Hořící auta ve Francii

Během silvestrovské noci bylo ve Francii zapáleno 804 automobilů.

Když jsem zahlédla tu zprávu ve francouzštině, které rozumím jen intuitivně, lekla jsem se – proboha, už zase teroristé zaútočili! Ale ne, tentokrát je to dobré, auta zapalovali samotní Francouzi, takže můžeme být v klidu :-)

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
135 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
cnemo
2. 1. 2016 21:20

A kdo to zapaluje ta auta, jsou to opravdu Francouzi? :)

Janika
Janika
2. 1. 2016 21:33

cnemo napsal

A kdo to zapaluje ta auta, jsou to opravdu Francouzi?

Smůla, cnemo, Francouzi.

Sio
Sio
2. 1. 2016 22:33

Janika napsal
Smůla, cnemo, Francouzi.

A které generace?

Alena
Alena
2. 1. 2016 22:42

od kdy platí na západě zpřísnění zákonů kvůli útlocitnosti k přistěhovalcům? Pokud se znásilní dívka, nesmí se objevit ve zprávách , že aktérem je člověk takové a takové barvy pleti?
Analogicky i auta na tom budou podobně. A vůbec, proč by rodilí Francouzi bílé barvy pleti či obdobně rodilí čechové, všichni řidiči, si nemohli udělat legraci a pár aut nezapálili?
logika, janiko, logika nám, ženám, schází

cnemo
2. 1. 2016 23:31

Janika napsal
Smůla, cnemo, Francouzi.

Proč smůla? Jednoduchý dotaz. Zkušenosti z návštěv v Paříži říkají, že no go zones mají zcela specifickou skladbu obyvatel. Chtěl jsem jen vědět, jestli je tato kratochvíle také přísně etnická či již dosáhla multikulturního charakteru :)

Dana
Dana
2. 1. 2016 23:48

Zabava zapalovat parkujici auta je ciste „kulturniho“ razu, v tom smyslu, ze urcita skladba ethnika-rasy ma jedno spolecne a to je nabozenstvi.. Francouzi neuvadeji , zda je nekdo puvodem Marokanec ci Jemenec, v Cesku take nepisi ten a ten Rom. Je skoda, ze media nezverejni fotky pachatelu, coz by osvetlilo, kdo dela vyrval, rozbiji vylohy a zapaluje auta. Pojistovny majitelum sice zaplati, ale v konecne fasi to zase zaplati ti nevinni, kterym bude pojistovna plosne zvysovat mesicni pojistovaci prispevky. Francouzi uz jsou tak posahani, ze si pochvaluji, ze letos tech zapalenych aut bylo o par kousku mene, nez vloni. ……..“Ministry… Číst vice »

hudryper
hudryper
2. 1. 2016 23:55

Mám dotaz na Stana . Ten článek Janiky je celý,nebo jen část ? Je zvykem,že autoři článků ,které
zveřejňuje OM,zpravidla vědí cosi navíc k problému,kterým se zabývají,a tak se nezištně podělí se
svými čtenáři. I z autorčiny odpovědi na otázku cnema se zdá,že buď odpověď nezná,nebo snad zná, ale její odpověď zavádí. Právě Francie je specifická tím,že trvala na národnosti bez ohledu na
etnický původ. Takže se ptám autorky kolik Francouzů,co zapalovali stovky zaparkovaných aut bylo
z původně severoafrických a francouzsky mluvících afrických etnicit ? Kolik jich bylo ze 16.obvodu
Paříže ?

Dana
Dana
3. 1. 2016 4:42

Vim zcela urcite, ze jsem postovala novy clanek od Geller, ktery se tyka Noveho roku v roce 2016.
Ovsem najednou je zde odkaz na minuly rok, tedy vstup do roku 2015, kde se sice tez jedna o zapalovani aut, ale uz je to stara zprava.
Nevim, jak je to mozne, ze by to byla nejaka uprava od Google?

Tak jak tak, zde je novy post, nez zase zmizi.

https://themuslimissue.wordpress.com/2016/01/02/france-muslims-burn-800-cars-overnight-on-new-year/

Sio
Sio
3. 1. 2016 6:51

hudryper napsal Mám dotaz na Stana . Ten článek Janiky je celý,nebo jen část ? Je zvykem,že autoři článků ,které zveřejňuje OM,zpravidla vědí cosi navíc k problému,kterým se zabývají,a tak se nezištně podělí se svými čtenáři. I z autorčiny odpovědi na otázku cnema se zdá,že buď odpověď nezná,nebo snad zná, ale její odpověď zavádí. Právě Francie je specifická tím,že trvala na národnosti bez ohledu na etnický původ. Takže se ptám autorky kolik Francouzů,co zapalovali stovky zaparkovaných aut bylo z původně severoafrických a francouzsky mluvících afrických etnicit ? Kolik jich bylo ze 16.obvodu Paříže ? Myslím, že tvé požadavky jsou přehnané,… Číst vice »

merlin
merlin
3. 1. 2016 7:38

Sio napsal
A které generace?

:-) Co říkáš na tohohle tribuna? ,,rasismus je produkt civilizace bílého muže. To, co může vypadat podobně ze strany černochů není rasismus, protože černoši nemají a neměli kolonie bílé otroky.,, Jsme se doma moc nasmáli.

Rado Miko
3. 1. 2016 8:39
Rado Miko
3. 1. 2016 8:42

Rado Miko napsal

Když se napíše „a“ mělo by se napsat „b“. Je to o 14.5% méně než před rokem.
http://www.lemonde.fr/police-justice/article/2016/01/01/804-vehicules-incendies-en-france-le-soir-du-nouvel-an-un-chiffre-en-baisse-de-14-5_4840830_1653578.html

zadrženo bylo 622 osob (loni 308), tedy o 101% více…

Sio
Sio
3. 1. 2016 9:26

merlin napsal
Co říkáš na tohohle tribuna? ,,rasismus je produkt civilizace bílého muže. To, co může vypadat podobně ze strany černochů není rasismus, protože černoši nemají a neměli kolonie bílé otroky.,, Jsme se doma moc nasmáli.

No asi to samé. Že v jednoduchosti je síla. Nechci tu plýtvat silnějšími výrazy.

Sio
Sio
3. 1. 2016 9:29

Rado Miko napsal

Když se napíše „a“ mělo by se napsat „b“. Je to o 14.5% méně než před rokem.
http://www.lemonde.fr/police-justice/article/2016/01/01/804-vehicules-incendies-en-france-le-soir-du-nouvel-an-un-chiffre-en-baisse-de-14-5_4840830_1653578.html

No a z toho plyne co? Že kdo může, ten nenechává své auto v dobách pravděpodobné destrukce auto na ulici? Že ho raději předvídavě osveze dále nebo zagarážuje?

Sio
Sio
3. 1. 2016 9:31

cnemo napsal Myslel jsem si to:) Je to opravdu bizarní, že otázka na pachatele hromadné trestné činnosti je politicky „nekorektní“. Proč? Občan nemá právo vědět, kdo je pro něj potenciálně nebezpečný a kde se ti lidé berou? Podle mne je to čistokrevná podpora trestné činnosti, nic víc. Navíc, jak se ukazuje, spořádaní občané ty bastardy a jejich neohraničené množení platí, když tomu (zatím) neumí zabránit, mají alespoň právo znát výsledky tohoto „financování“. Tímto jednáním elita jen potvrzuje tezi, že být „rasistou“ ve smyslu politické korektnosti je evoluční výhoda. Přesto se nekonalo drtivé vítězstí Le Pen v regionálních volbách. Občan blbec… Číst vice »

Béda
3. 1. 2016 9:37

Asi takhle. Nadřazený Západ ty země po staletí kolonizoval, raboval, dovezl z nich pro své kolonizátory otroky, nyní je zradikalizoval svými válkami, dováží z nich pro své nadnárodní korporace konkurenční dumpingovou pracovní sílu v podobě migrace. nyní přichází čas sklízet dlouhodobé plody imperiální politiky. Doplatí na to jako vždycky ti co jsou dole – ať černí, snědí anebo bílí. Ti nahoře na tom profitovali vždycky – ať šlo o kolonizaci, otroky, války anebo nyní o migranty.

cnemo
3. 1. 2016 9:56

Sio napsal Přesto se nekonalo drtivé vítězstí Le Pen v regionálních volbách. Občan blbec si to zaslouží, občan znalý se ještě více naštve. Ne nevyhrála, ale udělala ze své strany relevantní politickou sílu. Společenské procesy mají velkou setrvačnost a stovka mrtvých to neobrátí hned o 180°. Uvědomte si prosím, že šla proti všem, proti státu, médiím, všem zavedeným stranám. Je to mimořádný úspěch. Navíc to bude mít další efekt. Ve všech ostatních stranách vzniknou takoví malí partikulární Le Penové, možná ne s tak radikálním programem, ale přesto proti multikulturní. Le Pen už teď mění politické spektrum ve Francii, a i… Číst vice »

cnemo
3. 1. 2016 10:03

Béda napsal
dováží z nich pro své nadnárodní korporace konkurenční dumpingovou pracovní sílu v podobě migrace. nyní přichází čas sklízet dlouhodobé plody imperiální politiky.

Můžete mi doplnit vzdělání? Kolik kolonií a otroků měla CK monarchie, Polsko či Švédsko? Ani to Německo nebylo žádný mimořádný kolonialista.

Migranti nejsou žádný produkt dávných kolonií, je to produkt neexistující ochrany státních hranic evropských států:) Kdyby hned na začátku Řekové potopili dva 3 čluny, zachránili by ty tisíce utopených, stovky miliard € a zamezili by zoufalství Evropanů!

Sio
Sio
3. 1. 2016 10:04

cnemo napsal Ne nevyhrála, ale udělala ze své strany relevantní politickou sílu. Společenské procesy mají velkou setrvačnost a stovka mrtvých to neobrátí hned o 180°. Uvědomte si prosím, že šla proti všem, proti státu, médiím, všem zavedeným stranám. Je to mimořádný úspěch. Navíc to bude mít další efekt. Ve všech ostatních stranách vzniknou takoví malí partikulární Le Penové, možná ne s tak radikálním programem, ale přesto proti multikulturní. Le Pen už teď mění politické spektrum ve Francii, a i když ona sama asi prezidentkou nikdy nebude, posune stát ve směru své ideologie. A tomu půjde těžko zabránit, nepůjde to ani… Číst vice »

nula
nula
3. 1. 2016 11:24

Koukám, že tady taky panuje svoboda slova na maximální úrovni. Jo, vlastně, vždyť s mazáním svých příspěvků už jsem se tady setkal několikrát, tak co se divím. I vy jedni… :D
Tak doufejme, že takoví jako jste vy, se nikdy do čela tohohle státu nedostanou… Ono to, co tam je teď, stojí taky za totální hovno, ale aby mi někdo násilím zavíral hubu, to, si myslím, jsme tady už jednou (nebo spíš vícekrát) měli, a k ničemu dobrýmu to nevedlo, Stando. Nebo si tu dobu nepamatuješ?

Béda
3. 1. 2016 12:30

cnemo napsal Můžete mi doplnit vzdělání? Kolik kolonií a otroků měla CK monarchie, Polsko či Švédsko? Ani to Německo nebylo žádný mimořádný kolonialista. Migranti nejsou žádný produkt dávných kolonií, je to produkt neexistující ochrany státních hranic evropských států:) Kdyby hned na začátku Řekové potopili dva 3 čluny, zachránili by ty tisíce utopených, stovky miliard € a zamezili by zoufalství Evropanů! Rád vám vyhovím. Já nepsal o jednotlivých zemích, které to prováděly. Psal jsem „Nadřazený Západ ty země po staletí kolonizoval, raboval, dovezl z nich pro své kolonizátory otroky, nyní je zradikalizoval svými válkami, dováží z nich pro své nadnárodní korporace… Číst vice »

merlin
merlin
3. 1. 2016 12:43

cnemo napsal Můžete mi doplnit vzdělání? Kolik kolonií a otroků měla CK monarchie, Polsko či Švédsko? Ani to Německo nebylo žádný mimořádný kolonialista. Migranti nejsou žádný produkt dávných kolonií, je to produkt neexistující ochrany státních hranic evropských států:) Kdyby hned na začátku Řekové potopili dva 3 čluny, zachránili by ty tisíce utopených, stovky miliard € a zamezili by zoufalství Evropanů! Dovolím si s Vámi nesouhlasit, jste stejně extrémní jako tribun, jen na druhé straně ohrady- ale doba zřejmě přeje extrémům a extrémistům :-) Nevšiml jste si např., že někteří Řekové ty čluny potápěli ?/a musím říci, že se mi to… Číst vice »

Béda
3. 1. 2016 13:19

cnemo,

ještě něco. ČR (a řada středo, východo a jihovýchodních evropských zemí – bývalých satelitů SSSR) byť jsou formálně součástí Západu, jsou ve skutečnosti vazalskými koloniemi – užitečnými idioty a potenciálním kanonenfitrem (koloniemi vyššího řádu s vyšší životníé úrovní než kolonie africké a asijské) klíčových velmocí Západu (USA, Německa, potažmo Francie a Británie).

hudryper
hudryper
3. 1. 2016 13:30

Janika napsal
Smůla, cnemo, Francouzi.

Žasnu jak je ta Janika úsporná ve svých odpovědích na bezesporu dobré otázky k tématu,který zde otevřela. Jak se zdá,nemá zřejmě smysl na podobné články či příspěvky vůbec reagovat. Takže ten
článek janiky je celý, Stane ? Tož pozdravpánbů…

Béda
3. 1. 2016 13:42

hudryper napsal Žasnu jak je ta Janika úsporná ve svých odpovědích na bezesporu dobré otázky k tématu,který zde otevřela. Jak se zdá,nemá zřejmě smysl na podobné články či příspěvky vůbec reagovat. Takže ten článek janiky je celý, Stane ? Tož pozdravpánbů… Taky mi přijde článek „nedotažený“. Podle formulací autorky to nebyli teroristé. Byli to podle ní „Francouzi“. Pokud to má být argument pro zastánce neomezené migrace a přijímání lidí bez identity, pak je nutno vzít v potaz, že „Francouzi“ z druhého a třetího kolene, kteří se na něčem takovém podílejí a mají původní vlast tam kde nynější migranti mohou být… Číst vice »

cnemo
3. 1. 2016 13:58

Stan napsal Nakladatel je trestně odpovědný i za obsah diskusí. Pokud usoudí, že komentář by mu mohl způsobit potíže, smaže ho, protože nechce mít oplétačky s úřady a chrání tím i kůži svých diskutérů. Tak dnes bohužel funguje svoboda slova v ČR. :) Má babi vždycky říkala, že kdo se bojí sere v síni:) My plebejci jsme totiž ještě před 100 lety měli latrínu na zahradě:) Nevím, co nula napsal, nicméně Vám nevadí, že zde mnoho lidí včetně Vás schvaluje trestný ilegálního přechodu hranic (minimálně těch Schengenských) a bagatelizuje až omlouvá evidentní trestnou činnost jistých etnických a náboženských skupin? To,… Číst vice »

Alena
Alena
3. 1. 2016 14:06

merlin napsal Dovolím si s Vámi nesouhlasit, jste stejně extrémní jako tribun, jen na druhé straně ohrady- ale doba zřejmě přeje extrémům a extrémistům Nevšiml jste si např., že někteří Řekové ty čluny potápěli ?/a musím říci, že se mi to nelíbilo. Hodně nelíbilo. Takových zpráv bylo před hlavním boomem plno, hledat je nebudu. pokud byste měla pravdu, tak migrační politika, kterou prováděla Austrálie, by dávno ztroskotala. Je to ohromný byznys, větší než prodej drog, kde i média hrají svou roli. V minulých letech do Austrálie přijížděly desítky tisíc ilegálních uprchlíků. Voliči se vyjádřili v tom smyslu, že si nepřejí,… Číst vice »

Béda
3. 1. 2016 14:20

Marx pro vaši informaci , pokud je mi známo nikdy nepožadoval přemisťování národů a migraci celých kontinentů, ani multikulturalizaci. Zmiňoval možná otrokářství, vykořisťování kolonií, osvětu a internacionalizaci ve smyslu spojování proletariátu v boji za společné zájmy. To není totéž. A z rasismu bych jej nepodezíral. Myslím, že žádnou „rasovou čistotu“ rozhodně nikdy nehlásal a nepožadoval. Nebyl ani žádným multikulturalistou jako dnešní „levicoví“ liberálové ani rasistou. Domnívám se, že dnes by nezastával ani multikulturalizaci ani „čistotu rasy“ ale trval by na ukončení imperiálních válek a baji „proletariátu“ za jeho pracovní, sociální práva tam kde je doma. Otázka ale byla co s… Číst vice »

Sio
Sio
3. 1. 2016 14:21

merlin napsal Dovolím si s Vámi nesouhlasit, jste stejně extrémní jako tribun, jen na druhé straně ohrady- ale doba zřejmě přeje extrémům a extrémistům Nevšiml jste si např., že někteří Řekové ty čluny potápěli ?/a musím říci, že se mi to nelíbilo. Hodně nelíbilo. Takových zpráv bylo před hlavním boomem plno, hledat je nebudu. Máš pravdu. Co by pomohlo Řekům pár těch člunů potápět, když Merkelová & spol. volala WELCOME! To chtělo dělové čluny EU, které to zaháknou na vlečný paprsek a odtáhnou zpátky. Pár varovných výstřelů by to už srovnalo na místa. Možná existuje i něco jako akustické zbraně… Číst vice »

Sio
Sio
3. 1. 2016 14:33

Béda napsal cnemo, ještě něco. ČR (a řada středo, východo a jihovýchodních evropských zemí – bývalých satelitů SSSR) byť jsou formálně součástí Západu, jsou ve skutečnosti vazalskými koloniemi – užitečnými idioty a potenciálním kanonenfitrem(koloniemi vyššího řádu s vyšší životníé úrovní než kolonie africké a asijské) klíčových velmocí Západu (USA, Německa, potažmo Francie a Británie). Bédo, jste povrchní a tudíž úplně vedle. Asi jste zapomněl na základní teze M-L. Imperialismus je, když vládnou nadnárodní monopoly. Takže ne národy, ba dokonce ani státy nevedly koloniální války. Všechno jsou to proxy války, které vede proti lidem těch zemí imperialismus. A to s vydatným… Číst vice »

Sio
Sio
3. 1. 2016 14:39

cnemo napsal Má babi vždycky říkala, že kdo se bojí sere v síni:) My plebejci jsme totiž ještě před 100 lety měli latrínu na zahradě:) Nevím, co nula napsal, nicméně Vám nevadí, že zde mnoho lidí včetně Vás schvaluje trestný ilegálního přechodu hranic (minimálně těch Schengenských) a bagatelizuje až omlouvá evidentní trestnou činnost jistých etnických a náboženských skupin? To, že zatím není politická objednávka na takové stíhání není argument. Co uděláte, až se toto změní a nová politická garnitura bude hlásat opak? Budete mazat i zpětně, abyste si to nepolepil? BTW, Stane podívejte se okolo. Režim už nemá sílu stíhat… Číst vice »

nula
nula
3. 1. 2016 14:43

Alena napsal právě podle Pjakina Tady někdo v diskusi u jednoho nedávného dílu vypíchl, co taky pan Pjakin říkal: http://www.youtube.com/watch?v=e5w8z82ND38&t=1h23m11s Když si to dáte do spojení s tím, jak ideologie marxismu vznikla a hlavně kdo byl v pozadí jejího vzniku, za čí peníze a na čí objednávku to pan Marx dělal, tak se dostáváme do takového celkem začarovaného kruhu, nemyslíte? Na jednu stranu soudruh Pjakin říká (ano, tu myšlenku jsem v jeho přednáškách taky zachytil), jak židé zažijí zase další holocaust, myslím, že to nazval nějak super-holocaust jednou, a na druhou stranu vychvaluje jednu z židovských ideologií, která sloužila k… Číst vice »

Alena
Alena
3. 1. 2016 14:55

nula napsal Na jednu stranu soudruh Pjakin říká (ano, tu myšlenku jsem v jeho přednáškách taky zachytil), jak židé zažijí zase další holocaust, myslím, že to nazval nějak super-holocaust jednou, a na druhou stranu vychvaluje jednu z židovských ideologií, která sloužila k zotročení a genocidě ne-židovských obyvatel východních národů. No, já tomu nerozumím, vážně ne. našla jsem odkaz na ten superholocaust (hned první odpověď) http://outsidermedia.cz/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-z-2-2-2015/ marxismus , jak říká Pjakin, byl v té době jeden z nejlepších teorií řízení. Díky Stalinovi se ovšem SSSR nedostal plně pod kontrolu globalistů. Je to můj názor, zkuste zadat otázku přímo panu Pjakinovi do… Číst vice »

Sio
Sio
3. 1. 2016 15:04

nula napsal Tady někdo v diskusi u jednoho nedávného dílu vypíchl, co taky pan Pjakin říkal: http://www.youtube.com/watch?v=e5w8z82ND38&t=1h23m11s Když si to dáte do spojení s tím, jak ideologie marxismu vznikla a hlavně kdo byl v pozadí jejího vzniku, za čí peníze a na čí objednávku to pan Marx dělal, tak se dostáváme do takového celkem začarovaného kruhu, nemyslíte? Na jednu stranu soudruh Pjakin říká (ano, tu myšlenku jsem v jeho přednáškách taky zachytil), jak židé zažijí zase další holocaust, myslím, že to nazval nějak super-holocaust jednou, a na druhou stranu vychvaluje jednu z židovských ideologií, která sloužila k zotročení a genocidě… Číst vice »

nula
nula
3. 1. 2016 15:56

Sio napsal
Se ani nedivím.

A myslíte, že dokážete přemoci Vaši pýchu a zkusíte to takové nule, jako jsem já, vysvětlit? Ne každý konec konců může mít takový rozhled, znalosti a inteligenci jako Vy a soudruh Pjakin.
Jinak soudruh nemyslím hanlivě. On zastává ideologii, v rámci které se tak oslovovali, tak mu tak říkám.

cnemo
3. 1. 2016 16:05

Sio napsal
Když se nebojíte, uveďte jméno, příjmení, rodné číslo a adresu.

A proč? :) Můj nick není krytí před státem, ten na mě dosáhne (v této profízlované totalitě), kdy si řekne. Je to krytí před internetovými magory, mám s tím neblahé zkušenosti :(

Béda
3. 1. 2016 16:22

cnemo napsal
A proč? Můj nick není krytí před státem, ten na mě dosáhne (v této profízlované totalitě), kdy si řekne. Je to krytí před internetovými magory, mám s tím neblahé zkušenosti

Sio,

Když mluvím o 1% vševlastníků (o třídě kapitalistů – superkapitalistů), o Západu tak asi nemluvím o 1 státě. Když se mě ale ptal cnemo tak jak se ptal odpověděl jsem mu v intencích jeho otázky. (ptal se na kolonie Finska, Švédska, potažmo Československa.

peter.
3. 1. 2016 18:27

Jasné,že tie autá podpaľujú imigranti alebo ich deti.V Bruseli podpálili aj vianočný strom.Začína to už byť ale vážne ak sa ukáže,že to čo sa stalo vo Francúzsku Nigelovi Farageovi bol naozaj atentát.To by už nebolo len vyvádzanie výrastkov,ktorí nevedia,čo s prebytočnou energiou.To už by bol pokus o politickú vraždu.
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Atentat-na-politika-ktory-nesuhlasi-s-Europskou-uniou-Predseda-britskych-euroskeptikov-o-vlasok-vyviazol-hrozivej-autonehode-ktora-nebola-nahodna-259434

Janika
Janika
3. 1. 2016 19:16

Vida, tak imigranti to podpalují. Měl byste to Francouzům sdělit, Peter, oni to vážně nevědí, hlupáčci naivní.

Béda
3. 1. 2016 19:21

Janika napsal

Vida, tak imigranti to podpalují.Měl byste to Francouzům sdělit, Peter, oni to vážně nevědí, hlupáčci naivní.

A vy to víte, kdo? Poznáte to z těchto záběrů? https://www.youtube.com/watch?v=FqnjHNmRX1k

Janika
Janika
3. 1. 2016 19:47

Béda napsal A vy to víte, kdo? Poznáte to z těchto záběrů? https://www.youtube.com/watch?v=FqnjHNmRX1k Bédo, sami Francouzi to považují za jakýsi svůj národní zvyk, na který sice nejsou hrdí, ale nikoho tam nenapadne přisuzovat to muslimům. Ti pravověrní snad ani tyhle svátky neslaví. Omlouvají to třeba tím, že se jedná o pojišťovací podvody, protože to vypadá líp, než vandalismus. (takhle jsem to četla) Vůbec mě nenapadlo, že by to u nás mohl nějaký hlupáček těm muslimům, nebo dokonce rovnou imigrantům začít přisuzovat :-). To je fakt legrační, dokážete si představit, jaký by z toho byl mazec, kdyby to tak bylo? Francouzi… Číst vice »

Béda
3. 1. 2016 19:56

Janika,
1/ s tou informací jste přišla vy – informace zcela postrádá rozlišení o jaké Francouze jde. „Hlupáčky“ si prosím laskavě odpusťte, nerad bych byl netaktní.
Mohou to klidně být Francouzi – potomci migrantů z druhé, třetí generace s francouzským občanstvím.
2/ z toho videa se nedá poznat co za Francouze to bylo.
3/ vlády podporující multikulti, migraci, které jsou „Charlie“ a korporátní média mají objektivně zájem zatloukat trestné činy migrantů anebo francouzských občanů – potomků dřívějších migrantů. Kdyby totiž sdtatistiky byly nezkreslené, mohla by poklesnout podpora veřejnosti pro tento sebevražedný projekt, neřkuli narůst odpor vůči němu.

Sasin
Sasin
3. 1. 2016 20:07

Gdysi by se řeklo, že jim hoří koudel u perdele.
Čili, hoří jim zbytky zamýšleného spřádání.

V Evropské unii se například v roce 2003 z celkových 30 000 tun koudele použilo: 34 % na celulózu pro papírny, 34 % šlo na vývoz (hlavně do Číny), 23 % na pojené hmoty, 5,5 % na výrobu příze, 1,5 % na izolace a těsnění…

A tady to kýžené spojení: https://cs.wikipedia.org/wiki/Koudel

Alena
Alena
3. 1. 2016 20:12

v Evropě probíhá studená válka s propagandou, která tomu náleží. Tvářit se, že jsou zprávy objektivní může ten, kdo se o politiku vůbec nezajímá, těžko ale majitelka webu, která je na internetu dnes a denně několikrát a svými přispěvovateli je informována detailně o dění v celém světě, včetně odkazů na aktuální zprávy. Všichni tedy víme, že v rámci informační války nejsme z oficiálních médií informováni např.o tom, že Švédsko a převážná většina znásilněných žen je dílem imigrantů . Oficiálně ovšem takovou statistiku švédská policie nesmí uveřejňovat. Je pouze otázkou času, kdy se to nedovíme ani z alternativních médií, neboť tyto… Číst vice »

peter.
3. 1. 2016 20:22

Janika napsal Vida, tak imigranti to podpalují.Měl byste to Francouzům sdělit, Peter, oni to vážně nevědí, hlupáčci naivní. Francúzom nemusím nič zdeľovať,lebo oni dobre vedia kto tie autá podpaľuje.Tradícia podpaľovania má korene v nepokojoch v r.2005. http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000611/1448551/Vo-Francuzsku-podpalili-na-uvod-roka-940-aut–Vraj-je-to-este-malo— V tom r.2005 sa stalo toto : http://prop.wz.cz/bitka_o_francuzsko.htm Z uvedených odkazov musí byť jasné každému človeku ktorý nie je zaslepený nadšením z minuloročnej imigrantskej vlny,kto tú tradíciu založil a kto v nej pokračuje dodnes. Ja som svoj predchádzajúci odkaz smeroval na pokus o atentát na britského politika Nigela Farageho,poslanca Europarlamentu a známeho euroskeptika.Ubezpečujem vás,že tento skutok považujem za dôležitejšiu a významnejšiu udalosť ako… Číst vice »

Sasin
Sasin
3. 1. 2016 20:30

Pré ztracená generáca 90, tam říkal Pjakin :-) . Možná je Janika, taky jako ztracená máma, má nebo bude mít ztracené děti.

Takovej úžasnej pjaťčorkař. Muheeeeee
https://www.youtube.com/watch?v=7JUB1XnFLCg

Frantíkům se prostě vrací z kolonií jejich děti. :-) :-) :-)

Béda
3. 1. 2016 20:32

http://www.paratdnes.cz/2016/01/Tereza-Spencerova-otevira-lidem-oci-tentokrat-citacemi-z-Wall-Street-Journal.html

Citace z článku: K tématu se v posledních dnech objevila další zásadní informace – tajný průzkum NATO už v roce 2013 ukázal, že za Asadem stojí asi 70 procent Syřanů, dalších 20 procent nemá názor a pro rebely/džihádisty je jen 10 procent populace…

Béda
3. 1. 2016 20:34

http://www.novarepublika.cz/2016/01/na-potlaceni-nepokoju-v-saudske-arabii.html

Vláda Saúdské Arábie vyslala obrněnou techniku a vojenské jednotky k potlačení masových protestů na východě země v souvislosti s popravou šíitského kazatele šejcha Nimr al-Nimra. Obzvlášť komplikovaná situace se vyvíjí v oblasti rodného města al-Nimra, al-Katíf, sdělují místní média. ..