Kořeny nenávisti pražské kavárny

Herman je hráčem první kavárenské ligy, a proto jej také tak berme. Herman straní svému týmu, který vyznává heslo: „kdo není s USA, je proti nám.“ To je oč tu běží.


Pokřiky a chování pražské kavárny a jejích příznivců připomíná čím dál více řádění fotbalových hooligans. Ne, že by přímo něco rozbíjeli, to jen občas něco počmárají a zničí prezidentskou standartu, ale jinak se spíše orientují na různé přihlouplé skandování a trapné akce. Podobně jako fanoušci fotbaloví, tak i tito si potrpí na symboly. Jednou pláčí, že někdo měl být vyznamenán, a není, jindy zase Zeman vyznamenání udělit hodlá, ale pražská kavárna hýká blahem, že laureát na protest odmítl. Přece skalního sparťana nebude vyznamenávat prašivý slávista, no ne? Pražská kavárna miluje nenávist k Rusku, kdo s ní neplive na Východ, není Čech. Zeman na Východ povinně neplive, nemůže být tedy českým prezidentem. Jak prosté, milí soudruzi. Za dob mého mládí se nemohl stát českým prezidentem člověk, který by neplival na Západ. Vítr se otočil, u koryta však chrochtají stále stejné typy. Přitroublé antikampaně téměř jednotné umělecké a mediální fronty proti chartistům a Havlovi nahradilo ještě pitomější tažení proti Zemanovi a Babišovi.

Hulvát Zeman?

Jeden by se možná nad hulvátstvím Miloše Zemana pobouřil, vždyť vydírat ministra kultury Hermana a za rukojmí brát někdejšího vězně koncentračních táborů Bradyho, je mimořádně nevkusné. Ano, pobouřil, kdyby si ovšem nevšiml, že právě Herman patří k nikoliv pominutelným hráčům pražské kavárny. On celý ten kousek zavání nepotismem, kdy Herman využil poslaneckého mandátu k tomu, aby navrhl státní vyznamenání pro svého strýce. Navíc to vypadá, že se mělo jet podle osvědčeného scénáře. Zeman rozhodne vyznamenání udělit – a Brady jej demonstrativně odmítne. Přitažené za vlasy? Těžko. Kolem pana Hermana bylo trochu horko i v Ústavu pro studium totalitních režimů, trafice skalních antikomunistů. To bylo křiku, když byl odvolán. Konec demokracie, volali přátelé pražské kavárny! Za Hermanova ředitelování se sice Ústav ocitl v červených číslech, ale Herman zvyšoval některým zaměstnancům odměny. Část rady ÚSTR na Hermana v této souvislosti podala trestní oznámení. Více ZDE .

Mnoho odborníků také pracovalo z domova. Neptejte se na výši jejich platů, jistě dřeli jako koně. Bylo to v době, kdy na úřadě vlády pracovala Nečasova kobyla také jako kůň, a odměny si bezpochyby zasloužila. Herman je tedy hráčem první kavárenské ligy, a proto jej také tak berme. Herman straní svému týmu, který kope proti Zemanovi i Babišovi. Týmu, který vyznává heslo, kdo není s USA, je proti nám. To je oč tu běží. Zeman musí být zničen, soudí návštěvníci Tržiště. A nemine den, kdy by to všem důležitě nesdělovali.

Proč vadí Babiš?

Andrej Babiš podrývá základy politického systému osvědčeného v USA a Velké Británii, jakož i dalších „svobodných“ zemích Západu. Tento systém je založen na zkorumpovanosti politiků a řízení společnosti lidmi v pozadí, oligarchy a tajnými službami cizích států. Kterých můžete hádat. V Čechách jen jednou. Nepohodlní „zástupci občanů“ na pokyn ze zákulisí opustí své pozice dobrovolně nebo jdou do vězení. Občanům je to ovšem prezentováno jako vítězství spravedlnosti. Babiš je samozřejmě v konfliktu zájmů, protože volí mezi dobrou a správnou prací na ministerstvu financí a prosperitou své firmy Agrofert. Podobně by se i v budoucnu ve funkci premiéra mohl dostat do vnitřního konfliktu, zda postupovat nejvýhodněji pro Českou republiku, nebo pro svůj holding. Takový konflikt zájmů je pro stávající systém samozřejmě nepřípustný. V něm jsou role rozděleny. Oligarchové chtějí co nejvíce pro sebe, své holdingy a firmy v daňových rájích, a to je určující. Politici, od ministrů financí po premiéry, jsou tu od toho, aby tyto zájmy uspokojily. Žádný konflikt zájmů se nekoná, každý sleduje výhradně svůj zájem a široká společnost nemá šanci se dozvědět „která bije“. Všechna důležitá rozhodnutí se konají v pozadí lidmi, o kterých běžný volič v životě neslyšel. A tak to má být, tak je to správné.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Modra
Modra
30. 10. 2016 23:24

Herman je předsedou Ackermann-Gemeinde. Ackermann-Gemeinde je jednou za základních složek sudetoněmeckého landsmanšaftu.

Bety
Bety
31. 10. 2016 6:05

Modra napsal

Herman je předsedou Ackermann-Gemeinde. Ackermann-Gemeinde je jednou za základních složek sudetoněmeckého landsmanšaftu.

Nic takového se ale občan z našich médií nedoví, ani stín pochybnosti o Hermanových tvrzeních se v nich neobjeví… Ať žije „pravda a láska“!

Gatta
Gatta
31. 10. 2016 7:59

Stále se máme co učit … tak tentokrát „Starostové a Nezávislí s podporou Lidovců“ … Nakonec čemu se divit. Lidé, kteří se ještě nezprofanovali, lidé s ještě relativní místní důvěrou a tedy i s vysokými preferenčními hlasy. Je dobře, že starostové už mají všechny problémy ve svých obcích a městech vyřešeny, takže všechnu svoji iniciativu teď mohou vrhnout na problematiku zahraniční politiky ČR vůči Číně. Jen nevím, jestli právě k tomuto poslání je jejich spoluobčané volili ? A jak to budou doma ve svém „Horní-Dolní“ lidem vysvětlovat … Ona mi ta naše politická scéna připadá jako zlý sen. Všechny jistoty… Číst vice »

Admirál
Admirál
31. 10. 2016 10:02

Gatta – „Z pravicové strany se vyklubala parta „velká domů“, z levicové strany – parta „malá domů, protože líp to neumíme“, z komunistů – skanzen žvanilů, z církve svaté – klub židovských bankéřů, z ekologů – podnikatelé s energiemi a zachránci Tibetu, z občankých iniciativ – zaprodané protistátní neziskovky … …“

Trefné vyjádření i mého pocitu při pohledu na stav nejen u nás.

Dodal bych, že ti všichni Vámi jmenovaní a obdaření přívlastky (čest jednotlivcům jdoucím proti proudu) nás mermomocí tlačí do války.

fajt
fajt
31. 10. 2016 10:34

https://www.youtube.com/watch?v=sNDJk8esRhM – nečekejte, že tohle ozbrojené komando demokraturnícké svoloče bude ctít nějaké pravidla, ti jsou brutálnější než Adolfův freikorps. ..)

Starý doktor
31. 10. 2016 12:03

Anonymní whistleblower: Z projevů Gustáva Bartošky a Vasiĺa Dyka
30.10.2016 |
Do zákulisí politické merendy nahlíží informovaný zdroj

Slavnostní projev k 28. říjnu, prahnoucí pohnout dějinami, má i slovenskou verzi. Na její autentičnost přísahá zdroj, jenž bytuje přímo u pramene, o dobře placený flek by však přišel tuze nerad. Nutit ho k existenčnímu hrdinství nemáme v plánu. Nezbylo proto, než mu slíbit zachování anonymity. To, co se jinde tutlá, však publiku upřít nedokážeme.

https://www.youtube.com/watch?v=HXWOr6LVFw8

Publikováno: http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/1803/anonymni-whistleblower-z-projevu-gustava-bartosky-a-vasila-dyka

Modra
Modra
31. 10. 2016 14:42

Bety napsal
Nic takového se ale občan z našich médií nedoví, ani stín pochybnosti o Hermanových tvrzeních se v nich neobjeví… Ať žije „pravda a láska“!

Zde je, prosím, odkaz:
http://www.ackermann-gemeinde.cz/
Sudetoněmecký landsmanšaft je sdružením několika spolků. To je Ackermann Gemeinde ( Ackermanovo sdružení ), Seliger-Gemeinde ( Seligerovo sdružení ) a Witikobund.
Sudetoněměčtí katolíci, sudetoněmečtí sociální demokraté DSAP a pravicoví nacionální šovinisté alias Witikobund.
Pokud můžete, šiřte dál.
Děkuji.

Starý doktor
31. 10. 2016 16:13

Mladý Klaus boduje jak ukazuje diskuze po tímto jeho docela přehledně a i dost úderně sepsaným článkem který se kupodivu objevil dnes na novinkách – https://www.novinky.cz/diskuse?id=463247&articleId=/komentare/419078-komentar-nestaci-ze-vladneme-chceme-ovladat-celou-spolecnost-vaclav-klaus-ml.html&sectionId=1089&page=10

Ghis
Ghis
31. 10. 2016 18:04

Tržiště tlačí na pilu. Zbývají mu v Praze asi 2 měsíce a pak adié Praho. Musí se ještě pomstít Zemanovi a vykázat nějaké „úspěchy“ aby byl ponechán v diplomacii.
A k tomu Nečasovu vysvětlujícímu výrazu „dře jako kůň“ bych dodal:
vstoje, vsedě, vleže i vohnutá.

orinoko
orinoko
31. 10. 2016 22:45

Njn, asi mi přece jen něco uniká. Nebo někdo něco moc proziva? Český dobytek , jehož potenciál začíná smrdet dost katastrofálním nedostatkem personální vybavy , metamorfozuje do všeho možného i nemožného. Soudruh Gazdik je na koni jen díky absenci českých konzumnich prasátek u volebních uren. Umělec Jiří Bartoška byl agentem STB. Cela věc na me působí, jakoby emericky fizl prohrábl veskrnovu kartotéku , a soudruhy agenty převzal sakum prdum. Ty vole, to je hlína. STB došla uznání v emerickem sapito. To je skleb dějin! Ještě ze se toho Kryl nedožil. Osobně patrim k velkým Zemanovym kritikům, a dokážu u toho… Číst vice »

orinoko
orinoko
31. 10. 2016 22:57

Ach ano, jednu věc jsem zapomněl šířit. Poslete divadelní augusty, rolniky podii, a uměleckou – sic- syfilitidu do navi BOJkotem její produkce. Pomozte naší zemi – serte na šlechtu, umělce Nepoliticke politiky … a oni se do roka vystrili sami.

hudryper
hudryper
1. 11. 2016 6:24

orinoko napsal Cela věc na me působí, jakoby emericky fizl prohrábl veskrnovu kartotéku , a soudruhy agenty převzal sakum prdum. Jestli si dobře vzpomínám,tak to první co Havel jako prezidentista přikázal,byl vznik a poté zánik tzv.dokumentace X. Údajně mělo jít o 15 000 lidí.Tato dokumentace a její širší varianta měla být naložena do letadla,kterým Havel odletěl,tuším že v únoru,nebo březnu 1990 do Washingtonu,aby tamním zákonodárcům projevil totální oddanost a pronesl onen projev,který pan Čomsky ocenil co blábol a nic jiného. Po zhruba 10 létech nato se vydal do Washingtonu znova,aby strávil značný čas studiem zřejmě i těchto svazků v kongresové… Číst vice »

Gatta
Gatta
1. 11. 2016 8:37
fajt
fajt
1. 11. 2016 9:16

hudryper napsal
hudryper

ano, i narcis byl znova recyklován a použit, to je ten asymetrický způsob vedení likvidační války, na který je ulice krátká a který zatím vyhovuje oboum znesvářeným oligarchickým stranám. ..)

Starý doktor
1. 11. 2016 10:29

Anketa

Hrozí České republice politikou vyprovokované násilí v ulicích a na náměstích?
Ano, ze strany odpůrců Zemana 94%

Ano, ze strany příznivců Zemana 1%

Ano, z obou stran 2%

Nehrozí 3%
hlasovalo: 10274 lidí
Anketa umistěna na parlametních listech – http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vladimir-Putin-zasadne-promluvil-o-svetove-situaci-Sdelil-kdo-ridi-svet-a-Evrope-vzkazal-Chcete-se-zalibit-svym-panum-460598

racek
racek
1. 11. 2016 11:04

Jak jsem už psal, Antona Špelce v době konání demonstrace na Staromáku vysílali na televizní stanici CSfilm. Život tropí hlouposti, že.

Gatta
Gatta
2. 11. 2016 9:06