Muj drahy Doničku, davam ti rok. Maximalně dva

Mam tu tlustu papulu s přehazovačku tak nějak rad. Sympatycky je mi už tym, že dokazal rozpoznat kouzlo slovansko – arijskych žen a nebal se oženit s emigrantkama, kere přišly s holu dupu do Ameryky. A to je od něho hezke.

Ale tym moje sympatyje konči. On totiž mluvi o tym, o čem my v ostravske putyce jen tak šeptame, a kdyby si to dovolil kdosik řict v pražske kavarně, tak se zvedne nenavistna vlna multykulturnich mladežniku a utluču ho Šapirovyma červenyma kartama. O zapadni Evropě a Ameryce ani nemluvim, tam je všudypřitomny strach otevřeně mluvit a vyjadřovat se už davno. A to je pravě divne..

Jak može amerycky prezident otevřeně prohlasit třeba toto:

„Jak mohla dvě letadla zbořit tři budovy?“ptal se Trump ve svém projevu. „ Jak je možné, že v oficiální zprávě není slovíčka vysvětlení o tom, jak se mohla poroučet k zemi i budova č. 7, do které nic nenarazilo? Proč vláda nepodnikla jediný legální krok proti Saúdské Arábii? Copak nebyli útočníci Saudové? Američané si zaslouží dočkat se odpovědí na tyto otázky, a proto požádám o nové vyšetřování. A to proto, aby se podobná tragédie už nikdy nemohla opakovat. Američané se dovědí, kdo ve skutečnosti srazil budovy Světového obchodního centra. Jsou o tom záznamy, které jsou dosud utajené. Ale dozvíte se všechno.“

Trump dále řekl, že protože je zpráva o události totální slátanina, musí být vyšetřování obnoveno. Poprvé tak 11. září bude vyšetřováno osobami, které nejsou částí establishmentu. Míní-li Trump obvinit skutečné viníky masakru a nikoliv nastrčené Saúdy, pak se Mordor postara o to, aby nově zvolený prezident dlouho nepřežil…

To su věci, co? Anebo jak može šef agresorskeho statu otevřeně řict, že kdyby se Ameryčani necpali na Blizky vychod, tak by v Saddámově, Kaddáfiho a Asadově zemi bylo líp?

A takych zajimavych proslovu, kere nam naši propagandysti v českych televizach nepušťaju, su haldy. A to je pravě divne. Neni divne to, že nam je nepušťaju, to od te multykulturně nenavistne smečky neočekavam. Divne je to, že take věci amerycky prezident može řikat nahlas. Že mu to dovolili.

Možna si myslite, že amerycky prezident može všecko, bo je to amerycky prezident. A to je pravě blbost. Prezident je enem gzycht, opička, vystavni panak, za kerym se schovava Mordor. Zlo, kere niči tento svět už stovky let. A Mordor svolil k tomu, aby prezident řikal take slova a chystal činy, kere by mohly Mordor ohrozit? Pustit ven pravdu o 11. zaři? Pustit ven pravdu o mladem Kennedym? Zakazat Mordoru, aby tisknul ničim nekryte dolary?

To je divne. FED je zdrojem veškere moci Mordoru a žaden kapr neni taky cyp, aby si sam zeškrabal šupiny, ritualně se zasebevraždil a ještě si vypustil rybnik.

Takže my, nekorektni synci z Poruby vidime enem dvě varianty. Žadna z nich neni dobra. Jedna je blba, druha ještě horši:

  • Trump je chyba v Matrixu. Posledni vzpoura proti totalitě multykulturniho bahna. Cosik, s čim Mordor nepočital. Nočni mura, na keru zatim nestihli reagovat. Ale to je jen otazka času, Mordor ma neomezene zdroje, neomezeny čas a nezastavi se před ničim. Nejpopularnějšiho ameryckeho prezidenta zabil v Dalasu enem tři měsice pote, co si dovolil obejit FED a začal vydavat vladni dolary kryte střibrem. Pokud je Trump chyba v Matrixu, pak mu davam rok. Maximalně dva.
  • A pak je tady druha možnost. Trump neni chyba v Matrixu, je jeho součast. Pak to znamena, že Trump, tak jako mnoho chlopu v minulosti, je placeny, instruovany, financovany agent, tajak stary Trocky, Lenin, Hytler a mnozi dalši. A to je ta horši varianta. Bo v tom připadě nam davam rok. Maximalně dva…

Ladislav Větvička, placeny agent Mordoru, Washington

Zdroj: http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=568862

Přejít do diskuze k článku 21 komentářů