Muj drahy Doničku, davam ti rok. Maximalně dva

Mam tu tlustu papulu s přehazovačku tak nějak rad. Sympatycky je mi už tym, že dokazal rozpoznat kouzlo slovansko – arijskych žen a nebal se oženit s emigrantkama, kere přišly s holu dupu do Ameryky. A to je od něho hezke.

Ale tym moje sympatyje konči. On totiž mluvi o tym, o čem my v ostravske putyce jen tak šeptame, a kdyby si to dovolil kdosik řict v pražske kavarně, tak se zvedne nenavistna vlna multykulturnich mladežniku a utluču ho Šapirovyma červenyma kartama. O zapadni Evropě a Ameryce ani nemluvim, tam je všudypřitomny strach otevřeně mluvit a vyjadřovat se už davno. A to je pravě divne..

Jak može amerycky prezident otevřeně prohlasit třeba toto:

„Jak mohla dvě letadla zbořit tři budovy?“ptal se Trump ve svém projevu. „ Jak je možné, že v oficiální zprávě není slovíčka vysvětlení o tom, jak se mohla poroučet k zemi i budova č. 7, do které nic nenarazilo? Proč vláda nepodnikla jediný legální krok proti Saúdské Arábii? Copak nebyli útočníci Saudové? Američané si zaslouží dočkat se odpovědí na tyto otázky, a proto požádám o nové vyšetřování. A to proto, aby se podobná tragédie už nikdy nemohla opakovat. Američané se dovědí, kdo ve skutečnosti srazil budovy Světového obchodního centra. Jsou o tom záznamy, které jsou dosud utajené. Ale dozvíte se všechno.“

Trump dále řekl, že protože je zpráva o události totální slátanina, musí být vyšetřování obnoveno. Poprvé tak 11. září bude vyšetřováno osobami, které nejsou částí establishmentu. Míní-li Trump obvinit skutečné viníky masakru a nikoliv nastrčené Saúdy, pak se Mordor postara o to, aby nově zvolený prezident dlouho nepřežil…

To su věci, co? Anebo jak može šef agresorskeho statu otevřeně řict, že kdyby se Ameryčani necpali na Blizky vychod, tak by v Saddámově, Kaddáfiho a Asadově zemi bylo líp?

A takych zajimavych proslovu, kere nam naši propagandysti v českych televizach nepušťaju, su haldy. A to je pravě divne. Neni divne to, že nam je nepušťaju, to od te multykulturně nenavistne smečky neočekavam. Divne je to, že take věci amerycky prezident može řikat nahlas. Že mu to dovolili.

Možna si myslite, že amerycky prezident može všecko, bo je to amerycky prezident. A to je pravě blbost. Prezident je enem gzycht, opička, vystavni panak, za kerym se schovava Mordor. Zlo, kere niči tento svět už stovky let. A Mordor svolil k tomu, aby prezident řikal take slova a chystal činy, kere by mohly Mordor ohrozit? Pustit ven pravdu o 11. zaři? Pustit ven pravdu o mladem Kennedym? Zakazat Mordoru, aby tisknul ničim nekryte dolary?

To je divne. FED je zdrojem veškere moci Mordoru a žaden kapr neni taky cyp, aby si sam zeškrabal šupiny, ritualně se zasebevraždil a ještě si vypustil rybnik.

Takže my, nekorektni synci z Poruby vidime enem dvě varianty. Žadna z nich neni dobra. Jedna je blba, druha ještě horši:

  • Trump je chyba v Matrixu. Posledni vzpoura proti totalitě multykulturniho bahna. Cosik, s čim Mordor nepočital. Nočni mura, na keru zatim nestihli reagovat. Ale to je jen otazka času, Mordor ma neomezene zdroje, neomezeny čas a nezastavi se před ničim. Nejpopularnějšiho ameryckeho prezidenta zabil v Dalasu enem tři měsice pote, co si dovolil obejit FED a začal vydavat vladni dolary kryte střibrem. Pokud je Trump chyba v Matrixu, pak mu davam rok. Maximalně dva.
  • A pak je tady druha možnost. Trump neni chyba v Matrixu, je jeho součast. Pak to znamena, že Trump, tak jako mnoho chlopu v minulosti, je placeny, instruovany, financovany agent, tajak stary Trocky, Lenin, Hytler a mnozi dalši. A to je ta horši varianta. Bo v tom připadě nam davam rok. Maximalně dva…

Ladislav Větvička, placeny agent Mordoru, Washington

Zdroj: http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=568862

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
22. 1. 2017 19:05

Dobré dva roky, Větvičko, vždyť ještě včera jsme vzdávali díkuvzdání za každý další den. Hlavní je, že jeden z dvojčat Mordoru (oni su totiž dva,tos nevěděl?) to zaonačil pomocí Putinova Ruska,aby si to druhé dvojče přestalo hrát se sirkama. Mohl zapálit požár,tak mu ty sirky namočil do vody. Tu Tvoju první variantu možeš zapomenout.Kdyby o ňu šlo,nebyl by Trump kandidatem ani primárek. Takže ide o tu druhů varijantu. No a když ju rozbubnoval na auguraci tak jak to zrobil,právě proto, že oni vědí,že ide o tu druhů,tak tych nejbohatších v Davosu rozklepala zimnice. A co deprem jejich poskoci ? Takový… Číst vice »

Aleš
Aleš
22. 1. 2017 19:10

Nebo za ty miliardy si a svým blízkým pořídil kvalitní ochranku a má odvahu vystoupit proti Fedu. Proč jinak by do politiky lezl proti tak velkému tlaku Sorosových miliard na takový rizikový flek. Prostě náš drahý Doníček opisuje od svých vzorů mezi národy Slovanskými…. Varianta č.2. šla pro něho dělat mnohem bezpečněji, ta se tedy dít nebude, a varianta č.1. dopadne tak, že Fedu dávám rok, maximálně dva… A zbyteční agenti s teplou vodou ze CIA budou moci hlídat sedánek Podestovi za katrem… Jak přelstít hierarchické struktury znázorněné v diagramu a doprovodném textu z roku 2013 zde? http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap19.htm Zvolit si… Číst vice »

Aleš
Aleš
22. 1. 2017 19:16

Na Davos se řítí lavina… Po pádu Fedu dá Putin odtajnit archivy a svět se dozví zákulisí švýcarské neutrality?!

Drak
Drak
22. 1. 2017 22:06

350 elitních soukromých strážců, soukromá bezpečná letecká společnost pro VIP, 80 nejlepších mužů ze speciálních jednotek na jeho straně, kteří jsou náhle neviditelní.
Jeho návštěva centrály CIA, nebyla poděkováním, za služby, jak je prezentováno, ale tvrdé upozornění na změnu situace, takže buď budou šlapat, nebo nebudou.

Točmistr
Točmistr
22. 1. 2017 22:42

Anebo je to všechno ještě jinak. Podle lidí co znají americké reálie, není Trump nějaký výpad naslepo, nejspíš prezidentství ani nebyl jeho vlastní nápad, důležití jsou ti co ho podporují. A to je mafie a také určitě část tajných služeb. Přesně se to říct nedá, ale určitě nestojí sám. Zdá se taky stejně jako Zeman, být ve styku s Izraelci (pamatujete jistě jak na ně BL kydali špínu, možná měli v lecčems pravdu ale o něčem to vypovídá). Zajímavá byla událost během inauguračního projevu, kdy jaksi nedopatřením napochodovalo za Trumpa několik vojáků, kteří tam neměli co dělat. A pak zase… Číst vice »

hudryper
hudryper
22. 1. 2017 23:06

Točmistr napsal Zajímavá byla událost během inauguračního projevu, kdy jaksi nedopatřením napochodovalo za Trumpa několik vojáků, kteří tam neměli co dělat. Taky mi to přišlo podivné. Všimnul jsem si,že v té skupině mladých kornetů byly uniformy všech vojenských seskupení USA. Trump o tom věděl a ani nehnul brvou. Nemohlo jít o nic menšího,než o demonstraci všem,že se Trump opírá o us.letectvo,námořnictvo i pěšáky a že o tom není sporu. Zřejmě musel do senátu vzkázat něco pikantního ,co by mohlo jít na veřejnost,pokud mu do inaugurace neschválí Matise a toho vrchního koordinátora přes 16 tajných služeb USA. Takže ve 12 :00… Číst vice »

hudryper
hudryper
22. 1. 2017 23:53

Kopíruji z Janiky diskuse na AC24 : “ V Davosu promluvil také Kissinger. Kdo sleduje tak ví, že je to „jejich“ mluvčí a oznamovatel. Oznámil víru v pevné mužské přátelství mezi Putinem a Trumpem a věří, že bude ještě pevnější, než se na první pohled může zdát. Dále oznámil, že USA, Rusko a Evropa musí zasednout k jednání – tady doufám, že tím myslel jenom EU, bez Anglie. Vycházet by měla z nových vojenskopolitic kých reálií. Jeden z nejhlavnějších úkolů Ameriky a Trumpa bude vytvoření prostoru pro jednání s Moskvou. A také řekl : prezident Ruska Putin dnes zajišťuje rovnováhu… Číst vice »

fajt
23. 1. 2017 7:14

hudryper napsal
Už jste četli o tom, že Obamovci nechali v Bílém domě svoje dva psy?
Chápete to? Já ne. Co za lidi jen tak opustí svého psa.

můžou je darovat číňanům, ti první také Obamovi dali veřejně sežrat jeho podřízení čínskému drakovi ( to asi taky rozhodlo o Donaldově dosazení na korporátní stolec ). ..)

peter.
23. 1. 2017 7:56

Ak toto nie je fake,tak potom je to veľmi,veľmi závažné:
https://www.youtube.com/watch?v=AQ3_yoRIxL4

hudryper
hudryper
23. 1. 2017 9:00

peter. napsal Ak toto nie je fake, Toto, Peter , se už objevilo poprvé před pár dny. Jsem si skoro na 100% jistý,že jde o provokaci na kterou reaguje dnešní vyšetřování kontaktu Flynna s Kiseljevem,popřípadě s dalšími zpravodajci Ruska. Ten dopis je v absolutním rozporu s Trumpovým inauguračním projevem a pokud by byl pravý,byla by to gigantická a neodpustitelná politická chyba. Nejspíš si budeme ještě chvíli zvykat na zbraně informační války.Je to ale lepší,než si zvykat na zbraně války skutečné. Kisingerův projev v Davosu bychom neměli přeslechnout. Obsahuje reálný pohled do budoucnosti nejen ve vztazích USA-Rusko,ale též a hlavně do… Číst vice »

peter.
23. 1. 2017 10:22

hudryper napsal
Jsem si skoro na 100% jistý,že jde o provokaci na

Myslel som si to.
Ale toto,sa mi zdá byť realistické a najviac sa približujúce k tomu,ako sa budú vyvíjať vzťahy RF-USA-Čína v budúcnosti:
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/417540-putinova-hra-s-novym-lidrom-usa-hop-alebo-trop/

fajt
23. 1. 2017 10:25

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9664-bohate-zeme-by-mely-migranty-vitat-rika-v-davosu-mluvci-vatikanu – myslím, že vcelku jasné, co udělá KC s třetinou české kolonie, která ji tak neuvěřitelně lehce přistála do už tak naducaného batohu. ..)

hudryper
hudryper
23. 1. 2017 11:26

peter. napsal
Ale toto,sa mi zdá byť realistické a najviac sa približujúce k tomu,ako sa budú vyvíjať vzťahy RF-USA-Čína v budúcnosti:
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/417540-putinova-hra-s-novym-lidrom-usa-hop-alebo-trop/

To je velmi realistická analýsa situace mezi USA a Ruskem v těchto dnech. Nesouhlasím jen s názorem,že v důsledku Trumpova podnikatelského stylu práce půjde o politiku Hop-trop. Kdyby
si něco takového Trump mohl dovolit,nebyl by dnes prezidentem. Ve svých předvolebních řečech
ošidil protivníky „naivitou“ při slibování „lepšího příštího“,jenže pak se ukázalo,že každé jeho slovo
bylo důkladně promyšleno a schváleno jeho týmem. A rovněž i politicky zkušenějšímu Putinovi by
nemohla vyhovovat podobná rizika,která nemají ve vztazích supervelmoci nejmenší místo.

hudryper
hudryper
23. 1. 2017 13:33

Jak se zdá,ve vztazích mezi USA a Ruskem se už den po vizitě nového vrcholného šéfa na CIA blýsklo na lepší časy :
http://www.novarepublika.cz/2017/01/hysterie-patriotu-cia-odtajnila.html#more

Martin (už bez taky m)
23. 1. 2017 21:47

Jiná Amerika…
Čas nejde vrátit,
ale…
https://www.youtube.com/watch?v=F6uyHLr4RBQ

M.C.
24. 1. 2017 5:34

Americká armáda a její zpravodajské služby se na tuto situaci připravovaly řádově deset let, nemusíme se tedy bát, že nemají připraveno vše potřebné, včetně příslušných ochranných opatření a potřebných přesvědčovacích prostředků.
Já proto Trumpovi dávám víc než ty dva roky.
Kolik přesně, to nevím, nejsem Pánbůh všemohoucí a vševědoucí. Člověk, kterému je 70 už může zemřít i bez toho, aby mu někdo pomohl.
Nicméně poté by vstali noví bojovníci, tak dalekosáhlý plán nemůže být postavený tak blbě, aby padnul smrtí jednoho člověka.

Martin (už bez taky m)
25. 1. 2017 18:09