Moderátorky

Masírovací či spíše nasírací kampaně skončily a někteří z nás jdou naštvaní nebo vzteky bez sebe k volebním urnám, aby zvolili ze všech špatných volebních nabídek tu, která se jim jeví nejméně špatnou. Voliči se snaží uvažovat a volit takticky a strategicky. Někteří jistě ve stylu, čím hůře, tím lépe.

Po čtyřleté neomalené, drzé a sprosté předvolební agitaci zcela nedemokratické demokratické opozice a závěrečných štvanicích zběsilých televizních moderátorek, včera večer na TV Nova konečně proběhla kultivovaná předvolební diskuse. Moderoval ji totiž muž.

Již jenom uvedením pohlaví moderující osoby jsem se vlastně dopustil předsudečné nenávisti. Polehčující okolností mi snad bude, když uvedu, že ta moderující osoba mluvila, moderovala, vypadala a byla oblečená jako muž.

Kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou. Myslím, že není u ženy nic tak oporného a hnusného, jako zaujaté agresivní a šovinistické chování, jaké nám předváděly některé nelidské kreatury při předvolebních štvanicích, diskusích a debatách. Aby je vzal čert!

Díky těm zběsile prostituujícím moderátorkám, které účastníky i diváky televizních předvolebních štvanic tak rozeštvávaly, jsem začal uvažovat o pozitivních hodnotách islámu.

Vůbec se nedivím, že je někdo toho názoru, že ženy do politiky, ekonomiky a válek nepatří. Dokáží rozeštvávat muže ještě více, než muži sami mezi sebou. Některé by určitě měly žít z důvodu veřejné bezpečnosti ve stanu, Afghánistánu nebo i ve svěrací kazajce.

4.8 33 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
9. 10. 2021 3:56

Ezechiel, 23:20

PPK
PPK
9. 10. 2021 6:37

Ale no tak, autore, nač užívat slova typu „zběsilé“ anebo „štvanice“? Vždyť ženská je taky člověk, že … Ostatně, co když je to takhle? Rychlost aktivního i pasivního zpracování slovních informací je nepochybně u některých žen (nevím proč) někdy až řádově vyšší než u nás mužů. Že by u nich byla jinak a kvalitněji vystavěná neuronová síť ženského mozku? No, možná jo, možná ne … Svůj názor totiž odvozuji z vlastní zkušenosti: Bývala doba, kdy jsem u své dospívající dcery měl také opakovaný problém nejen myšlenkově zpracovávat slova jejího super-rychlého vyjadřování, natož ještě schopnost na něj argumentačně reagovat. Skončilo to… Číst vice »

zart
zart
Reply to  PPK
9. 10. 2021 6:53

Náhodou jsem ty „zběsilé štvanice“ moderátorek – na plný plyn jedoucích motorek, také sledoval. Nešlo o ženy jako takové, ale o najaté ježibaby, harpye, inkvizitorky. Ženy reagují jistě rychleji, více citově i emočně než muži, a to je obecně posouvá na nižší duševní úroveň, a činní je to nevhodné pro funkce, kde je nutný duševní klid a rozvaha. Proto tam ty moderátorky cíleně do těch diskusí dávali, aby učastníky debat i diváky, co nejvíce rozeštvaly. To byl přece účel těch odporných debat či kramářských hádanic.Průhledná taktika. Zatímco se ostatní perou, organizátor se směje. Důvod toho je jistě zřejmý – nazývají… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
9. 10. 2021 7:22

V pubertàlním věku jsem měl jednoho kamaráda – hodně jsme spolu zažili, ale měl jednu takovou vlastnost – uměl se hádat. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem pochopil principy této hry. Není to až tak složité a některá etnika to ovládají už od plenek. Dnes se umím hàdat a ihned to také poznám i na druhém – ale nedélám to. Připadal bych sijako blb atrocho taky jako to uřvané etnikim. Časem jsem od jiných lidí pochopil i pàr způsobů obrany, proti takovým útočným osobám. Nicméně článek je gendrově odsouzeníhodný, neboť pŕedjímá pouze dvě pohlavi a zmiňovane osoby svévolně steretypně zařazuje… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
9. 10. 2021 18:24

A co dcera – je úspěšmá advokátka ? To jen tak … Ano ženy mají trochu jiné myšlení, ale hodně je to cvik – u nich už od školky. A pokud by muž měl vůči nim uspět, tak se na ně nesmí dívat jako na ženu, ale jako na protistranu. Což mu ale ženy zase nikdy neodpustí. Většina žen nemá smysl „pro hru“ a berou vše smrtelně vážně, Pak bývají často nesnesitelné. Jinak jak píšete – neprofesionalita kam se člověk podívá… a politiku dělají kdejací nedovzdělaní aktivisté, moderátoři (všech gendrů) a zásadní vládní rozhodnutí se vyhlašují na Tweetu. Hlavně, že… Číst vice »

Mirek
Mirek
9. 10. 2021 8:02

Potká se Roubíček s Kohnem. Kohn říká.Ta moje žena je tak inteligentní, že na jedno téma dokáže mluvit celou hodinu. Roubíček na to reaguje. Tak ta moje je inteligentnější, ta dokáže mluvit celou hodinu a nepotřebuje ani téma.

Bety
Bety
9. 10. 2021 13:02

A co takový Železný, Moravec…_
Ale nedá se popřít, že ženy mají určitou výhodu. Žádný politik, pokud nechce vypadat jako nevychovaný hrubián, se proti takto vedenému rozhovoru neohradí tak razantně,
jak by to – možná – udělal v případě muže.
A myslím, že se s tím počítá.

Silentpysk
Silentpysk
Reply to  Bety
9. 10. 2021 13:37

Protože jsou to zbabělci.

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
9. 10. 2021 16:26

Pědesílám, že nic takového, co by teoreticky mohla být žena jsem nikdy neuhodil. ale …

Mezi veřejností pro takové arogantní a nakonec i fyzicky útočící krasavice koluje jedno rčení: „Pereš se jako chlap – dostaneš jako chlap“.

Mívá to obvykle rychlý konec …

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
9. 10. 2021 20:40

By mě snad někdo nepodezíral z problémového vztahu k ženám .. a taky už politiky bolo dnes dosti.

Tak – všem těm co je máme rádi …
https://www.youtube.com/watch?v=CXeSHHVzbIU

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
9. 10. 2021 21:02

A přidám jednu pro „Majdalenky“, kterým něco v životě uteklo:
https://www.youtube.com/watch?v=rClDusz7CG4

Bety
Bety
9. 10. 2021 16:30

Tak co říkáte volbám? Ten Kalousek je zřejmě opravdu nepotopitelný. Jen nevím, jestli je to z vůle voličů, nebo statistického úřadu.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
9. 10. 2021 17:49

Můj názor: Obcanu Babakovi zlomil vaz jeho lockdownovy a vrbeticky úděl. Bez těchto jeho debilit by nevznikly alternativy Volný blok, Chcípl pes a další. V souhrnu tyto hlasy zapadly, ale de facto to byly jeho hlasy. Problémy byly, ale jeho velmi „ohebný“ charakter znechutil výraznou množinu lidí tak, že následky může přičíst Babák jen sám sobě. Já osobně jsem dal hlas Okamurovi, když jsem za plentou okázale mačkal všechno ostatní.
Doufám, že vládu budou prasata sestavovat dlouho. Několik kopalic, jak to asi bude fungovat, když je tisíc uchazečů na pár fleků?

Bety
Bety
Reply to  orinoko
9. 10. 2021 19:00

Snad jediné trochu potěšitelné je to, že Piráti ostrouhali. V našem kraji byl na kandidátce v prvních deseti poměr 7:3 pro Piráty. Voliči to zřejmě viděli jinak.

peter.
Reply to  orinoko
9. 10. 2021 20:36

Uspokojivé je aspoň to,že Piráti totálne vybuchli na krúžkovaní a do Snemovni sa dostanú len štyria.

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Bety
10. 10. 2021 10:09

Volby „dopadly“ přesně tak,aby Zeman neměl šanci ovlivnit vznik takové vlády,jakou si elity v Bruseli přály.Akorát se přitom střelily do nohy.S kroužkováním lstivých prostarostů
ten dávno již i Rycheckým propracovaný systém nepočítal ! S hlasy si staťák hravě poradí,ale s kroužky ?? To snad až příště.

orinoko
orinoko
Reply to  Hudryperman
10. 10. 2021 10:58

Zkontroloval jsem výsledky u nás a hned vedle. Je to hodně podobné. Drtivě vyhrál občan Babák, zusammen s velkým odstupem druzí, třetí Okamura výrazně přes 10, s dalším odstupem bukanýři, a kupodivu pětku přelezli i socani a Šlachta. Modrá svoloč má méně poslanců než měla doteď, flibustýři už se rvou mezi sebou, a to ještě neběží úplně o vysněná koryta, která dál budou štěpit řady tzv. vítězů. Tzv. vítězové jsou nesvéprávné partaje, o jejichž politické činnosti rozhoduje banda lobbistů, parchantů v příšeří a různorodých-nesourodých deprivantů, kteří budou požadovat vývar za svoje investice. Co nás čeká? V nejhorším případě privatizace pošty,… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
10. 10. 2021 11:20

No prosím, ono toho na webu moc není, ale tohle jen potvrzuje to, co jsem napsal já. Je to ale obšírnější.

https://www.pokec24.cz/blog/prejde-vas-radost-pod-libivymi-hesly-zaplatime-vsechno-a-draze-reziser-tusi-navrat-toho-nejhorsiho-po-listopadu/

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  orinoko
11. 10. 2021 8:21

orinoko: 1.zPRICHVATizovat se dá ještě ledacos. Například Státní lesy- resp. co z nich zbylo. Různí liší „…..steinové“ čekají na svou příležitost… Celé hory kde žiji by pak „patřily církvím a cizákům“. NEMĚL BYCH DŮVOD V takové „Č““R“ POTÉ dál ZŮSTÁVAT… 2.Tebou uváděné sousloví „zpoplatnění felčarů a nastavení příslušné spoluúčasti…“ je skoro dokonalým návodem jak mnohé z nás zabít. Především ty, kteří se snahou o zlepšení dostali často do nezáviděníhodného stavu. 3.prichvatizace Pošty by byla jen dalším krokem k totální kontrole ovčanů 4.další zostření vztahů s RF a Čínou: ubezpečuji tě, že po mém soudu už není dále moc co zhoršit… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  Hudryperman
10. 10. 2021 11:22

Jedna dobrá povolební zpráva: Nejotevřenější strana české politické scény Piráti po volebním debaklu veřejně řeší, co dál. Na pirátském fóru už padly i nápady na odvolání Ivana Bartoše z postu předsedy nebo na odchod do opozice. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/u-piratu-uz-se-to-mele-odvolejme-bartose-pojdme-do-opozice-177369#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=JxFy6Fj5ZDu-202110101010&dop_id=177369&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz a jedna bohužel mnohem horší: Prezidenta Miloše Zemana v neděli krátce po poledni odvezla ze zámku v Lánech sanitka do Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) ve Střešovicích. Ze záběrů je patrné, že není při vědomí, při vykládání ze sanitky mu podpírali hlavu a měl zavřené oči. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/z-lan-odjela-sanitka-v-doprovodu-limuzin-40374464#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=tPtsiIME6At-202110101113&dop_id=40374464&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Podrobnosti presstituti ještě neznají. Ale skoro to vypadá, že prezidentovi odpůrci mohou dát chladit šampaňské a čekat na svůj „velký… Číst vice »

zart
zart
Reply to  Alva
10. 10. 2021 14:03

V médiích nedají ty úlisné hyjeny ani chvilku pietniho klidu, než se stav prezidenta ujasní. Vždy všechny hyjeny ve smečce na jednoho starého , když mu dochází síly. Perspektivní vyhlídky svobodně soutěže pro každého, kterou všichni obdivuji a uznávají, když ovšem drtí druhého. To jsou ty naše západní kulturní, demokratické a humanistcke hodnoty, za které bojujeme s nasazením života druhých.

orinoko
orinoko
9. 10. 2021 16:31

Volby zatím dopadají dobře. Socani jsou zdá se mimo hru.

zart
zart
Reply to  orinoko
9. 10. 2021 17:46

A také mimo hru i obyč. občané??? Myslím, že vyhrály moderátorky. O levici není zájem. Sobci jásají. Nějakých 34% ne/voličů to má na háku. Spousta mladých voličů vůbec nechápe volební systém a volila romantický nikoliv aspoň pragmaticky. Hlavně selhala výchova člověka, o tu je zájem pouze záporný…. Tak je to jedno, a vše jde je dnu tak jako tak?

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
9. 10. 2021 17:46

No – dobře … nepamatuji volby které by dopadly „dobře“. Někdy to vypadalo nadějně, ale po čase se ukázalo, že to dopadlo zase špatně. :-) ČSSD – Ori – nybýval jsi kdysi skalní zastánce ČSSD? Ale pokud se tam nedostanou bude to spravedlivé a aspoň jedna pozitivní změna. KSČM se svojí „aktivitou a bojovností“ nemohou čekat už žádné další lepší časy. Přísaha – měla na kandidátce vzděláním i věkem nadějné lidi – ale všeobecná nedůvěra k našim pomahačům a chráničům byla limitující. Jejich aktivita by se totiž mohla otočit jakýmkoli směrem.Někde jsem také četl takovou spekulaci, že ůčelem celé akce… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Gatta
Dolmen
Dolmen
Reply to  Gatta
9. 10. 2021 18:11

Souhlasím s názorem, že volby dopadla dobře. Konečně začnou ovčani rýt pořádně držkou v zemi a snad se jim při tom rytí trochu rozsvítí, o čemž ale docela pochybuju. postupem doby lze z výsledků voleb vypozorovat geberační obměnu. Staří, kteří ještě věděli, že bez práce nejsou koláče, odcházejí a přicházejí mladí, krásní a zdělaní (nikoliv vzdělaní), kteří věří, že koláče se pečou z keců zlodějských poblitiků a z bruselských dotací. Šedá každá teorie, zelený strom života. Teď ten strom trochu chcípnul, ale časem (to my už tady nebudem) zase obrazí.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
9. 10. 2021 18:24

V době modrých tunelů se mi socani jevili jako alternativa. Zelené mám na háku od samého počátku. Ale místně jsem kandidoval třeba za lidovce nebo ODA. Asi jsem vcelku flexibilní, a vždy to bylo proti někomu. Nestydim se za to. Celý život se dobrovolně radím k menšinám. Outsider. Proto OM.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
9. 10. 2021 20:53

Jsem tě jen zkoušel :-)

Jsem na tom podobně, akorát jsem (ani bych) za nikoho nekandidoval. Nejsem na to typ – neuměl bych lidem lhát. To neber osobně.

Flexibilní jsem volebně taky – ale vždy poněkud radikalisticky a jen podle svého uvážení.

Nu – Co dělat?
Vrátit se ke svým pozitivním kořenům – zůstat sám sebou – a dělat na co mám sílu.

Hledal jsem dlouho nějakou tu „kořenou“ muziku – a našel jich moc.

Dám jen jednu:
https://www.youtube.com/watch?v=CXmr9q32cvM

PPK
PPK
9. 10. 2021 18:31

Vítejme se navzájem v digitální době! Potvrzuje se nejenom v USA nebo SR, ale už i v ČR, že kdyby volby NEmohly nic změnit, dávno by je zrušili…

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
9. 10. 2021 21:11

Taky mě to hned napadlo – no ale nějak se ty „elity“ musí mocensky legalizovat.
A volby jsou nekrvavý a nejbezpečnější (pro elity) způsob jak toho dosáhnout.

No a když se volby „nepovedou“ tak „lid“ smete vládu nějakou tou barevnou revolucí a MMF už rád poradí jak dát věci ve státě do pořádku.

Last edited 1 rok před by Gatta
Bety
Bety
10. 10. 2021 11:35

Myslím si, že volby byly zmanipulovány. Nějak moc nevěřím, že mezi venkovem a velkými městy jsou v názorech voličů podstatné rozdíly. Jen v těch velkých městech se to procentíčko sem, procentíčko tam lépe ztratí a Praha je zlatá loď, která svým kormidlem vše srovná, jak je potřeba – viz Kalouskova TOPka minule. Přes den vedl Babiš a pak najednou mírně, nenápadně začal klesat, zatímco parta staronových grázlů nabírala. SPD také vypadala na lepší výsledek – když chcete někomu přidat, tak se holt musí někde ubrat. Jen v tom kroužkování, jak se zmínil Hudryperman jim to nějak uteklo, ale možná, že… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
10. 10. 2021 12:41

Někde jsem četl, že tentokrát centrum Prahy až tak nepřevalilo konečný výsledek, jako s výsledkem zacloumala Jesenice u Prahy a její okolí. Je to směrem na jih jakoby po staré vídeňské výpadovce. Hned vedle je Šeberák. Jesenice , Kunratice … samé podnikatelské baroko, vyšší rasa, nordická šlechta. Vůbec bych se tomu nedivil. Pokud k něčemu došlo, tak to ohlídali lépe než ve slavné emerice. Chvílemi jsem se díval na vývoj u nás v hospodě, kde končí u kempu sezónu. Peklo se prase, hrál tam bývalý spoluhráč, dlouho jsme se neviděli a navíc si ke mně přisedla sympatická dvojice z Popovic… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
10. 10. 2021 13:10

Teď jsem nalezl úplně kompletní výsledky. Otevřeme Česko skončilo za blokem Volný a Zelenými s 0,4%. A pak je ještě dost dlouhá řada dál takových, které jsem také zmačkal. Vypadá to tragicky, ale já osobně to tak nevidím. Mají celostátní personální a organizační strukturu. Doporučil jsem nástup do komunálních voleb. Prakticky bez medializace dokázali více než jsem čekal.

orinoko
orinoko
10. 10. 2021 13:51

Musíme si nalít čistého vína. Čeští vepři žijící mimo území ale možností volit jsou prostě idioti. Asi takoví nejsou všichni, ale většina jsou debilové a kreténi. Čížek je venku zastoupen Kunhutami, Gretami a evidentním septikem.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jak-volili-cesi-v-zahranici/r~9fe4020c29ba11ec98380cc47ab5f122/

orinoko
orinoko
10. 10. 2021 20:00

A tady pořád nic. Zeman byl a je vakcinovy propagátor. V lednu dostal včelku a poté druhou. Jeho současné zdravotní můžou mít i tuto souvislost. V emerice se údajně dost veřejně mluví o tom, že u této věkové kategorie včeličky s půlroční prodlevou můžou způsobovat žaludeční vodnatost, o kterou by u něj mělo běžet.