NAOZAJ by ste podporovali LOCKDOWN, ak by ste VY prišli o prácu a živobytie?

Každý človek, ktorý v bezpečí svojho príjmu alebo spoločenského statusu dokáže znášať lockdown celej spoločnosti by mal otvoriť svoje oči, aby uvidel širšie súvislosti a otvoriť aj svoje srdce, aby uvidel utrpenie a zničené životy ľudí, ktorí nemali možnosť prežiť doterajšie opatrenia bez straty zamestnania, príjmu, rodiny, zázemia, slobody ducha a pod.

Původní význam slova lockdown je uzamčení vězňů v celách jako dočasné bezpečnostní opatření. Termín se používá pro vězeňská pravidla, která mají obvykle zabránit lidem, informacím nebo předmětům opustit oblast. Pravidla mohou obvykle iniciovat pouze lidé v pozici autority. (Wikipedia)

Námět: Jozef Potúček

4.2 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
prozaik
prozaik
20. 2. 2021 4:55

V principu stejný „lockdown“ a ztrátu obživy tu zažívaly statisíce nezaměstnaných po roce 2008, když globalisté spustili „krizi“.
Po pár měsících přicházeli o poslední příjem a i když zaměstnání v okruhu mnoha kilometrů nemohli najít, tak na ně systém dál pohlížel jako na lenochy a média to propagandisticky „jistila“, takže sytým bylo jedno co se děje a co je pravda. Stejně jako dnes…

idiotronic
Reply to  prozaik
21. 2. 2021 8:00

Po krizi 2008 nenastalo oživení všude. Ze Slezska odcházejí lidé do Prahy, v Odrách zmizel sklenář, zbouralo se rozestavěné kino (36 let výstavby) a nějaké nájemní domy, aby se tam neshromažďovali bezdomovci. Máme tu ale pět nehtových studií, přijďte, nehty vám nalakujeme. Jo, knihkupectví, tak to ne, to už jsme zrušili…

orinoko
orinoko
Reply to  idiotronic
21. 2. 2021 10:46

Klasická reaganomika. Už jsem napsal jinde – udavač Bureš si v rámci této ekonomiky vytírá svojí ďouru u nás se všemi včetně vlastních hulibrků. A dobrý – funguje to. Kdáká Švihlíková, mručí soudruh Tribun, který už někdy na podzim chtěl spalovat mrdvoly na náměstích, Flígr hledá Bohnice a nikdo mu není nápomocen, Krejčí už covida svatého zakomponoval do svých hlubokomyslých analýz světové politiky, aniž by se zeptal, kolik má corona atomovek, Keller se sociologicky po svých prvních covid iá raději odmlčel, a s covid fanatikem nehne ani záchodová mísa, kde má naraženou svojí palici. A jak to skončí? Jako vždycky… Číst vice »

Gatta
Gatta
20. 2. 2021 8:42

Tak po ročním boji nejlepších odborníků a nejschopnějších politiků, po nošení roušek, omezení proseje a počtu kupujících, zrušení školství, uzavření kde čeho, zákazu nočního vycházení, pití alkoholu na zdravém vzduchu , přes metsdu semaforů apsů … jme tam kde jsme.

Kde jen soudruzi, co tomu opravdu ruzumí, kde je udělali chybu ???

Ale už se to vysvětlilo – místo roušek musí být respirátory, nebo dvě zdravotnickéroušky na sobě.
A pokud to nepomůže, tak nařídíme na havu igelitové pytlíky.
To by bylo, aby ta čísla nemocných neklesala …

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
20. 2. 2021 9:26

Až padneme u zdi, tak teprve poté čísla začnou padat také. Něco na okraj: Kdesi se řešilo , že bordelová Afrika a Indie má výskyt malý nebo vadnoucí. A ejhle – oni jsou skoro pořád na Slunci. Vitamín D je podstatný. Zavření covid hysterici pak nevylezou ani z hajzlmísy. A když na Slunce konečně nakráčejí, tak mají hned coronu.
Cenzura řádí jako divá. Mezi NWO protagonisty už se zařadil i nám známý Tribun. To jsou paradoxy, pane.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
20. 2. 2021 10:14

Nejlepší na celé věci je, že už celkově a odborně proočkovaní … i s covid passem, že … budou muset nosit jednorázový respirátor také. 1 kus také 400,- kachlí. To máme krát 30 dnů měsíční výdaj – 12 klacků. Taková láce. I po očkování. I kdyby Blatníkův respirátor stál 50,- kachlí, tak máme měsíční výdaj 1 500,- kachlí jen za jednoho každého. A třeba čtyřčlenná rodina krát 4 má mandatorní výdaj 6 000,- kachlí. K čemu očkování pokrokovou vakcínou i s covid passem vlastně je? Aby prasata mohla mlaskat. A teď si vezměte, že se bude dodržovat jednodenní použití. Kde… Číst vice »

Točmistr
Točmistr
Reply to  orinoko
20. 2. 2021 13:11

Titanic se potápí a na palubě se tančí. Jednomu to už začíná dělat starosti.
A přitom má všechno velmi jednoduché a logické vysvětlení. Jsou to šílenci. Pokud to takhle půjde dál, tak už brzo přestane mít cenu dělat že se nic neděje a plynout s davem. Už jedem po popravčí rampě na jatka a starostí lidí je sehnat si respirátory, protože jsou prý na jatkách povinná.

orinoko
orinoko
Reply to  Točmistr
20. 2. 2021 13:19

Ta poslední věta je vynikající. Budu citovat a posílat dál. Ke Slovákům jsem dal stažené felčarské tanečky. Bourá to můj osobní denní rekord sledovanosti a už tam i píšou. Je tam jeden emotikon, který jsem ještě neviděl.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
22. 2. 2021 13:33

Vřele doporučuji!comment image

Bety
Bety
Reply to  fajt
21. 2. 2021 13:15

Pokud budou SS Galizien plně rehabilitováni a uznáni za hrdiny, budou mít jejich následovníci zcela otevřenou cestu k jejich následování se vším všudy.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Bety
22. 2. 2021 13:03

comment imagecomment imagecomment image

Last edited 1 rok před by Botičky od Diora
Gatta
Gatta
20. 2. 2021 9:25
PPK
PPK
20. 2. 2021 12:48

Existuje zkušenost, že každé zlo se opírá o zákeřnou lež těch, kteří mají z té lži zisk a mocenský prospěch. Aby jim ale ten prospěch vznikal, musí být souhlas se zlem lhářů postaven i na hloupé a slepé víře poslušných důvěřivců. Na víře, že to zlo vzniklo jen tak z ničeho a samo od sebe. Až si uvědomíme, v čem ten prospěch a zisk lhářů je, pak pochopíme, proč „oni“ tu lež vymysleli a proč ji vytvořili. Proč koronavirus existuje právě tady a teď a jen na určitých místech a kdo a jak ten stav záměrně udržuje.

PPK
PPK
20. 2. 2021 14:58

Proč nemocněli a neumřeli na koronavirus právě ti, kteří denně o něm v médiích mluví a píší a proč nejsou alespoň v izolaci? Proč nejsou intenzívními léky léčeni ti skutečně nemocní, ale naopak jsou otravováni opakovanými testy a zákazy a zavíráni do izolace ti zdraví? Proč zdravotníci v Jičíně tancují tanec radosti, že tu koronavirus je a proč politici brání uzavřít hranice nákaz a zakazují veřejně kriticky mluvit a psát o souvislostech téhle elitami vymyšlené a mediálně vytvořené „pandemie“? Inu proto, že musí.

LiL
LiL
20. 2. 2021 23:08

Jediné co se povedlo, je změna myšlení lidí, kteří již nedokáží rozeznat opravdové nebezpečí od reality. Zasetý strach a hysterie ze smrti, jsou obchodní komodity, které pod dobrým vedením, přinášejí tok peněz do oblastí, které jak je patrné nikdo nekontroluje a kontrolovat se bojí, zase z jiného strachu. Vznikají nové mafie, které si v tichosti rozdělí trhy se strachem a budou stát tlačit do kouta. A bude se platit, platit a platit, tu za dezinfekce, roušky a respirátory, testy, očkovací séra a hlavně za týmy odborníků, kteří jsou nám nejdražší. Na lékaře, sestřičky, hygieniky a další personál již dochází peníze.… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  LiL
22. 2. 2021 12:34

Ono se záměrného daří ještě víc. Např., že Covid testování má stejně nulovou léčivou hodnotu, jako kdyby zubař zuby jen opakovaně rentgenoval, řečnil a nedal plombu a jako kdyby obvodní doktor pacientovi s chřipkou jen opakovaně měřil teplotu a tlak a nedal mu Paralen. A byznys medicína EU tancuje a mediálně nařizuje: Zavřít a neléčit!

Aleš
Aleš
Reply to  PPK
22. 2. 2021 13:10

Vždyť to říkám už rok, že testovací fetišismus je porušením Hippokratovy přísahy.

PPK
PPK
Reply to  Aleš
22. 2. 2021 13:21

Ono je to vše připravováno již od roku 2012. Již tehdy elitáři plánovali, že mj. i koronavirus smrti bude spuštěn a tancující „zdravotní sestry“ tam ukazovaly, že se bude hromadně testovat a „očkovat“. Viz obrázek:

Už v roce 2012 věděli, že se bude testovat a očkovat!.jpg
PPK
PPK
Reply to  PPK
22. 2. 2021 14:05

Dokument o Billu Gatesovi, jak si to on představuje:
https://www.nasrestart.cz/images/2021_02/2021_02_08__01.mp4

PPK
PPK
Reply to  PPK
22. 2. 2021 15:16
fajt
fajt
22. 2. 2021 17:51

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/covid-v-polovine-materskych-skol-rodice-dokonce-nekdy-taji-karantenu-143630#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=VdMeKfmVs8e-202102221739&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz – docela to trefili, ale zapomněli dopsat, že rodiče jsou divocí ze samého kdysího liberalismu, který při výrobě taky totálně sere na nějakou pandemii a své lidské zdroje ždíme bez ohledu, jestli u toho chorobně chcípaj a nebo jenom neškodně rozumujou. ..)