řádku se zkopíruje do schránky a vloží do youtube downloaderu a spustí se stahování i s titulkama. Jinak jsem poněkud překvapen velikostí páté kolony v Rusku a to ať se týká bankovního sektoru, či médií. Domníval jsem se, že Putin má situaci pod větší kontrolou. Jak je vidět tak západní typ „demokracie“ dělá své. Všichni šmejdi podplacení západem dělají své, škodí a škodí. Je třeba aby Rusko změnilo ústavu… Číst vice »

peter.
8. 7. 2014 13:23

Ladys napsal Pro bbb, samozřejmě české titulky při stažení youtube downloaderem jsou normálně ve videu přítomné. Stačí u videa vpravo dole ťuknout na nápis youtube, otevře se jiné okno, link nahoře v adresním řádku se zkopíruje do schránky a vloží do youtube downloaderu a spustí se stahování i s titulkama. Jinak jsem poněkud překvapen velikostí páté kolony v Rusku a to ať se týká bankovního sektoru, či médií. Domníval jsem se, že Putin má situaci pod větší kontrolou. Jak je vidět tak západní typ „demokracie“ dělá své. Všichni šmejdi podplacení západem dělají své, škodí a škodí. Je třeba aby Rusko… Číst vice »

bbb
bbb
8. 7. 2014 16:50

Ladys napsal Pro bbb, samozřejmě české titulky při stažení youtube downloaderem jsou normálně ve videu přítomné. Stačí u videa vpravo dole ťuknout na nápis youtube, otevře se jiné okno, link nahoře v adresním řádku se zkopíruje do schránky a vloží do youtube downloaderu a spustí se stahování i s titulkama. Tuším si nerozumíme. Jde mi o stažení pouze textu, bez videa. Překlad do češtiny je zdařilý, jde-li o fakta, bývá dobré mít je trvale. A týká se to více pracovitých autorů na youtube, kdy někdy lze a někdy nelze text stáhnout. Na youtube, při pokusu stáhnout titulky, přes značku obdélníčka… Číst vice »

Béda
8. 7. 2014 17:03

Francúzska vláda chce prelomiť monopol dolára v medzinárodných transakciách po tom, čo BNP Paribas, najväčšia banka v krajine, BNP, dostala facku v podobe rekordných 9 mld. dolárov pokuty a zákaze obchodovania s dolárom na 1 rok. Michel Sapin, francúzsky minister financií, vyzval k „väčšej rovnováhe“ mien používaných na globálne platby s tým, že prípad BNP Paribas by „nás mal donútiť uvedomiť si nutnosť používania rôznych mien“ uvádza Financial Times. „My (Európania) si predávame navzájom v dolároch, napríklad aj pri predaji lietadiel. Nemyslím si, že je to nutné. Myslím, že potrebujeme väčšiu rovnováhu, a to nielen pokiaľ ide o euro, ale… Číst vice »

peter.
8. 7. 2014 18:13

Ladys
Ruskú centrálnu banku neovláda ruská vláda a už vôbec nie Putin.Ovláda ju,tak ako všetky CB na svete americko-sionistická banková mafia:
http://www.investicneportfolio.info/2012/02/rothschildovci-vlastnia-polovicu.html

peter.
8. 7. 2014 18:25

Tu je dôvod,prečo bola Líbya vybombardovaná až do stredoveku a prečo podobný osud môže stretnúť aj Rusko v prípade,že si zoberie ruskú CB zpäť:
http://www.zlateslitky.eu/clanky-zlate-slitky/je-libye-bombardovana-americko-sionistickymi-zlocinci-proto-ze-kaddafi-chtel-zavest-zlaty-dinar/

Béda
9. 7. 2014 2:45

Začalo to všechno útokem na „neposlušný“ Irák a Libyi, vyhrožování Íránu kvůlivá vlastní finanční cestě, kterou prosazovali jejich vládci. Pokračovalo to napuštěním finančního jedu skrze Wall Street do světového finančního systému a vykrádáním cizích ekonomik skrze dolar. Pak následoval předem US finančním systémem připravený útok na řecký finanční systém – dodnes se z toho Řecko nevzpamatovalo. Něco podobného se stalo na Islandu – ten se s tím ale vypořádal po svém. Nyní přišla na řadu opakovaná (první byla v Jižní Osetii) konspirace u ruských hranic a v Sýrii, reakcí je odklon Ruska a Číny od dolaru. Další v pořadí je… Číst vice »

Béda
9. 7. 2014 3:15

Pro zajímavost – článek o německém zlatě v USA, který by se dal parafrázovat Důkazy nemám, prověřovat nemohu ale přesto vám slepě věřím. http://afinabul.blog.cz/1407/nemecko-americania-sa-dobre-staraju-o-nase-zlato

Sio
Sio
9. 7. 2014 7:42

Béda napsal

Pro zajímavost – článek o německém zlatě v USA, který by se dal parafrázovat Důkazy nemám, prověřovat nemohu ale přesto vám slepě věřím. http://afinabul.blog.cz/1407/nemecko-americania-sa-dobre-staraju-o-nase-zlato

To zlato už Němci nikdy neuvidí. Pokud by bylo dobře uloženo, bylo by vráceno všechno do půl roku od požádání, ne že se to táhne 10 let. Také je asi pravdou, že zlato má svou cenu stále a reálná cena bude vyšší, než je dnešní tržní. Proč by se jinak Amíci ošívali ohledně blbých 145 mld dolarů. které si mhou zítra natisknout?

peter.
9. 7. 2014 8:40
Sio
Sio
9. 7. 2014 8:55

peter. napsal

Fjodorov vysvetľuje,statu Ruskej CB :
http://leva-net.webnode.cz/products/klicova-udalost-v-rusku-predlozen-zakon-o-podrizeni-centralni-banky-vlade-tj-narodnim-zajmum/

Zajímavé – schválila to ta duma nebo ne? Příspěvek je z podzimu 2012 …

peter.
9. 7. 2014 9:43

Sio napsal Zajímavé – schválila to ta duma nebo ne? Příspěvek je z podzimu 2012 … sio Ja neviem,čítal som o tomto ešte v priebehu minulého roku a viem,že sa proti tomuto návrhu rozpútala zúrivá kampaň.Nikde som sa nedočítal kto tú kampaň viedol(vedie)ani to,ako návrh skončil a či sa vôbec prejednával.Moje štúdium ekonómie skončilo skúškou z politickej ekonómie a štátnicou z marx-leninizmu čo je pravdepodobn príčinou toho,že nedokážem pochopiť,ako môže R CB pracovať proti záujmom Ruska a ruských občanov.Ako a kedy k tejto nenormálnosti prišlo a či vôbec Rusko je suverénnym štátom.Veľmi by som privítal odkaz na článok ktorý by… Číst vice »