Někde převrat, jinde pláč ikon

Pracovníci některých prokuratur vidí věci jinak, než obyčejní smrtelníci. Někteří doslechnuvše se o kabelkových darech na Úřadu vlády zorganizují puč (slovy docenta práv Z. Koudelky) a přimějí k odstoupení ministerského předsedu země, aby si o tři roky později pokus  o převrat zopakovali, když jejich fámulové hovoří o brutálních únicích informací u policejního prezidenta.

Rakouští také nestíhají tyhle podivnosti kolem dodávek náhradních dilů pro Eurofightery, přestože mají také dozorovat zákonnost. Všeobecnou.

Ruská prokurátorská megastar Natalija Poklonskaja, dnes poslankyně Státní Dumy RF, si také vybrala… zázrak. Na Krymu, u budovy Prokuratury, říká Poklonskaja, generálmajor justiční služby, se pootočila sama od sebe busta cara Mikoláše II., od jehož zavraždění letos uplyne sto let. Rodiče  přivádějí děti a přikládají je k bustě, aby je uzdravili. Zázrak, který učenci nevysvětlili. Bodejť, když na to měli jen den…

Ale jsou i jiné zprávy. Donald Tusk jako prezident EU končí, neboť Polsko by jeho další volbu blokovalo. A právníci britské premiérky sdělili, že ve věci  Brexitu Velká Británie nebude platit EU komisí vyžadovaných 60 miliard  euro, jako „odchodné“. Když jste v golfovém klubu, řekl právník Mayové, a hra se vám nelíbí, neplatíte a odejdete. Britové si navíc myslí, že kdyby Evropská komise dostala za dva roky od Británie tuto sumu, rozdělí si ji, a… zavře krám. I když, co je pro Bruselany tisícšestsetdvacetpět miliard Kč. Zřejmě by se vypařily jako pára nad hrncem.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
5. 3. 2017 11:55

Ta Poklonská…. byla sympatická holka při odtržení Krymu. Teď ten svůj pohledný kukuč využívá jen k šíření ptákovin, takže ve mně sílí dojem že ta původní jen využila situaci ke svému zviditelnění.

peter.
5. 3. 2017 13:13

Ukazuje sa,že táto „Njaša naša“má toho za ušami viac.V roku 2005 keď v Kyjeve zúrila „oranžová revolúcia“vypravili z Kyjeva na Krym vlak plný tzv.revolucionárov,ktorých úlohou bolo prevychovávať Krymčanov.Aktivista ruskej komunity na Kryme istý Viktor Sažin sa pokúsil tento vlak zastaviť.Preto
bolo proti nemu zavedené trestné konanie a na súde pre neho žiadala prokurátorka N.V.Poklonská 7,5 rokov basy na tvrdo.Sažinovi to zlomilo život a dodnes čaká na satisfakciu.Zdá sa,že pre Krymčanov,potom čo sa Poklonská producírovala v pochode Nesmrteľného pluku“s podobizňou cára Nikolaja II.
je Poklonská už „Njaša ne naša“.
http://politobzor.net/show-124631-ryzhenkaya-devochka-vsya-v-zolote.html

hudryper
hudryper
5. 3. 2017 13:17

Zviditelnění by nebylo dostatečně bezpečné,kdyby nebylo podpořeno z Moskvy. Přesně na ruský
„živihoštský zázrak“ je ta dívčina ideální,jinými slovy na Krymu není úplně všechno tak ideální, jak
si to my,daleko odtamtud, představujeme. Ještě jedna mladá žena se dostala do značné pozornosti Kremlu. Myslím Savčenkovou. Také plní,velice dobře, úkoly,které od ní téměř nikdo neočekával.
Využívání žen v zahraniční politice se stalo fenoménem doby. Ale na washingtonské straně ten hrozný výběr ! Killary,Samantha Power,krvavá Madlenka,nebo tmavší Kundolíza… To je síla !
Snad je nebudou Rusové horlivě napodobovat. Třeba tisková mluvčí Zacharovová je z jiné líhně.

peter.
5. 3. 2017 13:59

To je idylka!Hanblivo-hrdý mládenec a koketná devucha po svadobnej noci,Človek by dojatím aj slzu uronil
comment image

mm
mm
5. 3. 2017 15:01

chtěl jsem tím říci, že Rusko kdykoli může sklouznout do iracionality. Jiná věc je, že Poklonské se Mikuláš II. líbí, čili každý muž, který by se mu podobal, by u ní měl šanci-

mm
mm
5. 3. 2017 15:16

mám pocit, že jsem četl, že vnější perimetr ochrany simferopolské prokuratury byl rozšířen k bustě a kapličce (ona časovňa). Ostatně, je tam bytelný plot, asi jako u íránské ambasády Na Zátorce, protoře po známých událostech na Krymu tam někdo odložil tašku s náloží. nestačil ji ovšem iniciovat. Kdyby slzící Mikuláš zmizel, nechci předvídat, co by bylo. Ukrajinci zatím, ať jsme vyvážení, jen kritizují, že neznámo, co za vyznamenání na hrudi Mikuláš II. má, a profily na dvou medailích se jim nezdají.

peter.
5. 3. 2017 17:57

Dnes je výročie úmrtia J.V.Stalina.Jeho busta pod kremeľským múrom je zavalená kvetmi – kritizujú ukrajinské médiá.Je dobre,že obyčajní ľudia v RF si takto túto osobnosť pripomínajú.Na rozdiel ad vládnucich ruských elít.Tie sa vyžívajú v „Jelcin-Centre“ a v príprave na rehabilitáciu generála Vlasova – bojovníka proti boľševizmu.

Starý doktor
6. 3. 2017 17:17

Víťazstvo Trumpa – výsledok konfliktu amerických elít?
V čom spočíva príčina, že sa v USA dostal k moci Donald Trump, aká je paradigma ďalšieho rozvíjania západnej spoločnosti a čo od Trumpovho víťazstva môže očakávať Rusko. To boli len niektoré z otázok generálnej riaditeľky portálu Pravda

Podľa Andreja Fursova, víťazstvo Donalda Trumpa v amerických voľbách predstavuje víťazstvo tej časti politických a ekonomických elít na Západe, ktorí sú späté s reálnou ekonomikou. Prehrali kruhy späté s finančným kapitálom, inými slovami prehrali globálni finanční špekulanti.
Více zde: http://www.hlavnespravy.sk/vitazstvo-trumpa-vysledok-konfliktu-americkych-elit/919972

Admirál
Admirál
7. 3. 2017 18:29

Starý doktor – nejde je o to, že si prostřednictvím Trumpa přihřívají polívčičku protagonisté reálné ekonomiky, ale přihřívají s i polívčičku i ti, prodělávají na globalizaci, což jsou prakticky v USA všichni – tedy týká se to všech, co mají dostatečné IQ, aby si to uvědomili.

Béda
8. 3. 2017 12:15

Starý doktor napsal Víťazstvo Trumpa – výsledok konfliktu amerických elít? V čom spočíva príčina, že sa v USA dostal k moci Donald Trump, aká je paradigma ďalšieho rozvíjania západnej spoločnosti a čo od Trumpovho víťazstva môže očakávať Rusko.To boli len niektoré z otázok generálnej riaditeľky portálu Pravda Podľa Andreja Fursova, víťazstvo Donalda Trumpa v amerických voľbách predstavuje víťazstvo tej časti politických a ekonomických elít na Západe, ktorí sú späté s reálnou ekonomikou. Prehrali kruhy späté s finančným kapitálom, inými slovami prehrali globálni finanční špekulanti. Více zde: http://www.hlavnespravy.sk/vitazstvo-trumpa-vysledok-konfliktu-americkych-elit/919972 A proto, že Trump je navázán na reálnou ekonomiku jedním z prvních návrhů… Číst vice »