Mike Whitney: Hrůzné novinky ze světa vakcín

 

Ukazuje se, že je obtížné popřít existenci přímé úměrnosti mezi masovou vakcinací a strmým růstem nemocnosti na Covid-19 v Izraeli a v Británii.

Gilad Atzmon

Představme si situaci, že by očkování proti covidu ve skutečnosti přispívalo k rozšíření infekce spíš než k jejímu zastavení. Dovedete si představit, jaká katastrofa by to byla? Naneštěstí jsou zde náznaky, že právě tohle je přesně to, co se v současnosti odehrává v zemích, které zavedly ten nejagresivnější očkovací program (Izrael a Británie).

Pohlédněme například na Izrael. V posledních šesti týdnech se zde nechalo očkovat 40 procent lidí z devítimilionové populace, včetně téměř všech nejzranitelnějších občanů ve věku nad 60 let. Což je skutečně výkon. A výsledek? Po očkování a po šesti týdnech lockdownu (uzávěry), se zde situace ani v nejmenším nezlepšila a index nakažlivosti Covidem-19 patří nyní k nejvyšším v celém západním světě.

Gilad Atzmon na webu The Unz Review k tomu poznamenává: Počet očkovaných Izraelců a těch, kteří onemocnění z covidu už překonali, by měl Izraeli poskytnout relativně silnou obranyschopnost, dostatečnou k tomu, aby přinejmenším snížila reprodukční číslo onemocnění Covid-19. Avšak fakta dokazují pravý opak. Pravděpodobnost nakažení je v Izraeli vyšší, než kdekoli jinde, a kormutlivý vztah mezi masovou vakcinací a vypuknutím nemocí naznačuje, že čím více očkujete, tím víc případů nemocných na covid vám z toho vyjde. A děsivou možností tedy je, že očkování proti viru a zvláště pak proti jeho variantě, speciálně té britské, proces šíření nemoci ještě urychluje.

Tato možnost by měla být prostudována. Viz Israel’s Third Lockdown- a Spectacle of Failure

„Nevytvořili jsme ve svém pachtění za čarovně působícími vakcínami namísto nich scénář, který nám přinese ještě víc bolesti a utrpení?“ ptá se Dr. Brian Hooker v článku Neučinili jsme čarovnými vakcínami věci ještě horšími, než byly? otištěném v časopise Children’s Health Defense.

Z webu The Unz Review vybral a přeložil Lubomír Man

Stanův komentář: Vám, kteří vládnete angličtinou, doporučuji přečíst celý zdrojový článek včetně v něm uvedených odkazů. Možná pak pochopíte, proč Izrael, náš lockdownový a vakcinační vzor, zmizel z masmédií. Prosím bojovníky proti dezinformacím z webu Manipulátoři.cz o velmi přísný fact-checking tohoto nesporného faktu.

4.8 17 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
15. 2. 2021 11:10
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
15. 2. 2021 14:30

Kam ses toulal?

Bety
Bety
Reply to  orinoko
16. 2. 2021 8:13

Orinoko, vítej zpátky.

fajt
fajt
15. 2. 2021 12:46

plus tento příspěvek má, že covid nepopírá ( dokonce zdůrazňuje jeho infekčnost a fatální smrtnost) a taky ukazuje, že boj s virem ( a je jedno, že bude z největší pravděpodobností uměle vyroben, dokonce v několika verzích) nebude otázka jenom pár měsíců. ..)

PPK
PPK
15. 2. 2021 15:58
Dana
Dana
15. 2. 2021 18:32

Jak je videt, ockovani v israelske populaci dosahlo sveho limitu. Velka skupina ortodoxnich Zidu prohlasuje zkrze rabiny, ze ockovani je pokousenim Boha, protoze jedine Buh ma moc kontrolovat virus. Mne se libi vysvetleni, ze Buh tresta Zidy, protoze rusti Zide se cpou sunkou a chlastaj vodku. :-)… Dalsi petina obcanu Israele je arabska a tam zase vladne nazor, ze je Zidi maji za pokusna morcata a pichaji jim jedy na impotenci, aby Palestinci vymirali. Vsechny vakciny proti covidu jsou v experimentalni fazi, testuje se naostro, primo na populaci. Ja se naockovat dam, az se ty vakciny „vypiluji“ proti ruznym mutacim… Číst vice »

Bety
Bety
15. 2. 2021 19:26

Kdysi jsem četla, že proočkování 30% populace (pochopitelně něčím, co skutečně pak ochrání před nemocí) úplně stačí k zastavení a zvrácení jakékoli epidemie. Tak co si mám o tom asi myslet?

Dana
Dana
Reply to  Bety
16. 2. 2021 0:21

Ja si myslim, ze 30% ockovane populace nevytvori stadni imunitu. Tech zbylych 70% by se pak infikovalo samo mezi sebou. Pri ockovanych 70% to ma vir tezsi , jak najit hostitele a postupne vymre. To je muj laicky pohled a to beru v uvahu, ze urcite procento lidi uz je od prirody geneticky imunni. Nikdo jeste nevynalezl vakcinu, ktera kompletne imunizuje, vsechny vakciny zpusobuji jen rezistenci organizmu. To neni to same jako byt imunni. Ani ruska vakcina neni stoprocentni prestoze obsahuje adenoviry, jine slozeni nez ma treba Pfizer. Pro Cechy, kteri vyrostli na ruskem ockovani by ale byla asi ta… Číst vice »