Kovidové etnické čištění: Očkovaní proti neočkovaným

Ti, kteří proti oficiálnímu kovidovému narativu protestují, jsou zařazeni do kategorie „psychopatů“. Jde o hon na čarodějnice? Ve většině zemí byl zaveden kovidový pas. Pobyt neočkovaných je omezen na jejich obydlí, je jim znemožněno cestovat, jsou propouštěni z práce, je jim zakázána návštěva škol a univerzit. Jsou obviňování z toho, že jsou extrémisty a psychopaty.

Vzmáhá se proces kovidového etnického čištění uvedeného v život tím, že se vytvořila společenská hráz mezi očkovanými a neočkovanými.

Tato společenská hráz vytváří konflikty uvnitř rodin a místních společenství a přispívá k roztržkám a nesouladu společenského života se zničujícím dopadem na ekonomickou aktivitu.

Podporována propagandou médií postupuje tato kampaň nezadržitelně vpřed. Ti, kteří odmítají nechat si píchnout zabijáckou „vakcínu“, jsou zkategorizování jako „protispolečenští psychopaté“.

A to, co z kampaně nepřehlédnutelně vyčuhuje, je heslo „rozděl a panuj“, čili scénář, uplatňovaný v mnoha zemích najednou, podle něhož se jak očkovaní, tak neočkovaní stávají oběťmi světové kriminální agendy podporované OSN a většinou z jejích 193 členů.

Naším prvním úkolem je okamžitě zastavit a zrušit tak zvanou „vakcínu“ Covid-19, která spustila vlnu úmrtnosti a nemocnosti na celém světě. A hnací silou tohoto hnutí nechť se stane světová solidarita a lidská důstojnost.

Z Global Research vybral a přeložil Lubomír Man

4.7 14 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
kolokol
kolokol
18. 1. 2022 6:48

Ano, mnozí z naočkovaných by si měli připustit, jak snadné je dát se strhnout k hajlování. Ale to by si také museli připustit, že tak činí ze svého strachu či nadustosti, nevědomosti, pokrytectví, netolerantnosti, stádnosti, zříkání se vlastního náhledu a odpovědnosti.

Irena
18. 1. 2022 7:06

https://www.youtube.com/watch?v=lOfC1cpGRlo

S pravdou ven, svědectví sestřiček

Dívejte se rychle, než to smáznou…

Aleš
Aleš
18. 1. 2022 12:55

RIP: https://www.youtube.com/watch?v=aqof1RDQ-zI https://www.youtube.com/watch?v=hqdJUT8Im6U https://www.youtube.com/watch?v=_xPnQRyTNhI Zpěvačky syn obvinil tzv. antivaxery z její smrti, které nenávidí. Zpěvačka se nenechala očkovat proti COVID 19 a nechala se úmyslně nakazit, aby získala imunitu a hlavně certifikát. Takže jestliže chce někoho vinit z její smrti, tak ty, jež jsou zodpovědni: Za omezující opatření nutící lidi k povinné vakcinaci. Přeci kvůli tomu se nechala nakazit. Dál může vinit „lidi“ zodpovědné za vznik a rozšíření viru, pokud nevznikl přírodní cestou. Ať viní zodpovědné ty, kteří mají zájem na povinné vakcinaci a zároveň na co nejvíce upozaděné léčbě a prevenci respiračních ale i jiných onemocnění. Ať viní lékaře,… Číst vice »

orinoko
orinoko
18. 1. 2022 13:56