Moderátoři ČT: „S USA na věčné časy a nikdy jinak!“

Moderátoři české televize mají prvomájový průvod každý den. Jen se podívejte. S USA na věčné časy a nikdy jinak ! Urááááá ! Toto je 1. máj z 2. 8. 2014, vysíláno ČT 24 v 10:00.

P.S.: Zasranej potížista Koler.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
5. 8. 2014 6:52

jestli po tom všem nějaké česko zbude ( a tom silně pochybuji ) , pak bych tzv. mééédia nechal trochu předělat, žádné moderovaní zprávy, pouze záběry a všechny TV kanály by za možnost vysilání svého signálu musely platit každému občanovi dopředu odškodné za své budoucí závadné vysilání – jak prokázala praxe objektivita zpravodajství neexistuje, takže vše je to dáno pouze a jedině na každém jedinci, jak si chce moc namáhat mozkovnu a pak na systemovém a technickém nastavení presstitutek ( vždy to bude dokurvené řemeslo ) – už dopředu bych je nechal označit za rizikové osoby, které mají tendenci zkreslovat… Číst vice »

bbb
bbb
5. 8. 2014 7:33

Někteří mají destruktivní zájem na válečných nepořádcích na Ukrajině. Pak vyzbrojování separatistů může přicházet z překvapivé strany, odvozeno z názoru ve videu.

peter.
5. 8. 2014 7:35

bbb napsal

Někteří mají destruktivní zájem na válečných nepořádcích na Ukrajině. Pak vyzbrojování separatistů může přicházet z překvapivé strany, odvozeno z názoru ve videu.

cit.Videl som húfy hrobárov.Tancovali,držiac sa za ruky a volali:Buď vítaný mor! N.Machiavelli

bublin
bublin
5. 8. 2014 8:12

Odstraňte televizi (přístroj) ze svého života. Je to jednoznačně nástroj debilizace společnosti. Objektivních informací se ovšem stěží dočkáte. I tento kraťounký filmeček se svým komentářem vámi manipuluje. Podsouvá vám totiž názor, že „nezávislý tisk“ je tou pravou studnicí objektivních informací – některý, v něm uváděný, tedy určitě není : Na Czechfreepressu se mimo jiné dozvíte kvantum hovadin: od tajemného působení ještě tajemněších sil, popis jednotlivých druhů zde působících mimozemšťanů až po zprávu o nejtajnějších jednáních nejmocnějších můžu, zcela náhodně vyslechnutých. Stejným repertoárem disponuje Protiproud, jehož excentický vydavatel Hájek popírá evoluci(!). A v tomto výčtu poslední, největší špína „nezávislého“tisku Zvědavec. Zřejmě… Číst vice »

pzdm
pzdm
5. 8. 2014 8:24

pět let jsem bez debilizátoru. A je to dobrý předsedo!

bublin
bublin
5. 8. 2014 9:07

pzdm napsal

pět let jsem bez debilizátoru. A je to dobrý předsedo!

Taky jsem „bez“ a je to úleva.

Béda
5. 8. 2014 9:46

Asi takhle. http://www.novarepublika.cz/2014/08/let-mh17-byl-mozna-sestrelen-kanonem.html#more

Máme motiv, máme pilota junty, který se přiznal k sestřelu, máme ostatky vraku letadla, které toto přiznání potvrzují (dokládají posudky nezávislých expertů) máme černé skříňky, které odevzdali domobranci malajskému premiérovi pod slibem, že záznamy budou dány k dispozici mezinárodní letecké vyšetřovací komisi (toto nebylo malajským premiérem splněno). Co nemáme jsou záznamy komunikace věže s pilotem a radarové záznamy – tyto „stopila“ ukrajinská SBU ovládaná fašisty. Krom toho junta nedodržuje závazek šéfmafiána Porošenka o příměří v místě trosek Boeingu a úporně se snaží ostřelovánímn znesnadňovat práci vyšetřovatelům.

Béda
5. 8. 2014 9:53

dovětek: přesto všechno, že toto všechno máme, včetně indicií – skutků junty tajících důkazy a mařících vyšetřování ze sestřelu je setrvale obviňováno Rusko (přímo a nepřímo) a tato obvinění jsou použita k zesilování antiruských sankcí. Goebbels by byl na své americké žáky velice pyšný.

Vaska
Vaska
5. 8. 2014 10:01

Bedo mejlíš se – goebbels by blednul závistí !!!

Béda
5. 8. 2014 10:03

Béda napsal Asi takhle. http://www.novarepublika.cz/2014/08/let-mh17-byl-mozna-sestrelen-kanonem.html#more Máme motiv, máme pilota junty, který se přiznal k sestřelu, máme ostatky vraku letadla, které toto přiznání potvrzují (dokládají posudky nezávislých expertů) máme černé skříňky, které odevzdali domobranci malajskému premiérovi pod slibem, že záznamy budou dány k dispozici mezinárodní letecké vyšetřovací komisi (toto nebylo malajským premiérem splněno). Co nemáme jsou záznamy komunikace věže s pilotem a radarové záznamy – tyto „stopila“ ukrajinská SBU ovládaná fašisty. Krom toho junta nedodržuje závazek šéfmafiána Porošenka o příměří v místě trosek Boeingu a úporně se snaží ostřelovánímn znesnadňovat práci vyšetřovatelům. Jo, a taky máme ruské satelitní snímky, potvrzující přítomnost… Číst vice »

bublin
bublin
5. 8. 2014 10:41

Béda není schopen pochopit, že nezáleží na faktech, ale jen a pouze na jejich interpretaci, či popření.
Navíc všechny jím uváděné informace jsou velmi nevěrohodné.
(Že nejsou? Tak je zpochybněte a budou! Jistě…..)

Béda
5. 8. 2014 10:51

bublin,

taky není známo, proč letěl Boeing právě tímto leteckým koridorem, proč junta nesplnila mezinárodní závazek Ukrajiny a nezakázala dopravním letadlům přelety nad válečnou zónou, proč její bojové letadlo doprovázelo civilní dopravní letadlo a proč došlo ke změně letové trasy nad válečnou zónu.

A zajímnalo by mně, kdo odškodní pozůstalé po obětech tohoto letu – jesli junta anebo malajská soukromá společnost.

lomikel
lomikel
5. 8. 2014 12:46

bublin – sere te moc ze ten medialni exkrement pada na hlavu chuntya usaku, tedy tech kteri je ztvorili a kteri brani standardnimu vysetrovani ? neudrzis nervy na uzde ? tak omyvat prirozeni vlaznou vodou, receno s klasikem.

lomikel
lomikel
5. 8. 2014 12:47

toz jak se zacne se srapnelama, tak to lita …

tožtak
tožtak
5. 8. 2014 13:22

Kdyby přišlo do ČT udělat rozruch pár ultranacionalistů s ukrajinskými fašistickými symboly, asi by se jim rozsvítilo trochu v hlavinkách.

Béda
5. 8. 2014 16:20

http://www.novarepublika.cz/2014/08/centralni-bankeri-zdroj-cireho-zla.html#more Přichází čas nahlédnout za loutkové politiky, kteří jsou ochotnými spoluviníky uskutečnění plánu světové vlády vytvořením řádu z chaosu. Takovýmto způsobem pracují super bohatí prostřednictvím svých politických loutek, aby naplnili svoji agendu, jíž je ovládnutí světa. Mohou toho dosáhnout pouze prostřednictvím vytváření krizí a nestability v suverénních zemích, které s bankéři odmítají spolupracovat. John D. Rockefeller prohlásil, že “konkurence je hřích“. Centrální bankéři nemohou dopustit, aby existovala měna, která by konkurovala jejich měně, jež je založena na dluhu. To by ohrozilo jejich monopol na kontrolu zásobení peněz. Prostřednictvím svých nadací, které neplatí daně, financují bankéři nevládní organizace (NGO). Tyto nadace… Číst vice »

zedd
zedd
5. 8. 2014 16:32

Mimo mísu: Začal sem pracovat v půlce 90. let. Povětšinou jsem se angažoval v menších kolektivech živnostníků, co si více méně dělali na svém. Později v trochu kompaktnější firmě čítající cca deset stálých spolupracovníků a dvacet externistů. Většinou schwartzsystem. Z toho vyplývá, že tam byla atmosféra asi nadprůměr uvolněná. Vždycky jsme se ale bavili o politice. Byl jsem za exota, ale nikdo se na mne kvůli mým názorům nedíval zkrz prsty a nejednou se mi stalo, že mi někdo dal po půl roce za pravdu. V nové práci jsem právě rok, je to větší firma, ale žádný kolos. Kolem šedesáti… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
5. 8. 2014 20:24

zedd na tvůj dotaz ti dokážu odpovědět zcela kvalifikovaně, pro tože jsem si za tzv. totality odpracoval plných 20 let. Tvé tušení je správné, tenkrát se o politice a společenských poměrech debatovalo na pracovištích zcela svobodně a volně. Ilustrovat to mohu výrokem jednoho staršího kolegy – dělal tehdy předsedu jedné ZO KSČ v podniku – že jsem známý reakcionář. Nikdy mi však tahle moje „známost“ nijak nevadila v práci ani v pracovní kariéře. Jaké však bylo jeho překvapení po sametu, když zjistil, že jsme se octli oba na stejné straně barikády. Pro dokreslení mohu přidat zážitek ze současnosti a sice… Číst vice »

Alena
Alena
5. 8. 2014 21:20

Máte pravdu v tom, že dříve se o politice mluvilo normálně , málokdo věřil komunistické ideologii. Doba byla klidná, pohoda( tak to hodnotím proti dnešku).Nikdo mne za mé názory nepronásledoval. Dnes to tak hodnotit nedovedu, jsem OSVČ a stýkám se s lidmi, kteří mne potřebují. O politice mluvím, s ekonomikou je to provázáno. Nejsem zaměstnanec ale OSVČ, a pokud se někomu mé názory nelíbí, půjdu o dům dál

Sio
Sio
5. 8. 2014 21:39

Asi to bylo jak kde, ale moje zkušenosti ze socíku – neviděl jsem nikdy nikoho, kdo by byl trestán za své názory. Přesto věřím, že takových případů bylo a hodně. Divíte se? Polovina těch vysokých komoušů jsou dnes vzorní kapouni a oligarchové. Co asi takoví lidé dělali tenkrát?
Komunistické ideologii nikdo nevěřil? No, bylo dost i takových, co věřili a ještě věří. Ale jen velmi malé procento lidí si dalo práci si to přečíst a přemýšlet o tom. Takže jen velmi málo lidí to dokáže uchopit racionálně. Spíše lidi věřili nebo nevěřili, než věděli vocogo.

Aleš
Aleš
6. 8. 2014 5:35

zedd napsal Mimo mísu: Začal sem pracovat v půlce 90. let. Povětšinou jsem se angažoval v menších kolektivech živnostníků, co si více méně dělali na svém. Později v trochu kompaktnější firmě čítající cca deset stálých spolupracovníků a dvacet externistů. Většinou schwartzsystem. Z toho vyplývá, že tam byla atmosféra asi nadprůměr uvolněná. Vždycky jsme se ale bavili o politice. Byl jsem za exota, ale nikdo se na mne kvůli mým názorům nedíval zkrz prsty a nejednou se mi stalo, že mi někdo dal po půl roce za pravdu. V nové práci jsem právě rok, je to větší firma, ale žádný kolos.… Číst vice »

mirror
mirror
6. 8. 2014 7:46

zedd napsal Zdejších matadorů bych se chtěl zeptat, jaká situace byla v tomto ohledu na socialistických pracovištích? Za každého režimu se očekává loajalita zaměstnanců. Nelze štvát proti současnému zaměstnavateli tím, že budu zpochybňovat jeho schopnost firmu řídit nebo že ji chci zestátnit. Takový vůl se snad nenajde a je celkem přirozené, že ho vykopnou. Proč by komunisté měli být tolerantnější. Ohledně politické perzekuci nevím, že by někoho z práce vyhodili. Znám jen dva případy, kdy někdo opustil podnik za bolševika na hodinu. V prvním případě prokazatelně kradl a ve druhém případě byla dvojice přichycena při souloži ve výtahu. Žena byla… Číst vice »

mirror
mirror
6. 8. 2014 7:48

pokračování Nyní lze na rozdíl od období před převratem vyhodit kohokoliv, aniž by byl uveden konkrétní důvod. Organizační změna je použitelná vždy. Ti, kdo se chlubí tím, že byli politicky pronásledovaní, ti lžou. Takový Zaorálek uvádí ve svém životopise, že byl propuštěn z televize. Když Luboška do televize přijali, tak se asi snažili vyhovět jeho otci, známému ostravskému lékaři se slušnou pověstí. Netvrdím, že přijetí do televize dohodl. Dnes v televizi nebude pracovat ani uklízečka, která je členkou komunistické strany. Lubošek by neměl lidi urážet a svůj lživý životopis kverulanta by měl změnit. Přiznávám, že vyloučení a vyškrtnutí komunisté měli… Číst vice »

mirror
mirror
6. 8. 2014 7:48

pokračování 2
Celkově bych uvedl „zlatí komunisti“. Jsem si vědom, že i nyní jako dříve je třeba držet disciplínu a svůj plat si odpracovat. Shodou okolností mne nikdo nevykořisťuje. Pro soukromníka bych pracoval jen do výše svého platu. Co za kým v jeho životě zůstalo, rozhoduje především.

mirror
mirror
6. 8. 2014 7:52

Čte to, co napíšu, vůbec někdo? Chápu, že lidé mají teď úplně jiné starosti než porovnávat bolševický totáč s totáčem za demokratury.

Alena
Alena
6. 8. 2014 8:40

pane Mirror, pro soukromníka pracovat do výše platu je těžko uchopitelná definice. Někde se plat již léta nemění, jeho skutečná hodnota vlivem inflace klesá

peter.
6. 8. 2014 9:23

mirror napsal Za každého režimu se očekává loajalita zaměstnanců. Nelze štvát proti současnému zaměstnavateli tím, že budu zpochybňovat jeho schopnost firmu řídit nebo že ji chci zestátnit. Takový vůl se snad nenajde a je celkem přirozené, že ho vykopnou. Proč by komunisté měli být tolerantnější. Ohledně politické perzekuci nevím, že by někoho z práce vyhodili. Znám jen dva případy, kdy někdo opustil podnik za bolševika na hodinu. V prvním případě prokazatelně kradl a ve druhém případě byla dvojice přichycena při souloži ve výtahu. Žena byla sekretářka ekonomického ředitele, což mohlo znamenat, že mu nasadila virtuální parohy. Oba byli zadaní, ale… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
6. 8. 2014 9:24

Já čtu , tyhle zkušenosti a postřehy z tý doby jsou pro mě zajímavý , současnost už bohužel znám z vlastní zkušenosti .

mirror
mirror
6. 8. 2014 10:07

Alena: Takže díky za přečtení. S tím platem je to následovně. Za totáče byly platy dost nivelizované. Přesto byl tady rozdíl do dvojnásobku. Vím, že Sio chtěl více, ale bohužel, asi jeho podnik nebyl světový jako můj. Po převratu se u ublížených rozrostla touha si zvýšit plat na mnohonásobek platu řadového zaměstnance. Účtovala je firma v Praze. Nic se neutají, takže se nakonec všechno vědělo. Technický ředitel, sám dost postižený osmašedesátník, mnohem více než ti v závětří a dobře bolševiky placeni, to kritizoval. Aby to zarazil, na to byl dost malý pán. Kdo se pohyboval v tomto prostředí za plat… Číst vice »

mirror
mirror
6. 8. 2014 10:11

Ještě poznámka k osmašedesátníkům. Před vyloučením byli mnozí z nich komunisté jako břitva, po převratu přeběhli k ODS a začali vyznávat otevřeně vykořisťování. Na druhé straně byli i takoví, kterým strana také ublížila, co se pravičáky nestali a zůstali na straně obyčejných lidí. Těch je třeba si vážit.

peter.
6. 8. 2014 10:11

mirror napsal Alena: Takže díky za přečtení. S tím platem je to následovně. Za totáče byly platy dost nivelizované. Přesto byl tady rozdíl do dvojnásobku. Vím, že Sio chtěl více, ale bohužel, asi jeho podnik nebyl světový jako můj. Po převratu se u ublížených rozrostla touha si zvýšit plat na mnohonásobek platu řadového zaměstnance. Účtovala je firma v Praze. Nic se neutají, takže se nakonec všechno vědělo. Technický ředitel, sám dost postižený osmašedesátník, mnohem více než ti v závětří a dobře bolševiky placeni, to kritizoval. Aby to zarazil, na to byl dost malý pán. Kdo se pohyboval v tomto prostředí… Číst vice »

mirror
mirror
6. 8. 2014 11:12

peter. napsal
Váš príspevok vo mne vyvolal hlbokú nostalgiu.Boli to krásne časy,keď si človek mohol v práci ešte aj…….

Teď je to pro majitele firmy brnkačka. Má lidi v hrsti a ti jsou ochotni udělat, co mu vidí na očích. Nemám pravdu?

mirror
mirror
6. 8. 2014 12:02

Britské listy jsou trvalým zdrojem zábavy
http://www.blisty.cz/art/74226.html
Ti separatisté musí být zrůdy jestliže chtějí bílý fosfor, aby zabíjeli sami sebe.
Je rovněž pokrytecké protestovat proti vraždění v Gaze, ale východní Ukrajiny si nevšímat.

peter.
6. 8. 2014 12:04

mirror napsal
Teď je to pro majitele firmy brnkačka. Má lidi v hrsti a ti jsou ochotni udělat, co mu vidí na očích. Nemám pravdu?

Mnohokrát sme túto tému diskutovali s kamarádmi a kolegami a vždy sme dospeli k jednotnému názoru,že z tohoto hľadiska to boli dobré časy,o čom svedčí aj počet uzavretých manželstiev vzniknutých zo známosti na pracovisku.Stačilo,ak sa človek vyhol sekretárke šéfa.Dnes je to výsada majiteľa,čo považujem za nedemokratické a aj z plemenárskeho a demografického hľadiska za škodlivé.

Béda
6. 8. 2014 12:25

mirror,

Nějak si nemohu vzpomenout na jeden jediný případ, kdy ruské etnikum použilo podvrh anebo cíleně vykonstruovanou lež při které by vraždilo své příslušníky, obvinilo z toho své oponenty a použilo to jako záminku k válce. Takovéto podvrhy, účelové mystifikace a konspirace jsou spíš v tradičním repertoáru, pravdy, lásky, demokracie a fašistů.

Aleš
Aleš
6. 8. 2014 14:18

mirror napsal Za každého režimu se očekává loajalita zaměstnanců. Nelze štvát proti současnému zaměstnavateli tím, že budu zpochybňovat jeho schopnost firmu řídit nebo že ji chci zestátnit. Takový vůl se snad nenajde a je celkem přirozené, že ho vykopnou. Proč by komunisté měli být tolerantnější. Ohledně politické perzekuci nevím, že by někoho z práce vyhodili. Znám jen dva případy, kdy někdo opustil podnik za bolševika na hodinu. V prvním případě prokazatelně kradl a ve druhém případě byla dvojice přichycena při souloži ve výtahu. Žena byla sekretářka ekonomického ředitele, což mohlo znamenat, že mu nasadila virtuální parohy. Oba byli zadaní, ale… Číst vice »

Aleš
Aleš
6. 8. 2014 14:31

mirror napsal

Britské listy jsou trvalým zdrojem zábavy
http://www.blisty.cz/art/74226.html
Ti separatisté musí být zrůdy jestliže chtějí bílý fosfor, aby zabíjeli sami sebe.
Je rovněž pokrytecké protestovat proti vraždění v Gaze, ale východní Ukrajiny si nevšímat.

Nějakou dobu jsem blisty nečetl, ale když momentálně otevřete, tak Švihlíková, Veselý a Brožek neslevují z kvality. Některé jejich autory už však plně ignoruju a první už sahám po om či erepublice.

lomikel
lomikel
6. 8. 2014 15:08

mirro – ja ctu vsecko, reaguji jen obcas :)
btw. souvysi rekl bych s tematem
http://leva-net.webnode.cz/products/nastal-cas-o-stalinovi-pohovorit-1-/
na leva-net jsou zajimave matarialy i imho ujete veci ( je mozne ze jsme zatim nedozral) v tomhle clanku se mi libi ten koncept komunista – od komunity – e.q. spolecenstvi lidi at uz to tak bylo nebo ne :).

mirror
mirror
6. 8. 2014 21:12

Televize je také zdrojem trvalého pobavení. Moderátor politických pořadů hvězdný David Borek si právě teď liboval, že odchod tři čtvrtě milionů Rusů z východu Ukrajiny do Ruska povede k etnickému vyčistění této oblasti a budou tam žít jen Ukrajinci. Chudák Borek dostal diplom na FF UK, což je známkou bolestného úpadku filosofické fakulty této slavné univerzity.

moje jméno
moje jméno
6. 8. 2014 21:48

mirror
to byl David Borek? Aha… Blb. A k tomu ten ukrainolog David Svoboda, no to tedy byla dvojka!