Několik otázek spolkové kancléřce Angele Merkelové

Paní kancléřko německé vlády.

dovolte mně, občanovi sousedního státu, jehož osud jste se rozhodla jako německá  kancléřka řídit, položit vám několik otázek v souvislosti s migrací z muslimských zemí směřující do Evropské unie.

 1. Dostala jste jako tzv. křesťansko-demokratická politička od německého obyvatelstva většinový mandát k neomezenému otevření dveří migrantům z muslimských zemí a k přičlenění Turecka k EU?
 2. Jakým právem a s jakým mandátem jako německá kancléřka vnucujete jiným zemím, které mají své premiéry, a jejím občanům své politické představy ohledně migrace? Je to demokratické?
 3. Je v Německu zvykem pozvat si do svého domu hosty a tyto pak vnucovat skrze protesty, vydírání a hrozby svým sousedům, kteří si domů tyto hosty nepozvali?
 4. Kde jste byla v době, když vojska západní koalice ochotných (v Německu vládnete nepřetržitě od r. 2005) ničila domovy dnešních migrantů a zasela v jejich domovině permanentní násilí, strach, nebezpečí a nejistotu? Proč jste se stejnou razancí s jakou dnes vnucujete ostatním evropským státům přijímání migrantů, nevnucovala tehdy evropským zemím okamžité ukončení válečných angažmá v cizích zemích? Mohlo se tím předejít dnešní migrační záplavě.
 5. Opakovaně tvrdíte, že tato migrace je přínosem. Mohla byste rozvést a podpořit konkrétními argumenty toto své tvrzení? Konkrétně třeba údaji z následujících oblastí:
 • Jak ovlivňuje příliv migrantů z muslimských zemí snižování nezaměstnanosti v Německu a jaká je dlouhodobá perspektiva v souvislosti s očekávanou automatizací výrob zejména v odvětvích s nízkými nároky na kvalifikaci?
 • Jak ovlivňuje příliv těchto migrantů zvyšování vzdělanostní úrovně německého obyvatelstva?
 • Jak se snižují sociální výdaje německého státu v souvislosti s touto migrací? A jaká je dlouhodobá prognóza?
 • Jak příliv migrantů (většinově s požadavkem zavedení práva šaría) zvyšuje úroveň demokracie v Německu? Konkrétně jak zlepšuje emancipaci žen v politice, v hospodářských funkcích, v rodině, jak přispívá ke zlepšování soužití s menšinami jiné sexuální orientace, jiného náboženského vyznání?
 • Jaká je perspektiva integrace muslimských přistěhovalců do německé společnosti, jaká je reálně platnost německého práva v no go zónách?
 • Vy skutečně věříte, že tito frustrovaní přistěhovalci ze Západem rozbitých zemí a jejich početné potomstvo čelící perspektivní nezaměstnanosti bude s láskou opečovávat německé důchodce?
 • Jak přispívá (konkrétně na statistických datech) muslimské přistěhovalectví ke snižování kriminality v Německu? (třeba v oblasti vražd, násilných trestných činů, loupeží, krádeží, sexuálně motivovaných trestných činů…) a ke snižování výdajů v oblasti ministerstva vnitra, státní bezpečnosti, obrany, zpravodajství a pod.?
 • Jak přispívá přistěhovalectví z muslimských zemí ke snižování výdajů na německé školství, zdravotní péči, péči o nezaměstnané, důchodce?
 • Jaký je poměr příjmů z daní muslimských přistěhovalců k výdajům na tuto entitu ze všech fondů uvedených výše?
 • Co se stane, jestliže se nenaplní vaše vize o tom, že muslimské přistěhovalectví je přínosem ale naopak se do budoucna ukáže, že je přítěží a nebezpečím?

Váš nevděčný zahraniční poddaný

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
r.m.SiotožtakJ. Hruška Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sio
Člen
Sio
J. Hruška
Člen
J. Hruška

Už jsem blil.

tožtak
Člen
tožtak

vytrženo z diskuze k Merklové a migraci : (možná je někým tlačena / má jiné zájmy, dohody – Rusko?)

…..Je tu možnost, že sabotuje přílišnou horlivostí. Švejkismus. Krátkodobě budou důsledky horší, dlouhodobě lepší. Vaří žábu rychle, protože ví, že jen tak má šanci vyskočit.

Sio
Člen
Sio

tožtak napsal

vytrženo z diskuze k Merklové a migraci :(možná je někým tlačena / má jiné zájmy, dohody – Rusko?)

…..Je tu možnost, že sabotuje přílišnou horlivostí. Švejkismus. Krátkodobě budou důsledky horší, dlouhodobě lepší. Vaří žábu rychle, protože ví, že jen tak má šanci vyskočit.

No tak to by bylo geniálně vyčůrané. Ale znamenalo by to sebeobětování nebo ne? Dámský gambit.

r.m.
Člen
r.m.

Co se stane, jestliže se nenaplní vaše vize o tom, že muslimské přistěhovalectví je přínosem ale naopak se do budoucna ukáže, že je přítěží a nebezpečím?
to je jednoduché))))
budou je muset shromáždit a odtransportovat, což bude záminkou pro obvinění z nacismu a následné vybombardování země, následovat bude prosperita a mír)))