Kill Bill Hill

Spletenina názvu má připomínat Tarantinův film Kill Bill, v němž se hlavní hrdinka probudí po pěti letech s nenávistí v srdci a začne jednat, totiž zabíjet. Bill Hill je pak složenina tandemu, který pro Clinton Foundation sehnal za dvacet let dvě miliardy dolarů.

Po Billovi, který odešel z funkce s impeachmentem za lhaní před Kongresem USA, nyní usiluje o zvolení paní Hill Clintonová, o jejíž nepravdomluvnosti není pochyb. Špatným signálem dneška je i to, že filmová ikona Hollywoodu, Steven Seagal, dnes přijal občanství Ruské federace. Tím se sice přihlásil k burjatským předkům, ale Aljašku v plamenech už neuvidíme… Tipuji, ža dalším ukazem Putina může být udělení občanství pro Donalda Trumpa, pro kterého nemusí být v Americe po příštím úterý bezpečno.

Hillary Clintonová se sice zapletla do vyvedení informací na vlastní server v Chappaqua, nicméně, nebyla za únik informací stíhána, a informace, jak dnes uvedla Fox TV, z 99 procent využila- kromě paní Clintonové- i některá cizí rozvědka. Která- neuvedeno. V režimu důvěrné prý bylo 1818 mailů, tajných pak několik set. Šéf štábu Clintonové Podesta je nařídil zničit, což se i stalo. Vyšetřování půjde do autu, protože příslušný prokurátor už FBI calm down, tedy zchladil.

Příběh mailů je příběh toho, jak ti, co chtěli či nechtěli být vidět, platili. Docela mne zděsilo, že jisté ekologické ministerstvo Italské republiky zaplatilo čtvrt milionu dolarů za to, aby tzv. Renziho ústavní reforma, o níž se v Itálii má hlasovat v prosinci, byla přijata. Že by Renzi vsadil na vítěze? V Clintonově nadaci nalezneme i třicetiletého súdánského miliardáře Ibrahima a přirozeně i paní Abedin.

Paní Abedinová, téměř nevlastní dcera paní Hillary, se narodila v USA, ale v jejích dvou letech byla rodiči přestěhována do Džiddy v Saúdské Arábii, kde chodila do dívčích wahhábitských škol, aby se v osmnácti vrátila do USA. Dokončila Colledge a B. A. na univerzitě a v roce 1996 nastoupila jako stážistka do Bílého domu, ovšem, k paní prezidentové. S ní pracovala i na ministerstvu zahraničí, kde tedy arabská politika arabského jara měla své živé výhonky wahhábismu. Jistí smělci z Kongresu USA sice tehdy  v dopise uvedli, že paní Huma Abedin má kořeny v Muslimském bratrstvu, ovšem zrovna tehdy byl Muslimský bratr Mursí prezidentem Egypta, takže dopis vyšuměl jako efervescentní celaskon v poháru vody. Matka paní Abedin učí na ženských univerzitách v Saúdské Arábii, vede Journal of Muslim Minority v Londýně a její příbuzní jsou v královské šúře, neboli poradním shromáždění této tmářské země. Co bude, když se paní Abedin ujme opět arabských věcí, tuší málokdo. Ministrem zahraničí má být  Joe Biden.

Donald  Trump je v těžké pozici. Politiky nenáviděn, lidem milován. A tak  nadcházející volební úterý v Americe bude jako sázka v ruletě v Trumpově kasinu. Jen Trump a Bůh vědí, zda může sázka vyjít.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
4. 11. 2016 19:47

Vtipně a lehkým pérem,ostatně jako obvykle. Kdyby ovšem nebyl pátek (pro kill Hill černý,i když ne 13.) Panstvo nahoře má už dávno jasno.A nebude to nic jiného,než repríza procesu z před 8 roky, kdy washingstonské prostranství slzelo štěstím,že k nim sladce promluvil první černoch zvolený pro ZMĚNU. Kill Hill plní roli ostrého jestřába Mc Kaina,aby se voličstvo bálo IIIWW a Trump do toho,co přinese ZMĚNU. Věřme,že nepůjde o obamovskou politickou kosmetiku,nýbrž o zásadní očistu federálních úřadů od prohnilé neoconské sebranky. Když se voličům předvádí policejní pouta coby nejvhodnější šperk pro zápěstí Hill a člověk ze CIA pronese oznámení o druhé… Číst vice »

Aleš
Aleš
4. 11. 2016 22:16

Obě největší hollywoodské ikony s iniciály S. S. byly rocky nejvýznamnějšími nositeli americké státnosti. A poslední dobou se k nim přidal pan Roberts, Assange a lidé z tajných služeb. Nezbývá než věřit, že to nebudou jen kosmetické úpravy, že se vyplní aspoň trochu slova Donalda a Melanie. Ta slepice Hitlary je opravdu strašná, z takových jde strach i u GP. Anihilace země nemůže být v ničím zájmu… Zadlužený kapitál hluboce v červených číslech vlastnící pár psychotických loutek se poroučí a již jen několik dní si může hrát na bohy. Může být pravděpodobné, že GP ještě neomrzela ta trapná, ale velice… Číst vice »