Lidé sloužící ČT jako její změkčovadlo

Že je zpravodajská redakce ČT prodejná publicistická děvka, po anglicku zvaná presstitute, je známou skutečností, o níž už byly sneseny tisíce důkazů. Rusko je ďábel a Washington anděl, sudetští Němci byli oběťmi a prezident Beneš byl násilník, naše pravice zemi pomáhá a levice ji huntuje, husité byli hrdlořezové a katolická církev národ zachránila, Ukrajina je oběť a Moskva uchvatitel, Schwarzenberg, Kalousek, Herman a Štětina jsou jedinými našimi demokraty a o zbytku je lépe pomlčet, prezident Zeman je tragický omyl, vzešlý z omylu uzákoněné přímé prezidentské volby – to jsou jen některá z axiomat, čili základních pravd, jimiž to ve zpravodajské redakci ČT jen zvučí a pulzuje, jako by jim měl na drátě vedoucí americký neokonzervativec Paul Wolfowitz, muž, podle jehož doktríny se dnes západní svět točí:

Země, která pod kvalifikovaným vedením a s využitím domácích surovin dokáže vybudovat moc globální, na USA nezávislou, se pro USA stává zemí nepřátelskou.

Dá se pochopit, že politika vycházející z tohoto světonázoru, od něhož jsou pak více či méně odvozena i základní axiomata ČT shora uvedená, nemá mezi naší veřejnosti velkou podporu, ba dá se říct, že odpor proti takovéto jednostrannosti sílí a objevily se a dále se objevují publikace, které ji odsuzují, nejnověji např. knížka Petra Žantovského a Jiřího Hroníka Černá kniha České televize.

Nu a s tím, jak stížností proti upřílišněnému fandovství ČT pro to zpátečnické a téměř až fašistické na našich sociálních sítích rostlo a sílílo, uzrávalo v jádru zpravodajské redakce ČT přesvědčení, že by bylo dobré se tomuto tlaku postavit. Uvažovalo se jak – a pak se na to přišlo. Je třeba vytipovat publicisty, kteří jsou ještě zpátečničtější a ještě fašizoidnější než ti ve zpravodajství ČT, kterým pak bude na obrazovkách České televize dána co nejširší možnost jejich názory přednášet a rozšiřovat (ovšem s upozorněním, že nejde o pracovníky ČT, ale o novináře buď na tzv. volné noze, či novináře náležející k jiným institucim). Čím častěji se pak tváře těchto lidí na obrazovce ČT objeví, tím silnější bude vzbuzen dojem, že když zde jsou lidé ještě zpátečničtější a pravicovější, než je ČT, pak ČT sama vlastně ani za nadměrně pravicovou a zpátečnickou prohlášována být nemůže. Ba dá se z tohoto pohledu při dobré vůli vykonstruovat i to, že při takto naznačeném rozvrstvení politických názorů ve veřejnosti zaujímá ČT vlastně polohu střední až neutrální, a tedy i vyváženou, jak to pro sebe ve své chartě vyhlašuje.

Takto se to tedy mezi zpravodajci ČT dohodlo a šlo se na věc.

Do politických debat na ČT tak byla povolána – a to nikoliv poprvé – nejznámnější pravicová buřička Lenka Zlámalová, sloužící tehdy, tuším, v Lidových novinách. Bylo to v květnu 2014, kdy teprve začínal vládnout Sobotkův kabinet, takže tehdy stávající hospodářský stav republiky se dal připisovat jedině předchozím pravicovým vládám Topolánkově, Nečasově a hlavně pak nejlepšímu evropskému ministru financí Kalouskovi (ministrem 2007-2009). Nu a ve prospěch těchto vlád a proti tehdejší nespokojenosti lidí s panujícím hospodářským stavem republiky Zlámalová tehdy národu oznámila:

Jsme země neporovnatelného blahobytu. Kam se na nás hrabou skandinávské země, kam Německo, vlastně úplně kdokoliv. Kalousek to přece pro Lidové noviny řekl už dávno a dávno – 25. 6. 2011: „ Já žiji na vesnici a myslím, že nikdo tam na tom není špatně, že si všichni žijeme jako prasata v žitě.“

Bác a bylo vymalováno. No řekněte: Nevyhlížela v tu chvíli ČT se svou obyčejnou a střízlivou chválou na vlády ODS či TOP 09 jako otrhánek, srovnali-li jste si ji s pajánem, který právě zapěla redaktorka Zlámalová. A neproměnila se zázrakem jejího slova ČT v istituci téměř až nestrannou a neutrální?

Ano, zabralo to nad očekávání a pro další úspěch této kampaně bylo potřebné dvojí: Zaprvé zvát Zlámalovou do ČT dál a co nejčastěji, a za druhé zvát tam nejen ji, ale všechny redaktory a vůbec lidi, kteří mají na politiku stejně radikální pravicový názor, jako ona. A naopak nezvat tam nikoho, kdo by hlásal opačné.

Stalo se a průvod neuvěřitelných jedinců, potomků bývalých ruských emigrantů, lidí placených CIA i figur čistokrevných kariéristů a lidí s pokrouceným viděním světa se v zájmu vylepšené pověsti ČT rozešel po obrazovkách našich televizorů a za skřípotu našich zubů tam pochoduje dodnes.

S jednou kvalitativní změnou ovšem: Zatímco vlády ODS a TOP09 byly těmito hlasateli extrémních a radikálních pravicových a protiruských názorů vynášeny do nebes, současná vláda už takové štěstí nemá, a hosté zvaní do studia ČT se dnes ani v nejmenším nerozpakují vládu napadat. Učinila tak před časem sama Zlámalová, nyní už politická analytička tištěného týdeníku Echo a internetového webu Echo 24.cz, když zkritizovala vlažný postoj vlády k údajným přečinům Babišovým, tak i postava na obrazovce víceméně nová a naznačující, že dosavadní kampaň za změkčené vnímání tvrdých postojů redakce ČT ještě nabere na síle. Na obrazovce se totiž objevila jakoby severáky ošlehaná tvář redaktora MF Dnes Luboše Palaty, který do tváře vlády i národa vmetl tento svůj názor:

Vláda nemá žádný důvod se uprchlickým kvótám vzpěčovat, nemá pro takový postoj argumenty a z pozice této logiky je tedy povinna je přijmout.

A bylo vymalováno po druhé. A možná ještě líp, než po výroku redaktorky Zlámalové. Teď se po stezce Palatou ve skále vylámané bude moci (nejdřív jen opatrně a pak už bez rozpaků), vydat i zpravodajská redakce ČT, protože ona ten názor jako první přece nevyřkla. Jsou zde zkrátka lidé, kteří takovýto názor vyslovují, a ČT jim dává jen zrcadlo.

Že se ovšem díky přičinlivosti zpravodajců ČT zaplní to zrcadlo už v nejbližší budoucnosti lidmi typu Zlámalové a Palaty až po okraj, a že to budou lidé možná ještě ukřičenější a extrémičtější než oni dva, si můžete s klidem vsadit.

A bude vymalováno i po třetí.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
21. 6. 2017 8:35

tento televizní stav duševně nemocných jedinců není jenom v hlásné troubě korporátního fašismu, kde se realita dávno zavraždila. ..)

Dana
Dana
21. 6. 2017 13:01

Clanek pana Mana je o Ceske Televizi, ale presto tam namichal proti-americkou propagandu, coz povazuji za podprahovou agitku.
P.Wolfowitz sepsal, zacatkem 90 let, obrannou a agresivni obranu USA, mineno tim staty Stredniho Vychodu-Irak a Iran, staty muslimske a tim zapadnimu systemu nepratelske. Dnes se ukazuje, jak predvidave to bylo.
Presto, tato „Wolfowitz doctrine“ byla tenkrat hned stahnuta, zamitnuta jako mozneho zneni imperialistickeho a nahrazena mirnejsim textem. Wolfowitzova strategie je z roku 1992, uz davno zastarala, zanikla definitivne tehdy, kdyz Saddam Hussein napadl Kuwait.
Touhle propagandou proti propagande CT moc nezabodujete, Lubomire… :-)

fajt
fajt
21. 6. 2017 13:50

https://www.novinky.cz/krimi/441417-komedie-u-soudu-zpackany-zakrok-11-policistu-zabil-zadrzeneho-nikdo-za-nic-nemuze-veleli-si-pry-navzajem.html – tohle je hezká ukázka kolonie, kde se na všechno z moci úřední sere a nebere zodpovědnost ( tak a začínají padesátky i ve sboru pistolníků ) – česko a nesvéprávní policajti v akci, čím více těchto vypatlanců zasahuje ( podle fotky to bude nějaký milanův oranžový freikorps ), tím lépe jim prochází vražda u české justice. ..)

fajt
fajt
21. 6. 2017 15:04

http://www.lidovky.cz/prispevek-milion-rocne-kazdy-rok-klause-sponzoruje-muz-ktereho-omilostnil-172-/zpravy-domov.aspx?c=A170621_101914_ln_domov_ELE – pak, že se gaunerství nevyplácí a že je na světě více dobrých lidí než šupáku. ..)

peter.
21. 6. 2017 15:07

Dana napsal Touhle propagandou proti propagande CT moc nezabodujete, Lubomire… Pan Lubomír má o problematike viac načítaného ako vy celoživotne naprdeného a preto ste svojím mentorovaním smiešna. A keď spomínate „Wolfowitz doctrine“,tak dnes je každému Európanovi jasné,že v jej pozadí stál štát Izrael,ktorý ešte aj dnes úkoluje USA prostredníctvom ľudí ako Wolfovitz.Prečo máme za naše záujmy zomierať my – židia,keď môžu nevyvolení Američania? A.Sharon: „my ovládame Ameriku a Američania to vedia“. A perla nakoniec:“Státy Středního Východu Irán a Irák jsou státy muslimské a tím západnímu systému nepřátelské“.Nevedel som,že v USA platí kritérium pre rozdeľovanie štátov na priateľské a nepriateľské na… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
21. 6. 2017 15:18

Dana napsal

Clanek pana Mana je o Ceske Televizi, ale presto tam namichal proti-americkou propagandu, coz povazuji za podprahovou agitku.
P.Wolfowitz sepsal, zacatkem 90 let,obrannou a agresivni obranu USA, mineno tim staty Stredniho Vychodu-Irak a Iran, staty muslimske a tim zapadnimu systemu nepratelske. Dnes se ukazuje, jak predvidave to bylo.
Presto, tato „Wolfowitz doctrine“ bylatenkrat hned stahnuta, zamitnuta jako mozneho zneni imperialistickeho a nahrazena mirnejsim textem.Wolfowitzova strategie je z roku 1992, uz davno zastarala, zanikla definitivne tehdy, kdyz Saddam Hussein napadl Kuwait.
Touhle propagandouproti propagande CT moc nezabodujete, Lubomire…

Bullshit…

Bety
Bety
21. 6. 2017 16:09

Wolfowitz doctrine.. Nějak mi utekla změna času vysílání rozhovorů s Putinem (původně byla avizována na 22. hod., a já při marném hledání tohoto pořadu jsem na Prima Zoom narazila na jakýsi cestovatelský pořad amerického kuchaře. Zrovna se nacházel v Kongu. Mimo jiné prohlásil: CIA nechala zavraždit demokraticky zvoleného Patrice Lumumbu a na jeho místo jsme dosadili tu stvůru Mobutua. Ten si pod naším patronátem nakradl miliardy, zatím co se země utápěla v krvavých bojích, z nichž se dodnes nevzpamatovala. Tristní stav země dokládal např. na stavu železnic, které dnes vlastně už neexistují, vše bylo rozbito a zbytek rozkraden. Kterýpak Wolfowitz… Číst vice »

Dana
Dana
21. 6. 2017 21:17

Kdyz je tedy pan Man tak sectely, tak by nemel byt tak ideove zamrzly a pouzivat vycpelou propagandu, vyctenou z devadesatych let. —— To je pravda, po zabitem Lumumbovi uz nestekne ani pes. Uz ani v te Moskve. Jeho slavnou universitu Patrice Lumumby prejmenovali po padu Sovetskeho Svazu na Universitu druzby narodu. Chudak, narody se v Moskve druzi bez nej. :-) Soveti se snazili komunismem indoktrinovat Afriku-Kongo uz v sedesatych letech, tam jsou prapuvodni zacatky michani se do kulturni a politicke sfery, dodavani zbrani a podobne vmesovani. Zacali to Rusove. . Holt ta Internacionala, ta zacala probouzeni zbedovanych mas a… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
21. 6. 2017 23:35

Vím že „jen“ wikipedie, ale vcelku to odpovídá i dalším zdrojům, tak tedy Dano trochu zacituji z Konžské historie: „Podrobnější objevování a podmaňování Konga začalo probíhat od 70. let 19. století Sirem Henrym Mortonem Stanleym (nar. John Rowlands) za podpory belgického krále Leopolda II., který si tuto zemi přál mít za svou kolonii a snažil se o to i v rámci Mezinárodní africké asociace, které předsedal. To se podařilo formálně roku 1885 na konferenci v Berlíně. Země se stala jeho osobním vlastnictvím a pojmenoval jej Svobodný stát Kongo. Jeho režim se vyznačoval brutalitou ve snaze vytěžit peníze z přírodních zdrojů.… Číst vice »

Dana
Dana
22. 6. 2017 4:25

Martine, zrejme netusite, ze jsou vlastne dva staty jmenem Kongo, protoze jste neuvedl mimo Demokraticke Kongo take Republiku Kongo. Dva stay, ktere, pravda, byly drive v oblasti kolonialni casti Belgickeho Konga a dnes je na nich nazorne videt rozdil mezi byvalym socialistickym a dnesnim kapitalistickym rizenim.. O Demokratickem Kongu, take nazyvanym Zaire, kde existuje nikdy nekoncici obcanske masakrovani, o tom jsem nepsala, byt Lumumba, sovetska loutka pusobil prevazne tam s jeho socialistickym inzenyrstvim. Ale i to druhe Kongo, Republika Kongo ridici se nyni zapadnim systemem, zazilo silne vmesovani Sovetskym Svazem..Soveti se opravdu snazili :-) Toto mensi Kongo s hlavnim mestem… Číst vice »

peter.
22. 6. 2017 6:13

Dana napsal Kdyz je tedy pan Man tak sectely, tak by nemel byt tak ideove zamrzly a pouzivat vycpelou propagandu, vyctenou z devadesatych let. @Dana: Pánovi Manovi vy nesiahate ani po členky.Lebo keď ho chcete obviňovať z propagandy,musela by ste v prvom rade poznať elementárny rozdiel medzi propagandou a oprávnenou kritikou.P.Man oprávnene (!!!) kritizuje ČT a len jednou vetou sa zmienil o Wolfowitzovi.Vy ste sa vo svojej úbohej etnickej zadubenosti zamerala práve na tú vetu a pokúsila sa prevrátiť zmysel článku na niečo iné.Na propagovanie Wlfowitzovej doktríny. Tak keď sa chcete baviť o Wolfowitzovej doktríne,mala by ste ovládať aj výroky… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
22. 6. 2017 7:37

re Dana: byl jsem ve svých snahách veden podobnými motivy jako peter. Asi také marně. O tom, že od cca 1960 jsou „Konga“ dvě vím. I o tom, že v té vámi popisované mnohem menší části byli aktivní Angola a Kuba i vojensky. Ne tak přímo SSSR -natož pak již vůbec ne Rusko (RF). Co se zabíjení a převratů týče bohužel mezi těmito zeměmi velký rozdíl není. Nazývat se Marxisty Afričané mohli, zda ale tomuto společensko-politickému směru opravdu i porozuměli lze docela pochybovat. Čímž netvrdím že ve všem marxismus uznávám či respektuji. Ve svém původním příspěvku jsem reagoval na nepravdivé… Číst vice »

Gatta
Gatta
22. 6. 2017 12:22

Něco z kultury – tedy vlastně něco o „naší“ době …
https://www.youtube.com/watch?v=hh6JfrzB2PU

fajt
fajt
22. 6. 2017 13:09

https://www.facebook.com/denborovicky/videos/831588076996578/?fref=mentions – tak tohle je pravé americké, borovička se pálí z borovic a proto slováci už nemají skoro žádné stromy :-)

peter.
22. 6. 2017 13:20

Ak by mal ešte niekto pochybnosti o nezaujatom a objektívnom spravodajstve našich médií:
http://www.hlavnespravy.sk/americka-ambasada-financovala-skolenia-slovenskych-novinarov/1045726

Bety
Bety
22. 6. 2017 20:21

Dana nikdy neodpoví, vždy volí zavádějící argumenty. Zavraždění Lumumby CIA přešla jak naprostou banalitu – no pro pravověrné amíky to zřejmě banalita je – ale přesto mezi nimi zřejmě existují takoví, kteří jsou si vědomi toho, že ta jejich CIA je vlastně teroristická organizace – viz ten americký kuchař. Kongo podle Wiki je stát s velkým bohatstvím. Čím to, že průměrná délka života tam činí 47-49 let, téměř polovina populace je negramotná, hladomor tam není neznámý, o počtu obětí vojenských konfliktů (jde do desítek milionů) ani nemluvě? Á, samozřejmě! Za to přece může ten prokletý marxismus!! Vždy, když občany nějakého… Číst vice »

Dana
Dana
23. 6. 2017 12:55

Ja jsem objektivni. Pan Lubomir Man pise clanek o ceske televizi, ale hned do toho podsouva nenavist k Americe, coz , dle meho nazoru, nema s nametem clanku nic spolecneho. Vycita CT propagandu a zaroven ji sam pouziva. . Doted jsem si myslela, ze Ceska Televize neni objektivni a jeji zpravodajstvi je ucelove zavadejici v ramci navadeni divaka, co si ma „spravne“ myslet. Zrovna toto ale cini pan Man, takze se kritika vlastne anuluje. (Uhli vola , chytte antracit) . To byla moje pointa. Jestli se zde chcete bit v prsicka, ze Cesi se do zadne zeme nikdy nevmesovali, tak… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
23. 6. 2017 13:42

re Dana: vám už z té vaší myšlenkové zkamenělosti fakt hráblo. Ti naši lidé v Angole tehdá byli civilisté. Že je zmetek z UNITA nazval „žoldnéři“ – tak jsou hned žoldnéři, že… Mimochodem byl to mnohonásobný vrah… Tu anabázi jako dospívající pamatuji. Vy by jste obhajovala snad i „Eskadry smrti“ v Salvadoru či Guatemale, Hondurasu. Tam se skuteční US žoldáci (pardon: poradci) typu pozdějších Blackwater na vyvražďování celých vesnic aktivně podepsali… Často mordovali se sloganem „Zabij komunistu – děláš to pro svoji matku…“ a nebo „Zabijte je všechny- pánbůh si je přebere…“ A šlo o desetitisíce civilistů, vesměs míšenců či… Číst vice »

Gatta
Gatta
23. 6. 2017 13:49

Martine, to je zbytečný – to Dana všechno ví.
Nebo to možná neví, protože to nechce vědět, a proto to nikdy vědět ani nebude.

Ale ten odkaz – to srovnání vraždy premiéra a státního převradu s odbornou pomocí při stavbě papírny – to je fakt na diagnózu :-)

Dana
Dana
23. 6. 2017 17:13

Mluvim o vmesovani imperia Sovetskeho Svazu do systemu jinych statu za Studene valky. „Poradci“ socialisticko-sovetskeho rezimu byli vzdy vojensky skoleni, primo na partyzanskou valku. . On ten serial Majora Zemana, kde cesky spion operuje a je zneskodnen v nezname jihoamericke zemi ma fakticky zaklad na skutecnych udalostech. Ale to je minulost.. Ja jen predesilam, ze byvaly socialisticky tabor ma rovnez maslo na hlave a proto nemaji dnesni potomci moralni pravo kritisovat akce jinych velmoci.. Nadto, mne zajima dnesni situace, ktera uz neznamena bi-polarni svet ale usporadani dle schopnosti a sily jednotlivych statu.. Proto se Rusko i USA obraceji k Cine,… Číst vice »

peter.
23. 6. 2017 18:10

Dana napsal
Mluvim o vmesovani imperia Sovetskeho Svazu do systemu jinych statu za Studene valky. „Poradci“ socialisticko-sovetskeho rezimu

Dana:
A že vám to nevadilo,keď len vďaka ZSSR a československým zbraniam obhájil štát Izrael svoju existenciu!
V období Studenej vojny sa mnoho štátov v Afrike a Ázii snažilo zbaviť sa kolonizátorov.A je logické,že socblok im v tom pomáhal.No na rozdiel od USA,nezanechával po sebe vojenské základne a státisíce mŕtvol civilných obetí.

Dana
Dana
23. 6. 2017 19:56

Ke zbranim musi patrit i odhodlani je pouzit, ze. Cechoslovaci, se souhlasem Stalina nepomohli Israeli z lasky, ale v ocekavani, ze se Israel stane komunistickym vazalem SSSR.. (Navnadili je kibucemi :-) .Nu, nevyslo to, presto si ceskosl. pomoc Israelci s vdekem pripominaji. V Africe nemela Amerika zadne kolonie . Tam jste radili vy, Evropankove, – oproti tomu, Americane zalozili demokraticky stat Liberii, od roku 1862 nezavislou republiku a nezjistne posilali leta letouci miliardy na africke rozvoje S tim je prozatim konec, Afrika je v ramci EUROMED nyni zodpovednosti Evropske Unie. :-) Ale nic proti prohlaseni, ze je Amerika krutas. Velmoc… Číst vice »

peter.
24. 6. 2017 4:53

Dana napsal
presto si ceskosl. pomoc Israelci s vdekem pripominaji.

Dana:
Tá vďaka Československu musí pri čítaní vašich príspevkov každému udrieť hneď do očí.Len neviem,prečo nie aj vďaka Stalinovi.
Trochu poopravím váš výrok cit.“Amerika je kruťas.Velmoc je to trpělivá,ale když se rozzuří,tak po ní zůstane spoušť.“kon.cit.
Správne by ste mala napísať :Velmoc ja to trpezlivá,ale keď sa „Bibi“rozzúri lebo sa mu zase nepostavil,zavolá do Bieleho domu a kam ukáže prstom,tam zostane po Američanoch „spoušť“.

fajt
fajt
24. 6. 2017 6:06

česko už neexistuje, je pouze jakési území, na kterém si kdejaký cizák vyvádí co ho napadne, no a užitečná politická svoloč je to nejhorší, co tenhle nárůdek ze sebe za tisíce let vypotil. ..)

fajt
fajt
24. 6. 2017 6:13

opětovně apeluji a pevně doufám, že Slezané pochopí bídu svého dnešního spojení s někým, kdo nechce existovat jako národ, mít své kolektivní a národní zájmy a svrchovanou integritu a vydají se směrem, který je ještě může jako komunitu zachránit, sice v hodině dvanácté, ale doufám, že pro svou houževnatost a své povědomí vlastní historie si svou kulturu a národnost podrží a v podstatě zachrání pro další časy a generace. ..)

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
24. 6. 2017 11:39

re fajt, peter: ano pánové, oba Vámi odkazované texty jsou velmi dobré,
a skutečně odrážejí realitu.
Moc lépe se to o obou tématech napsat asi nedalo.
Oba články jsou výstižné a přesné, a přitom rozumně dlouhé.
Jde samozřejmě o komentáře, ale neoblbují čtenáře, naopak ponechávají rozumně a správně na jeho uvážení jak se k prezentovaným názorům postaví.
Osvěžení v době propagandy a blbosti hlásané mnohde jinde…

Bety
Bety
24. 6. 2017 12:42

Mě vždycky dokáže vytočit to bezostyšné pokrytectví takových „rádců“ jako je Dana. Všichni víme, kdo imigrantskou krizi zosnoval a přiživuje, stejně tak jako víme, že Brusel je jen smečka uštěkaných poslušných mopslíků, kteří poslouchají buď z blbosti, nebo také z donucení. Dobře jsme si všimli, jak se např. odposlechy rozhněvaná Merkelová vrátila z USA jako zkrotlá poslušná ovečka. A nemusí za tím být ani nějaká její osobní špína. Co takové Japonsko a ten v rozhovoru s Putinem zmiňovaný malware (omlouvám se za možná nepřesný výraz)? Počítačový věk má svá velká úskalí a pokud Američany nainstalovaný program jim umožňuje jedním klepnutím… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
24. 6. 2017 13:06

Paní Bety – to co zmiňoval Snowden v r. 2008 k Japonsku je pravděpodobně jedním z motivů pro to co dělal a proč to udělal. Jakápak demokracie či vláda pro lidi po tom všem?! Jakápak svoboda- když lidé nemají mít možnost mít svá prostě osobní tajemství? Tady mne zaujalo zejména Stoneho nehrané rozhořčení, když komentoval to špiclování „tajných služeb“ (v podstatě jde dávno o čisté MAFIE- s tajnými službami už mají společné akorát krycí klišé v názvu). Oliver Stone správně podotkl, že má právo na svá osobní tajemství a nikomu do toho nic není. S odpovědí Putina na jeho dotazy… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
24. 6. 2017 13:09

oprava: Topolánka – Kalouska