Nic se neděje

Zachovejme klid a rozvahu. Nejsme, jako oni. Nic se neděje. Vše je v naprostém pořádku. Hokejová liga pokračuje dál. Přípravky na erekci se v televizi dále nabízejí nezletilým dětem. V zahraničním supermarketu jsou slevy na vybrané zboží. Lepší vysavač v elektru nekoupíte. V televizních novinách se dozvíte důležité informace o pokračování oblíbeného seriálu.

Neprůjezdné ulice jsou plné stojících aut, vajglů, psích výkalů, žvýkaček, zelených hrud vykašlaných hlenů (je chřipková epidemie) a mnohých jiných odpadků. Města se na víkend rychle vylidnila. Vesnice je vylidněná celý týden. Počasí je pod psa, že bys psa nevyhnal. Ryby v Ivanovickém rybníku se otrávily neznámou látkou. Najít viníka je téměř nemožné. Přece nebudeme hledat sami sebe.

Všude je vylágrováno. Všude je vymalováno. Pouze brzo k ránu na chvíli ožijí lokality kolem nočních lokálů, až se z nich vypotácí opilá a zfetovaná mládež. Nic se neděje. Reprezentant si narazil modelku. Hokejista bude hrát v NHL. Bude hrát hokejkou.

Nic se neděje. Zavolejte na linku zdarma, kde vás mile rádi okradou. Svědí vás pokožka? Kupte si mast, ať se vám uleví. Ať je váš sen jakýkoliv, seberte odvahu a jděte si půjčit peníze do banky na zlodějský úvěr. Nezapomeňte si koupit nový galaktický mobil, rádi vám na něj půjčíme. Na Marsu budou možná diamanty.

V anglickém supermarketu si kupte české máslo, s obsahem 20 % másla. Vaše tvář bude mít nový hlas, zatímco se budete léčit v růžové zahradě. Ne, nic neobvyklého se vůbec neděje. Protože bylo zabito hodně lidí, zabili jsme jich ještě více. To, aby si nikdo nedovoloval. Hlavní zpráva dne je o tom, že Tom bude hrát v jeho nelepším filmu. Fanoušci jej milují. Fanynky ne?

Mladík rozmlátil dívce obličej k nepoznání. Zabil ji a okradl. Možná to bylo trochu jinak. Přece si váš syn nepůjde vydělávat peníze prací, aby skončil jako pitomci, jeho rodiče, důchodci, u kterých parazituje a žije z jejich důchodů. Člověk se rozpláče, když herečka v televizním seriálu nechce mluvit se svým manželem, který ji podvedl. Ještě horší je nepovedené manželství v novém megafirmu.

Předpověď počasí je dnes příznivá. Zítra se oteplí. Pomáháme dětem ohroženým matematikou. Mají chudáci trauma a kvůli násobilce pomýšlí okázale na sebevraždu. Jako by to někomu vadilo. Moderátor má koníček. Zavolejte do televize, ať zvíte jaký.

Kamionová doprava funguje dobře. Po rozmlácených silnicích se kvůli ní nedá vůbec jezdit. Zajíždí i do vnitřního města. Zatímco jedna z nehezčích hereček čeká chlapečka a občas nějaký kamion havaruje nebo vybuchne, můžeme sledovat hokej on line, nebo se porvat s celulitidou.

Z obrazovek zběsile útočí teroristé chemickým útokem plejády sprejů proti zápachu, potu, zánětu mandlí nebo kloubů, hemoroidům, komárům, plísním, blechám a lidskosti. Přitom budeme prožívat vítězství s pivem od tradičního českého pivovaru prodaného bůhví komu.

Nezapomeňte, že ušetříte. Převeďte si účet do naší banky a vypěstujte si medvědí česnek v květináči za oknem. Dlouhý spánek může znamenat riziko vzniku demence. Kupte si však plastový bazének a instalujte si jej na zahrádce. Váš zdravotní stav se tak jistě zlepší. Je čas nakupovat. Učitelé dostanou přidáno.

Ne, opravdu se nic neděje. Vše je v naprostém pořádku, ačkoliv nám vadí všichni naši i cizí prezidenti. Sexuolog nezvládl řízení. Slzíme, zapalujeme svíčky, ale vzápětí následuje zábavná show. Pět exekucí na jednoho občana je málo. Bylo by jich třeba deset. I to by bylo málo. Šmejdi odkazují na neplatné zákony. Jako by snad nějaké platily. Vyřeší to nezávislá komise složená ze závislých odborníků. Jděte se někam najíst. Nebo něco jiného. My vám pomůžeme.

Chtěli bychom lyžovat až do Velikonoc. Trošku prší. Možná se zvýší počet úrazů. Záchranka si mne ruce. Lupič s firemním tričkem vykradl stánek. Kriminalisté hledají neznámého pachatele. Nedej bože, aby to byl zase nějaký známý. Důležitá je kompozice královské koruny. Hlavně, aby vyšly těhotenské testy.

Investujete do kuřího oka. Odborníci vám rádi poradí. Mám chřipku a po práci jdu do kina. Nejsem přece sobec, abych se s druhými nepodělil. Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji. Platy jako v Norsku má jen odborářský předák. Naše banka, tunel Blanka. Cítím se skvěle, zvláště v podpaždí. Udělejte si radost. Je to malé, ale účinné.

Tyto dny jsou slabším obdobím pro vaše peníze. Na Venuši útočí svou kvadraturou Saturn, takže vzniká větší pravděpodobnost nějakého finančního omezení. Ale zůstaňte v klidu, milí Štíři, žádný zásadní negativní vliv na vaši peněženku to mít nebude. Zůstaňte v klidu, nic se neděje.

Přejít do diskuze k článku 11 komentářů