Lockdown pro neočkované – ještě dnes!

Není sporu o tom, že my neočkovaní kazíme očkovaným život. Omezujeme je v rozletu, a co je horší, i ve zdravotní péči, na kterou mají nárok, která je ale nevykonatelná, protože zabíráme ta nejlepší místa v nemocnicích. Bylo by proto naprosto logické se nám trochu pomstít. My sami bychom měli chtít, aby to bylo formou lockdownu, neboť je to opatření reversibilní neboli vratné. Oželíme měsíc bez vycházek a hromadných návštěv restaurací, ale budeme to stále my.

Na rozdíl od situace, kterou někteří sadističtí vykonavatelé „vědecké“ pravdy plánují jako další krok, tedy od povinného očkování. Neboť to jest z podstaty ireversibilní, nevratné. Nadto jsem upřímně přesvědčen, že po měsíčním lockdownu neočkovaných se ukáže, že epidemie za tu dobu posílila „lock nelock“ a všechny mluvící hlavy, které vídáme denně v televizi, budou muset kromě mluvení také začít myslet.

Obávám se ale, že povinné očkování jim z myslí nevyvane tak lehce jako účinnost vakcíny. Jde totiž o něco velmi lákavého. Něco, čemu Hitler říkal konečné řešení. Jakmile nás začnou předvádět do nemocnic v policejním doprovodu, nebude už opravdu s čím srovnávat a případná rozdílná nemocnost, či nedej Bože úmrtnost v kohortách očkovaných a neočkovaných prostě nebude v příštích letech moci být hodnocena.

Dá se čekat (a mnozí se tím utěšují), že povinné očkování bude soudně zakázáno. Jak ale dobře vědí soudruzi z ministerstva, stane se tak až poté, co všichni dotyční budou opíchaní. Možná – při pracovní morálce našich soudů – i dvakrát.

A proto raději lockdown neočkovaných, teď hned!


Stanův komentář: Pokud se nepodaří prosadit autorův návrh seshora, doporučuji všem, kteří nesouhlasí s „povinně dobrovolným“ očkováním, tento postup: 

  • Do 21. 11. založte na pracovišti stávkový výbor a vyhlaste stávkovou pohotovost s požadavkem zrušení všech apartheidních nařízení vlády a Ministerstva zdravotnictví ČR.
  • Toto vyhlášení zašlete s omluvou svému zaměstnavateli, bez omluvy vládě ČR a ministru zdravotnictví.
  • Při nesplnění požadavků do 27. 11. vyhlaste od 1. 12. časově neomezenou stávku. Držte se, prosím, striktně ducha a litery Zákoníku práce.
  • Pokud vás děsí pojem „časově neomezená stávka“, oznamte zaměstnavateli, že jako neočkovaný od 1. 12. odcházíte v zájmu zdraví svého i svých očkovaných kolegů do dobrovolné 14denní karantény s tím, že opatření vlády vám brání v plnohodnotném životě a tudíž i v práci.
  • Vyhlaste oficiální bojkot všech obchodních řetězců a provozoven obchodu a služeb, na něž se selektivně nevztahují vládní omezení.
  • Vyhlaste oficiální bojkot všech ostatních provozoven, které Vás jako zákazníky diskriminují.
  • Oznamte, že budete navštěvovat pouze ty podniky, prodejny a provozovny služeb, které na vstupu výrazně vyznačí, že nerespektují a nebudou respektovat protizákonná vládní opatření.

Další náměty a připomínky zasílejte prosím na tento mail. Pokud do 17. 11. neproběhne registrace obdobných spolků, nebo mi jejich zakladatelé nepošlou doklady o jejich probíhající registraci, jsem vzhledem k nečinnosti již fungujících odborových organizací a „neziskovek“ připraven:

  • založit odborové hnutí, které bude hájit zájmy diskriminovaných a šikanovaných zaměstnanců všemi zákonnými prostředky;
  • založit organizaci hájící zájmy diskriminovaných spotřebitelů. 

Tímto vyzývám všechny, kteří se chtějí na založení a činnosti takových organizací podílet, aby se mi též ozvali na výše uvedený mail.

4.6 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
14. 11. 2021 12:28

Lockdown podľa návodu p.Vozku by mohol veci pomôcť.Je to zatiaľ najrozumnejší návrh s akým som sa stretol.Dobrovoľne odstúpiť načas bokom do úzadia a sledovať vývoj v zaočkovanej časti spoločnosti.
Čo sa týka štrajku,som trochu skeptický.Lebo ideme do ťažkých časov, sme len ľudia a všetko speje k tomu,že doposiaľ nezaočkovaným bude dnes-zajtra umožnený len jediný výber : Necháš sa zaočkovať,alebo prídeš o prácu a možnosť živiť rodinu.Až sem to došlo! Pandémia kvôli vakcínam a nie vakcíny kvôli pandémii.

orinoko
orinoko
14. 11. 2021 13:32

No, možná stálo za to se přihlásit k řeči na mikrofon na Staromáku. Já nevím, jestli tam dojedu, je svátek, spojení není kdovíjaké. Uvidím. Prozatím jsem po páteční krasojízdě zratil 1 telefon, ze kterého poslouchám muziku a nebyl zrovna levný. Abych zase někde o něco nepřišel.

http://www.infokuryr.cz/n/2021/11/11/povstani-v-melbourne-zacalo-deje-se-neco-velkeho/

https://rouskudolu.cz

Hudryperman
Hudryperman
14. 11. 2021 15:53

Bravo,Stane ! Je poslední šance se jasně postavit proti diletantismu ministra očkování , minzdrav.a tzv.expertům“ zaháčkovaných už dávno bigfarmou.Když se lidé nesjednotí dnes,už k tomu nebudou mít v budoucnu coby transhumánní organismy žádnou šanci. Kantoři by mohli během své „karantény“ zorganizovat domácí školní třídy pro děti očkovaných i neočkovaných rodičů a pokud by ředitelé škol umožnili výuku bez
naprosto stupidních roušek,nevěrohodných a manipulovaných testů neočkovanými kantory,pokračovat neoficiálně ve výuce ve škole.Je nezbytné postavit se nekompromisně tajné instrukci Světové zdravotní organizace ,která si dovoluje nabádat vlády,aby příchod dítěte do školy bylo považováno za souhlas s jeho zaočkováním.

Hudryperman
Hudryperman
14. 11. 2021 15:57

Omlouvám se. Ve větě patří správně:: „..nevěrohodných a manipulovaných testů,jakož i vyučování neočkovanými antory,pokračovat….

Honza999
Honza999
15. 11. 2021 12:50

Je náboženská svoboda? Údajně je.
Já v očkování a covidpasech vidím biblické znamení šelmy.
A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
Bible převážně hovoří v podobenstvích A covidpas i když bude na papíře nebo v mobilu nebo někde v databázi – to je ten v bibli podobenstvím popsaný cejch.
Jinými slovy, v očkování mi brání víra.

Gatta
Gatta
17. 11. 2021 18:46

Článek – tedy spíše jen výpis ne až tak starých zákonů.

Zákonů schválených „podle práva“, zákonů jistě obhajovaných „spravedlivými zastánci nutnosti dodržovat slepě cokoli označené jako zákon, vyhláška, nařízení …“
A většinová společnost tehdy také neprotestovala … tedy vše bylo OK.

Víte, co je zajímavé na fašismu? Že se jeho existence oficiálně přiznává vždy AŽ POTOM.
Do té doby se tomu říká všelijak.
(pozn. Jedinou vyjímkou byl Mussolini – což ovšem pro něj není žádná polehčující okolnost.)

https://dfens-cz.com/historie-se-nemuze-opakovat/

Last edited 2 let před by Gatta

Nejnovější příspěvky