Kdo lže a krade

Asi všichni víme, jak to pokračuje – do pekel se… V současnosti dochází k okradení cca tří milionů lidí, kterým se stát protiprávně rozhodl krátit důchody. Ale ono to není krácení, ale spíše normální krádež/zlodějina. Je to změna v průběhu hry, kdy asociální vláda pod vedením slabocha Fialy – okrade ty, kteří se nemohou bránit a ještě u toho hlasitě lže.

Katastrofální ekonomický vývoj v naší zemi nezpůsobili ti, kterým se teď chystají, a to v legislativní nouzi, krátit důchody, ale líní a neschopní politici Fialovy vlády, a to s podporou svých poslanců.

Na začátku roku si politici bez mrknutí oka zvýšili platy o několik desítek tisíc. Nejsou tohle ty „ekonomické škody“, jak sprostě nazval lidovec Výborný zákonnou valorizaci důchodů? To se tehdy nevědělo, že je státní kasa prázdná?

Jistěže vědělo, ale vláda si vezme vše, co jí dovolíme. Svoji neschopnost a lenost vykupuje nesmyslným rozhazováním peněz, financováním války v cizí zemi, nesmyslným zbrojením atd. Oni vědí, že to víme, ale také vědí, že se v této zemi nestávkuje.

A ještě vědí, že kdo lže a krade, tomu se nic nestane, má-li v parlamentu většinu.

Je neuvěřitelné, co si vláda dovoluje, ale také to, co si lidé všechno nechají líbit. Všichni také vědí, že s jídlem roste chuť. Co bude na řadě po krádeži části důchodů příště?

4.6 21 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
27. 2. 2023 19:19

Protože podle naší vlády je Ukrajina náš vzor, tak tohle zdaleka není konec.