„Nesmrtelný pluk“ rozdupal všechny sny USA a Evropy o rozpadu Ruska

 

Ranní káva 10. 05. 2015

Více než dvě desetiletí usilovné práce na atomizaci ruské společnosti, na zničení jejích ideálů, se proměnilo v prach. Nemluvě o desítkách miliónů dolarů (pouze oficiálně v letech 2013-2014 neziskové organizace na území Ruské federace obdržely 107 miliard rublů).

A po nákladech vynaložených v takové výši a tolika letech najednou do ulic jenom Moskvy vyšlo přibližně půl miliónu lidí, které sjednotila společná idea, a kteří šli za svým prezidentem. To je něco, co funkcionáři NATO nikdy nepochopí:

Takto to vypadalo po celé zemi. V Jekatěrinburgu při teplotě vzduchu +2 °C, deštivém a větrném počasí v průvodu napočítali více než 15 000 lidí.

Generální tajemník OSN Pan Ki-mun, když viděl ten nekonečný průvod, se s nadějí zeptal: „To je opozice?“ Protože právě takto velké opoziční hnutí by mohli za své vynaložené peníze očekávat.

„Ne, to vyšli do ulic občané Ruska, kteří ctí své předky, váží si své historie a pevně stojí za svým Ruskem a svým prezidentem, který, jen tak mimochodem, je tam vpředu, se svým lidem.“

Šablony národních zrádců jsou zpřetrhány:

Veronika Dolina:

Je mi to líto. Je mi to velmi-velmi líto, přesto to povím. Šla jsem pěšky podél asi deseti bočních ulic poblíž ulice Tverské. V Puškinské a Majakovské, v ulici Karetnyj Rjad a Petrovka… všude tam byly autobusy a autobusy. A také policejní vozy na přepravu vězňů, kterých byly také desítky. Nevím přesně kolik. Všechno to samozřejmě objektiv nepobere. Je mi to líto, ale řeknu to. Celá ta historka okolo průvodu (Nesmrtelného pluku) byla zinscenovaná, to je vše.

Chudinka Veronika si neuvědomuje, že takovýchto krásných autobusů s počtem míst 44 by potřebovala 500 000 : 44 = 11 363 – jedenáct tisíc tři sta šedesát tři.

Jaké boční uličky, Veroniko? A v Petrohradě také byly autobusy?

Kolik autobusů by asi bylo potřeba pro 12 miliónů lidí po celém Rusku? Asi 273 000!?

Co zbývá vlivovým agentům USA a páté koloně po takové obrovské prohře? Poté, co převedli milióny dolarů v grantech a přehráli stovky vítězných relací typu: „Lid Ruska stojí proti prezidentovi“, „Převrat je za dveřmi“, „přiveďte našeho bílého koně Chodorkovského“ – a teď taková rána. Liberálové se již oficiálně připravovali bránit osoby vyznávající fašistickou ideologii a teď tohle.

Pokoušejí se vykřikovat a skřípou zuby ta prodejná média.

Třeba takový Forbes:

9. květen se stal obětí gigantické falzifikace, ale za svátečním šumem stále jasněji prosvítá, že Vítězství stojí nad Stalinem nebo Putinem.

Kterému nahrává náš místní liberální Znak.com: „Všude simulace, podlá zbabělost, krádeže, hnidopišství“

Jsou v šoku, jsou zničeni, rozdrceni a poraženi. Jenom nuceně řvou a hází sebou: „Co dělat?!“.

Pomlouvat Stalina a SSSR, jako to dělali více než dvacet let? Špinit Putina a „Nesmrtelný pluk“, jako to dělali vždy? CO???

S chutí bych plivnul do těch nenávistně rozšklebených ksichtů. Čert je vem. My jsme lidé, nejsme jako oni, nelidé.

Mně osobně tento pochod „Nesmrtelného pluku“ poučil o mnohém, co je daleko důležitější, než hysterie nepřítele válejícího se v bahně.

V celém Rusku se zúčastnilo 12 000 000 lidí.

V Moskvě do ulic vyšlo více než 400 000 lidí.

V Jekatěrinburgu při teplotě vzduchu +2 °C, deštivém a větrném počasí v průvodu napočítali více než 15 000 lidí.

Stěžovat si proto na pasivní, líný a lhostejný národ není třeba, lépe je dělat to před zrcadlem.

Máme překrásný, semknutý národ sjednocený společnými dějinami.

A pokud na nějaké masové akce, mítinky, demonstrace a pochody lidé nepřicházejí, znamená to jenom jedno: nemají důstojného lídra, nemají důstojnou ideu.

To jsou závěry:

Pokud máš ideu a lidé za tebou nejdou, tak je buď tvá idea na nic, nebo jsi špatný lídr, protože „rossijani“ ukázali, že si své dějiny pamatují, ctí je a ani počasí je nezastaví.

Pochod „Nesmrtelného pluku“ svým rozměrem přesáhl vojenskou přehlídku uspořádanou při příležitosti 70. výročí Vítězství. Jakákoliv bojová technika není k ničemu, když se dostane do rukou zbabělých, nejednotných a prodejných lidí.

Pokud však svěříte takovou techniku opravdovým vojákům, vlastencům, které podporuje lid, bude taková armáda neporazitelná.

Včera jsme to předvedli celému světu.

Zdroj: http://politrussia.com/society/utrenniy-kofe-10-05-2015-652/

Překlad: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
13. 5. 2015 5:26

Aj toto sú rusky cítiaci ľudia,bez ohľadu na to akú majú národnosť.Neviem si ani predstaviť,že by ešte vôbec niekedy súhlasili žiť pod chuntou alebo v rámci protirusky naladenej Ukrajiny.

http://je-to-inak.livejournal.com/29754.html

Irena
13. 5. 2015 6:19

peter. napsal

Aj toto sú rusky cítiaci ľudia,bez ohľadu na to akú majú národnosť.Neviem si ani predstaviť,že by ešte vôbec niekedy súhlasili žiť pod chuntou alebo v rámci protirusky naladenej Ukrajiny.

http://je-to-inak.livejournal.com/29754.html

Hezký odkaz Peter. Na těch fotkách je opravdu vidět atmosféra.

peter.
13. 5. 2015 6:25

Včera v Soči prebehlo jednanie J.Kerryho s Putinom a potom s Lavrovom.Aj o Ukrajinskej kríze.Na tlačovej konferencii povedal Kerry toto :
http://novorossia.weebly.com/news-feed-novorossia/kerry-nalozil-prasacenkovi-ohladne-zvastov-o-utoku-na-donecke-letisko
No a Porošenko na to zareagoval takto :
http://voenkor.info/content/7503
Nesmrteľný dramatik by povedal „To jsou paradoxy“

TomATom
TomATom
13. 5. 2015 7:40

jaa napsal

Hmm a existuje nějaká Veronika Dolina?? Nevím, ale to jak se lidi přidávali cestou, a vůbec celá atmosféra. Dokonce i v Doněcku .. taky se připojovali cestou… hmm ale oni nedaj pokoj, nedaj pokoj. Co mne překvapilo to množství mladých… hmm
Myslím, že si užili za dob Gorbyho a Jelcina a vědí co je dobré a co zlé – na rozdíl od nás…. zatím

Veronika DYlina :-D by měla být umělkyně. Asi to bude příslušnice „moskevské kavárny“. A co jsou tito „kavárníci“ za děvky víme i my v Česku.

niky
niky
13. 5. 2015 7:46

Vzpomínám si na 89 kdy na Letné bylo údajně 750-800 000 lidí…. když jsem se díval na tu masu Moskvanů a porovnával se svojí pamětí co jsem viděl tenkrát v TV chtěl bych vědět kolik bylo skutečně na Letné lidí…….

Admirál
Admirál
13. 5. 2015 7:48

V roce 2002 jsem se plavil s kamarády po Volze. V Samaře jsme u vodky s místními probírali situaci v Čečně.

„Když bude třeba, vazmu oružie a paidu.“ Odvětil jeden místní na téma Ohrožení země.

To bylo v roce 2002.

Zdalipak si takovou zkušenost dopřáli plánovači NWO šťastných zítřků? Vypadá to, že ne.

Rado Miko
13. 5. 2015 9:46

Nesmrtelný pluk St. Petersburg
https://www.youtube.com/watch?v=GFOC1NCBp7M

Alex77
Alex77
13. 5. 2015 10:01

Veroniko Dolino či jak se vlastně jmenuješ … Ach ty „historko“ nebo histerko? Včera jsem na videoklipu z jednání Lavrov – Kerry zahlédl podobně hysterickou „koláčkovou“ Victorii Nuland. Také ji, podobně jako jejím „aktivistům“ není možné věřit. Snad až na těch vzpomínaných 5 mld. dolarů investovaných US administrativou do přípravy NGO „Majdanu“.

abx
abx
13. 5. 2015 10:52

tam kde si ludia pamataju svoju historiu, kde vedia co su skutocne hodnoty, tam Victoria Nulandova so svojimi cookies nema ziadnu sancu…
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=B8tmji_2Q3w

Starý doktor
13. 5. 2015 11:26

Irena napsal

http://politikus.ru/articles/50075-skrezheschut-v-bessilnoy-zlobe.html

Výborný článek a ještě lepší diskuze pod ním! Díky.

Starý doktor
13. 5. 2015 11:59

Doporučuji, velmi zajímavá diskuze – Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым от 10.05.15
https://www.youtube.com/watch?v=v1oiyfhEUH8

peter.
13. 5. 2015 17:45

comment image

Irena
13. 5. 2015 18:34

Источник: http://politikus.ru/events/50098-francuzskaya-pressa-vladimir-putin-mozhet-prepodat-urok-prezidentstva-fransua-ollandu.html Politikus.ru Někteří patrioti nejednou vyčítali Putinovi, že nejedná podle a že neporušuje mezinárodní zákony, protože ostatní to dělají neustále a jak! Nač dodržovat zákony a být čestným k těm, kdo je nedodržuje a není čestný ve vztahu k nám? Copak není jednoduší sklouznout na úroveň západních politiků, kteří stále lžou a chytračí? Zdálo by se, že by to byla ta jednodušší cesta. Díky takovým článkům, přičemž v západním tisku, začíná být však jasné, že okamžité výhody získané podvodem a nečestným způsobem se nedají srovnat s výsledky, které přináší čestná a důsledná politika v dlouhodobé perspektivě. Neustále rostoucí rating… Číst vice »

fajt
14. 5. 2015 6:00

všechno vypadá moc hezky, je to skutečné a opravdové ( tedy ve většině), ale otázkou stále zůstává, co bude v Ruskem po Putinovi. Opravdu bude stačit vládcům NWO si počkat až odejde muž, který se rodí jednou za století ( krom toho má takové štěstí, že se dostane k moci v pravý čas ) a pak se to zase spolehlivě ( tedy přirozeně) vrátí do starých kolejí a matinelů , které jsou už vytýčené od dávnověku ? . ..)

karpi
karpi
17. 5. 2015 19:24

PM pro Irenu: Dobrý den, nějak jsem si spolu s google překladačem přelouskal tuto stánku: http://politikus.ru/articles/50001-prazhskiy-kotel-pochemu-chehiyu-osvobodili-cherez-tri-dnya-posle-kapitulyacii-germanii.html A je to děsivé, jak tam celkově vnímají český národ. (I když v něčem jim lze dát jistě za pravdu). Ve zkratce pro ostatní: Jako nevděčné prodejné děv*y, které jsou vždy s tím, kdo je vlastní. Za války jsme pilně pomáhlali zbrojit němce, po válce jsme se sadisticky mstili i na nevinných. … atd. Vnímám to spíše jako reakci na naší současnou „reprezentaci“ a oficiální směřování. Díky Vám Ireno, že jim tam připomínáte alespoň gen. Svobodu a bojujete za slušné Čechy. Čeho jsem si… Číst vice »

Irena
17. 5. 2015 20:19

karpi napsal
karpi

Rozkaz splněn :-)

mirror
mirror
17. 5. 2015 21:28

Irena napsal
Rozkaz splněn

Kdo ví, co si o nás Rusové myslí? Kdysi před rokem 1989 jejich cesta k nám byla pro ně jako pro nás cesta do západního Německa. Škemrali o pozvání, protože jinak se k nám nedostali. Také jsem slyšel, že si mysleli, že náš blahobyt je z jejich dřiny. Nevím, jak ten názor byl rozšířen. Nyní pro ně musíme být za nevděčné grázly.

Sio
Sio
17. 5. 2015 22:43

Myslím, že takové vzpomínky, kolikrát i patřičně přibarvené, jsou součástí manipulací našimi i ruskými lidmi ve prospěch pražské kavárny a jejich páníčků, kterým lížou ruku.
Podle voleb Zemana bych Rusům vysvětloval, že Češi jsou rozděleni a 60% nejsou žádní poskoci fašistů. A že v Praze je to jinak než na vesnici. Oni přece také mají v Moskvě a v Petrohradě mocnou pátou kolonu.