Morální obžaloba vládních poslanců, kteří schválili pandemický zákon

Jste hrobaři naší země!

Vládní poslanci, necháváte nás – odpůrce pandemického zákona – stát před PS PČR jako žebráky, protože s námi odmítáte jednat. A vysmíváte se, když nám nezbývá nic jiného, než před PS PČR křičet a tlouct do bubnů. Vy sami jste se zabarikádovali. Hovoříte o nás ponižujícím způsobem! Urážíte nás v každém svém projevu z tepla svých vládních křesel a přitom mnozí z vás nesahají demonstrujícím lidem ani po kotníky – ať se to týká odbornosti anebo lidskosti.

Nechcete slyšet žádné odborné a faktické informace. Nechcete nic slyšet ani vidět – jen tupě plníte příkazy z EU a nadnárodních korporací a to vše proti zájmům našeho národa – naší vlasti. Děláte to buď za peníze anebo z hlouposti!

Volilo vás jen 28 % lidí, a to jen proto, že jste byli neustále v televizi v rozhlase, zatímco ti, nad nimiž ohrnujete nos, nemohli lidem sdělit své politické programy. Byl porušen volební zákon i ústava – při volební kampani jste využili nelegitimní, podvodné a navíc ohromné finanční zdroje ze zahraničí.

Mainstreamová média pouštěla do mediálního prostoru jen vás a to na základě tzv. odstupňované rovnosti, což je jednoznačné porušení všech právních norem. Nikde však není dovolání – ani u soudů, ani u rady ČT, ČRo, Rady rozhlasového a TV vysílání. Takže všem odpůrcům pandemického zákona zbývá jenom ulice, kterou vy tak pohrdáte!

To znamená, že volby, které vás momentálně vynesly do poslaneckých lavic, jsou de facto neplatné. Vy okupujete všemi nelegitimními prostředky Českou republiku. 

Že se nestydíte! Ale boží mlýny melou jistě – a nyní už i dost rychle!

Vladimíra Vítová, Praha 18. 2. 2022

 

4.9 23 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alva
Alva
20. 2. 2022 22:56

Proč se tak spěchlo s Pandou? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-nejbohatsi-lide-bill-gates-varuje-pred-novou-pandemii-priste-se-musime-vic-snazit-rika-189331#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=QRzSkVGWRwo-202202201855&dop_id=189331&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Miliardář Bill Gates počítá s příchodem nové pandemie. Na konferenci v Mnichově proto vyzval k lepší připravenosti a investicím do zdravotnických technologií . Podnikatel a filantrop Bill Gates v pátečním vystoupení na výroční německé bezpečnostní konferenci v Mnichově řekl, že potenciální nová pandemie by pravděpodobně pramenila z jiného patogenu než z rodiny koronavirů. „Přijde další pandemie. Příště ale půjde o jiný patogen,“ řekl serveru CNBC Gates. Dodal však, že pokroky v lékařských technologiích by měly světu pomoci se s novou pandemií lépe vypořádat. Tedy za předpokladu, že se do nich bude investovat. xxx… Číst vice »

kolokol
kolokol
Reply to  Alva
21. 2. 2022 7:30

No spiknutí to je. Ale ani nijak příliš maskované. Český pandemický zákon je jeho součástí. Horší se ale teprve chystá. Mám na mysli Mezinárodní smlouvu pro předcházení pandemiím, kterou se souhlasem 194 zemí světa připravuje WHO. To už se nám bude rýsovat (možná rovnou i stavět) globální koncentrační tábor. Jenže tyhle plány jim nevyjdou, říká Olga Četvěriková. Souhlas!

PPK
PPK
21. 2. 2022 9:01

Zdrojem „pandemie“ jsou světové banky (a speciálně FED).
Vykonavatelem nečestní a nepoctiví poslanci, vlády, novináři a doktoři.
Obětí zatím ještě podnikající střední třída a zaměstnanci.
Hřbitovem zdravotnictví, školství a prohra národů na první prioritě.
https://www.youtube.com/watch?v=Q84jFQ8DBpc

Last edited 4 měsíců před by PPK
fajt
fajt
21. 2. 2022 11:54

slova zase nemají žádnou váhu a cenu – na morálku a historickou paměť, jak národa, tak i čistě osobní, se už dávno nehraje ( tady lze zase parafrázovat Adolfa – že morálka a svědomí jsou pouhými špinavými nástroji mocných proti obyčejným lidem). ..)

idiotronic
idiotronic
21. 2. 2022 19:02

Na e-republice je údaj, převzatý z PL, který udává náklady na vyhledání jednoho pozitivního pacienta 300 000 korun.

Bety
Bety
Reply to  idiotronic
21. 2. 2022 22:00

Na to prachy jsou. Ale zastropování cen energií by prý bylo příliš drahé.