Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT

Která strana, myslíte, je nejbližší srdci téměř tří stovek zaměstnanců zpravodajství ČT denně robotujících na úkolu přeměnit nás z lidu husitského a Masarykova na lid jiný a víceméně opačný, nejbližší snad tomu, který po Mnichovu vyhnal z republiky prezidenta Beneše a ke smrti uštval Karla Čapka? A který náš politik, myslíte, je pro tuhle třístovku lidí zázračně stejně uvažujích (jinak by do ČT nebyli přijati), nejpopulárnější, nejskvělejší a zkrátka nejvíc IN a COOL?

Ano, jistě, jsou to TOP09 a je to Schwarzenberg ze stejné strany, jen o desetiny procenta předstihující Kalouska opět z téže strany. Jen podstatně menší až nepatrná část osazenstva zpravodajské redakce ČT pak drtí palce ODS s Fialou a Němcovou a lidovcům s Bělobrádkem a Hermanem. Jiné stranické zastoupení už v tomto orgánu neexistuje – a pokud ano, žije v ilegalitě hluboké až přehluboké, a jeho zastánci mají možnost šeptat jej jedině do vrb, jinak by se jim to hrubě nevyplatilo.

Jak tohle všechno vím? Propánakrále, vždyť zpravodajské pořady téměř denně sleduji, a kdybych je sledoval jen jednou za měsíc, či dokonce jen jednou za rok, musel bych být imbecil a ignorant, kdybych si všechny tyhle své údaje i jen z jedné hodiny poslechu pohodlně nevyvodil? Vždyť ta redakce je svém názoru tak jasná a čitelná, že jakýkoli omyl je i pro blázna či člověka dokonale nepolitického vyloučen.

Takže se zde dře až do potu tváře, v dávkách i salvách jsou odtud čtyřiadvacet hodin denně pod tlakem pumpovány do lidu českého a do každé dědiny i do každé chaloupky u lesa zprávy a informace zpracované tak, aby co nejúžeji souznívaly se světovým názorem oné převládající skupiny lidí oddaných TOP09, Schwarzenbergovi, Kalouskovi i letišti v Ruzyni – a jaký je výsledek této zběsilé propagační kampaně?

PREFERENCE STRANY TOP09 UŽ DLOUHODOBĚ NEPŘEKRAČUJE 10 PROCENT!

Nevím jak vy, ale být já generálním ředitelem ČT, věděl bych, co je třeba udělat. Čímž jej současně i srdečně zdravím.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
10. 9. 2017 12:38

Zaznamenala jsem, že ČT chystá několikadílný seriál ze Sýrie. Těšte se vy všichni podporovatelé zločinného Asada, který měl a má tu drzost chránit a bránit svoji zem před „demokratizačními“ snahami! ČT vám ukáže, jak moc se mýlíte!!

fajt
10. 9. 2017 14:25

doufám, že nastoupivši „barbary“ už nenapadne dát média na ústavní listinu, páč povolání presstituta se nesmí hájit, ale naopak velmi silně a bolestně ( i fyzicky) pranýřovat. ..)

fajt
10. 9. 2017 14:37

http://www.justrenttoown.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/crazy-toilet-art.jpg – konečně jsem narazil na patřičný interier pracovny a myslitelny, kde bych vražedně vážně uvažoval na smrtelnosti bílého brouka. ..)

Miloslav
11. 9. 2017 13:41

Vedení redakce zpravodajství ČT doporučuji seznámit se s „univerzálním návodem ne řešení libovolně zvoleného problému“, což je v podstatě TEORIE VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html

Miloslav
11. 9. 2017 13:46

Opravuji:
Vedení redakce zpravodajství ČT doporučuji seznámit se s „univerzálním návodem na řešení libovolně zvoleného problému“, což je v podstatě TEORIE VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html

M.C.
14. 9. 2017 20:36

Já bych také věděl, co by měl staronový ředitel ČT Petr Dvořák udělat.
Obávám se ale že je modrák, se zbraní neumí zacházet a správně zastřelit by se nedokázal. Doporučuju mu proto skok z okna. Budova na Kavkách je vysoká, bude to tutovka.
Profil Petra Dvořáka:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Dvo%C5%99%C3%A1k_(mana%C5%BEer)