Migranti, Tataři, Romové… (a cyklisti)

Přesto že v tomto článku nejsou migranti jako pachatelé zmiňováni, zavádí čtenáře přesně tím směrem.

Podle mne se jedná o normální delikt, ať už domluvený nebo náhodný (krádež mobilu) a u nás se určitě také dějí podobné věci. Ode dneška jsou ale  všechny delikty tohoto druhu přisuzované jedné skupině.

Jednou jsem pátral ve Švédsku ohledně osahávání na bazénech a nalezl jsem zajímavý rozhovor. Velitel policie v jednom městečku si stěžoval, že v sociálních sítích se masivně šíří informace, že na místním bazénu někdo osahává slečny. Problém podle něho je ten, že nikdo tento delikt nenahlásil ani službě na bazénu, tak na policii.

Je to úplně to samé, když se na Krymu ztrácejí Tataři. Každý vám to bude vykládat. Když se zeptáte na konkrétní jména, tak nikdo konkrétní jméno-osobu nezná.

Novinky, iDnes, Aktuálně třeba lžou, Parlamentní listy ale rozdmýchávají nenávist. Úplně stejně jak na Ukrajině. Takže, až se u nás budeme vraždit, tak to budou jen Češi mezi sebou.

A ještě jedna poznámka na závěr. Jsem rád, že se po 25 letech podařilo vyřešit romskou integraci do společnosti. Romové v posledním roce téměř zmizeli ze mainstreamových i nemainstreamových zpráv.

Stanův komentář: Podle mého názoru můžou za všechno cyklisti. A neptejte se mě proč, nemám čas, právě šlapu na rotopedu.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
17. 5. 2016 11:16

Niekde som nedávno čítal,že nemecký súd(možno,že švédsky,neviem presne)rozhodol,že „vniknutie prstami do ženských telesných otvorov,nemožno považovať za znásilnenie“.

Sio
Sio
17. 5. 2016 12:33

No, opět se vyjasňuje, kdo je kdo. Nesmírně si vážím toho neroma, kdo do své domácnosti integroval aspoň 6 Romů. Jen nemohu přijít na to, kdo to je. Ani 5, ani 4, ani 3. Možná se najde někdo, kdo aspoň 2? Prý to někteří udělali a pak nepřežili, ale neví se, jak se jmenují. A udělali jim to ne Romové, ale Češi. Nebo Romové s českým občanstvím? Teď se mi to už všechno plete. S migranty problém nebude. Jsou to prý samí vzdělaní lidé, profesoři, dochtoři a tak. A fšichni ze Sýrie. Psali to na BL, tak to musí být… Číst vice »

Bety
Bety
17. 5. 2016 12:35

Přebírání neověřených zpráv je možné. Ale v situaci, kdy je ověřeno (např. po silvestrovských incidentech v Německu). že policie je tlačena k tomu, zametat události tohoto druhu pod koberec, si úřady mohou za to samy, že lidé možná někdy nekriticky přebírají tento typ poplašných zpráv.
Nemyslím si, že je prvotním cílem migrantů vrhat se na evropské ženy. To ale nemění nic na tom, že masové přijímání cizorodé kultury v sobě kromě jiného nese i z mého pohledu velmi nepříjemnou změnu ve vztahu k ženám.

Bety
Bety
17. 5. 2016 13:14

Podívala jsem se na fotky ze svatby Erdoganovy dcery. Měla hlavu upravenou do šátků tak, že vypadala jako fotbalový míč s obličejem. Také pozvaní význační hosté byli zajímaví – Albánie, Kosovo, Pákistán… samí zarytí islamisté. Mimochodem hostů bylo celkem 6000, takže je vidět, že nedostatkem peněz Erdoganova rodina netrpí a ženich je myslím výrobce zbraní.
Tak mi Miko řekněte – opravdu si myslíte, že není důvod obávat se islamizace Evropy, zvlášť potom, co se do ní začnou valit i Turci po tom, až bude zrušena vízová povinnost?

zedd
zedd
17. 5. 2016 14:57

Můj kamarád, aktivní člen Jednoty bratrské a krom jiné havěti chovatel ovčího stáda, je jeden z mála, kdo se na příchod většího počtu muslimů jen třese. Vlna je odpad a maso taky skoro nikdo nechce.
Teď koukám, že halal porážku může pro sunity dělat i křesťan nebo žid, takže jeho víra mu nakonec dodává i potřebnou kvalifikaci.

bergpora
bergpora
18. 5. 2016 6:04

Nejasnost by se dala lehce osvetlit zverejnenim statistik, kolik % trestnych cinu maji na triku imigranti.
Podobne jako jsou vedeny a zverejnovany statistiky poctu nehod, zavinenych cyklisty.
Bagatelizace trestnych cinu na ukor obeti neznamena nic jineho, nez ze rozklad nasi spolecnosti je v plnem proudu. Navic je tato odpornost, velmi casto psana v humornem duchu, vydavana za hlas zdraveho rozumu. No panbuh s nami.