Máme to! Záhada WTC7 vyřešena!

Investigace ještě nezemřela. Víme, kdo shodil WTC7! Záhada WTC7 vyřešena!

11
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
peter.fajtJ. W.K. J.zedd Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Carlo_F
Člen
Carlo_F

Skvělá antiPutinovská propaganda. Tohle video snad nemyslíte vážně?

zedd
Člen
zedd

Jsem přesvědčen, že celé 11. září spunktoval Putin. Dále jsem přesvědčen, že letadlo, které nabořilo Pentagon, sám pilotoval. Názory nás rusofilů a putinovců se poněkud rozcházejí v otázce, zda tak činil na dálku či zda včas vyskočil ať už s padákem nebo bez. Jisté extrémní křídlo se domnívá, že mu nějaké vyskakování nestálo za to a že v nastálém zmatku a kouři prostě nepovšimnut odkráčel z místa dopadu směrem k ambasádě RF, kde se převlékl a posnídal kaviár se sektem.
NIKDO JINÝ, NEŽ NÁŠ MILOVANÝ BÁŤUŠKA BY TAKOVÝ MANÉVR TOTIŽ NEZVLÁDNUL!!!

cibrkus
Člen
cibrkus

Ještě že je první apríl. Tento den takové jasné odhalení snese. Žel jiné záhady jako že loňský rok byl opět nejteplější nebo že několik stovek milionů lidí pořád nemá přístup k vodě a jídlu či lékům a tak podobně zůstavají nevyřešny navzdory našemu civilizačnímu pokroku a vedoucí roli nejvyspělejšího národa na světě v čele s Husejnem Obámou nebo předtím v čle s nezapomenutelným a hlubokým myslitelem Johny Wolker Bushmil. Nicméně musíme vzpomenout i na naše milované a drahé vůdce našeho ČEZka s čele s polibdírou zastoupenou humanistou Slávkem, bratrem Bědobrádkem a vůdcem tábora bábišistů bojujícíh za pravdu ovšem s vůdce… Číst vice »

peter.
Člen

zedd napsal Jsem přesvědčen, že celé 11. září spunktoval Putin. Dále jsem přesvědčen, že letadlo, které nabořilo Pentagon, sám pilotoval. Názory nás rusofilů a putinovců se poněkud rozcházejí v otázce, zda tak činil na dálku či zda včas vyskočil ať už s padákem nebo bez. Jisté extrémní křídlo se domnívá, že mu nějaké vyskakování nestálo za to a že v nastálém zmatku a kouři prostě nepovšimnut odkráčel z místa dopadu směrem k ambasádě RF, kde se převlékl a posnídal kaviár se sektem. NIKDO JINÝ, NEŽ NÁŠ MILOVANÝ BÁŤUŠKA BY TAKOVÝ MANÉVR TOTIŽ NEZVLÁDNUL!!! Nemáte pravdu!Ste obyčajný prívrženec konšpiračných teórií a… Číst vice »

zedd
Člen
zedd

peter, v původním plánu byl samozřejmě i útok na sochu Svobody, kterou každý rusofil a pravý putinovec nesnáší už z podstaty, protože nám – pravověrným – je úplné otroctví vším, rájem na zemi. Bohužel jisté zpátečnické kruhy v okolí presidenta tento cíl vyloučily jako „bad PR“. Netřeba zdůrazňovat, že tito zpátečníci skončili velmi dlouhou a bolestivou smrtí. Země nenáviděné Svobody se ale ukázala jako tvrdý protivník a kredit za tento v pravdě bojarský čin přiřkla hned několika zcela nezúčastněným entitám. Saudové jsou na první signální, ale málo kdo tuší, že vývoz wahábismu do Čečny byl jedním z našich největších majstrštyků.… Číst vice »

J. W.
Člen
J. W.

SKVĚLÉ!!! Čistá práce! Demolice proběhla úspěšně, zůstal stát. Mám na mysli ten Český vykastrovaný.

peter.
Člen

zedd napsal
jen na Ukrajině se to nějak zvrtlo,

Ukrajinu sme už vybavili.Poslali sme tam nášho Mikloša a Dzurindu.Títo dvaja tak dokatujú Ukrajinu,že ju neobsadí nikto,lebo už nebude čo obsdzovať!Ani vy,čo sa nazývate Globálny prediktori tam nemáte šancu.Tí dvaja dokážu vyčistiť Ukrajinu tak,že od hladu všetci poutekajú do Ruska a Putin ju bez boja dostane ako na tanieri.Keď nebudete mať Ukrajinu,tak začnete hladovať aj vy,lebo čo ste mali už ste vyžrali.
Smrť Globálnym prediktorom!Job vašu mať!

fajt
Člen
fajt

ono není problém porazit namyšlené neocony přímo v jejich game ( zatím si to nikdo nedovolil a proto elitovaní američané při agresích ztratili na soudnosti ), ale průser je v tom, že oni neumí unést porážku ( úplný průser je, se k nim otočit zády a očekavát přiměřenou reakci a patřičnou sebereflexi ) , doufám, že si je toho Putin dobře vědom ( po jeho povídaní o Krymu pro lid mu už situace nedovoluje bez rizika moc couvat ) a pohlídá si svého stále vzteklejšího a zaludnějšího protihráče, který začíná uvažovat a jednat jako psychopat, kterému sebrali jeho oblíbenou mučírnu… Číst vice »

peter.
Člen

Pohľad na Česko zo slovenskej necyklopádie
http://necyklopedia.wikia.com/wiki/%C4%8Cesko