MINI a TURY VIII

Videofejeton

To si děláte kozy, že jo. Plzeňský že je lepší než mlíko?

Hudba: Steve Vai – Hand On Heart
Album: The 7th Son
Foto: Momentky ruské provenience

4.2 5 hlasy
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
16. 12. 2020 13:09

Jen na okraj. Tuto animaci You Tube přežilo vcelku v pohodě. Na jiné adrese je video na uzavřeném okruhu členů komunity. Připouštím, že může působit i lascívně.
Ale právě to snad kupodivu budí zájem , přestože jazykově to nemůže být dobráno do konce. NIcméně na druhou stranu jsem „tam“ tvrdě konfrontován se svojí chatrnou angličtinou v popisu, již mi opravuje Češka žijící v Londýně , která píše anglické texty pro kapelu mého bývalého spoluhráče. .Uvidím, jak dopadnu na Slovensku a v Německu.

orinoko
orinoko
16. 12. 2020 14:54

Nikdy jsem nestál o to působit problémy jiným. Přesto se mi to úspěšně daří. Teď už můžu konstatovat, že bez ohledu na systém i těm velmi liberálním. Tak dlouho komise v uvozovkách ještě nikdy nezasedala – tedy kdesi. Benevolence může být nakažlivá. A vlastně jsem se ani nedozvěděl jinde , jestli vyjde na papíru můj článek – Utajený svět wifi. Ovšem ani ten není bez problémů, Zmiňuji v něm Karla Gotta, který je dneška v sametové nemilosti. Proč jen mám pocit, že to všechno nějak znám. I ty problematické nahé zadky holek. Někde to může vypadat, že jsou opravdu jejich.… Číst vice »

orinoko
orinoko
16. 12. 2020 15:43

Přes veškeré možné pochybnosti Slováci prokázali kuráž. Na jak dlouho? Na to nám odpoví nejbližší budoucnost.

https://www.mojevideo.sk/video/33c70/zivot_jako_filmovy_cas_laska_osud_pamet.html

PPK
PPK
Reply to  orinoko
16. 12. 2020 16:49

Budoucnost?

pomník v Řeporyjích.png
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
16. 12. 2020 18:23

Na kočky na slovákách jsem se díval – moc dobré.

Skladbu ani kapelu neznám ( jjéno jsem si přečetl až potom), ale zpěvností jsem odhadoval že by možná České srdce.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&autoplay=1&v=LoYJABa_sXk

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
17. 12. 2020 10:40

Ja myslel, že jsem Ti včera odpověděl . Ale to už jsem se hádal u nás v hospode s jedním , ktery mě covidove nabal, abych respektoval nařízení s ohledem na moje stari, pricemz sám blbec váží nejméně 150 kg a uz má také nalitano.
Ta písnička je naše vlastni. Kdyz jsem posílal emailem možné aranzerske dodatky napodobeně ústy , tak mě nebožtík basák oponoval, abych mu z toho nedělal Zelenkovou. Nicméně je to tam, ale úplně na samých začátcích jiným kytaristou daleko lépe hrane. Tohle patří k tomu nejlepsimu, co jsme zplodili.

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  orinoko
16. 12. 2020 21:05

Nejde mi tam zvuk. Je třeba se tam přihlásit, nebo musím stáhnou nějaké nové kodeky?

PPK
PPK
Reply to  Jan Kristek
16. 12. 2020 23:22

Vhodné přehrávače videa jsou VLC a PotPlayer
download 
https://www.videolan.org/vlc/index.html
https://daumpotplayer.com/download/

Irena
17. 12. 2020 10:46

Něco spešl pro Orinoka z internetu. Aktuálně: Dnes vláda představila nová opatření. Ministr Blatný představil nový Proti Epidemický Národní Informační Systém, tzv. PENIS. Premiér Babiš požádal přítomné novináře a novinářky, aby si Blatného PENIS nebrali do huby, dokud nedokáže co umí. Ministryně financí se nechala slyšet, že jí Blatného PENIS uspokojil o něco více než jeho PES. Zároveň informovala o podpoře malých podnikatelů a živnostníků. Proto při Ministerstvu Financí zřídila Pomocnou Investiční Českou Agenturu. Premiér Babiš oznámil, že Blatného PENIS a Schilerové PIČA jsou základní pilíře pro boj proti Koronaviru. Ministr Havlíček pak sdělil, že Schilerové PIČU podrobně prozkoumal a že je dostatečně robustní, aby uspokojila většinu podnikatelů a… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
17. 12. 2020 11:59

Dík, to je dobrý. Budu dávat k lepšímu.
Jinak jsem jako včera v hospodě, dneska druhé, kde jsem se dozvěděl, o čem informoval jeden Čech žijící v Kanadě.
Od jara mělo Toronto až dodnečka tvrdou uzávěru. Žádné letní rozvolnění … a covid tam údajně trhá rekordy. Pošahaný liberalismus se svým fašistickým nasazením opravdu věci řeší zgruntu. Ale se stejnou koncovkou jako česká polovičatost. Lépe řečeno – pochybnost,