Moskva nemá žádné kompromitující informace o Trumpovi ani o Clintonové, celá zpráva je totální bluf

Moskva ohlásila, že dokumenty tvrdící, že Rusko vlastní kompromitující informace o Donaldu Trumpovi, jsou padělkem a totálním blufem. Rusko nikdy neshromažďovalo informace takovéhoto druhu, ať už o zvoleném prezidentovi či o jeho soupeřce Hillary Clintonové.

„Kreml nevlastní žádné kompromitující informace o Trumpovi. Tvrzení opačné neodpovídá skutečnosti a je naprostým výmyslem“, řekl ve středu novinářům mluvčí ruské vlády Dmitrij Peskov. „Je to totální bluf, absolutní výmysl a kompletní nonsens“.

Peskov zdůraznil, že Rusko nemá žádné kompromitující informace ani o Hillary Clintonové a že ruské úřady takovýto druh informací zásadně neshromažďují. „Kreml a ruský prezident se v prvé řadě snaží vybudovat dobré vztahy s našimi zahraničními partnery – v zájmu ruského lidu a též v zájmu globálního míru, stability a bezpečnosti“ dodal Peskov. „Ale bohužel, z prstu si cucat vymyšlené historky se velmi podobá honu na čarodějnice, který už tady jednou byl.“

Zdroj: RT.com

Vybral a přeložil Lubomír Man

Stanův komentář: Po internetových sítích se šíří verze, že BuzzFeed, který story o Trumpovi provádějícím „zlatou sprchu“ s prostitutkami v moskevském hotelu jako první zveřejnil, i CNN, která ji bez ověření dále šířila a kterou Donald Trump v té souvislosti označil za „Fake News“, se stali obětí žertu vtipálků z amerického serveru 4Chan, kde anonymní uživatelé sdílejí vtipnou grafiku a texty.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mm
mm
12. 1. 2017 18:18

neboli zpráva vypadá stejně dobře, jako ta Kubiceho. Nemyslím si, že jde o samovolný výplod, nikdo v oné společnosti nedělá nic zadarmo, a McCainovi se musela vyloženě líbit. Dokud americký středoškolák píše, I am in the collage, rozuměj colledge, a 165 centimetrů vysoká helsinská masérka z Nigérie původem vyhrává Miss Helsinki 2017, je leccos možné. Není hezká napsal výsměšně turecký list Hurriyet, a ruský arbiter elegantie (jistě placený přímo Putinem) napsal o slečně Sephoře I.- Krokodylša kakaja. Podíl smluvních agentur, pracujících pro zpravodajské bych nepodceňoval. Je to pro ně lepší, než úklid obytných ploch, jak mají ty české v náplni… Číst vice »

Dana
Dana
12. 1. 2017 19:50

Zpravy americke rozvedky, ktere incinovali nepratele Trumpa, je posledni zoufaly pokus k naruseni authority Trumpa. . Par dni pred presidentskou prisahou ? Tahle zprava uz kolovala ve Washingtonu v lete, ted to vytahli jako posledni trump. Domnivam se, ze tento skandal naopak Trumpa posili, Trump je ostrileny komunikator a ma ten dar, ze s nim velka cast Americanu souzni na lidove urovni. Proto se take utok nekonal na vylozene statne-politicke urovni, ale haproval na moralnim kodu Americanu. . Radovemu Americanovi , oproti Evropanovi, jsou treba naciste u zadele, ale nevera, sexualni uchylky, to je zaujme a pohorsi. Golden shower-Zlata sprcha,… Číst vice »

hudryper
hudryper
12. 1. 2017 21:49

Dana napsal
Kaslu na to

Co také jiného zbude,když se agenti OO7 chovají jako děti na pískovišti pod dohledem Šapira !