Litovačům

Je to zajisté správné, že jste takoví dobří, správní a laskaví, jsem šťasten, že existujete. Mám však jednu poznámku.

Když našim chlapcům v Čečensku řezali hlavy, Evropa Čečence ukrývala a krmila. Když vyhodili do povětří moskevské metro, v karikaturách hořely roztomilé hamburgery. Na otázku:  „Co to má znamenat?!?!“ odpověděli: „To je svoboda projevu“.

Když se zřítilo naše letadlo v Egyptě, kolik Evropanů vzpomenulo naše mrtvé? Srážku letadel nad Bodamským jezerem, pamatujete? A oni pamatují?

To, co se stalo v Oděse, se rozhodli „nevědět“. Co se dělo v Íráku, Libyi, Sýrii, Somálsku, Osetii – to je mimo nich.

Dojímají se, jen když se jedná o jejich kůži. Naše problémy bílé sáhiby nevzrušují.

Takže i mě přestaly vzrušovat problémy bílých sáhibů. Není třeba odlidšťění. Oni nás za lidi už dávno nepovažují.

Zabití ať odpočívají v pokoji. Ale před Evropou je propast. Změní se něco? Nevěřím tomu.

Zdroj: LiveJournal

Překlad: Janika

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
26. 3. 2016 22:01

Ublížený Rusakov vyčítá všem Evropanům to,na co nemají vliv. Totiž na zpravodajský mainstream
v rukách 5 vlastníků ze západního světa. Ještě jsou pamětníci,kteří pamatují vysílání stanice VLTAVA v srpnových dnech 68. a vydávání zpráv,do nichž psali výlučně podplukovníci RA naprosté lži a hovadiny. Možná chce pan Rusakov kandidovat,kdo ví ? Publikacemi tohoto typu moc příznivců rozumné politice Putina neosloví.

Sio
Sio
26. 3. 2016 23:00

hudryper napsal

Ublížený Rusakov vyčítá všem Evropanům to,na co nemají vliv. Totiž na zpravodajský mainstream
v rukách 5 vlastníků ze západního světa. Ještě jsou pamětníci,kteří pamatují vysílání stanice VLTAVA v srpnových dnech 68. a vydávání zpráv,do nichž psali výlučně podplukovníci RA naprosté lži a hovadiny. Možná chce pan Rusakov kandidovat,kdo ví ? Publikacemi tohoto typu moc příznivců rozumné politice Putina neosloví.

No, ale přiznejme si – je tu stále dost lidí, kteří Rusům ty teroristické útoky přáli nebo se dokonce radovali a nyní se dojímají. Teď nemyslím ty lidi z médií.

hudryper
hudryper
26. 3. 2016 23:57

Sio napsal je tu stále dost lidí, kteří Rusům ty teroristické útoky přáli nebo se dokonce radovali a nyní se dojímají. Nepochybně mezi námi jsou i tací,kteří se dokáží radovat z cizího neštěstí.Jsem přesvědčen,že jde o tutéž množinu obyvatel Česka,kteří momentálně podepisují petici proti návštěvě prezidenta Číny a ničí slavnostní výzdobu na pražských ulicích. Není jim to nic platné,jenom zviditelňují svoje pozice,které jsou jednoznačně nepřátelské nejen vůči Číně a Rusku,nýbrž i vůči většině českého národa. Ti protřelejší pod dojmem projevů kandidáta Trumpa a dokonce několika fungujících činitelů stávající us.administrativy začali otáčet,poznat to je na změněném tónu některých článků. První a… Číst vice »

hudryper
hudryper
27. 3. 2016 8:24

Béda napsal Béda • 27. Březen 2016 http://www.paratdnes.cz/2016/03/Vazne-chce-Zaoralek-volny-pruchod-pro-teroristy-z-Majdanu-Ukrajina.html Hlásná trouba GP na české síti se směje hradní neschopnosti uspořádat stejně bombastické akce k uctění přicházejícího údajného vládce světa. Já si ale myslím,že se čínský prezident bude cítit v Lánech podstatně příjemněji než tomu bylo v londýnských palácích a jeho směšnými loutkami. Návštěvou tohoto mocnáře v Praze se Zemanovi podařil životní politický majsterštyk. Doufám,že jde o stejně významný symbolický akt,jakým byla návštěva Gorbyho u zdejších dočasně vládnoucích konšelů českého Kocourkova.Je zajímavé,že Zemana coby budoucího prezidenta vytypovala čínská strana dávno předtím,než se stal jedním z kandidátů ,v době,kterou trávil ve svém dobrovolném… Číst vice »

Vaska
Vaska
27. 3. 2016 9:05
fajt
27. 3. 2016 9:35

http://ria.ru/society/20160327/1397974968.html

text má svou logiku ( i v tom, že evropská elita je odrazem svého davu, tedy že autor neočekává od tohoto prostoru nějakou samostatnou nápravu ). ..)

fajt
27. 3. 2016 9:50

http://eadaily.com/ru/news/2016/03/26/peskov-savchenko-budet-sidet – uvidíme, pragmatismus je sviňa ( memoruju). ..)

fajt
27. 3. 2016 10:01

http://www.novinky.cz/domaci/398715-cesko-starne-prumerny-vek-se-zvysil-o-temer-sest-let.html – čekají nás zajímavé časy, když k tomu vezmeme programovou neúctu, pohrdání k lidem a k historii, napropagovaný agresivní kult energických pošuků, kteří stavějí jeden šrub za druhým a pride pavědu, na kterou by byla i španělská inkvizice hrdá, tak se máme na co těšit … raději ani nebudu rozebírat, jak moc jsou data ČSÚ přesná a objektivní ( doufám, že ne tak, jak u každém sčotu kapitalistických voleb ). ..)

hudryper
hudryper
27. 3. 2016 10:26

fajt napsal
jak moc jsou data ČSÚ přesná a objektivní ( doufám, že ne tak, jak u každém sčotu kapitalistických voleb ). ..)

Jak již dávno tomu pravil jeden demokrat od kosti : „Nezáleží na tom,jak lidé volí,záleží na tom,kdo
počítá hlasy“. Akorát u přímé volby Zemana chlapci vybouchli ,příliš jednoduchá a transparentní.

Béda
27. 3. 2016 13:52

Zajímalo by mě, kolik muslimských migrantů již přijal bohatý Vatikánský stát. Vrchní komediant by měl přestat vyzývat druhé a měl by otevřít katolické paláce pro běžence. Koneckonců z Turecka a Libye do Vatikánu to není nikterak daleko. Nejlepší je osobní příklad. Minarety a mešity by zajisté byli obohacením náboženského státu.

Sio
Sio
27. 3. 2016 19:15

Porovnejme, jak budou média řešit atentát v Evropě a jak srovnatelný atentát v Pákistánu.
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/398735-sebevrazedny-atentatnik-v-lahauru-zabil-65-lidi-hlavne-zen-a-deti.html

Starý doktor
28. 3. 2016 5:11

Obchod s lacnou ropou s právom na misiu prostredníctvom Saudi-Wahlhabistou sa teraz vypomstí. Belgicko si priviedlo do krajiny nielen moslimov, ale priamo extrémistov. Teraz je islámska scéna neprehľadná. V Belgicku žije oficiálne prinajmenšom 400.000 moslimov, z toho asi 40% v Bruseli. Celkovo tvoria približne 17% obyvateľov hlavého mesta. Tendencia silno stúpa. Je možné, že v tom má prsty Deal von Konig Baudouin s jeho saudsko-arabským kolegom Faisal-om. Tento mu ponúkol výmenný obchod: Belgicko dostane ropu za zvýhodnenú cenu, a za to môžu Saudi v Belgicku robiť misie. S výsledkom: okolo 10% belgických moslimov sú konvertiti. Orientálna časť v Bruseli bola… Číst vice »