Kaczyński: Kdo láká ekonomické imigranty jako magnet?

Poláci nechtějí přijít o svoji kulturu, chtějí pomáhat jinak. Imigrace je problém Německa a bývalých koloniálních mocností.

Překlad a titulky: Miroslav Jahoda

Stanův komentář: Protiimigrantské argumenty od vítěze nedávných polských parlamentních voleb kultivovanou formou. O diskusi pod videem na YouTube se už totéž říci nedá. Možná to je hlavní problém diskuse kolem migrantů. Ať řekne kdokoli cokoli, vyvolá to bouřlivou a emocionální diskusi, v níž se z principu není možné dobrat k racionálnímu řešení problému.

 

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
1. 12. 2015 8:13

Pan Kaczynski mluvil jako státník – řekl věci zásadní a myslím že ani na nic nezapomněl. Aplikace těchto zásad v praxi může být pochoipitelně velmi různá.

K Stanovu komentáři.
Nevím jakou diskuzi na YT myslel – pod tímto videem je jen 5 neškodných komentářů
A co se týká diskuzí okolo migrantů celkově:
„Máte dojem, že o nich chce s námi opravdu někdo diskutovat ? – naše vláda ?? – paní Merkelová ???“

fajt
fajt
1. 12. 2015 8:13

Kaczynski to po volbách čistí, polski rząd bere perwolem, když se Tusk vrátí do rzeczipospolitej, tak jeho partaj a kolesze budou na emeryturach, teda ti slušnější, ostatní budou mít za szyję centralne biuro śledcze. ..)

Sio
Sio
1. 12. 2015 9:10

Proč jsou diskuse na téma migrantů emotivní, vzteklé až nenávistné? 1. Media neskutečně lžou a bezprecedentně urážejí kritiky politiky mainstreamu. Když se jen podívám na titulky a pár vět na BL, tak se dočtu několik urážek, najdu tam povýšenou nabubřelost a nadzvedně mě to drzá sprostota natolik, že bych fakt měl chuť někoho praštit nebo napsat něco peprného. A BL nejsou jediné medium, které takto píše 2. Politici neberou ohled na většinové mínění (vypadá to, že jsou neskutečně nadutí a myslí si, že jen oni vědí, co je správné) a permanentně lžou a lžou. Vlastní vládě se nedá věřit. Jak… Číst vice »

Aleš
Aleš
1. 12. 2015 9:23

Jediné racionální řešení je vystoupení Evropy z NATO!!!

Béda
Béda
1. 12. 2015 11:19

Kaczyňsky, i když to jinak není vůbec můj šálek kávy, to řekl velice dobře (ve věci názoru na muslimskou migraci bych se s ním zcela shodl). Myslím, že většina Poláků, kterých se jako u nás na jejich názor nikdo neptá (a to je ta „demokracie) je stejného názoru jako Kaczyňski.

A zde příklad z opačné bariéry:
http://www.hlavnespravy.sk/angela-merkelova-priviedla-nemecko-k-post-demokracii-obyvatelia-nedoveruju-federalnej-vlade-a-stat-sa-moze-rozlozit/715095

http://www.hlavnespravy.sk/europskou-uniou-sa-siria-pochybnosti-aj-nemecka-kancelarka-spochybnuje-existenciu-eu/715125

Béda
Béda
1. 12. 2015 11:42

Takhle se to dělá (demokraticky) : http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takhle-pracuje-Angela-Merkelova-Prekvapiva-tvrzeni-primo-z-Nemecka-ktera-kanclerku-moc-neslechti-410803

(nejinak to dělají „kroutiči rukou“ viz jak dopadl Husajn, Kaddáfí, (trochu líp Janukovyč protože jej na poslední chvíli zachránili Rusové), Asada mají rozpracovaného a o Putinovi mají prozatím pouze vlhké sny (jejich barevní podvraťáci v Rusku upadají ze dne na den stále víc).

Béda
Béda
1. 12. 2015 12:34

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/erdogan-se-zaklina-funkci-ze-turecko-nekupuje-ropu-od-is/

A všem kteří mají důkazy o těch nákupech okamžitě „kroutí ruce“, některé nechá pro výstrahu zamordovat – viz ten opoziční právník. A co dělá evropský „hlídací pes demokracie“? Ani si takové drobnůstky nevšimne. Jó, kdyby šlo o Rusko anebo o Tibet- to by osli sborem hýkali.

Béda
Béda
1. 12. 2015 12:37

Kdybych byl akreditovaným novinářem, zeptal bych se Erduli, kam směřuje kde podle něj končí mobilní ropovod syrských ISIL -áků, který je lehce dohledatelný na satelitních snímcích. A taky čím se profesně zabývá jeho synek.

Béda
Béda
1. 12. 2015 13:01

Důkaz o tom, jací bezpáteřní blbci dnes rozhodují o klíčových otázkách zahraniční politiky. http://cz.sputniknews.com/svet/20151201/1814619/generalni-tajemnik-nato-turecka-otazka.html

to je jedno
to je jedno
1. 12. 2015 13:37

Béda napsal http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/erdogan-se-zaklina-funkci-ze-turecko-nekupuje-ropu-od-is/ A všem kteří mají důkazy o těch nákupech okamžitě „kroutí ruce“, některé nechá pro výstrahu zamordovat – viz ten opoziční právník. A co dělá evropský „hlídací pes demokracie“? Ani si takové drobnůstky nevšimne. Jó, kdyby šlo o Rusko anebo o Tibet- to by osli sborem hýkali. To vám vysvětlí kdejaký právník, že i s důkazy bez doznání se leccos těžko zločincovi prokazuje. Příklad: Několik svědků vidělo vraha s nožem v zádech oběti – vrah u soudu tvrdí, že viděl někoho vrazit nůž do oběti, a že se jí snažil pomoci vytažením nože z rány… To vysvětluje jeho… Číst vice »

fajt
fajt
1. 12. 2015 13:45

comment image?oh=442c599644eee7274d18f087d2891807&oe=56D4141B

Béda
Béda
2. 12. 2015 9:58

Konečně našli viníka a hromosvod za nakažení Merkelové nemocí šílených krav: http://www.hlavnespravy.sk/eu-hrozi-grecku-odchodom-zo-schengenskeho-priestoru-ak-nesprisni-kontroly-migrantov/716108

Béda
Béda
2. 12. 2015 10:01

Béda napsal

Konečně našli viníka a hromosvod za nakažení Merkelové nemocí šílených krav: http://www.hlavnespravy.sk/eu-hrozi-grecku-odchodom-zo-schengenskeho-priestoru-ak-nesprisni-kontroly-migrantov/716108

Žádalo by se otázati: Proč chtějí Němci Osmana vpašovat do EU, když vpouští migranty do Řecka a proč jej nevyrazí z NATO, když sestřelil ruské letadlo a mohl tím rozpoutam válku NATO s RF?