Květinové poděkování „demokratce“ M. Němcové

V úterý dopoledne předala před poslaneckou zhruba stovka lidí poslankyni Miroslavě Němcové květy za to, že svým odchodem z Vladislavského sálu zaprovokovala proti inaugurujícímu prezidentu Miloši Zemanovi – a to v okamžiku, kdy kritizoval jednostranné zaměření České televize ve prospěch jediné strany i masivní loupež Bakalova impéria, spáchané na českém státě a jeho občanech. Na závěr tohoto dojemného setkání s kurážnou poslankyní zaskandovali přítomní z plných plic: „My se nedáme, Němcová na Hrad!“

Ta slova musela být pro Němcovou hudbou sfér. Vždyť už jednou byla tak blizoučko nikoli zrovna postu prezidenta, ale úřadu premiérky vlády ČR, a to v červnu 2013 po pádu premiéra Nečase, kdy ji na post premiérky navrhovala ODS. Všechno však tehdy zkazil onen starý mizera Zeman, když na post premiéra vlády úřednické jmenoval Jiřího Rusnoka, a nikoliv ji na post premérky vlády řádné, což se tehdy při troše dobré vůle dalo zařídit. Dobrá, tehdy tedy nezaslouženě ostrouhala, ale teď ti lidé na Malostranském náměstí vyjadřují svou vůli a přání, aby se stala dokonce prezidentkou státu, a s tím voláním se jí vrací stará dobrá víra, že přece snad jen nedoslouží jako pouhá česká poslankyně, ale že vystoupí výš, tak, jak to jejím schopnostem a jejímu charizmatu odpovídá – a pak udělá v této zemi konečně pořádek.

S nikým se nebude mazlit, Bakalu povolá ze Švýcarska zpět domů, aby své dílo – hlavně pak v médiích v havířských bytech – dokončil, a ona sama v České televizi ještě přitvrdí. A pokud si pár blbečků společně s prezidentem stěžují na to, že 90 procent jejího vysílání slouží a plně vyhovuje jen pěti procentům posluchačů, že to tak není správné, že správné by prý bylo, aby 90 procent jejího vysílání sloužilo a plně vyhovovalo 90 procentům posluchačů, ještě snad udržitelné by prý bylo, aby 90 procent jejího vysílání sloužilo a plně vyhovovalo dejme tomu 50 či 60 procentům lidí, ale že prý současný stav, kdy 90 procent náplně vysílání ČT přijímá s povděkem pouhých pět procent posluchačstva je naprosto neudržitelný, pak ona jim jako prezidentka ukáže, že je možné a prospěšné, aby ne 90 procent náplně vysílání ČT, ale plných 100 náplně vysílání ČT vyhovovalo z počátku třeba i jen jedinému procentu posluchačů, ale aby se důkladnou politickou prácí a odřezáním lidí od možnosti získávat informace odjinud než z českých oficiálních médií a České televize dosáhlo stavu, kdy ono jedno procento vyskočí po jistém čase na procent pět, pak na deset – a nakonec celých 100 procent českých lidí bude konečně vychováno tak, aby bylo s vysíláním České televize a i s referováním všech českých médií spokojeno na procent 100.

Vše, čeho je tedy třeba, je tvrdost, nikoli tedy slabošské pátrání, co by si lidé asi tak přáli, ale dát jim to, co vedení země pro ně považuje za potřebné a nutné. A bude-li se takto důsledně jednat a pokračovat a média toto hnutí plně podpoří, objeví se před našima očima znovu onen neuvěřitelný zázrak, kdy i peklo se bude lidem jevit jako ráj na zemi.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
22. 3. 2018 11:22

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-Neni-to-Pehe-ale-to-Pche-Nepripustim-cesky-Majdan-Demonstrace-Zneuzivani-deti-Okamura-me-prestava-bavit-529054
Prezident oznámil, že Majdan nepřipustí. Jsem rád, že si je vědom nebezpečí. Ale zároveň doufám, že udělá vše potřebné. Ty síly které proti němu teď momentálně stojí, sice slábnou, ale v historii uvedly do bezživotí jak prezidenty nejsilnější mocnosti tak části celých národů. Mezi vše potřebné zahrnuju např. najít ty správné spojence, kteří nás nezradí při první možné příležitosti.

Bety
Bety
22. 3. 2018 12:09

Tato žena už prokázala v kauze Davida Ratha, kdy povolila jeho zatčení bez souhlasu sněmovny, že zákon dodržuje jen když se jí to hodí. Nejde o to, zda byl vinný či ne. Porušila zákon, protože se jí to hodilo. Pokud ji někdo zasypává květinami, měl by mít na paměti tento její přístup ke spravedlnosti.

Gatta
Gatta
22. 3. 2018 12:35

Když jsem poprvé četl nadpis „M.Němcová v záplavě květin“, tak jsem se v první chvíli lekl, že se ji stalo něco opravdu vážného …

Admirál
Admirál
22. 3. 2018 15:47

Gatta napsal

Když jsem poprvé četl nadpis „M.Němcová v záplavě květin“, tak jsem se v první chvíli lekl, že se ji stalo něco opravdu vážného…

Nedržela také ona řetězovou hladovku za propuštění Savčenkové?

Mohla by být dnes obviněna z podpory terorismu.

Gatta
Gatta
22. 3. 2018 19:38

Ad – Mirka Němcová Na internetu jsou i jiné fotografie M. Němcové než jen ty z poslanecké sněmovny. Fotografie krásné, štíhlé , vlasaté paní, která se umí moc krásně smát. Třeba zde: http://www.extra.cz/kocka-k-nakousnuti-12-neuveritelnych-fotek-politicky-mirky-nemcove-z-sedesatych-let Co se tedy vlastně stalo s tou krásnou a usměvavou Mirkou Němcovou … ??? Ono je to stejně zajímavé – ženské, které se umí krásně a spokojeně smát mají vše za polovic a pro chlapa to je víc než půl štěstí – vlastně skoro celé … A navíc v mládí vypadají naprosto neodolatelně, no a později minimálně o deset roků mladší. A paní M.N. má genetický fond… Číst vice »

Kamil Mudra
Kamil Mudra
22. 3. 2018 21:52

Ále, žádné kytky! Nadělil bych jí pleny aby příště vydržela sedět až do konce prezidentova projevu. :-)

racek
racek
22. 3. 2018 22:09

Nevím jestli stojí tahle stařena za článek. Vždyť je to jen směšná figurka exhibicující při každé příležitosti. Nic rozumného snad nikdy nevyplodila.

Aleš
Aleš
22. 3. 2018 22:55

Ale tohle je kapitální exemplář do sbírky, Mirka vedle ní jen bledne závistí.
http://www.novarepublika.cz/2018/03/perla-hlangsadlove59-let-top-09a.html#more

Bety
Bety
23. 3. 2018 7:27

Aleš napsal
Ale tohle je kapitální exemplář do sbírky, Mirka vedle ní jen bledne závistí.

Jednou jí něco do té hlavy nalili a nic dalšího se tam už nevešlo.