NATO a světový mír

4.6 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
25. 11. 2022 9:04

Z internetu: Scott Ritter: Lidé si neuvědomují, kolik Iráčanů jsme zabili v operaci Pouštní bouře. A nemluvím o civilistech, ale o vojácích. Zahájili jsme operaci a hned první den jsme zabili 10 000 lidí. Pokud se uchýlili do zákopů, pohřbili jsme je zaživa spolu s housenkami. Neztráceli jsme čas a nepřesvědčovali je, aby se vzdali. Nechtějí se vzdát, rozdupejte je housenkami. Neztráceli jsme čas vyjednáváním. Nechcete se vzdát a pak zemřete. Zničili jsme je. A takto bych bojoval proti Ukrajincům – zničil bych je. První den operace bych zničil všechna jejich velitelská centra a zásobovací řetězec. Zničil bych všechno, co… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Irena
25. 11. 2022 9:36

Neuvěřitelné názory. Možná jen tohle : A pak bych se podíval Polákům do očí a řekl: „No tak, chcete taky?“ vždy platilo a platí i v současném světě. Proto Japonci, Germány a ostatní nesuverénní národy tak silně a oddaně milují svého kata. Češi obzvlášť.
Něco malého bych si troufnul perifrázovat:
Po celou dobu, co jste Čechům prokazovali milosrdenství, vás nenáviděli.

Irena
25. 11. 2022 13:27

Nevím nakolik je ten zdroj pravý, bylo to na Telegramu bez výchozího zdroje: MUDr. Ivan David Putina podpoří elitní afghánští vojáci – vycvičení NATO Spojené státy investovaly 90 miliard dolarů do výcviku zhruba 25 000 elitních afghánských vojáků. Putin je aktuálně verbuje, aby ho podpořili ve válce na Ukrajině. Goethův „Čarodějův učeň“ nechá pozdravovat. Duchové, které NATO vyvolalo, nyní bojují proti nim. Zpráva prošla jednotkami NATO jako nárazová vlna. Rusko rekrutuje elitní afghánské vojáky – vycvičené samotným NATO, na kterýžto výcvik USA během války v Afghánistánu vynaložily nemalé peníze. Na speciální výcvik bylo uvolněno údajně 90 miliard amerických dolarů. A… Číst vice »

Irena
25. 11. 2022 14:19

Z kanálu Chazina přeposláno od NEZYGARa 1. Federální rozpočet získal konečnou podobu jako výsledek kompromisu mezi oligarchicko-liberálními finančními skupinami jednajícími prostřednictvím Siluanova-Nabiullinové, a prostátním blokem ve vládě s mandátem zaměřeným na celonárodní zájmy. Prostátnímu bloku (Belousov) se podařilo zabránit zavedení plnohodnotného rozpočtového pravidla: v letech 2023-2024 bude z Fondu národního blahobytu utraceno 4,5 bilionů rublů. K 1. listopadu činil objem likvidních aktiv Fondu národního blahobytu na účtech u centrální banky asi 130 miliard dolarů, tedy asi 8 bilionů rublů. Je tedy očividné, že zbývajících 3,5 bilionů rublů po předpokládaných výdajích lze považovat za „bezpečnostní polštář“ optimální velikosti. Resuscitace rozpočtového pravidla z roku 2025… Číst vice »

Irena
Reply to  Irena
25. 11. 2022 17:02

Tenhle příspěvek trochu navazuje na ten předchozí, ve smyslu řešení toho problému s bankami. Vladimir Putin navrhuje vytvořit novým mezinárodní platební systém My všichni dobře víme, že v podmínkách dnešních nelegitimních restrikcí je jednou z linií útoku vzájemné finanční vypořádání. A naše finanční instituce to ví lépe než kdo jiný (pohled na Grefa), protože se střetávají s těmito praktikami. Současný mezinárodní platební systém je velice drahý, jeho systém korespondenčních účtů a regulace je pod kontrolou úzkého okruhu, klubu států a finančních skupin. To oni jsou v podstatě pány nad životem, oni mají reálně vše monopolně pod kontrolou. Je nutné zajistit… Číst vice »