Marek Obrtel: Vrátil jsem vyznamenání NATO

Rozhovor pplk. MUDr. Marka Obrtela pro bosenskosrbskou televizi.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
6. 8. 2015 12:26
Sasin
Sasin
6. 8. 2015 21:08

Tak já bych teda k tomu něco měl, gdyž tady nigdo nemá odvahu. Urkytě to je alespoň něco. Něco sice jalové, ale od gumáka jsem víc ani nečekal. Jeho angažmá, jako každého gumáka, vystrčeného do cizí ložnice, se dá složitě vysvětlovat, páč jeho úkolem nebylo nigdy rovnat souvislosti a smírčí cestou se zajímat o zlo, proti kterému táhne. To by už od začátku musel vědět s jakým zlem je NATO připravený, ale jít někam, nevím kam a dělat tam to, jako nevím co a pak se leknout, že je to moc drahý se mi nejeví příliš prozíravé. Ale od toho… Číst vice »

hudryper
hudryper
6. 8. 2015 23:42

Sasin napsal A je mně úplně jedno, že mi není opět rozumět. Heh Ale ,ale , ale…jak pravil hostitel ze „zahradní slavnosti „. Pan Sasin hrubě podceňuje své čtenáře, a tak jim po umrtvujících pohádkách řekne přecejen něco o životě. On se zřejmě domnívá,že to jsou němé tváře,které o skutečném životě v politické realitě buď nic nevědí , nebo jsou pro svou naivitu z vážnější debaty vyřazeni. Kdekdo má obavy z nadcházejících událostí,jen Sasín zůstává nad věcí. Svou zdánlivou sounáležitost s politickými naivkami dává ostentativně najevo svou podivnou gramatikou. Což mu lze jako úmělci slova velkoryse odpustit.Ale jde to od… Číst vice »

Alena
Alena
7. 8. 2015 4:11

pane Sasin, podíl na půdě, na to zapomeňte. Nejsme Čína. Tam i ti nejchudší mají půdu, takže nemuseli být odkázáni na dávky a neztratili pracovní návyky. U nás je odsouhlaseno, že půda se může prodávat cizincům( pan kníže proloboval), takže v Teplicích je prodávána Islamistům za 1000 Kč/ m2.
Ale nadcházející doba přinese i jisté výhody. Poradím předluženým, kterým bude hrozit exekuce obydlí, ať si vezme do podnájmu nově příchozí. O byt přijde tak jak tak, ale jak znám naše úředníky, dluhy je už nedostihnou. To si prostě naši exekutoři nedovolí, pronásledovat nově příchozí