Zdravé fórum: Nenechte se nezákonně posílat do karantény

Přátelé a podporovatelé Zdravého fóra,

začínají se množit nesmyslné karantény zdravých dětí a dospělých.

SMS z neznámého čísla NENÍ důvod kamkoli volat, nejste povinni říkat cokoli do telefonu, nebo podobné „rozhodnutí“, které nemá naprosto žádné právní opodstatnění přijmout.

Karanténu může nařídit POUZE krajská hygienická stanice (KHS) a to POUZE písemnou formou. Na telefonní žádost KHS tedy, dle NSS nemusíte vůbec reflektovat – řekněte, ať pošlou doporučený dopis.

Znejte svá práva – uvalení do karantény je vážný úkon, který se NEMŮŽE dělat po telefonu.

Viz rozhodnutí soudu.

Mimochodem, kdyby vám přišla SMS, ať nastoupíte do vězení, tak poslušně jdete…? 😉

Další návody viz naše sekce FAQ a Návody

Moc děkujeme za pomoc a jedeme dál ✌️😍

Vaše Zdravé fórum


Stanův komentář: Pro dokreslení nesmyslné  situace. V mé třídě je z 22 žáků asi třetina neočkovaných. Poté, co byli minulou středu pozitivně otestováni dva očkovaní žáci (jeden žák poté nemocen s klasickými příznaky delty, druhá žákyně bez příznaků), museli neočkovaní do karantény. Očkovaní žáci chodili do školy a každý den se testovali Ag testy.

4.6 11 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
18. 1. 2022 9:14

Ondřej Dostál: Jak se nenaočkovat? Právní rádce pro zaměstnance, kterým hrozí povinná vakcinace

https://www.reflex.cz/clanek/a-plus-x/111187/ondrej-dostal-jak-se-nenaockovat-pravni-radce-pro-zamestnance-kterym-hrozi-povinna-vakcinace.html

“Já hodnotím postup pana ministra Válka jako nepoctivý, mám podezření, že to rozhodnutí oddaluje s takovým mazaným zdůvodněním: ´My pak třeba to rozhodnutí zrušíme, ale oni se mezi tím ti lidé naočkují, protože se budou bát, to jsme ale chytří…‘ Tak to je špatně,” říká v rozhovoru s Angelikou Bazalovou odborník na veřejné zdravotnictví Ondřej Dostál.

Viz video.

PPK
PPK
18. 1. 2022 11:13

Agendu Covid je třeba odmítnout jako politicky vykonstruovanou ekonomickou onanii bez tvorby nových hodnot, vymyšlenou jen ku zpomalení světové inflační krize zákonem vynucovanou poptávkou na jinak neprodejné respirátory, skafandry, testy a jedy. Zdrojem onemocnění primárně nejsou lidé, ale cizorodé látky, které korupčníci nazývají „virus“ a hlupáci jim to věří. Nemocné je třeba léčit antiparazitiky a nepíchat jim do těla další jedy, které mění DNA. Poctiví právníci musí tlačit na ZMĚNY zákonů. Kličkováním v paragrafech ty dnešní zákony naopak legitimizují.

orinoko
orinoko
18. 1. 2022 11:34

Heuréka, šlo to rychle, když jsem napodruhé vynechal české šejdíře SW.cz.

https://www.zkouknito.cz/video_194458_kolotoc

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
18. 1. 2022 11:57

Ještě jsem v tom udělal úpravy. Má to o číslo více.

https://www.zkouknito.cz/video_194459_kolotoc

orinoko
orinoko
18. 1. 2022 12:39
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
18. 1. 2022 16:56

Tak nějak nevím, jak to bylo nebo je vlastně myšleno a jestli by to třeba i nepomohlo. Musela by se jen vybrat, ta která to má opravdu na svědomí.

V černé Africe takovým věcem věří a je to tam běžné řešení – za všechno zlo musí být někdo potrestán.

comment image

Last edited 1 rok před by Gatta
Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
19. 1. 2022 21:19

PS – i proto se v černé Africe moc neočkuje.

Je to tam potenciálně nebezpečné. :-)

peter.
18. 1. 2022 19:42

Celý tento odporný experiment na ľuďoch nazvaný „vakcinácia proti vírusu Sars-CoV-2 sa pomaly končí! Stupňujúci sa tlak na nezaočkovaných od uplácania dôchodcov finančnými odmenami za to,že sa nechajú zaočkovať pseudovakcínou,až po hrubé ataky na nezaočkovaných ktoré sa ničím nelíšia od tohoto : má len jeden účel ! Znížiť počet nezaočkovaných na takú úroveň,ktorá nebude môcť slúžiť ako štatisticky relevantná vzorka populácie pri vyhodnocovaní účinkov anticovid vakcín! Ak bude vzorka nazaočkovaných dostatočne veľká,môže sa pri porovnaní „zaočkovaní vs.nezaočkovaní“ ukázať v plnej nahote,koľko ľudských životov majú na svedomí farmafirmy,vlády,aj organizácie ako WHO,FDA,EMA alebo skorumpovaní lekári. Očakávam,že toto svinstvo sa bude musieť prekryť… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  peter.
18. 1. 2022 20:13

Nejhorší na tom je, že lidi nevidí, co dnes už by mělo být jasně viditelné snad každému a proto nevěří.

Možná, že ještě během 2. světové řada lidí ani netušila o pokusech Mengeleho a spol (jistě nebyl sám, přestože jiná jména neznám).
A není se co divit, podobně jako dnes. Jednak sami měli starostí nad hlavu a na rozdíl od dneška téměř žádné informace mimo propagandu – hlavně ale běžnému člověku taková zrůdnost – tehdejší i dnešní – prostě nejde do hlavy.

Irena
19. 1. 2022 6:44

Jaroslav Turánek 3. díl: Vakcinujeme toxinem, který může vyvolávat záněty srdce, mozku, poškozovat orgány a imunitní systém

https://www.kupredudominulosti.cz/turanek-jaroslav-3d-vakcinujeme-toxinem-ktery-muze-vyvolavat-zanety-srdce-mozku-poskozovat-organy-a-imunitni-system/

PPK
PPK
Reply to  Irena
19. 1. 2022 10:57

Jak to vypadá, tak poctiví špičkoví lékaři – jako je tento PAN DOKTOR – časem vymřou a příštím generacím tu zůstanou už jen Supové a Straky „očkovací“ jedicíny lidu. A ovšem také – vyrostou i noví kolaborantští lékařští „Krychtálkové“ na místa v ředitelnách médií a ve vybraných léčebných sanatoriích budoucích bankovních a vládních jelit.

peter.
19. 1. 2022 15:36

Ak poznáte zákony a svoje práva,tak vás policajti ani vojaci nemôžu šikanovať!
https://www.vimo.sk/watch/Z8W7KU9bQx15RTD

Irena
20. 1. 2022 8:44

Vláda schválila ve stínu očkování novelu Pandy a je to hrůza

Možná, že jste dnes jásali nad podivným krokem naší vlády. Ano, vypadá to skvostně a milostivě, jako dárek od vrchnosti. Zrušení povinného očkování proti covid je přitom více než nelogické (z pohledu těch nahoře, samozřejmě) a měli bychom se mít jednoznačně na pozoru. Kdoví, co se chystá… Je dobré se také ptát, co se stalo na pozadí této mediálně vděčné vyhláškové šou. Vláda dnes totiž schválila novelu Pandemického zákona. Co to znamená?

https://stavbeznouze.cz/blog/vlada-schvalila-ve-stinu-ockovani-novelu-pandy-a-je-to-hruza/

Bety
Bety
Reply to  Irena
20. 1. 2022 10:32

Ano. Ustoupí o krůček a nenápadně schválí zákon, který jim propříště dává plnou moc k čemukoli.

Aleš
Aleš
Reply to  Irena
20. 1. 2022 12:33

Cituji naši důležitou část právního sytému, ale roky opomíjenou: Listina základních práv a svobod článek 23Čl.23 Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. Pokud schvalování novel tzv. pandemického zákona půjde salámovou metodou proti občanům, jsou jen krom nových voleb 2 cesty: Smíření se s tím. Nebo postavit se na odpor. Obávám se, že účinný odpor zevnitř bude kvůli polarizaci společnosti znamenat občanskou válku. Příští volby, ikdyž půjde současná koala do kopru, zase vyhraje někdo s… Číst vice »

orinoko
orinoko
20. 1. 2022 9:57

Které hovado myslíte, že veřejně vypustilo následující:
Jaké nové formy extremismu máte na mysli?
Antivaxeři. To je nová skupina, která se tu objevuje. Skupina, která panu doktorovi Kubkovi demonstruje před barákem a sprostě křičí, že ho oběsí i s jeho dětmi. Pan profesor Flegr byl terčem fyzických útoků. Co jiného než extremismus tohle je. Úkolem zpravodajských služeb je monitorovat i tuhle skupinu lidí.“

Bety
Bety
Reply to  orinoko
20. 1. 2022 10:34

Hádám že naše BIS. Vítejte mezi extremisty!

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
20. 1. 2022 12:06

Nový ministr v niterných pohnutkách. Kořen, který sám jede na hraně možného trestního stíhání, kádruje, jak to jen sametoví bolševici umějí.
Ale jinak je odhad správný. Ten vyKOULEnec na nás hodlá nasadit zmíněnou instituci. Falešná pandemie prasata nezajímá. Jen technické provedení přiděleného úkolu švábské mafie.
Někdo relativně povolaný už někde zcela oficiálně kváknul, že omikron je rýma. Tak to bychom měli. Kdo kýchne – MÁ OMICRON! Tak bacha. Znám idioty, kteří se teď bojí odjet do Prahy. A hromadnou bouračku na dálnici samozřejmě způsobil omicron. Tak to pojme kolínský rakušan.

PPK
PPK
Reply to  Bety
20. 1. 2022 15:20

Tak jak to vlastně je?

IQ test.jpg.jpg
Aleš
Aleš
Reply to  Bety
20. 1. 2022 21:14

Jednomu se dívím. Že máte čas mezi přehazováním pytlů rublů na půdě, aby se nezapařily, se zabývat čučkaři z BIS. Mnohem větší kabrňáci jsou v české televizi. Během psaní této zprávy obvinili a přirovnali dnešní tzv. spiklenecké a konspirační teorie k vyhlazování židů (kdy přirovnali vše nesouhlasící s euroatlantským mainstreamem k nacistické propagandě, že za všechno zlo mohou židi a jejich SPIKNUTÍ). Takže dnešní pracovníci čt 24, stejně tak propagandité serveru forum 24 s Bobem Kartousem a dalšími elfy pracují efektivně, podobně jako Eichmann, Heydrich, Mengele apod. Vzhledem k tomu, že jejich práce evidentně směřuje ke stejnému cíli = KONEČNÉ… Číst vice »