Domů » „Lékařská komora je jako hysterka po 40 letech, rozvádím se s ní.“ Rozhovor s MUDr. Janem Hnízdilem

„Lékařská komora je jako hysterka po 40 letech, rozvádím se s ní.“ Rozhovor s MUDr. Janem Hnízdilem

by Stan
1 komentáře

„Je to jako s hysterickou manželkou po 40 letech. Nadává vám, uráží vás, neposyktuje vám žádnou rozkoš, chce po vás prachy a když jí je nedáte, tak řve,“ říká MUDr. Jan Hnízdil o svém nedávném rozhodnutí vystoupit z České lékařské komory. Vedle tohoto „rozvodu pro nepřekonatelný odpor“ se v novém upřímném rozhovoru věnujeme také stavu zdravotnictví, společnosti a cestám k obyčejnosti a přirozenosti. „Necháte se uléčit k smrti?,“ ptá se populární lékař a zakladatel Hnízda zdraví.

Může se vám také líbit

1 komentáře

Gatta 25. 7. 2023 - 7:23

Už jsem psal – starý židovský vtip.

Potká Khon Roubíčka

– Roubíček slyšel jsem,že vám umřela žena,
Jo, jo umřela
– A který doktor ji léčil ?
Žádný – sama umřela…

Nebo z Básníků:
Na tuto nemoc jsou dva léky, bohužel ani jeden nefunguje.

Zanechat komentář