Na včerejší konferenci o digitalizaci, sponzorované Wall Street Journalem, řekl Rupert Murdoch, šéf News Corp a nový vlastník Wall Street Journalu, dlouholetý příznivec konzervativních politiků o Baracku Obamovi: „On je rocková hvězda. Je fantastický. Jsem nadšen, když mluví o vzdělání. Nemyslím si, že vyhraje na Floridě, ale zvítězí v Ohiu a v presidentských volbách. Nemohu se dočkat, až se s ním setkám. Chci vidět, jak kráčí kupředu“. O McCainovi se vyjádřil jako o svém příteli a vlastenci, který je však nepředvídatelný a nerozumí ekonomice. Navíc je příliš dlouho v Kongresu, musel dělat mnoho kompromisů a má mnoho problémů.
Náš největší mediální baron, který Obamu do dnešního dne špinil pomocí různých fašisoidních pohůnků, jako je O’Reiley a další na jeho Fox News, hodil svého přítele McCaina přes palubu a najednou se utíká k Obamovi?
Myslí si, že to má dobře vykoumané, okamžitě zařídit přesun, když vidí, že jejich TV Fox lidé ignorují s těmi jejich žvásty, co produkují. Murdoch všemi silami podporoval McCaina a neocony, teď mu zřejmě došlo, proč jeho jediná dcera, která se od něj distancuje, podporuje Obamovu kampaň z Anglie. Že by se zřekl neoconů, se kterými se doposud navzájem podporovali? Co by naši vyvolení neudělali pro peníze.