Vážení a milí přátelé z jiných světů! Píši vám z Demokracie. Z vyspělé Demokracie! Všechno je zde dobré, tak převelice dobré, i my jsme dobří, tak převelice dobří, až mne z toho jímají pochyby a obavy, zda jsme již úplně nezblbli. Nemáme zde totiž žádné srovnání. Žijeme v naprosté dobrotě, a co je mimo ni, od zlého jest, a o tom se nemůžeme přesvědčit.
Už jsme se ženou staří. Jsme v důchodu a ještě chodíme, spíše se belháme, do práce, abychom ve vyspělé demokracii přežili. Důchody jsou zde malé. Jen pro pracující občany, tj. pro ty, kteří celý život pracovali, a poctivě si platili důchodové zabezpečení. Nyní nám dokonce vzali i slíbenou tisícovku. Jinak to zde chodí naprosto skvěle.
Kupříkladu taková myčka na nádobí. Ta nesmí v žádné vyspělé demokratické společnosti chybět. Myčka na nádobí šetří váš drahocenný čas, práci, peníze a spotřebu vysoko zastropované vody a elektřiny.
Než vložím nádobí do myčky na nádobí, musím jej ve dřezu pečlivě omýt od nečistot v teplé tekoucí vodě. Myčka všechny nečistoty neumyje. Pak vložím do myčky chemickou tabletu neznámého toxického původu a též do ní nasypu jakousi žíravinu či sůl. Na obalech chybí údaje o chemickém složení těchto sloučenin. Pak myčku pustím, a ona sama umývá nádobí. Spokojně si při tom přede a vrní.
Když je nádobí v myčce umyté, a odpařená pára s mlhou v kuchyni usedne, takže již vidím na plíseň na zdi, tak vyndám z myčky na nádobí umyté nádobí. Pak jej umyji jej dřezu v teplé tekoucí vodě, abych z něj smyl jedovatá chemická rezidua. Nádobí pak musím ručně utřít.
S nádobím je u nás ve vyspělém demokratickém domově jakýsi problém. Bydlíme zde se ženou pouze dvě osoby, ale nádobí a příborů máme pro osob dvacet. To, abychom ušetřili. Aby se to vyplatilo, pouštíme myčku na nádobí, jen když je plná nádobí. Nádobím a příbory pouze pro dvě osoby myčku nenaplníme, a její provoz by nebyl úsporný. Nádobí je u nás tolik, že jej nemůžeme nacpat do kuchyňské linky. Stále odtud vypadává.
Dříve jsme myli se ženou nádobí ve dřezu ručně. Stačily nám na to jen dvě vody – jedna s Jarem a druhá čistá na opláchnutí. K utření nám stačila utěrka. Vždy jsme si u toho mytí nádobí se ženou pěkně povídali a rozuměli si. Nyní, co máme tu myčku na nádobí, tak nádobí již spolu nemyjeme. Dosáhli jsme vyspělosti. Nerozumíme si. Nemluvíme spolu. Žijeme v tiché domácnosti. Žena sleduje sentimentální televizní seriály a já píši blbosti.
Ještě, že se nám vydařily naše děti. Již jim začíná táhnout na padesát. Jedno skončilo na jehlách a perníku, a to druhé je notorickým alkoholikem. Užívají si svobody a demokracie. V životě naše ratolesti nepracovaly, ale přesto jedí – nejraději jedy. Jsou to asociální psychopaté, kteří si k nám chodí jenom pro naše důchody, aby měli na chlast a drogy.
Doba již byla taková, že se díky vědeckotechnickému pokroku naše děti našeho ručního mytí nádobí nikdy nezúčastnily. Narodily se již do věku myčky na nádobí. Sakra, ta myčka s námi zatočila, ta nás umyla a spláchla!
Vážení a milí přátelé z jiných světů! Uvedl jsem vám jenom jeden příklad z naší dobré a vyspělé Demokracie, u kterého jsem se nebál trestně právního postihu za šíření dezinformací. Pokud máte zájem poznat další příklady, přileťte na svých korábech k nám. Budete se zde cítit jako doma. Všechno je zde jako z jiného světa.
Ať žije pokrok !!
Myčka je nezbytná v gastroprovozech.
Doma je přínosná jen při velké sešlosti a to zvláště vícedenni.
Pro dva lidi naprostá zbytečnost. Narozdíl od automatického kávovaru :-) (osobní zkušenost)
Příroda nesnáší prázdnotu! (B. Engels) Proto odraz hmoty ucpává prázdný prostor hmotou. Je to podléhání gravitaci – přeměně vědomí v hmotu. Černou díru má kdekdo v sobě a proto tací přitahují k sobě hmotu, odpadky atd. A zuří nebo pláčí, když je někdo chce vyhodit. Hmota poskytuje existenční jistotu (falešnou) pro vědomí do hmoty směřující. My bychom rádi k nebesům (jen někteří)…atd., ale většina chce do země.
Tak jsem se ve Střepinách dozvěděla, že se vakcíny proti covidu osvědčily a proto se pilně pracuje na využití této Mrna technologie proti všemu možnému. Kromě léčby rakoviny a srdečních chorob třeba na prevenci RESPIRAČNÍCH ONEMOCNĚNÍ U DĚTÍ !
Vážení, do roku třicet tedy zřejmě zatočí s rýmou, kašlem i s nebezpečným škrábáním v krku.
No není ten pokrok opravdu skvělý?
Bohatý člověk je ten, jenž je chudý svými potřebami.
Pokud jste se pokusili vvyčistit přístupné části vnitřku myčky na nádobí, možná jste tam nalezli odporný slz a rosol. Tvoří jej mikroorganizmy odlolné vysokým teplotám a razatním chemickým porostředkům. Tyto i při sebelepší snaze snadno pronikají do vašeho organizmu, kde působí zhoubým zdravotním účinkem. Nádobí z myčky byste museli pečlivě umývat čistou horkou vodou (které rovněž obsahuje podobné organizmy). Myčka na nádobí je opět jedním takový nenápadným genocidním opatřením určeným k decimaci a vyhlazování lidstva. Spíše, ale přesvědčíte myčku na nádobí, než vlastní ženu, aby myčku na nádobí vyhodila…
Tedy nejen studená, ale i vlažná či horká voda může být zdrojem patogenů. Vypadá to, že není-li voda ředěna odpovídajícím množstvím např ethanolu, je to zabiják první třídy.
Samozřejmě. U těch horké vodě odolných mikroorganizmů předpokládáme, že jsou horší, než ty ve studené vodě. Užitková voda, např. z řek, pokud protelka nějakým městem, byť přefiltrovaná, je velký problém. Obsahuje rezidua antibiotik, pesticidů, anorg. hnojiv, hormonů (např. antikoncepčních), léků aj., a dokonce i drogy vylučované močí. Asi není nutné popisovat, co to dělá se zdravím občanů. U toho ethanolu si nejsem jist. Možná obsahuje výrazně méně toxinů, ale ethanol jako dosti agresivní nosič je možná dokáže vpravit hluboko do struktury organizmu, než tekutiny bez něj…?