Nacionalistický žid Kolomojskij prohrál rabování Ukrajiny s Rothschildy

Kolomojskij je překážka urovnání konfliktu, Rusové s ním jednat nebudou. A on zase nebude sloužit Porošenkovi, kterého si vybrali transatlantiční soukmenovci z kyjevských janičářů jako poslušnou loutku.

Článek Rothschildové a Ukrajina (Zvědavec) od Valentina Kasatonova ukázal boj mezinárodního kapitálu o vítěznou lichvu na zničené a zbankrotované Ukrajině ovládané zdivočelými janičáři pod velením EU a USA. Viz naše poslední tematické číslo o Ukrajině nazvané Ukrajina: válka v poločase (2014-12). Navazovalo na tematické číslo ekonomické analýzy konfliktu nazvané Krvavá Ukrajina (2014-6). Skupováním státních dluhopisů Ukrajiny se zabývá několik velkých mezinárodních investorů. Největším držitelem ukrajinských dluhů se stal investiční fond Franklin Tempelton. V srpnu 2013 zmíněný fond nabyl na světovém finančním trhu státní dluhopisy Ukrajiny v nominální hodnotě 5 miliard dolarů. Tato transakce představuje pětinu celkového vnějšího dluhu Ukrajiny.

Obchod s bídou, skrze válku

Proč se Rothschildové chtějí zmocnit Ukrajiny, to je celkem jasné. Lepší kšeft s bídou a dluhy se dnes ve světě asi těžko najde, ale není bez rizika. Rothschildové s historickým sídlem v Amsterodamu zcela pochopitelně úzce spolupracují v Bruselu s EU a mají vliv na její kolonizaci Ukrajiny. O pilné USA je zbytečné mluvit, tam jde i o studenou válku proti Rusku, nejen o ekonomické vyrabování země. Západní židovská bankéřská lobby představuje zajímavou partu. Charakterizuje ji transatlantická vazba mezi Londýnem a New Yorkem, jsou to něco jako bohatí velmoži a rozsáhlí teritoriální správci území. Příkladem je jeden ze současných neoficiálních vládců Ukrajiny, George Soros, občan USA a vládnoucí elita transatlantického finančního a korporátního impéria. Je to jeden z přímých vykonavatelů finančního vlivu USA na Ukrajině. Vliv této korporátní kliky je vykonáván skrze zahraniční ministerské loutky najmenované do kyjevské vlády janičářů. Viz náš článek Ukrajinská vláda je tak zkorumpovaná, že v ní nemohou být Ukrajinci . Podívejte se na klíčové video ukazující, o co zcela oficiálně jde na Ukrajině ze strany EU a USA.

Proti těmto velkým pánům krytými USA a EU stojí gubernátor Dněpropetrovské oblasti, žid Ihor Kolomojskij, který v podstatě rozpoutal krvavou občanskou válku o Doněck proti proruskému oligarchovi Achmetovovi. Viz náš článek Ukrajina před výbuchem, novoruský kvas . Pilný Kolomojskij svými skutky úspěšně kandiduje na šibenici v mezinárodním tribunálu za zločiny proti lidskosti, ale to zatím nechme stranou. Tento v pravdě ukrajinský žid je představitel východní skupiny, relativně samostatné, opravdu bohaté, ale bez evropského vlivu. Můžeme si tohoto oligarchu představit jako malého zemana, který spravuje relativně malé panství. Kšefty mu šly dobře, dokud byly otevřené obchodní cesty na EU i na Rusko, ale to už nyní neplatí.

Tento podnikatel a státní loupežník je narozený v inženýrské židovské rodině v Dnětropetrovsku a jeho majetek se odhaduje na 1,4 miliardy dolarů. Nyní bojuje o své politické a ekonomické přežití s transatlantickým židovstvem. Zatím prohrává. Viz všechny jeho peripetie ohledně loupeží ve státním podniku „Ukrnafta“ a „Ukrtransnafta“. Pilný židovský oligarcha dobýval sídlo tohoto státního podniku s vlastním žoldnéřským praporem Dněpr-1, který osobně platí. K tomu financuje asi čtyři další fašistické skupiny, jako například prapor Azov.

A tento janičářský folklór nyní platíme z našich daní z EU, včetně zbrojení těchto zločinců a vedení občanské války proti vlastnímu obyvatelstvu. Nakonec musel Kolomojskij rezignovat na funkci guvernéra regionu Dnětropetrovsk. Ukrajina přešla pod dluhové otroctví a dostane na zahraničních půjčkách od MMF (tj. od USA) jen tolik, aby mohla vést válku a aby mohla platit základní chod státu. K tomu jsme psali článek Velká ukrajinská loupež . Vyplundrovaná země odvede povinný poplatek mezinárodnímu bankovnímu židovstvu (viz výše uvedený fond Tempelton) ve formě ekonomického otroctví: válka, zábor půdy a přírodních zdrojů, plynovodů, ropovodů, frakování. K tomu viz náš článek Vraždění na Ukrajině, jeho aktéři a jejich cíle .

Černý Petr pro Kolomojského

Na místní vládce, jako je Kolomojskij, už nezbude nic. Zdroje země musí pracovat pro pány v transatlantickém impériu. Ukrajinci budou platit daně a platit dluhy, které nelze splatit, jako v případě Řecka (Co dělá EU naším jménem v Řecku ). Rozvojové plány určí zahraniční investoři, ti si přerozdělí trh a upraví si vztahy na desetiletí. Pro Kolomojského v této struktuře není místo, a to ze dvou důvodů. Za prvé: Rusko ho neuzná a nechá ho zničit jako zločince. Za druhé: Porošenko a celá prozápadní klika janičářů ho vidí jako přímou hrozbu a konkurenta.

Místodržící nové transatlantické gubernie může být jen jeden, a ten už byl určen finančním paktem Rothschildů. Karty jsou nyní rozdané. Všichni představitelé východní skupiny židovstva, tj. relativně samostatné, opravdu bohaté skupiny oligarchů, ale bez evropského vlivu, jsou odstavení od přímého vlivu na výkon moci ve svých zemí. Je to podobné jako v Bulharsku, Rumunsku, Maďarsku. V posledně jmenované zemi to proběhlo jen z části, domácí židé se drží skrze nezávislou politiku Orbána, a skrze ochranu Sorose. Na Ukrajině probíhá stejný scénář finanční, politické a vojenské kolonizace jako v případě balkánského teritoria.

Impérium vrací úder

Kolomojskij měl přímý podíl na událostech spojených s rozpoutáním války. Privatizoval do své kapsy za přímé pomoci státu, samozřejmě přes korupci. S velkou pravděpodobností bude označen jako viník masakrů, hlavně v Oděse 2. 5. 2014. Bude to přesně rok. Je třeba tento dosud nepotrestaný masakr nikdy nezapomenout, protože rozpoutal válku. Viz náš klíčový článek ze 4. 5. 2014 nazvaný Po masakru v Oděse již není cesty zpět . Jeho stoupenci budou odstraněni, a on možná také. Vláda janičářů je dosti neúprosná a viník se musí najít, a to se čeká na účet za sestřelené letadlo MH-17. Kolomojskij toto všechno nějak unese, i to sestřelené letadlo. Navíc je překážkou urovnání konfliktu, pokud by na něm jednou měla transatlantická klika eventuálně nějaký zájem. Rusové s ním nikdy jednat nebudou. A on nebude sloužit Porošenkovi jako místodržícímu, protože měl přece být na jeho místě. Transatlantičtí soukmenovci vybrali z kyjevských janičářů jinou, mnohem poslušnější loutku. Nutno říci, že postupovali z jejich hlediska mnohem obezřetněji. Pro Ukrajinu to ovšem může znamenat trvalou válku s Ruskem, až do posledního Ukrajince.

Kdyby vládl zatím nepotrestaný zločinec Kolomojskij, ten by naopak válku možná už v této chvíli zastavil. Právě proto, že je místní žid, a nikoliv ten transatlantický. Tímto článkem píšeme Kolomojského politický nekrolog, a nejen jeho vlastní. Je velká škoda, že na východě Evropy nevládne místní, bohaté, sebevědomé a samostatné židovstvo, které během 19. století postupně vzniklo v Evropě. Prospělo by to stabilizaci regionu, obchod mezi EU a Ruskem by běžel normálně, transatlantický blok korporací a banksterů by byl držený v šachu i Ruskem, a byl by zde mír. Bohužel, vývoj a přeskupování moci v této východní zóně tuto cestu znemožnil. Proto jsme o krok blíže k lokální válce v Evropě.


Zdroje
http://www.washingtonsblog.com/2015/03/report-ukrainian-oligarch-kolomoysky-robbed-rampantly.html
http://svobodnenoviny.eu/kolomojskyj-si-zalozil-vlastni-lidove-milice-aby-chranil-majetek-delnicke-tridy-ci-svuj/
Kolomojský o zabavení Ukrtransnafta, video 19. 3. 2015 https://www.youtube.com/watch?v=JTWOj443wxo
http://vesti-ukr.com/donbass/93685-zaharchenko-predlozhil-kolomojskomu-sozdat-dnepropetrovskuju-respubliku

Převzato z e-republika.cz

4 1 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
58 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
4. 4. 2015 16:42

http://cz.sputniknews.com/ – čínská hedvábná bankovní revoluce, to by mohlo Kolomojským a ještě více krví a merglema naducaným neoconům ubrat pořádně na kyslíku, mohlo by je to nakonec učinit nicotnými. ..)

Sio
Sio
4. 4. 2015 18:35

Ovšem to Zacharčenkovo vyjádření o vytvoření Dněpropetrovské republiky Kolomojského je dobrý šťouch. Pokud by něco podobného Kolomojský udělal, pořádně by tím transatlantické elitě zatopil. Myslím, že by dostal i (nepřímou samozřejmě) podporu Rusů. Z druhé strany – občanství Izraele by mu pak asi bylo nanic.

fajt
4. 4. 2015 19:09

ani bych se nedivil, kdyby nakonec přeběhl na druhou stranu ( o tázkou by ale zůstalo, co na to Kreml ), to jenom hypoteticky…

http://tv.hnonline.sk/aktualne-videa-141/nato-nechceme-krical-dav-ludi-na-slavine-po-prejave-lavrova-713783 – a tady něco z Bratislavy při návštěvě Lavrova. ..)

Martin (už bez taky m)
4. 4. 2015 19:20

fajt napsal

ani bych se nedivil, kdyby nakonec přeběhl na druhou stranu ( o tázkou by ale zůstalo,co na to Kreml ),to jenom hypoteticky…

http://tv.hnonline.sk/aktualne-videa-141/nato-nechceme-krical-dav-ludi-na-slavine-po-prejave-lavrova-713783 – a tady něco z Bratislavy při návštěvě Lavrova. ..)

Klobouk dolů před demonstrujícími Slováky.
Kiska je vůl a pokrytec.
RF Kolomojského „přeběhnutí“ nepřijme, nic takového nepadá v úvahu. Zacharčenkovo vyjádření je logické, ale Kolomojský byl použit, bude použit a skončí vzdor svým miliardám osudem mouřenínů…
Za účast na Oděsském masakru a dalším utrpení lidí si nic než smrt nezaslouží.

hudryper
hudryper
4. 4. 2015 19:49

Sio napsal Sio • 4. Duben 2015 Ovšem to Zacharčenkovo vyjádření o vytvoření Dněpropetrovské republiky Kolomojského je dobrý šťouch. Pokud by něco podobného Kolomojský udělal, pořádně by tím transatlantické elitě zatopil. Myslím, že by dostal i (nepřímou samozřejmě) podporu Rusů. Z druhé strany – občanství Izraele by mu pak asi bylo nanic Proč si myslíš,Sio,že by Kolomejskému mohlo být plat prtné občanství Izraele ? Vždyť za ním stojí přímo globální prediktor,jak je nazval Pjakin ! Samozřejmě že je pro Rusy strategicky naprosto nepřijatelným darebákem,i když z hlediska taktiky a posílení pozice Novorusie by to byl v případě odtržení Dněpropetrovské oblasti… Číst vice »

K. J.
K. J.
4. 4. 2015 20:15

Sio napsal Ovšem to Zacharčenkovo vyjádření o vytvoření Dněpropetrovské republiky Kolomojského je dobrý šťouch. Pokud by něco podobného Kolomojský udělal, pořádně by tím transatlantické elitě zatopil. Myslím, že by dostal i (nepřímou samozřejmě) podporu Rusů. Z druhé strany – občanství Izraele by mu pak asi bylo nanic. To s tím druhým občanstvím nemusí být v případě změny dresu k zahození. Podívejte se co se právě děje. Irán se dohodl s Obamou na jádru a Bibi je těžce nasraný. V podstatě Komolojský může být Bibiho tajnou zbraní, či dokonce pomstou… Komolojský může být tím Bibiho prstem, který v Kyjevě zboří domeček… Číst vice »

hudryper
hudryper
4. 4. 2015 20:33

K. J. napsal
Komolojský může být tím Bibiho prstem, který v Kyjevě zboří domeček z karet, který si tam Západ postavil

Dobrá úvaha, navíc by zřejmě silně konvenovala i Obamovi. V takovém případě bychom se zřejmě konečně dočkali personálního zemětřesení ve Washingtonu a vymetení těch šílených neoconů z
exekutivy Bílého domu a státního departmentu. Vzhledem k tomu,jak to Putin úžasně koulí s Židy na čele s Netanyahu,bych se v takovém případě nedivil ,kdyby Rusové odpověděli laxním vyšetřováním -nevyšetřením Kolomejského zločinů vůči ruskému obyvatelstvu východní Ukrajiny.

peter.
5. 4. 2015 7:16

karikatúra v článku výstižne ukazuje,k čomu sa Ukrajina chce dopracovať :
http://je-to-inak.livejournal.com/14950.html

Sio
Sio
5. 4. 2015 8:34

@hudryper, K.J.: Zajímavé, pídil jsem se po významu onoho termínu „predictor“, znamená to podle slovníku „prognostik, předpovídatel“. Samozřejmě by někdo mohl říci třeba prorok nebo jasnovidec, ale to by asi znělo moc esotericky. Ve skutečnosti, jak jsem bádal dále (a ještě to ověřím) používá KOB tento termín v širším významu. Informace mám zatím kusé, ještě na tom zapracuji. Nejde totiž jen o prognózy. Podle toho, co jsem zjistil, je to asi takto: predictor – skrytá řídící struktura která pracuje pro určitou zájmovou skupinu lidí a je její součástí. Cílem prediktora je ovlivnit chod dějin v rozsahu odpovídajícím jeho možnostem. Logicky… Číst vice »

Béda
5. 4. 2015 8:44

Sio,

třeba něco jako Bilderberg, kde se scházejí lidé z nejvyšší politiky, „think tanků“, mediální hypnotizéři, skrytá finanční elita (ta tyto „nezávazné“ potlachy o válkách a běhu světa“nezištně“ sponzoruje), aristokracie…. A třeba i Bilderberg má své nejvyšší centrum, které řídí aktivity mezi utajenými „sjezdy“ této oficiálně neexistujcí globální partaje.

Sio
Sio
5. 4. 2015 8:49

@hudryper, K.J.: Pokud připustíme (nejsem si jist), existenci globálního prediktora a to dokonce existujícího třeba už 200 nebo více let, který třeba plánovitě zažehl revoluci v Rusku nebo zahájil 2. světovou válku, potom, jak jsem si všiml z Pjakinových projevů, tak existuje predictor americké administrativy (vládní, státní, nacionální), který hájí zájmy US, a ty nemusí být stejné, jako zájmy (a tím i cíle) globálního predictora. No a podle toho jsem pochopil, že Kolomojský slouží zájmům US prediktora a Porošenko má na své straně toho globálního. Z velké části mají tito predictoři společné zájmy, chtějí si rozparcelovat Rusko, dostat se k… Číst vice »

Béda
5. 4. 2015 9:00

Sio,

shrnul bych to asi takhle. Zatímco v průběhu věků impéria (jejichž mocenské nástroje jsou vždycky prostředky k prosazování zájmů globálního prediktora) padají a jsou střídána jinými impérii, skrytý globální predictor (jestli tedy připustíme, že něco takového skutečně existuje) zůstává zachován. Jak již kdysi dávno odhalil taťka Marx, veškerá moc vládnoucí třídy (vrstvy, v našem případě predictora anebo oligarchů a korporací) pochází ze skoncentrovaného vlastnictví, které je ve vykořisťovatelských systémech chráněné zákonem jako nejvyšší svátost. Vlastnictví skrytým elitám umožňuje nakupování žoldáků a financování válek (na dluh), nakupování politiků, korupci, zadlužování králů, států, vysávání bohatství a další bohatnutí.

peter.
5. 4. 2015 9:08

Martin (už bez taky m) napsal Klobouk dolů před demonstrujícími Slováky. Kiska je vůl a pokrytec. Som veľmi rád,že táto návšteva prebehla dôstojne a že Slováci Lavrovovi ukázali,že väčšina z nich stojí za pravdou a RF. Rusofóbovia sa v tomto prípade strápnili a nezmohli sa na žiadnu výraznejšiu protiruskú akciu. Kiska len utvrdil národ v tom že je idiot.Pri oslavách výročia karpatsko – dokelskej operácie,pri prejave zástupcu RF vstal a ostentatívne odišiel.Včera sa demonštratívne nezúčastnil pietneho aktu kladenia vencov na Slavíne a dostavil sa až po odchode premiéra Fica a ministra ZV RF p.Lavrova.Kým Lavrova na Slavíne vítali ľudia ako… Číst vice »

Béda
5. 4. 2015 9:12

Kiska je parazitní lichvář stylizující se do role altruisty (snad tomu ani sám nevěří) – US loutka na slovenském špagátku. Co jiného čekat od tohoto maňáska?

Sio
Sio
5. 4. 2015 9:12

Ještě jsem nezmínil, jaké nástroje (páky) mají predictoři k dispozici. Z toho, co jsem pochopil, je nejúčinnější pákou řízení manipulace s informacemi. Nejedná se jen o aktuální lži, tedy lži o tom, co se děje teď. Jedná si i o minulost (za koho bylo dobře, kdo je ten hodný, kdo je ten zlý, čí myšlenky poslouchat a čí ne, …) Kdo zná teorii stavových automatů ten ví, že automat (alespoň ten složitější) má paměť a ta je vždy v nějakém stavu. Při každém stavu paměti reaguje automat na určité podněty (události, impulsy) přechodem do jiného stavu. Cílem řízení je dostat… Číst vice »

Sio
Sio
5. 4. 2015 9:14

Béda napsal

Sio,

třeba něco jako Bilderberg, kde se scházejí lidé z nejvyšší politiky, „think tanků“, mediální hypnotizéři, skrytá finanční elita (ta tyto „nezávazné“ potlachy o válkách a běhu světa“nezištně“ sponzoruje), aristokracie…. A třeba i Bilderberg má své nejvyšší centrum, které řídí aktivity mezi utajenými „sjezdy“ této oficiálně neexistujcí globální partaje.

Pro realizaci řízení potřebujete nástroje, výkonné složky. Pokud se na to podíváme prizmatem KOB, je Bilderberg jednoznačně jedním z nástrojů globálního prediktora.

Béda
5. 4. 2015 9:18

Sio napsal
Pro realizaci řízení potřebujete nástroje, výkonné složky. Pokud se na to podíváme prizmatem KOB, je Bilderberg jednoznačně jedním z nástrojů globálního prediktora.

Řekl bych že nástroji globálního prediktora jsou vlády zemí a jejich mocenské orgány (policie, armáda, soudy ale také mezinárodní instituce – MMF, SB, WTO… financované z velké části „nezištně“ predictorem), které prosazují v praxi zájmy globálního prediktora.

Béda
5. 4. 2015 9:19

dovětek: málem bych zapomněl – taky Mezinárodní soudní dvůr, ratingovky, světové mediální impérium…

hudryper
hudryper
5. 4. 2015 9:20

Sio : Jdeš na to dobře. Jen ke Katolické církvi malá poznámka. Existence totální centralizace církve
je zdrojem toho,co na jejím povrchu nenalézáš,co totiž působí skrytě a přitom velmi silně. Právě
Katolická církev se svou dvojakostí může sloužit jako výborný příklad globálního prediktora. Prediktori začínají podléhat inflaci,jsem zvědav,kdy z Pjakina vypadne vesmírný prediktor.

Béda
5. 4. 2015 9:23

hudryper,

já upřednostňuji terminus globální predátor. Myslím, že je výstižnější.

Sio
Sio
5. 4. 2015 9:43

Béda napsal Sio, shrnul bych to asi takhle. Zatímco v průběhu věkůimpéria (jejichž mocenské nástroje jsou vždycky prostředky k prosazování zájmů globálního prediktora) padají a jsou střídána jinými impérii, skrytý globální predictor (jestli tedy připustíme, že něco takového skutečně existuje)zůstává zachován. Jak již kdysi dávno odhalil taťka Marx, veškerá moc vládnoucí třídy (vrstvy, v našem případě predictora anebo oligarchů a korporací) pochází ze skoncentrovaného vlastnictví, které je ve vykořisťovatelských systémech chráněné zákonem jako nejvyšší svátost. Vlastnictví skrytým elitám umožňuje nakupování žoldáků a financování válek (na dluh), nakupování politiků, korupci, zadlužování králů, států, vysávání bohatství a další bohatnutí. Já bych řekl,… Číst vice »

Sio
Sio
5. 4. 2015 9:44

Béda napsal
Řekl bych že nástroji globálního prediktora jsou vlády zemí a jejich mocenské orgány (policie, armáda, soudy ale také mezinárodní instituce – MMF, SB, WTO… financované z velké části „nezištně“ predictorem), které prosazují v praxi zájmy globálního prediktora.

Ano, ty také.

JanDrda
JanDrda
5. 4. 2015 9:47

Béda napsal Sio, shrnul bych to asi takhle. Zatímco v průběhu věkůimpéria (jejichž mocenské nástroje jsou vždycky prostředky k prosazování zájmů globálního prediktora) padají a jsou střídána jinými impérii, skrytý globální predictor (jestli tedy připustíme, že něco takového skutečně existuje)zůstává zachován. Jak již kdysi dávno odhalil taťka Marx, veškerá moc vládnoucí třídy (vrstvy, v našem případě predictora anebo oligarchů a korporací) pochází ze skoncentrovaného vlastnictví, které je ve vykořisťovatelských systémech chráněné zákonem jako nejvyšší svátost. Vlastnictví skrytým elitám umožňuje nakupování žoldáků a financování válek (na dluh), nakupování politiků, korupci, zadlužování králů, států, vysávání bohatství a další bohatnutí. @Béda, Hudryper, Sio:… Číst vice »

Béda
5. 4. 2015 9:55

Sio, to co píšete má něco do sebe. Osobně se domnívám, že tzv. globální prediktor se začal postupně profilovat po vzniku půjčky jako finančního institutu. Prediktor byl faktickým hybatelem peněžního systému. Králové brzy poznali sílu finančního molocha a zjistili, že na velice sofistikovanou peněžní „vědu“ nemají. Museli se spolehnout ne peněžní „prediktory“, brát si od nich půjčky. Skuteční „prediktoři“ (ti největší s největšími majetky) koncentrovali majetky a skrytou moc a rozhodně nikdy nestáli a ani dnes nestojí o přílišnou publicitu. Nejenom proto, že jejich aktivity mnohdy hraničí s nejtěžšími myslitelnými zločiny z lidského i božího hlediska ale taky jak píšete… Číst vice »

Sio
Sio
5. 4. 2015 9:57

hudryper napsal Sio : Jdeš na to dobře. Jen ke Katolické církvi malá poznámka. Existence totální centralizace církve je zdrojem toho,co na jejím povrchu nenalézáš,co totiž působí skrytě a přitom velmi silně. Právě Katolická církev se svou dvojakostí může sloužit jako výborný příklad globálního prediktora. Prediktorizačínají podléhat inflaci,jsem zvědav,kdy z Pjakina vypadne vesmírný prediktor. No, o tom jsem chtěl pokračovat. Církev byla ve smyslu křesťanského světa globálním predictorem. Jenže kléru tuto roli přebrala buržoazie. Ať už živelně nebo s přiživením se katolická církev rozpadla na protestantské větve a následně se rozmohl i ateismus. klidně i toho mohl být preciktor diskrétních… Číst vice »

Sio
Sio
5. 4. 2015 10:00

Béda napsal

hudryper,

já upřednostňuji terminus globální predátor. Myslím, že je výstižnější.

Béda: s emotivního hlediska určitě. Ale s hlediska KOB ne, protože tam je to terminus technicus, který se zabývá nejen jeho predátorstvím, ale i jeho strukturou, původem, metodami řízení atd …
Ve výsledku to však predátor určitě je. :-)

Béda
5. 4. 2015 10:12

Sio,

čistě poslechově bych při určování významu slova prediktor vycházel ze slov predikovat (předpovídat) a diktovat, čili že někdo chce něco předpovídat a současně to ostatním diktovat.

fajt
5. 4. 2015 10:31

spojené státy jsou pouhým nástrojem, proto jsou vedeny jako korporace a ne plnokrevný stát – to je modus operandi, který byl kvalitativně zdokonalen za starého říma a je v modifikacích uplatňovan dodnes, jde o to, co tento systém skutečně vytváří i se samotnou elitou, jak dalece je po generace staví do figury, která má k nějakému vyššímu osvícení po čertech daleko ( i když i žraloci vydrželi ve svém úspěšném modelu stovyk miliony let a nepotřebují žádný významný zásah do svého bio materiálvu od vocasu až po hlavu, tak proč by měla elita chtít dosahovat něčeho jiného než všeobecné hrabivosti,… Číst vice »

Béda
5. 4. 2015 10:34

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/porosenko-dal-nacistum-provaz-na-kterem-ho-povesi/

Poskytnutím autonomního postavení v ukrajinské armádě Pravému sektoru, Petro Porošenko osobně „postrčil svůj režim na kraj propasti,“ píše francouzské vydání Nations Presse.

Sio
Sio
5. 4. 2015 10:50

Béda napsal

Sio,

čistě poslechově bych při určování významu slova prediktor vycházel ze slov predikovat (předpovídat) a diktovat, čili že někdo chce něco předpovídat a současně to ostatním diktovat.

No, to je dobrý postřeh.

Béda
5. 4. 2015 10:50

Analytička IDěsu Ryšánková přichází se senzačním odhalením, http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Analyticka-Rysankova-Slo-tady-o-neco-jineho-nez-o-americky-konvoj-Ze-slov-Nemcove-sel-mraz-po-zadech-369396, že prý na straně DLR a LLR válčí cca 90% Rusů, hodně Kadyrovců a zbytek je doplněn místními, kteří se k povstalcům připojují z nouze protože nechtějí trpět hlady. Fluidem pro tato tvrzení je prý mladá Ukrajinka z Doněcka studující v ČR. Nuže nyní je již jasné, že v DLR a LLR bijují z 90% Rusové, kteřé podle tvrzení vrchních kyjevských oligarchů disponují ruskou technikou. Již jenom čekám, kdy se dovím, že RF okupuje východ Ukrajiny a vede tam válku proti kyjevskému demokratickému (nacistickému) režimu.

Sio
Sio
5. 4. 2015 10:56

fajt napsal spojené státy jsou pouhým nástrojem, proto jsou vedeny jako korporace a ne plnokrevný stát – to je modus operandi, který byl kvalitativně zdokonalen za starého říma a je v modifikacích uplatňovan dodnes, jde o to,co tento systém skutečně vytváří i se samotnou elitou, jak dalece je po generace staví do figury, která má k nějakému vyššímu osvícení po čertech daleko ( i když i žraloci vydrželi ve svém úspěšném modelu stovyk miliony let a nepotřebují žádný významný zásah do svého bio materiálvu od vocasu až po hlavu, tak proč by měla elita chtít dosahovat něčeho jiného než všeobecné… Číst vice »

PPK
PPK
5. 4. 2015 12:34

Musím uznat a děkuji, protože právě takováto věcná debata je podle mého gusta a proto si dovolím rovněž přidat svůj názor. Mám pocit, že sdružení typu zednářů, bilderbergiánů a podobných, jsou spolky dnes už poněkud zprofanované a navíc se značně „odkopanými“ politickými plenkami. Prediktoři to vidí a tak podnikají opatření, vycházející z poznatku, že jim vyšlo, že novodobé kapitalistické demokracie berou politicky i ekonomicky na milost církve, protože cítí nutnost mít oporu v nějakém „duchovnu“, které by bylo možné předhodit davům. Atheistická společnost je totiž sice ekonomicky a lidsky atomizovaná, (což elitám vyhovuje), ale zároveň je velmi svobodomyslná a vůči… Číst vice »

Sio
Sio
5. 4. 2015 13:13

@PPK: Máte pravdu v tom, že lidé věřící jsou lépe zneužitelní. Církve dnes nemají tu moc jako kdysi, slouží prediktorům, jak jsem už výše napsal. Prediktorům se takový nástroj hodí, proto jejich existenci podporují, ale nedovolí jim vyrůst. Ostatě stupeň religiozity na západní Ukrajině je znám a sám Bandera byk myslím vysvěcený kněz. Církev, alespoň ta západní, křesťanská, už dostatečně atomizovaná je. Co se týče ateistů, jsou zblbnutelní také. Taková vidina připojení k EU s volným přístupem k práci v EU, s EU výplatami a navíc dotacemi a tak, to kdysi skvěle fungovalo i u nás, stačí si vzpomenout. Jak… Číst vice »

K. J.
K. J.
5. 4. 2015 15:05

Osobně se domnívám, že Kolomojskij je napojen na Izrael a Porošenko bazíruje mezi USA a Německem. Otázkou je, na jaké úrovni jsou současné vztahy mezi Izraelem a Ruskem a mezi Ruskem a Iránem. Pokud by byly zrušeny sankce vůči Iránu, tak začne prudce padat cena ropy, kterou Irán vrhne na trh ze svých skladů. Je to propletenec zájmů. Izrael nechce jaderný program Iránu a má možná páku v podobě Kolomojského. Může ho použít jako tágo v na ukrajinském kulečníku. Vytvořit takový chaos, že kyjevané budou nakonec rádi, pokud by tam přišla nastolit pořádek ruská armáda. Tím by se tomu dal… Číst vice »

Megafon
Megafon
5. 4. 2015 15:05

Globální prediktor je sice pěkný terminus technikus, ale Piakin je taky pěkný mistr fabulace. Zejména 68 hodit na židy je mistrovský kousek jak si zachovat tvář. Nejsem Rusofob ani Rusofil ani komunista, ale líbil by se u nás prezident jako Putin, který se snaží hájit zájmy své země a občanům vrátit hrdost a sebevědomí, které jim v 90. letech bylo zadupáno do země. Jen bych tedy trošku použil selského rozumu. V západní Evropě stále působí firmy, které jako rodinné cechovní dílny už ve středověku vlastnili královský glejt na výrobu zbraní. Z nich následně vznikaly větší dílny a manufaktury se stále… Číst vice »

K. J.
K. J.
5. 4. 2015 15:10

Jinak katolická církev je podle mne pouze prodlouženou rukou (jakousi proevropskou sektou) Judaismu. Zlomem bylo velké schizma: Východní církev a následné pravoslaví opustilo starý zákon a podstatněji se věnuje novému křesťanství. V podstatě se to odráží také ve válkách mezi slovanskými národy, jako je Rusko a Polsko. Za zmínku stojí, že knížata Kyjevské Rusi odmítali západní církev, protože se jim nelíbil model vměšování západní církve do politiky. Východiskem se pro ně pak stalo východní křesťanství z Konstantinopole, které i s urozenou nevěstou přijal kníže Vladimír. V podstatě koncept NWO je už zaveden v náboženstvích v podobě jednoho boha a šíření… Číst vice »

Bety
Bety
5. 4. 2015 15:11

Na AC24 jsem se v jednom odkazu podívala na List of countries by external debt. Ukazoval, že Řecko je až v druhé dvacítce zadlužených států. Což je sice pozoruhodné, ale mne by zajímalo, komu že to tedy všechny státy ty neskutečné miliardy dluží? Kdyby se povedl ten neprůhledný slepenec rozmotat, myslím , že bychom pak všichni věděli, kteří parchanti toho či onoho prediktora tvoří. Zadluženi jsou všichni!!! Možná, kdyby se začalo u Československa, které v roce 89 zadluženo nebylo, tak by to rozmotání bylo snazší, ale vlastně tomu moc nevěřím.

PPK
PPK
5. 4. 2015 15:13

@Sio – Ano, ovlivňování světového názoru lidí je určitě možné v jakékoliv době. Otázkou však je, co se stane, když asertivita propagandy od elit domácích bude nejen stejně silná až drzá co do působení, jako vlivová propaganda, která sem přes hranice státu přichází mediálními a ambasádorskými kanály ze zahraničí. Kdy tomu tak může být? Tehdy, když ta propaganda tuzemská bude zároveň i dostatečně pravdivá a tedy i důvěryhodná, protože bude podložena reálnými politickými kroky, jež veřejnost ohodnotí jako dobré a správné. Například Putin nebo Zeman tohle umí. Naopak ale – jak případ veřejnoprávní ČT ukazuje – tam tomu tak dnes… Číst vice »

Béda
5. 4. 2015 15:15

Bety napsal Na AC24 jsem se v jednom odkazu podívala na List of countries by external debt. Ukazoval, že Řecko je až v druhé dvacítce zadlužených států. Což je sice pozoruhodné, ale mne by zajímalo, komu že to tedy všechny státy ty neskutečné miliardy dluží? Kdyby se povedl ten neprůhledný slepenec rozmotat, myslím , že bychom pak všichnivěděli, kteří parchanti toho či onoho prediktora tvoří. Zadluženi jsou všichni!!! Možná, kdyby se začalo u Československa, které v roce 89 zadluženo nebylo, tak by to rozmotání bylo snazší, ale vlastně tomu moc nevěřím. To je trefný postřeh. Pravděpodobně by se na konci… Číst vice »

Megafon
Megafon
5. 4. 2015 15:44

(doporučoval bych na youtube dok. o vzniku FED). Zároveň došlo k provázání bank a zbrojního průmyslu, protože zbrojovky musí jet i když se zrovna neválčí. Stejný model: vytvoř problém a pak na něm parazituj je od 2.sv války uplatňován v řadě odvětví. Chemickopotravinářské a farmaceutické korporace jsou toho důkazem. Nabídneme vám modifikované osivo, zasejete ho do otrávené půdy, sníte to, onemocníte, nabídneme vám farmaka a léčbu a perpetuum může jet dál. USA respektive jejich elity bohatly na první hospodářské krizi, na 1sv. válce, na meziválečné krizi, na 2sv. válce a následně na studené válce, která nebyla ničím jiným než strachem… Číst vice »

Megafon
Megafon
5. 4. 2015 16:05
Sio
Sio
5. 4. 2015 16:18

PPK napsal https://www.youtube.com/watch?v=tzFVEuZibes @PPK: Pokud máte trochu času věnujte ji tomuto. https://www.youtube.com/watch?v=tzFVEuZibes Třeba i ne ve všem budete souhlasit. Ale jeden zásadní problém tu Pjakin vystihl. Národní elity jsou nevzdělané v umění řídit stát v dlouhodobé perspektivě. Neznají potřebné zákonitosti a samozřejmě se tedy jimi nemohou řídit. A platí to nejen pro ČR ale i pro US. Podle Pjakina, Putin to ovládá, proto jeho úspěchy. Podle mého názoru to Zeman ovládá rovněž. Abychom mohli úspěšně čelit vnějším vlivům, potřebujeme mít vzdělané vládnoucí elity, což nemáme. Česko trpí nejméně jednou za 20 let (generaci) odlivem elit do zahraničí. Dnešní elity (i… Číst vice »

Sio
Sio
5. 4. 2015 16:21

:
Dává. Jen s dodatkem, že globálním prediktorem není národní elita US, ale nadnárodní elita vládnoucí technologií moci.

Hox
Hox
5. 4. 2015 16:31

Ná otázku kdo/co je „GP“ je jednoznačná definice, je to „to“, co realizuje první čtyři etapy Plné funkce řízení ve vztahu k lidstvu jako celku. Minimálně tedy realizovalo posledních několik tisíc let, nyní se to dá spíš charakterizovat jako pokusy. Ve starém Egyptě stáli žreci (vyšší kněží) nad faraonem, faraon ve skutečnosti nevládl, jen ohlašoval rozhodnutí a řešení týmů analytiků, řečeno moderními slovy, přičemž ten tým analytiků realizoval konceptuální moc ve vztahu k egyptské společnosti, tj. realizoval první čtyři etapy plné funkce řízení, a faraon byl vrcholem struktury, která ta rozhodnutí uváděla do života. Pro eliminaci chyb řízení je třeba… Číst vice »

Hox
Hox
5. 4. 2015 16:32

pokr. …pak tandemová struktura analytiků realizující konceptuální moc, a jediné centrum ohlášení a provádění rozhodnutí, je optimální varianta. Ta struktura, o které jsou zmínky v dochovaných záznamech Egypta, si časem uvědomila že globalizace je objektivní proces (nezávisející na něčí vůli), a že si to zatím nikdo jiný neuvědomil a nesnaží se realizovat konceptuální moc ve vztahu ne k jednomu státu, ale lidstvu jako celku. Na základě monopolu na adekvátní znalosti o řízení pap vypracovali plán přechodu do utajení a přechodu na realizaci konceptuální moci ve vztahu k lidstvu jako celku, přičemž startovní výstřel realizace toho plánu je nyní znám jako… Číst vice »