Nic se neděje

Zachovejme klid a rozvahu. Nejsme, jako oni. Nic se neděje. Vše je v naprostém pořádku. Hokejová liga pokračuje dál. Přípravky na erekci se v televizi dále nabízejí nezletilým dětem. V zahraničním supermarketu jsou slevy na vybrané zboží. Lepší vysavač v elektru nekoupíte. V televizních novinách se dozvíte důležité informace o pokračování oblíbeného seriálu.

Neprůjezdné ulice jsou plné stojících aut, vajglů, psích výkalů, žvýkaček, zelených hrud vykašlaných hlenů (je chřipková epidemie) a mnohých jiných odpadků. Města se na víkend rychle vylidnila. Vesnice je vylidněná celý týden. Počasí je pod psa, že bys psa nevyhnal. Ryby v Ivanovickém rybníku se otrávily neznámou látkou. Najít viníka je téměř nemožné. Přece nebudeme hledat sami sebe.

Všude je vylágrováno. Všude je vymalováno. Pouze brzo k ránu na chvíli ožijí lokality kolem nočních lokálů, až se z nich vypotácí opilá a zfetovaná mládež. Nic se neděje. Reprezentant si narazil modelku. Hokejista bude hrát v NHL. Bude hrát hokejkou.

Nic se neděje. Zavolejte na linku zdarma, kde vás mile rádi okradou. Svědí vás pokožka? Kupte si mast, ať se vám uleví. Ať je váš sen jakýkoliv, seberte odvahu a jděte si půjčit peníze do banky na zlodějský úvěr. Nezapomeňte si koupit nový galaktický mobil, rádi vám na něj půjčíme. Na Marsu budou možná diamanty.

V anglickém supermarketu si kupte české máslo, s obsahem 20 % másla. Vaše tvář bude mít nový hlas, zatímco se budete léčit v růžové zahradě. Ne, nic neobvyklého se vůbec neděje. Protože bylo zabito hodně lidí, zabili jsme jich ještě více. To, aby si nikdo nedovoloval. Hlavní zpráva dne je o tom, že Tom bude hrát v jeho nelepším filmu. Fanoušci jej milují. Fanynky ne?

Mladík rozmlátil dívce obličej k nepoznání. Zabil ji a okradl. Možná to bylo trochu jinak. Přece si váš syn nepůjde vydělávat peníze prací, aby skončil jako pitomci, jeho rodiče, důchodci, u kterých parazituje a žije z jejich důchodů. Člověk se rozpláče, když herečka v televizním seriálu nechce mluvit se svým manželem, který ji podvedl. Ještě horší je nepovedené manželství v novém megafirmu.

Předpověď počasí je dnes příznivá. Zítra se oteplí. Pomáháme dětem ohroženým matematikou. Mají chudáci trauma a kvůli násobilce pomýšlí okázale na sebevraždu. Jako by to někomu vadilo. Moderátor má koníček. Zavolejte do televize, ať zvíte jaký.

Kamionová doprava funguje dobře. Po rozmlácených silnicích se kvůli ní nedá vůbec jezdit. Zajíždí i do vnitřního města. Zatímco jedna z nehezčích hereček čeká chlapečka a občas nějaký kamion havaruje nebo vybuchne, můžeme sledovat hokej on line, nebo se porvat s celulitidou.

Z obrazovek zběsile útočí teroristé chemickým útokem plejády sprejů proti zápachu, potu, zánětu mandlí nebo kloubů, hemoroidům, komárům, plísním, blechám a lidskosti. Přitom budeme prožívat vítězství s pivem od tradičního českého pivovaru prodaného bůhví komu.

Nezapomeňte, že ušetříte. Převeďte si účet do naší banky a vypěstujte si medvědí česnek v květináči za oknem. Dlouhý spánek může znamenat riziko vzniku demence. Kupte si však plastový bazének a instalujte si jej na zahrádce. Váš zdravotní stav se tak jistě zlepší. Je čas nakupovat. Učitelé dostanou přidáno.

Ne, opravdu se nic neděje. Vše je v naprostém pořádku, ačkoliv nám vadí všichni naši i cizí prezidenti. Sexuolog nezvládl řízení. Slzíme, zapalujeme svíčky, ale vzápětí následuje zábavná show. Pět exekucí na jednoho občana je málo. Bylo by jich třeba deset. I to by bylo málo. Šmejdi odkazují na neplatné zákony. Jako by snad nějaké platily. Vyřeší to nezávislá komise složená ze závislých odborníků. Jděte se někam najíst. Nebo něco jiného. My vám pomůžeme.

Chtěli bychom lyžovat až do Velikonoc. Trošku prší. Možná se zvýší počet úrazů. Záchranka si mne ruce. Lupič s firemním tričkem vykradl stánek. Kriminalisté hledají neznámého pachatele. Nedej bože, aby to byl zase nějaký známý. Důležitá je kompozice královské koruny. Hlavně, aby vyšly těhotenské testy.

Investujete do kuřího oka. Odborníci vám rádi poradí. Mám chřipku a po práci jdu do kina. Nejsem přece sobec, abych se s druhými nepodělil. Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji. Platy jako v Norsku má jen odborářský předák. Naše banka, tunel Blanka. Cítím se skvěle, zvláště v podpaždí. Udělejte si radost. Je to malé, ale účinné.

Tyto dny jsou slabším obdobím pro vaše peníze. Na Venuši útočí svou kvadraturou Saturn, takže vzniká větší pravděpodobnost nějakého finančního omezení. Ale zůstaňte v klidu, milí Štíři, žádný zásadní negativní vliv na vaši peněženku to mít nebude. Zůstaňte v klidu, nic se neděje.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Kropac
Kropac
8. 4. 2017 12:45

Nic se neděje. Čertova babička je panna nedotčená a já jsem jeho Kropáč. Skapu sám.

J. W.
J. W.
8. 4. 2017 15:12

Kropac napsal

Nic se neděje. Čertova babička je panna nedotčená a já jsem jeho Kropáč. Skapu sám.

Reprezentant si narazil modelku, modelka prdelku. Jedinec coby vědomí skape a sloučí se s marasmem chaotického kmitání reflektovaném v článku. A pak se zase někdy někde vynoří podle síly svých skutků, obvykle jako ještě větší debil, než byl předtím. „Milujte své nepřátele, blhořečte těm, kteří vám ubližují, neboť nevědí, co činí..“

panda
panda
8. 4. 2017 18:10

Dobrý večer.

Není se čemu divit. Je to vše v lidech a jejich vztazích. Lidi venčí psy, ale málokdo sbírá po nich blbky. Majitelé hafíků jsou schopni utrácet neřestný peníze za mazlíčky, ale na své vlastní rodiče čas nemaj. Kdekdo si pořídí bojového psa, ale nic o něm neví. Takže to končí průserem. A tak by se dalo pokračovat. Dokud se nezlepší laxnost a mzilidské vztahy, tak to lepší nebude.

Z velké části je to i přehlcením lidí nedůležitými informacemi (100x nic umoří i vola).

fantomas
8. 4. 2017 18:57

Nic se neděje , rakety startují. Zatím nic , nejsou vidět. V bedně James Bond to řeší , mrtvá sobota, v oknech svítí křištálové bedny. Soused sám bloumá po ulici , nemá se s kým bavit. Sedím sám v přeplněném kupé. „Lidé blejte“ Julius Frčík.

J. W.
J. W.
9. 4. 2017 6:35

Nic se neděje. Je ráno, naproti v okně si opilý soused dělá intimní chvilku, nemá se s kým milovat. Jsem sám plný přeplněných kupé. Miliardy zmasakrovaných tvorů, oceány krve, slz, potu a utrpení. Nerosty, rostliny, zvířata i lidé jsou mrtví, jsou to pouze mrtvé pojmy – informace, skladby hlásek, písmen. Pár šmouh na prázdnotě nicoty, která na to z vysoka úplně dlabe. Bodjť by ne, vždyť těm trpícím ve skutečnosti vůbec nevadí, že trpí. Chovali by se přece jinak. Chtějí trpět, mají to, co chtějí. Co by si počali bez utrpení? Neměli by vůbec neměli žádnou záchytnou základnu, které by… Číst vice »

fajt
9. 4. 2017 7:06

jednou otrok, i po kolenu incestních a sado-maso předků, navždy otrok, takovým je jejich já platné jako mrtvému zimník :-) – nejraději mám, když po ránu mohu na divoko a bez limitu roztahovat své sny, ještě za tepla a v oparu a v plné atmosféře snové noci, to je více a užitečnější než plánovat budoucnost v dnešní vipizděné ne-realitě. ..)

J. W.
J. W.
9. 4. 2017 8:45

fajt napsal

jednou otrok, i po kolenu incestních a sado-maso předků, navždy otrok, takovým je jejich já platné jako mrtvému zimník– nejraději mám, když po ránu mohu na divoko a bez limitu roztahovat své sny, ještě za tepla a v oparu a v plné atmosféře snové noci, to je více a užitečnější než plánovat budoucnost v dnešní vipizděné ne-realitě. ..)

Máte tam, prosím, překlep. Správně má být „když po ráně (opráčení) mohu na divoko…“. Jinak je zřejmé, že budoucnost neexistuje neboť se musí plánovat. Lepší výraz než „realita“ je možná ten český. Ještě přijdou nějací sado-maso zadkové…

Bety
Bety
9. 4. 2017 14:50

Nic se neděje, jen III. světová klepe na dveře, ale koho by to zajímalo…

fajt
10. 4. 2017 4:41

J. W. napsal Máte tam, prosím, překlep. Správně má být „když po ráně (opráčení) mohu na divoko…“. Jinak je zřejmé, že budoucnost neexistuje neboť se musí plánovat. Lepší výraz než „realita“ je možná ten český. Ještě přijdou nějací sado-maso zadkové… ránu do palice ( každý den ) dostávám, když se probudím a uvědomím si v jaké realitě jsem se to ocitnul, tedy pokud jde o interakci s mocnými šupáky, kteří nikdy nebudou mít dost, zase to kompenzuje blízké okolí, které si snaží zachovávat svá pravidla a hlavně se nenechává (u)mořit jedem pravdoláskových dobroserů, ze kterých dnes jdou pouhé sračky …… Číst vice »

Aleš
Aleš
10. 4. 2017 5:19

To jen vyznavači západních euroatlantických, demokratických, svobodných či evropských hodnot praktikují vyznávání svých hodnot. Totální vítězství formy nad obsahem vedoucí, tam kam naznačila Bety, za zvuku mlaskání a odříkávání manter těch, o kterých se zmiňoval fajt… Nejen kropáč, ale třeba i řemdih vymyslili naši předkové. A ten účinkuje na kdejaké válkychtivé zzmrdy, kdejaké vyznavače všech prapodivných hodnot, které se nám už kolik staletí pod různými záminkami snaží vnutit jako zdůvodnění našeho zotročení, asimilace či anihilace. Povinnosti k res publice mne nedovolili se účastnit jednoho semináře, který měl být počátkem projektu pro dolních 10 milionů. Alespoň jsem si udělal obrázek, takovou… Číst vice »

Gatta
Gatta
10. 4. 2017 5:53

K článku – DOBRÉ.