O čem se mlčí: Dušan Lukášik

Stanislav Novotný se ptá Dušan Lukášika jak lze dle odborníků a technické inteligence úspěšně využívat obnovitelné zdroje ku prospěchu občanů místo nesmyslů, které prosazují aktivisté a nevzdělanci z řad Green Dealu, kteří častokrát popírají i přírodní zákony

5 4 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
29. 11. 2022 18:54

Slova typu „covid“, „obnovitelné zdroje“, „udržitelný rozvoj“, „uhlíková a dusíková stopa“, „globální oteplování“ či „umělá inteligence“ jsou pseudovědecké názvy přírodně neexistujících jevů. Výrazy bez důkazů vymyšlené k prosazování ještě zákeřnější a ještě agresivnější mocenské agendy majetkových elit k ovládání námezdně pracujícího plebsu.  S rozvojem věd, techniky a průmyslu totiž ztrácí stará mocenská náboženství ideovou působnost a proto byly elitami zfabulovány nové narativy hrozeb, útočící na sociální pud a zejména na pud sebezáchovy. Ideologie politicky účelové, prosazované pákami finančních grantů pro vybrané a tím podplacené méně tvůrčí bývalé vědce.  Je třeba tomu všemu nevěřit, nebrat, ignorovat a naopak skutečně a poctivě… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
29. 11. 2022 20:00

Zdravím a SOUHLAS.

Kdysi (tuším Engels) psal, že za hranicí poznání může existovat cokoliv. Myšleno na náboženství, metafyziku, pověry, rusalky, zázračné formule …

Dnes je touto hranicí schopnost člověka pochopit předkládané „poznání“ a v tom hraje obrovskou roli vzdělanost lidí a poctivost odborníků (vykladačů).

Tedy věda dnes funguje jako jiný druh náboženství – viz „kouzla“ s Covidem.

O paní Leynové a Covidu – zdroj sporný,ale video z EU parlamentu je autentické.

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zadame-okamzitou-rezignaci-predsedkyne-evropske-komise-uvedla-skupina-europoslancu/

PPK
PPK
Reply to  Gatta
30. 11. 2022 12:47

Zdravím! Tato doba je mediálně, informačně a zejména historicko ideologicky velmi nevzdělaná, eticky nepoctivá a prolhaná. Kdyby totiž přiznala barvu, byla by pro logicky myslícího člověka očividně nedůvěryhodná. No a tak jedinou naší obranou proti těm nejškodlivějším lžím je požadavek skutečně hmotných důkazů všech bludných tvrzení a to přímo v realitě života. Důkazů skutečnými událostmi, důkazů opakovanými fyzikálními a chemickými experimenty se stále stejným výsledkem a nikoliv jen odvoláváním se na jakési pseudovědecké a ekonomické počítačové „modely“, natož tvrzení nějakých údajných autorit (ve skutečnosti jen politických žvanilů a vědeckých nul). Viz trefný odkaz pí.Ireny u RO-687 na článek N.Bornové na Zvědavci. a… Číst vice »