Mezi demokraty v USA přituhuje

Těsný souboj mezi demokratickými kandidáty vede k tomu, že se volební kampaň přiostřuje. Je to vidět především na Hillary, které se po slibných výsledcích z minulého týdne vrátila kuráž a bojovnost. Proti svému demokratickému protikandidátovi používá metodu biče a marcipánu. Na jedné straně ho ostře kritizuje pro údajnou nezkušenost a neschopnost vládnout, dokonce vychvaluje republikána McCaina jako zkušenějšího politika.

Z jejího štábu také unikají pomluvy o údajném spojení Baracka Obamy s terorismem. Vlivný časopis Esquirer dal na titulní stránku Obamu s obrovským nápisem, že je spojen s teroristy. Na druhé straně Bill Clinton navrhuje Baracku Obamovi funkci vicepresidenta v případě, že z kampaně odstoupí.

Příznivci Obamy za tím vidí spiknutí republikánů a domnívají se, že vlivné zájmové skupiny napojené na republikány finančně a mediálně podporují Clintonovou v naději, že proti ní bude mít John McCain větší šanci na zvolení. Množí se také zprávy o tom, že Obamovi voliči jsou záměrně mateni, aby se nemohli dostavit na předvolební shromáždění, že záhadně docházejí volební lístky apod.

Sdělovací prostředky také setrvale informují o tom, že v Texasu zvítězila Hillary, i když podle neoficiálních výsledků se tam díky hlasům z caucusů stal těsným vítězem Obama. To na druhé straně vyvolává napětí ve štábu Baracka Obamy. Členka jeho štábu nazvala Hillary příšerou (monster) a byla propuštěna.

Na závěr několik odkazů:

Vyhrála Clintonová Ohio pomocí podvodů a lží?

Důkazy o její podpoře válce v Iráku

Hillary Clintonová, její podvody a lži v Bílém domě

Hillary Clintonová – takhle ji určitě neznáte

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments