Zachary Stieber: Jak byly volební stroje Dominion využity k podvodu

Forenzní audit volebních strojů systému Dominion a jeho softwaru v Michiganu prokázal, že tyto stroje byly sestrojeny za tím účelem, aby fabrikovaly podvod a tak ovlivnily výsledek voleb, ohlásila v pondělí datová firma.

„Prohlašujeme, že volební systém Dominion je záměrně a účelově sestrojen s inherentními vadami, jejichž účelem je vytvořit systémový podvod a tak ovlivnit výsledky voleb,“ prohlásil v předběžné zprávě Russel Ramsland jr., zakladatel Allied Security Operations Group .

„Tento systém záměrně generuje enormně vysoký počet volebních chyb. Elektronické volební lístky jsou pak předány k posouzení. Záměrné chyby vedou ovšem i k hromadnému chybnému posouzení volebních lístků, a to navíc i bez jakéhokoli kontrolního přehlédnutí, bez průhlednosti a bez auditního záznamu, což vše vede k volebnímu podvodu. S odkazem na naši studii můžeme tedy prohlásit, že volební systém Dominion by neměl být ve volbách v Michiganu použit. Dále pak prohlašujeme, že výsledky ve volebním okrese Antrim by neměly být potvrzeny,“ dodal Russel Ramsland ml. 

Z článku v The Epoch Times vybral a přeložil Lubomír Man

 

 

 

5 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
17. 12. 2020 20:06

Zrejme nekteri fanatici falsovali, co meli po ruce. Pocitacove upravy, skenovani, vyhledavani z rejstriku mrtvych volice, korespondencni listky se pocitaly dvakrat a jine se zase vyhazovaly. Volebni komise zabranovaly nestrannym pozorovatelum pristup. Ted skalni svazaci neleni a uz se stehuji na cas do statu Georgia, aby tam mohli legalne volit demokrata do Kongresu. Na podvody v okrese Antrim se prislo, protoze je to okres se zamoznymi lidmi a republikanska enklava. Republikani si to hlidaji. Odhalene iregularity byly pry „omyl, lidska chyba“ a Trump tam vyhral o nekolik tisic hlasu. A to ma Antrim County jen asi 25 tisici volicu. Jen… Číst vice »