Kanadský lékař: 62 % mých pacientů očkovaných proti covid-19 má trvalé poškození srdce. Mikroskopické krevní sraženiny

Dříve jsme se zabývali příběhem odvážného lékaře jménem Charles Hoffekterý 28 let praktikuje medicínu v malém venkovském městečku Lytton v Britské Kolumbii v Kanadě.

Poté, co podal asi 900 dávek experimentálních injekcí mRNA proti nemoci covid-19 od společnosti Moderna, spustil poplach nad závažnými reakcemi, jež pozoroval u svých pacientů, kteří se rozhodli podstoupit očkování (sám se rozhodl neočkovat se), včetně úmrtí.

Výsledkem toho, že spustil poplach, byl roubík vydaný proti němu lékařskými úřady v jeho komunitě. Vzepřel se tomuto roubíku a zúčastnil se pořadu Laury-Lynn Tyler Thompsonové, kde spustil poplach.

Jeho trest za to, že veřejnost varovala ostatní před nebezpečím těchto experimentálních injekcí, spočíval v tom, že ho vyřadili z nemocničních služeb a přišel o polovinu svého příjmu.

Minulý týden s doktorem Hoffem opět hovořila Laura-Lynn Tyler Thompsonová.  Charles Hoffe své poznatky o experimentálních injekcích proti covid-19 i nadále sdílí s veřejností…

Ve svém posledním rozhovoru Dr. Hoffe uvádí, že krevní sraženiny, o nichž se v korporátních médiích tvrdí, že jsou „vzácné“, nejsou vůbec vzácné, k čemuž dospěl na základě testování svých pacientů, kteří nedávno dostali některou z injekcí:

Krevní sraženiny, o kterých slyšíme a o nichž média tvrdí, že jsou velmi vzácné, jsou velké krevní sraženiny, které způsobují mrtvice a objevují se na CT, magnetické rezonanci atd. Sraženiny, o kterých mluvím, jsou mikroskopické a příliš malé na to, abychom je našli při jakémkoli skenování. Lze je tedy detekovat pouze pomocí testu D-dimerů.

S použitím tohoto testu u svých pacientů Dr. Hoffe tvrdí, že u 62 % pacientů, kterým byla injekčně podána injekce mRNA, našel důkazy o malých krevních sraženinách.

Celý článek v ANJ najdete na webu Global Research, volbou tlačítka „Translate Website“ a kliknutím na „Čeština“ získáte strojový překlad do českého jazyka.

Překlad úryvku: Stan

Námět: Clair

5 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
20. 7. 2021 11:04

900 pacientů je už slušný vzorek a 62% zřejmě trvale postižených je hrůza.
Přinejmenším by mělo následovat seriózní prošetření jeho tvrzení a zastavení očkování,
dokud se výsledky buď potvrdí nebo nepotvrdí.
Všichni, kteří bez ohledu na tuto a jiné zprávy dál trvají na povinném očkování by měli být trestně stíháni.

Alva
Alva
Reply to  Bety
20. 7. 2021 15:11

Zato u nás se místo prošetřování „přitvrzuje“. Ministr Vojtěch má dálší plán.

Postupně zrušit velkokapacitní očkovací centra a vyrazit blíže k lidem. Takový je nový plán vlády, jak naočkovat vakcínami proti covidu-19 co nejvíce Čechů.
„Velkokapacitní centra měla svůj význam v určité době, ale nyní už ho takový nemají. Musíme jít více do terénu, blíže lidem a podporovat otvírání očkovacích míst bez registrace,“ uvedl Vojtěch.

Došel lidský materiál, s tím se pan ministr bude asi muset smířit. Pokud vím, každý pacient má zákonné právo odmítout jakoukoliv léčbu a tady jde navíc o zdravé lidi!

Dolmen
Dolmen
20. 7. 2021 13:58

Překvapuje mě, že lidé, kteří mají srandu z idiotů, kteří jim vykládají lži o Vrběticích a nevěří jim ani slovo, těm samým idiotům věří jejich lži o covidu a nutnosti „anticovidového“ očkování. Jak lze vůbec zjistit, kdy lhář, který se lhaním živí, mluví pravdu?

PPK
PPK
20. 7. 2021 22:04

Byli tehdy oba tak hloupí, anebo jen nedostatečně „hmotně zainteresováni“?
Prasečí chřipka je podvod, míní Zeman. Očkováno 62 000 lidí – tn.cz – 3.2.2010
https://tn.nova.cz/clanek/zpravy/praseci-chripka/praseci-chripka-je-podvod-mini-zeman-ockovanych-62-tisic-lidi.html
anebo
27.11.2009 Šéf České lékařské komory Milan Kubek: “Já bych se očkovat nenechal. Zdravotníci nebudou dělat někomu pokusné králíky.”
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-praseci-chripka/127590/lekari-jsou-v-soku-vakcinu-nechceme-nejsme-pokusni-kralici.html

Alva
Alva
20. 7. 2021 22:52

https://www.pokec24.cz/nezarazene/dopis-lekarum-ctyri-nove-vedecke-objevy-tykajici-se-bezpecnosti-a-ucinnosti-vakcin-proti-covidu-19/ Lékaři pro Covid etiku v tomto dopise apelují na lékaře a představují čtyři zásadní objevy poukazující na vážné pochybnosti s ohledem na očkování proti covidu a jeho potenciální nebezpečí. Více v článku Lékaři pro Covid etiku zaslali desítkám tisíc lékařů v Evropě následující dopis, ve kterém shrnují čtyři nejnovější vědecké poznatky, které jsou zásadní pro program očkování vakcínou COVID-19. V dopise jsou vysvětlena jednotlivá zjištění, která se týkají biologie vakcín COVID-19, včetně interakcí s imunitním systémem. Dopis upozorňuje, že tyto nové důkazy nutí všechny lékaře, kteří podávají vakcíny COVID-19, aby v zájmu svého etického postavení a bezpečnosti a zdraví… Číst vice »