Návrh politické strategie vůči uprchlíkům

Naším reálným problémem nejsou uprchlíci, ale neschopnost české politiky téma správně uchopit. Je třeba hovořit jiným nebojácným jazykem. A nutná je personální změna ve vedení Odboru azylové a migrační politiky na ministerstvu vnitra.

Prostá skutečnost je taková, že české země žádný vážný problém s uprchlíky nemají. Základní problém českých zemí tkví v tom, že ztrácejí schopnost spravovat samy sebe. Náš podvyživený stát v lecčems stále selhává, přetrvává nervozita, a tak se čím dál větší množství z nás čím dál častěji chová iracionálně. To se projevuje v mnoha neblahých jevech…

Celý článek najdete v Deníku Referendum

Stanův komentář: Člověka vždy potěší, když někdo dojde k podobným závěrům. Obzvláště poté, když si musel doslova „odtrpět“ diskuse na toto téma zde. Nebo že by je Jakub četl?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
121 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
14. 8. 2015 18:02

cit.z článku J.Patočku …“ doplácejí nešťastníci, které jejich zoufalý úprk za mírem a svobodou zavál na naše nevlídné území“koniec cit.Citát je v hrubom rozpore s realitou,lebo len menšia časť utečencov má k emigrácii dôvody uvedené v citáte.Africkí migranti majú jednoznačne a dokázateľne ekonomický motív. Áno,je pravdou,že na území našich štátov nechcú ostávať.Ale nie pre nejakú vyššiu mieru nevraživosti našich obyvateľov,ktorá by sa nejak významne líšila od postojov obyvateľstva západnej Európy ale preto,že náš sociálny systém je oveľa chudobnejší ako ten západoeurópsky. ďalší citát:“Důsledne vzato,nemá zatím žádny neřešitelný problém s uprchlíky ani Europa….“koniec cit. K tomu len toľko,že má!VB,Nemecko,Francúzsko aj Rakúsko… Číst vice »

adriana
adriana
14. 8. 2015 18:07

Jakub Patočka? nedůvěryhodná osoba
sebevražda manželky, účast v kuřimské aféře, politický turismus
http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-preslapy-jakuba-patocky-dbn-/p_spolecnost.aspx?c=A070527_101727_p_spolecnost_wag

Béda
14. 8. 2015 18:33

K osobnosti PRAVDOLÁSKAŘE Patočky se raději ani nebudu blíže vyjadřovat. Pokud jde o anonci na článek, nevím co je na Patočkově MAINSTREAMOVÉM názoru SMĚLÉHO. Z celého jeho textu vyjímám: „…Takzvané pomáhání v krizových oblastech není potápěním lodí převaděčů ve Středozemním moři či stavěním stanů někde v pustině, ale má jedinou smysluplnou podobu: daleko obezřetnější VOJENSKÉ ANGAŽMÁ (zvýrazněno mnou) , než jaké Západ předvedl v Lybii či v Sýrii, velkorysou, evropsky koordinovanou rozvojovou spolupráci a účinná, celým Západem jednotně prosazená opatření, která zamezí nadnárodním korporacím plundrovat přírodní, kulturní a sociální zdroje třetího světa…“ Proč vojenské angažmá? Za jakým účelem? K čemu… Číst vice »

Béda
14. 8. 2015 18:38

„demokracie“ (u S. Arábie)

Sio
Sio
14. 8. 2015 19:55

Tak to se omlouvám, podobný styl argumentace nemám ve zvyku akceptovat. Samá nepodložená tvrzení, buď tendenční nebo i zjevně neodpovídající realitě. Kdo sakra ten Patočka je, že si osobuje právo o postojích svých odpůrců mluvit jako o iracionálních? Nijak solidně tu jeho domnělou iracionalitu argumentačně nepodepřel. Pro mě je to obyčejný, nabubřelý, pravdoláskařský blb sloužící mainstreamu, seč mu síly stačí. Na každou jeho myšlenku, na každý odstavec, co tam uvedl, lze uvést protiargumenty lépe ukotvené v realitě, než ty jeho. Je to podobná líheň jako Karel Dolejší a co si o KD myslím, jsem tu napsal už několikrát.

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 5:15

Volím ČSSD. A budu kroužkovat!“ Tak právě tento vzkaz představuje nejnovější sloku pravdoláskařského evergreenu se stále stejným refrénem tzv. nepolitického (čili elitářského) pojetí politiky. Na členské legitimaci ČSSD Jakuba Patočky ještě ani nestačil zaschnout inkoust a novopečený sociálně-demokratický geroj spolu se svými přáteli Annou Šabatovou, Erazimem Kohákem a Marií Lineau se hned jal iniciativně radit veřejnosti, koho by měla na kandidách ČSSD kroužkováním podpořit a koho naopak odmítnout. Iniciativa Volím ČSSD. A budu kroužkovat! vybízí voliče v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny PČR k volbě ČSSD a zároveň ke kroužkování určitých osob z jejích kandidátek. Za cíl si klade jednak… Číst vice »

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 5:16

Když jsem se obrátil na Jakuba Patočku, ekologického aktivistu, zakladatele hnutí DUHA a sveřepého bojovníka za referendum o brněnském nádraží, s žádostí o podporu pro vypsání referenda o imigrační politice země, rezolutně prohlásil, že o ničem takovém občané hlasovat nemohou. Občané podle něj nemají právo hlasováním ovlivnit politiku vlastního státu! O nádraží rozhodovat mohou, o budoucnosti pro sebe a své děti ne. O tom si osobují rozhodnout lidé jako Patočka. Nejde o arogantní postoj jednoho levicového extrémisty, jde o ilustraci typického uvažování lidí z tzv. neziskového sektoru. Moc, kterou postupně pod záminkou pomoci občanům získali, nehodlají vrátit. Neziskový sektor vyrostl… Číst vice »

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 5:22

asi jasne kdo je patocka :)

btw. Stane ocenuji vasi snahu s vymenou koni, Patocka je v porovnani s Kohoutem jiste vice pricetny, to s anickou se muze stat prece kazdemu :)))

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 5:51

Dne 1. března 2005 odešlo z redakce Literárních novin jedenáct z šestnácti redaktorů a zaměstnanců. Jako důvod ukončení svého pracovního poměru uvedli rozhodnutí Výboru Společnosti pro LtN (vydavatele) neodvolat šéfredaktora LtN Jakuba Patočku. Valná většina redakce se domnívá, že stávající šéfredaktor neplní elementární povinnosti spojené s výkonem své funkce. Obává se zároveň, že setrvání Jakuba Patočky ve funkci a plánované přesunutí redakce LtN do Brna může vést jednak k fatálnímu úpadku časopisu, který po desetiletí přispíval k formování české kultury a společnosti, jednak k jeho přeměně ve stranické periodikum. Odstoupivší redaktoři a zaměstnanci se rozhodli vyzvat Společnost pro Literární noviny… Číst vice »

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 5:53

http://www.rozhlas.cz/plus/proaproti/_zprava/protiislamske-nalady-jen-zivi-terorismus-a-eskaluji-nenavist-vyzyva-k-toleranci-patocka–1442541?print=1
Sociolog Jakub Patočka označil Hamplovy postoje za pověry hraničící s rasismem.

Podle něj nelze mluvit o tom, že multikulturalismus selhal. „Je starý jako lidstvo samo, je to základní humanistické přesvědčení. Co selhalo, jsou některé konkrétní politiky, které byly takto popisovány.“

Béda
15. 8. 2015 6:07

lomikel,

domnívám se, že původně multikulturalismus (mísení ras, kultur, ideologií…) souvisel s válečnými výboji (násilím zajímané a postupně asimilované obyvatelstvo) a s obchodní činností. Kapitalistický liberalismus v honbě za ziskem
odstranil v určitých regionech do velké míry bariéry kapitálového podnikání (volný pohyb kapitálu, osob a práce), špičky kapitálu skrze prosazování svých zájmů protlačily politiku, která zintenzivňuje multikulturalismus skrze migrační procesy. Prosazují se taky opačné procesy: stavějí se (na hranicích Izraele, USA, fašistické Ukrajiny, v Maďarsku…) bariéry proti pronikání cizinců (migrantů), původní obyvatelstvo hrozí radikalizací proti přílivu migrantů ničících pilíře národního a sociálního státu i původní konzervativní hodnotový rámec.

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 6:25

Stan napsal

Ha, kádrovačka! To nám tady ještě scházelo…

nemate stastnou ruku na ideove vzory :)))

peter.
15. 8. 2015 6:30

K diskutovanej téme predkladám názory lotyšského orientalistu – bývalého spolupracovníka J.Primakova.Čo on radí Lotyšom a ako hodnotí prispôsobovacie schopnosti migrantov :
http://je-to-inak.livejournal.com/60594.html

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
15. 8. 2015 6:53

Stan napsal

Ha, kádrovačka! To nám tady ještě scházelo…

Je doba vrcholícího léta, sucho.
Stáčí se med.
A tak se rojí „vosy zlodějky“…
A mají stejně vitttální kádrový profil…

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 7:02

Stan napsal

Zato mám v poslední době spoustu štěstí na diskutéry s předsudky a velmi nefér diskusními praktikami :(((

to si jen namluvate, patocka jako verejne cinna osoba, pokousejici se prorazit opakovane do kresla v parlamentu ma za sebou ucitou stopu. je to jen jeho problem jak jednal ve svem zivote, pro me nema zadnou autoritu ani jako odbrornik ani jako politik ani jako aktivista. Tim vam samozdrejem neberu vasi viru v nej :)

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 7:03

Martin (už bez taky m) napsal
Je doba vrcholícího léta, sucho.
Stáčí se med.
A tak se rojí „vosy zlodějky“…
A mají stejně vitttální kádrový profil…

napiste nejake pozitivum o patockovi, jak ekologii prosazoval, kde pomohl jak stranu zelenych obratne vedl.

Béda
15. 8. 2015 7:06

Omylem jsem jej dal pod jiný článek – Několik Patočkových perel: „…To je náš druhý reálný problém. Stát, jenž porušuje svá základní hodnotová východiska tím, že dovolí, aby se zde ubližovalo lidem, kteří ve jménu našich hodnot u nás hledají útočiště…“ Na jiném místě Patočka tvrdí, že migranti skrze ČR pouze projíždějí, zde že ve jménu našich hodnot (musím se tomu smát – ve jménu „evropských hodnot“ vznikají všude ghetta, která místní hodnoty neuznávají a zákoíny „hostitelských“ zemí v nich neplatí) hledají u nás útočiště. „Ještě horší je ale mlčení elitních sociálních demokratů či liberálů, jako jsou Martin Stropnický či… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
15. 8. 2015 7:21

Stan napsal

Zato mám v poslední době spoustu štěstí na diskutéry s předsudky a velmi nefér diskusními praktikami :(((

https://www.youtube.com/watch?v=6tYt2oF3Ics

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 7:25

Stan napsal

To je taková profláknutá diskusní finta, myslel jsem si, že Vás nehodná: Když se těžko zpochybňuje obsah, zpochybníme autora.

moc me precenujete :)
a metoda pozorovani zivotnich peripetii aktulnich exponentu verejneho zivota je dostatecne nosna, umoznuje kontextualni pohled, vetsinou je pomerne jasne proc kdo co rika, jak se vyvijely jeho nazory.

navic je to mekonflikti metoda, jen presentuje pohledy na pane autora a nechava na kazdem nech si nazor udela sam.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
15. 8. 2015 7:29

lomikel napsal
napiste nejake pozitivum o patockovi, jak ekologii prosazoval, kde pomohl jak stranu zelenych obratne vedl.

Nereagoval jsem na J. Patočku. Strana Zelených mne nezajímá. Jeden její protagonista a „sluníčkář“ (jak tady píšete a podobné typy označujete) se s církevními fanatiky postaral, abych už dlouho nepsal…
V čase který zbývá…opravdu nemám zájem.
To co jsem napsal byl jen přípodotek k tomu „odkud že vítr fouká…“
Že to nevidíte zrovna Vy, mne vede k názoru, že jsem vaše schopnosti přecenil…

Amenre
Amenre
15. 8. 2015 7:36

Stan napsal

To je taková profláknutá diskusní finta, myslel jsem si, že Vás nehodná: Když se těžko zpochybňuje obsah, zpochybníme autora.

Je to možná 14 dní, kdy jste Vy osobně upozornil na fakt, že s námi odpůrci ( pojmenoval jste nás Bílou ligou ) souhlasí Dana. Ano, ta Dana, kterou tu nikdo ( až snad na Leha ) nemá nikdo rád.
Protiemigrační názor se Vám nepodařilo vyvrátit a tak jste použil jméno nenáviděné osoby jako „argument“.

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 7:46

kdyz se podivam na CV a ciny takoveho Dienstbiera nebo Sabatove tak je IMHO evidentni ze nepracuji pro tento stat. Uznavam ze profil Patocky neni tak jasny, ale nic v jeho CV nedava duvodo ho brat jako autoritu.

Dale pak jeho nazor neni vyvazeny ( proc je jasne z jeho CV, to neni vitka ale konstatovani) a zadne reseni nebabizi ( to je take typicke pro jeho verejne pusobeni). Takovy po 89 rychlokvaseny hochstapler ktery to nedotahl tak daleko jako hochstapler Dienstbier.

Vazne si Stane myslite ze na nem lze neco stavet ?

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 7:48

Martin (už bez taky m) napsal
Nereagoval jsem na J. Patočku. Strana Zelených mne nezajímá. Jeden její protagonista a „sluníčkář“ (jak tady píšete a podobné typy označujete) se s církevními fanatiky postaral, abych už dlouho nepsal…
V čase který zbývá…opravdu nemám zájem.
To co jsem napsal byl jen přípodotek k tomu „odkud že vítr fouká…“
Že to nevidíte zrovna Vy, mne vede k názoru, že jsem vaše schopnosti přecenil…

no vidite diskuse je o patockove clanku. ja proti vam nic nemam, muj dotaz byl motivovan tim ze predpokladam budete mit lepi prehled co Patocka dokazal v ochrane prirody nez je.

adriana
adriana
15. 8. 2015 8:19

sdílet zabetonované postoje znamená vidět jen a pouze tu svou argumentační linii a nic jiného kolem. Pokud se cítím nad věcí nepoužívám stejné argumenty např.na server aeronet , ale věcně rozebírám články v něm uvedené. Zaujal mne odkaz pana Petra zde http://je-to-inak.livejournal.com/60594.html a uvádím konec tohoto článku ……..Napríklad, že viac ako 70% „klientov“ francúzskych nápravných zariadení sú imigranti z Ázie a Afriky. A nie je to preto, že sú to lotri, bastardi. Je to civilizačný problém – nechápu, že jeden zákon platí pre všetkých. Na Východe zákon patrí kráľovi. Ako povie náčelník, tak aj bude. Islamská spoločnosť neuznáva nijakú demokraciu… Číst vice »

abx
abx
15. 8. 2015 8:20
adriana
adriana
15. 8. 2015 8:24

pokrač. Samostatné a nezávislé lotyšské ženy asi tiež nečaká nič dobré v islamskej spoločnosti? Samozrejme! Ak žena nie je v sprievode muža, brata alebo blízkeho príbuzného a nie je zahalená – znamená to, že je ľahká žena, so všetkými dôsledkami. To čo hovorím, neznamená, že absolútne všetci moslimovia nie sú kompatibilní s európskou civilizáciou. Zďaleka to nie je tak. Jednako vysokokultúrni moslimovia nepredstavujú základnú masu imigrantov. Masová imigrácia sa najčastejšie formuje z kultúrne zaostalej periférie Ázie a Afriky. Čo môže Lotyšsko urobiť? Postaviť sa do cesty utečencom? Nepostavilo sa. Takže s tým všetkým budeme žiť. Ja osobne dúfam, že moje… Číst vice »

adriana
adriana
15. 8. 2015 8:30

děkuji za upřímnou odpověď.
Nemám dalších otázek natož slov

abx
abx
15. 8. 2015 8:43

Stan napsal
Zahalíte se. V mnoha případech to mnoha mužům velmi ulehčí život.

zijeme len raz. co moze byt prijemnejsie, ako sediet niekde v kaviarni pod slnecnikom, popijat staropramen dvanastku, debatovat a obdivovat ten pohyb pod satami okoloiducich, vkusne oblecenych zien…

adriana
adriana
15. 8. 2015 8:46

Stan napsal

Ha, kádrovačka! To nám tady ještě scházelo…

kádrovačka? to mám odkoukáno od Vás

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 9:10

nahore se sio taze
„Kdo sakra ten Patočka je, že si osobuje právo o postojích svých odpůrců mluvit jako o iracionálních?“
na to tema jsem dal par prevzatych odstavcu ktere to objasnuji. me to Stane prijde jako dostatecna odpoved. Dale se Patockou zabyvat nehodlam, takovej pindalu je fura. Pro me fixed :).

Sio
Sio
15. 8. 2015 9:49

„… osobou autora …“ Stane, ta „osoba“ si svými autoritativními názory, které ničím solidním nepodložila o to sama říká. Potřeboval bych k jejich rozcupování aspoň 20 diskusních příspěvků a dvě hodiny času, což opravdu nevím, zda za to stojí. Člověk skoro neví, kde začít. Zkusím pár příkladů, snad se stane jasné, o čem je řeč. “ Naším reálným problémem nejsou uprchlíci, ale neschopnost české politiky téma správně uchopit. Je třeba hovořit jiným nebojácným jazykem. A nutná je personální změna ve vedení Odboru azylové a migrační politiky na ministerstvu vnitra.“ Sio: Ano, a jaká? Aby se vyhodili ti, co s pP… Číst vice »

Sio
Sio
15. 8. 2015 9:58

* pP:“Šířící se nevraživé brebentění na adresu uprchlíků je posledním výstřelkem masové lidové iracionality.“ Sio: Ať mě ten chlap neštve. Považuji své vzdělání za stejně dobré, jako je to jeho, tak ať mi nepodstrkuje, že můj názor je lidové brebentění, hulvát jeden, co si to dovoluje? * pP:“Přicházející běženci tu jednak skoro nechtějí zůstat, protože jsme pro ně bohužel málo přitažliví (jistě i proto, jak velké množství zajímavých lidí odsud během 20. století odešlo), a jednak tudy ani nechtějí příliš procházet, protože se patrně i mezi nimi už proslýchá, že jsme mnohem méně pohostinní nežli třeba takové Rakousko.“ Sio: Ano… Číst vice »

Sio
Sio
15. 8. 2015 10:13

* pP: „Nabádá-li nás Petra Hůlová, abychom měli pochopení pro lidový strach, je to jistě rozumný taktický postřeh, ale současně nelze přehlédnout, že vzhledem k povaze problému se jedná o strach pramenící z předsudků, z neznalosti, ze selhávající komunikace v politice a v médiích. A řešení je tedy zapotřebí hledat právě tady.“ Sio: No jistě, pP asi strach nemá. Čeká ho zřejmě dost dobře placených kšeftů, které mu umožní bydlet někde daleko od těch, kterým „pomáhá“. Jak jsem si zjistil, v romské čtvrti zrovna nebydlí, takže strach nemá. * pP: „Zásadní problémy, které před nás současný mírný nárůst imigrace klade,… Číst vice »

adriana
adriana
15. 8. 2015 10:15

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zkuseny-novinar-Zantovsky-nechape-Dvacet-kamaradu-vitalo-s-transparenty-v-Bele-uprchliky-a-pro-CT-to-byla-udalost-395234
……..
A že význam těch alternativních médií začíná drtivě přerůstat význam médií klasických, aspoň co se týče míry možného ovlivňování veřejného mínění. Tento trend je tak silný, že už ho ani tradiční média nemohou dost dobře ignorovat podobně jako ten kašel, kouř a běžence,“ konstatuje pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský…………….
V případě názoru na migraci té alternativy tady moc není

adriana
adriana
15. 8. 2015 11:40

Stan napsal

Anonymní diskutéři se těžko kádrují. Pokud máte zájem, zveřejněte svoji identitu a CV, můžete mít kádrový posudek razdva. A já u toho nebudu muset hnout prstem.

těžko budu mít kádrový rozsudek razdva, když nejsem politicky činná, nejsem registrována v žádné neziskovce. Jsem běžný občan této republiky. Co je na tom špatného, když druhého hodnotím podle osvědčeného biblického přísloví podle ovoce poznáte je?

adriana
adriana
15. 8. 2015 12:06

Stan napsal Z těch Vašich protiargumentů jsme se dozvěděli jenom jedno, že Vás Patočka hodně naštval. To je totiž podstata diskuse kolem imigrace – vyvolat a posílit emoce na obou stranách. O imigranty, záchranu českého národa či bezpečnost občanů tady vůbec nejde. A pokud někomu nedocvakne ani poté, co si poslechne a uvidí Konvičku v DVTV a přijde mu mail, že Bartošova Národní demokracie radí, jak správně zřizovat „domobranu“, neboli stranickou milici, jak vláda urychleně schvaluje zvýšení vojenského rozpočtu a rozpočtu MV a parlament posílení pravomocí tajných služeb, a není schopen si to dát do souvislostí s Německem ve 30.… Číst vice »

adriana
adriana
15. 8. 2015 12:08

oprava-….. migranti přijdou a začlení….

adriana
adriana
15. 8. 2015 12:16

Stan napsal

Osvědčené biblické přísloví především aplikujte na své diskusní příspěvky, teprve potom na ostatní. Pak bude všechno OK.

osvědčené biblické přísloví nelze aplikovat na mé diskusní příspěvky, protože se týkají skutků. Já nepodněcuji rasovou nenávist, nesnášenlivost a netoleranci. Já pouze nesouhlasím s řízenou migrací, neboť nechci jako stařena chodit zahalena ve velkých městech Evropy, aby mne muslimové nepovažovali za lehkou děvu. Pokud se Vám zahalené ženy líbí, mi ne, zvláště v tom horku

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 12:22

shrnme to Stane,

zkusil jste zde propagovat Kohouta ktery leje svy zredeny sperma do kritelnice jako vzor tolerance.

ted propagujete Patocku ktery mimo jine drzel basu s tunelarem Kocabem. Na upozorneni ze Patocka neni zadna autorita a ma maslo na hlave jste reagoval tak ze mame vyjit ze clanku, sio vysel a vy do toho pletete Konvicku a Bartose aby jste odvedl pozornost od clanku sameho.

me to pripada ze se hadate jen pro hadani, jeste u takovych dvou existenci kde namete zadnou sanci proti tomu jak se panove presentuji svymi ciny.

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 12:24

nevadi vam ze spojovanim levicoveho konceptu s ouchylem a tunelarem delate tomuto medvedi sluznu ?!

Sio
Sio
15. 8. 2015 13:08

Stan napsal Z těch Vašich protiargumentů jsme se dozvěděli jenom jedno, že Vás Patočka hodně naštval. To je totiž podstata diskuse kolem imigrace – vyvolat a posílit emoce na obou stranách. O imigranty, záchranu českého národa či bezpečnost občanů tady vůbec nejde. A pokud někomu nedocvakne ani poté, co si poslechne a uvidí Konvičku v DVTV a přijde mu mail, že Bartošova Národní demokracie radí, jak správně zřizovat „domobranu“, neboli stranickou milici, jak vláda urychleně schvaluje zvýšení vojenského rozpočtu a rozpočtu MV a parlament posílení pravomocí tajných služeb, a není schopen si to dát do souvislostí s Německem ve 30.… Číst vice »

lomikel
lomikel
15. 8. 2015 13:14

sio – za sebe cekam jak se KSCM k problemu postavi, zatim ostrakizovali Ransdorfa. Pokud se nepochlapi tak sbohem a satecek. Volit budu kohokoli kdo nepodoruje Kohouty, Patocky ( coz KSCM ne :) a multikulty sracky (coz si nejsem jisty).

Sio
Sio
15. 8. 2015 14:00

Já bych rád ocenil Stana za to, že na rozdíl od těchto za to placených placených chytráků (jako Patočka nebo Hekrdla)
http://a2larm.cz/2015/08/rozumet-fasismu/
má odvahu a sílu hájit svůj názor v otevřené diskusi a dokonce „proti všem“.

LF
LF
15. 8. 2015 14:02

Nemůžu než opakovat otázku, kterou už jsem tu bezúspěšně položil. My, lidé v ČR, máme nějaké své vlastní problémy. Nejsme zodpovědni za vzájemné kmenové boje nějakých „černoušů“. Nikdy jsme neměli žádné kolonie. Co dobrého nám přijímání migrantů přinese? Co špatného nám přinese přístup „opevnění se“ a selektivního vybírání takových imigrantů, kteří jsou nám kulturně blízcí (především východ, nikoliv jih) a kteří na našem území nebudou z logiky věci tvořit izolované a nepřátelské komunity? Nechci slyšet bagatelizaci rizika importu „černoušů“. Viděl jsem na vlastní oči pařížská předměstí. Tohle není spor mezi levicí a pravicí, ale mezi lidmi chtějícími zničit evropskou kulturu… Číst vice »

Sio
Sio
15. 8. 2015 14:04

lomikel napsal

sio – za sebe cekam jak se KSCM k problemu postavi, zatim ostrakizovali Ransdorfa. Pokud se nepochlapi tak sbohem a satecek. Volit budu kohokoli kdo nepodoruje Kohouty, Patocky ( coz KSCM ne a multikulty sracky (coz si nejsem jisty).

No, do voleb se ještě vyjasní, co je co a kdo je kdo. Zatím mám názor jaký mám. Čekám na zdrcující argumenty ve formě čísel, statistik, množství příkladů úspěšné integrace z té méně vzdělané části imigrantů. Zastánce multikulti tímto vyzývám.
„Šijte do mě argumenty podleženými tvrdými daty, jako se mi to přihodilo na vlkovobloguje!“ Bohužel, tam to dopadlo naopak.