Jsou čtyři Ukrajiny

První proruská a druhá prozápadní – hodnoceno politicky. Třetí před Majdanem, čtvrtá po Majdanu –  hodnoceno podle kriminality Ukrajinců.


Možná jste si toho povšimli také. Česká média před událostmi na Majdanu referovala o Ukrajincích vesměs negativně. Ukrajinec, to bylo synonymum pro mafiána nebo levnou pracovní sílu. Kutil a archeolog Přemek Podlaha by mohl vyprávět, co se jeho týmu podařilo vykopat na vlastní zahradě.


Točily se publicistické pořady popisující, jak ukrajinští kmotři a bossové okrádají své soukmenovce. Desátky si vybírali přímo u autobusů vozících tyto nešťastníky zpět do vlasti. Dost je odírali, někdy pod zástěrkou obskurních organizací, které Ukrajincům zajišťovaly pracovní povolení atd.


Ukrajinské gangy si v rámci konkurence ruské a kosovsko-albánské mafie také vedly dobře, a co se týče krutosti, nezůstávaly v ničem pozadu. Vydírání podnikatelů, vymáhání dluhů, racketeering, nájemné vraždy, organizovaná prostituce. Média nás tím krmila tak dlouho, až vytvořila negativní obraz této národnosti. Když se řeklo Ukrajinec, křesťan se pokřižoval a ateista konvertoval k budhismu.


Ale náhle, jako když utne. Stal se zázrak – úplné Lurdy. Co Ukrajinec, to Mirek Dušín. Co Ukrajinka, to Matka Tereza. Jak je to možné? Proč česká média tak otočila? Během několika měsíců tu máme úplně jiný obraz Ukrajinců. Téměř všichni jsou podle našich sdělovacích prostředků demokraticky a prozápadně naladěni. Každý z nich mluví moudře a státotvorně, jako kniha. I Moravec z ČT by se rétoricky lecčemu přiučil.


Kde jsou ti mafiáni, vyděrači a prostitutky? Ze dne na den zmizeli jak mávnutím kouzelného proutku. Dlouho jsem tomu nemohl přijít na kloub. Protože mým idolem je česká policie, použil jsem její vyšetřovací postupy. Díky nim jsem dospěl k šokujícím odhalením, na jejichž konci není ale nikdo odhalen. Inu, jsou to české policejní metody.


Moje první vyšetřovací verze byla, že za tím musí být Ištvan, Šlachta, Bradáčová a Moravec. Proč? Jedině tito čtyři mušketýři práva, policie a médií by byli schopni provést mezinárodní realizaci obřích rozměrů. Výsledkem takového brutálního zákroku by bylo zničení veškeré korupce a zločinnosti na Ukrajině. A že jí tam je.


Indicie svědčící pro tuto verzi byly tři: Ukrajinský parlament byl paralyzován. U Janukovyče bylo nalezeno zlato neznámého původu. Česko chtělo spustit zpravodajskou televizní stanici a z Prahy vysílat v ruštině na Ukrajinu. Tím by Moravec dorazil zbytek ukrajinské populace, která by nebyla ve vazbě. Jeho Vesjolyje kartinki by byly smrtícím koktejlem. Domorodci, kterým chybí imunita otrlých Čechů, by padali po statisících. Virový zabiják Ebola je proti Moravcovým pořadům neškodnou rýmou.


Indicie svědčící proti: Právě ta vazba. I když česká média zprávy překrucují a ohýbají, nešlo by ututlat, že všichni Ukrajinci jsou ve vazbě. Kdyby na Ukrajině nikdo nezvedal telefon, provalilo by se to. A dále: Nebyla nalezena žádná dámská kabelka v ceně sto tisíc ukrajinských hřiven. Modus operandi, jak říkáme my, čmuchalové, naprosto nesedí. Takže výše uvedení kumpáni v tom prsty nemají. Musí to být jiní vykukové.


Tím se nám okruh možných pachatelů radikálně zúžil. A potom to šlo jak po másle. Nebudu vás napínat. Investigativním šetřením se zjistilo, že to spáchali Schwarzenberg se svým komplicem Kocábem. Ano, tito dva kovaní pravdoláskaři způsobili očistu ukrajinského národa. Stačila jedna jejich návštěva Majdanu a ukrajinský lid se změnil k lepšímu. Žádní mafiáni, žádní vyděrači, žádní korupčníci, žádní nájemní vrazi, žádné prostitutky. Pouze samí slušní lidé.  


Scholastikové a politologové se dodnes přou, kde je zakopaný pes. K takovému obratu celého národa totiž došlo v historii lidstva poprvé. A dvě české hlavy byly u toho! Máme být na co hrdi. Vysvětlení se nabízí hned několik.


Schwarzenberg svým klímáním nakazil celý ukrajinský lid. Usnuli všichni. Prozápadní i proruští. Poctiví, ale i lumpové, včetně oligarchů. A když se spí, tak se nepáchá. Nemá náhodou Schwarzenberg ve znaku šípkovou růži? Procitnutí do reality bude ovšem hodně drsné…


Také není vyloučeno, že Kocáb svým šarmem zhypnotizoval a na místě polepšil celý Majdan. A pomocí televize se mu to podařilo přenést i na zbytek ukrajinské populace. Nebyl by to první případ zneužití tohoto média k šamanským rituálům.


Ať tak či onak, efektu bylo dosaženo. Pravda a láska zvítězila… však víte. Výsledkem těchto paranormálních aktivit je, že česká média píší o polepšených Ukrajincích již jen pěkně. A tak je to správné, tak to má být.

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments