Michel Chossudovsky: Spiknutí farmaceutické lobby proti léčbě Covid-19 hydroxychlorochinem

Útok na hydroxychlorochin, nejlepší současně dostupný lék proti Covid-19, před časem zveřejněný ve studii britského lékařského časopisu Lancet (a odvozeně i v časopise New England Journal of Medicine), nebyl ničím jiným než součástí spiknutí lobby farmaceutických korporací (Big Pharma), jehož účelem bylo vyřadit cenově nenáročný lék hydroxychlorochin z trhu a otevřít tím dokořán dveře nekonečně dražší očkovací látce, kterou Big Pharma připravuje.

“I am truly Sorry”

Tuto skličující pravdu odhalil britský deník The Guardian. Zmíněná studie časopisu Lancet se údajně opírala o analýzu údajů o 96 032 hospitalizovaných pacientech z celého světa, avšak celá tato databáze, jak sděluje Guardian, byla falešná. Což dnes přiznává i autor předmětné studie v Lancetu, profesor lékařské fakulty na Harvardu Mandeep Mehra, když píše: Neučinil jsem dost, abych si ověřil, byl-li datový zdroj pro daný účel dost věrohodný. Za to a za všechny omyly a chyby, ať už přímé nebo nepřímé, se upřímně omlouvám.

Nevyřešené otázky však stále visí ve vzduchu: Kdo za zveřejněním této studie stál? Kdo její zveřejnění prosadil? Byl to farmaceutický průmysl a jeho divize vakcin? Lancet uvádí, že studii financovala Brighamova ženská nemocnice v Bostonu, která má smlouvu s farmaceutickou lobby a má co do činění s lékem Remdesivir, taktéž určeném proti Covid-19.

Pramení odtud ono tažení proti hydroxychlorochinu, které podpořil i Trumpův zdravotní poradce Dr. A. Fauci, který o původní studii zveřejněné v Lancetu řekl: Vědecké údaje v této studii zcela jasně prokazují neúčinnost léčby nemoci Covid-19 hydroxychlorochinem.

Co asi říká Dr. Fauci dnes, kdy už je známo, že studie v časopisu Lancet byla podfuk?

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: Global Research

3
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
IrenaVikyBety Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Bety
Člen
Bety

A byla skutečně podfuk? Nebo je podfuk tohle?

Viky
Člen
Viky

No, asi takto:““…hydroxychlorochin, nejlepší současně dostupný lék proti Covid-19….““ Nejlépší…a co se tím přesně myslí? že alespoň nějak funguje a moc nestojí? Ano, alespoň nějak zabírá, a současně není zvlášť cenově náročný. Použijeme-li prostý porovnávací vzorec cena/výkon … tak je nejlepší…. Ale když budeme kromě ceny a výkonu hodnotit i jiná kritéria – už to tak báječné nebude.Protože hydroxychlorochin NEZABÍRÁ rovnoměrně při různých fázích nemoci, Protože má NEZANEDBATELNÉ vedlejší účinky, které mohou bránit jeho úspěšnému užití u pacientů s těžkým, až velmi těžkým, průběhem choroby. U těch s lehkým nebo přímo bezpříznakovým zase jeho užití postrádá smysl. Takže ano, toto… Číst vice »

Irena
Člen