Kdo vedle Zemana také přijel do Číny na jednání o Hedvábné stezce?

Podívejte se na toto video, uvidíte, co nám ČT zamlčela, a kdo vedle našeho prezidenta také přijel do Číny na jednání o Hedvábné stezce. Pak jistě pochopíte, proč Miloš Zeman svou cestu do Číny jen kvůli chaotikovi Sobotkovi nemohl odložit.

Ve zpravodajství ČT (i v dalších sdělovacích prostředcích) nám tvrdili, že tam byl jediný neposlušný politik Evropy, a to Zeman!

Proč je tu ta slabomyslná kampaň proti Číně a cenzura? Komu vlastně slouží? Udělejte si názor sami!

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mm
mm
8. 6. 2017 13:51

Prostě scházel už jen sanmarinský kapitán regent. Zeman míní prokopat Moravu, potažmo spojit Dunaj, Dyji, Moravu, Odru a Labe. Což by Moravu, jako historickou zemi, zlikvidovalo. Kolínský rodák své investiční cítění a intuici předvedl na hranickém Philipsu, který sice vyrobil desetitisíce obrazovek na sklad, ale nezamontoval ani jednu. Pobídky ve smyslu vyhrožování policejního ředitele Jakubíka kadeřnici Regecové, které se „mohlo něco stát“, případně „mohla jít do tepláků“, byly v Hranicích na Moravě také silně vnímány. Stačí se podívat kolem pana prezidenta, a je jasno, pro koho shání kšefty. Ostatně, sám to, s upřímností sobě vlastní, připouští.

mm
mm
8. 6. 2017 14:45

stejně to čínští partajníci svolali jen proto, aby účastníci neletěli na soutěž Miss Tibet, která se konala v Dharmasale. Vyhrát měla jistá Kateřina Jau jau, ale poté co se v letounu člověka v plísni rozkřiklo, že první cena je jen tisíc pět set padesát dolarů, letoun s českými kráskami, včetně Moniky Paj…se nad státem Uttarpradéš otočil, a zamířil zpět na Havla (letiště). Soutěžilo devět tibetských krásek, a sponzora letošní rok přišel na jedenáct tisíc tři sta USD. Nechápu, proč to za ty drobné nekoučuje Art Production Kocáb…https://www.misstibet.com/

Bety
Bety
8. 6. 2017 15:35

ČT zahraniční obchod nezajímá. Proč taky. Oni mají své jisté z koncesionářských poplatků. A pokud naše vláda zašantročí Cínovec, možná se za pár let o tom objeví opatrná zmínka v něčem jako jsou Černé ovce. Sice to nic nevyřeší, ale ovce budou spokojeny, že se budou moci – dodatečně – oprávněně a hlavně marně rozhořčit.

idiotronic
9. 6. 2017 0:43

mm napsal
byly v Hranicích na Moravě také silně vnímány.

I v Rožnově pod Radhoštěm, kde se 50 let obrazovky vyráběly, ale vláda zadotovala krach české fabriky. Stejně nechala padnout výrobu wolframových vláken a žárovek a jen pár let na to hledal Osram v Bruntále skláře a dělníky do výroby wolframových drátů a žárovek.

PPK
PPK
9. 6. 2017 5:44

Jaký je vlastně soudobý východoasijský způsob myšlení a žití? Proč Číňan jako rodič ví, že je lepší a účinnější své děti vychovávat vlastním příkladem konání Dobra, než strachem z trestu při konání Zla? Proč ale o tom Evropané, Anglosasové nebo Američané nic nevědí a jejich právní „myšlení“ je sice plné pokryteckých řečí o lidských právech a svobodách, ale euroatlantické zákony téměř výhradně operují s příkazy, zákazy, sankcemi a tresty? Měli snad oni málo příkladů moudrosti a mírumilovnosti u svých rodičů a prarodičů? Proč dnes mají Číňané takové úspěchy v ekonomice? Není to náhodou i proto, že – v souladu s… Číst vice »

idiotronic
11. 6. 2017 11:39

Češi svého času zvládli národní obrození, jehož ohlas byl kladný (J.W.Goethe) i záporný (Schwazenberg). Ještě v roce ´68 bylo možné uspořádat sbírku na fond republiky s nenulovým výsledkem (hlavně morálním). V polovině 80.let již ale nebylo možné vystoupit s tvrzením, že,, důvěřuji v budoucnost ČSSR a v pokrokovou úlohu KSČ “ v žádné hospodě. Tenkrát proto, že tomu nikdo po proběhlé normalizaci nevěřil, dnes proto, že hospoda zanikla. Zvítězila nenaplnitelná víra, že nákupem zboží v zahraničí a prodejem zde všichni zbohatneme. Prodali jsme i to zlato. Kdyby to srovnatelným způsobem provedla Čína, dostal by hlavní aktér veřejnou pochvalu před nastoupenou… Číst vice »