Londýn: Protesty proti bombardování Sýrie

 stopbombing1

Zatímco ve střední Evropě je obyvatelstvo na prahu jaderné války vyděšeno z islámu a chystá se na svatou válku proti muslimům, kteří k nám nechtějí, v Londýně protestují proti bombardování Sýrie.


U nás si nikdo nedovolí vyslovit pochyby o tomto bombardování, protože tam přece bombardujeme „zločinný islámský stát“. Co na tom, že se ani bombardující velmoci nedokázaly shodnout na tom, kdo tam vlastně k teroristům patří a kdo ne. Český člověk to „ví“, je mu to tak jasné, že o tom vůbec nepřemýšlí a přemýšlet nechce, a kdo by chtěl hledat odpověď na otázku, kdo je vlastně ten nepřítel a cíl našich bomb, ten je podezřelý a stane se terčem nevybíravých útoků (viz Tribun).

Londýňané si zachovali zdravý rozum a srdce a nevěří tomu, že obětmi bombardování se nestanou z větší části civilisté. Nezapomněli na to, co se stalo v Iráku, Afghánistánu, v Libyi – výsledkem byl katastrofální rozvrat těchto zemí. Žádné bombardování nikdy nepřineslo nic dobrého. Protestují proti tomu, co se u nás neříká: Ne, my nebombardujeme teroristy, nějakou „entitu zla“, my bombardujeme Sýrii a její obyvatelstvo.

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Drak
Drak
15. 12. 2015 9:57

Je to mimo téma, ale zmizel web NWOO. Nevíte někdo, co se děje, protože podobně zmizel před nedávnem Wertyzreport

Béda
15. 12. 2015 10:26

Kde byli ti protestující, když bombardovala koalice ochotných Irák a Libyi? Kde byli než se do věci vložila RF a Sýrii bombardovalo Turecko? Autorka píše: „…Zatímco ve střední Evropě je obyvatelstvo na prahu jaderné války vyděšeno z islámu a chystá se na svatou válku proti muslimům, kteří k nám nechtějí…“ Zatím nic nepřipomíná že by se obyvatelstvo střední Evropy chystalo na svatou válku s muslimy (svaté války vyhlašovala církev „svatá“ a možná ještě prezident Bush o něco později a radikální islámští duchovní, jestli se nepletu), spíš je pravda že obyvatelé střední Evropy, kterých se nikdo v této „DEMOKRACII“ nezeptal, většinově… Číst vice »

Sio
Sio
15. 12. 2015 10:56

A tož to je klasika. 100000 lidí se sejde na protest proti imigraci a nikde ani slovo. Pak stovka najatých lidí protestuje proti bombardování v Sýrii (začalo v režii NATO před několika lety a nikdo ani nepípnul) a najednou je to všude.

orinoko
orinoko
15. 12. 2015 13:39

NWOO je funkcni. Dneska jsem tam cetl clanek. O Syrii.

orinoko
orinoko
15. 12. 2015 13:50

Vyskyt tohoto typu zprav se prudce namnozil … az je to dechberouci.

Cina vstupuje do Syrie.

http://www.express.co.uk/news/world

orinoko
orinoko
15. 12. 2015 14:06

Prave jsem shledl video z osvobozene byvale syrske vojenske zakladny. A dale zabery z utoku ruskych vrtulniku na pozice emerickeho teroristickeho dobytka. Teror na teror je video nazvano aneb Nikoho nezivte, dodavam ja. V syrske military base mrtvoly, ktere zrovna asi za ziva mely nejakou svacu. Nedojedene jidlo , kopy mrtvol … na ISIL padl emericky horor.

orinoko
orinoko
15. 12. 2015 14:35

Doporucuji NWOO. Je tam prave clanek na tema mene zname geneze „syrskeho“ problemu. Stripek po stripku, az bude puzzle cele. O , jak dechberouci.

Sasin
Sasin
15. 12. 2015 17:26

„Londýňané si zachovali zdravý rozum a srdce“. Muheeeeeee To je bonmot hodný zemanovy podržtašky. Rodní angličani se prý bojí vycházet na ulici a doma šeptají aby na ně nevletěla multikulti policie a neukradla jim děti na náhradní převýchovu nebo díly a ejhle jak demonstrují za práva přistěhovalců, po kterých chtějí už pár generací vybírat kanály a vynášet odpadky. Nebo to není pravda a něgdo cizí se tlačí v „jejich“ ulicích za demográcu, která smí bombardovat a rozkopávat bábovičky aby náhodou nějakej cizí, jimi nezdaněný, lid nebyl soběstačnej nebo náhodou se neutrhl intelektem od ropy, kterou by nahradil zašantročenýma nápadama už… Číst vice »

Alena
Alena
15. 12. 2015 18:10

škoda, že zde máme fotku a ne video demonstrujících obyvatel Londýna. Vím od rodilých Angličanů, že v některých místech Londýna nepotkáte bělocha. Ti demonstrující Londýňané mohou být uprchlí Syřané podporující Asada, tzv. umírněná? opozice či stoupenci Islámského státu.
Až u nás bude 1 mil. imigrantů a vyjdou do ulic Prahy stávkovat např. za uzákonění šaríi, nic to nebude vypovídat o názoru zbytku původních obyvatel česka.

Alena
Alena
15. 12. 2015 18:42

ještě bych chtěla podotknout, že válka je vůl. Pokud se bombardují sklady munice a zbraní, zahynou při tom lidi. Pokud by se tato munice použila v boji, zahynou lidi.
Zabránit válce lze pouze tak, že se zavřou všechny zbrojovky světa.

idiotronic
idiotronic
15. 12. 2015 19:48

orinoko napsal
NWOO je funkcni. Dneska

wertyzreport
taky

racek
racek
16. 12. 2015 20:51

Ufff, tak to je tedy rána… No, řekl bych, že každý má právo na názor. I když mi to hlava nebere. Tohle ale už snad ani názor není. Někdo se prostě už z názorem narodí a nikdy ho nezmění. To je přesvědčení.