Newspeak, verze 2020

Stanislav Blaha

Přehled krátkých zpráv v novodobém newspeaku.


Osoba zrušila a narušila integritu osob

Integrita menstruující osoby, na jejímž životě nezáleží, s osobou téhož určení s růstovým potenciálem v náručí, byla zrušena kuchyňským nástrojem ovládaným mentálně limitovanou nemenstruující osobou vyznávající kult lásky a míru, na jejímž životě záleží. V menší míře byla narušena i integrita osoby s růstovým potenciálem a též zrušena integrita zasahující uniformované nemenstruující osoby, na jejímž životě nezáleží. (Inspirace ZDE a ZDE)


Nákup prostředků šíření pravdy a lásky mírovými prostředky: Vítězství lásky nebo triumf mírových sil?

V prostředcích prosazování míru a lásky se objevila informace, že ministerstvo šíření pravdy a lásky mírovými prostředky chce nakoupit další prostředky šíření pravdy a lásky mírovými prostředky ze spřátelené země. Nákupem těchto mírových prostředků plníme své spojenecké závazky ke spřáteleným zemím vedeným Velkým bratrem za oceánem. (ZDE)


V Haagu ocenili vysoce postavenou spřátelenou nemenstruující osobu

Vysoce postavená spřátelená nemenstruující osoba vyznávající kult lásky a míru, na jejímž životě záleží, je mezi deseti osobami, které zvláštní těleso k vymáhání mezinárodního práva ocenilo za narušování a zbavování integrity osob, na jejichž životě nezáleží, a za ohromný přínos k prosazování zdraví a krásy prostřednictvím dezintegrace osob, na jejichž životě nezáleží. (ZDE)


Osoby v bílých pláštích požadovaly zrušení integrity a prodloužení omezení volného pohybu osoby podezřelé z nekorektního chování k menstruujícím osobám

Více než 200 významných osob v bílých pláštích z celého světa zopakovalo svou výzvu v prestižním prostředku prosazování zdraví a krásy k prodloužení nemateriálního omezování toku myšlenek osoby podezřelé z nekorektního chování k menstruujícím osobám, nekorektního myšlení a zveřejňování nepovolených skutečností, prodloužení jejího zadržování v příslušném zařízení a její následné vydání do spojenecké země za účelem zbavení integrity. (ZDE)


Kontext pro méně informované

Menstruují i jiní lidé než ženy, můžu i já, pohlaví je jen škatulka

Lidé, kteří menstruují? Že by ženy? Rowlingová to schytala. I od Radcliffa

Kauza s letadlem má dohru, fanoušek Burnley i jeho přítelkyně dostali vyhazov z práce

Academic Tweets ‘White Lives Don’t Matter,’ Then Receives Threats; Says University Just Promoted Her To Full Professorship


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 350 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

Napsáno pro e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
29. 6. 2020 20:24

Jako už nemenstruující osoba nevyznávající duhovou vlajku, a na jejímž životě tudíž nezáleží, děkuji za nástin věcí příštích. Snad se toho nedožiju.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
30. 6. 2020 6:03

Jednou z mála možností rehabilitace skutečného Člověka a Lidství je a zůstává skutečná LÁSKA. Kéž k ní ti z nás co chtějí lidmi i člověkem zůstat či se stát najdeme vždy včas cestu! Láska k životu, ke druhým, k okolnímu světu. K normalitě. Ve všech „výjimečnostech“ je ve skutečnosti normalita řešením nejlepším. A rodina? VŽDY bude základ. Stejně jako DOMOV – jak napsal jeden z mých dávných přátel- KOLÉBKA LIDSKOSTI. Skutečné a skutečná. A za sebe dodávám VLAST a sounáležitost s přírodou, s PLANETOU ZEMÍ. Veškeré „fantasy“ je třeba brát s velikou rezervou a střežit „normalitu“. Je jí právě POROZUMĚNÍ… Číst vice »