O čem se mlčí: Soňa Peková

O čem se mlčí – Soňa Peková

Stanislav Novotný se ptá Soni Pekové na důkazy, které zcela ohromily širokou veřejnost a zásadním způsobem zpochybnily bezpečnost vakcín firmy Pfizer.

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
Reply to  Aleš
31. 12. 2021 8:28

Naivita některých těchto lidí je prostě neuvěřitelná. O co právě jí proboha vůbec jde? Dcera výrazně inteligentnější než matka. A ještě budou držet fašistický distanc. Opravil bych J. Verna – Dva roky kravin. A pochybnost mnohých nikde.

Alva
Alva
30. 12. 2021 23:04

A tady zajímavost o omikronu. „Virolog Pjotr Čumakov řekl, že omicron byl uměle vytvořen vědci ve snaze omezit pandemii. Umělou povahu kmene naznačují tři aminokyseliny v jeho struktuře, které se nemohly objevit přirozeně…….. „Věřím, že je to tak. A myslím, že to byli Britové. Rozhodli se ukončit pandemii, protože teď nastal čas na některé rozhodující změny ve světě,“ řekl vědec…….. „Když lidé onemocní omikronem, alespoň podle zkušeností z Jižní Afriky nepotřebují kyslík, nedostanou zápal plic, uzdraví se za dva až tři dny,“. ********* Pokud by to tak bylo, to bude radosti, jak jsme pomocí nefunkčních opatření a „očkováním“ zvítězili nad virem! Přitom… Číst vice »

kolokol
kolokol
Reply to  Alva
31. 12. 2021 10:21

Nevím, zda lze zjištěním Čmuchalova přikládat velkou váhu. Vždyť příroda je nesmírně vynalézavá. Uvědomte si, že naše civilizace při svém technologické rozvoji a vědeckých znalostech nedokáže vytvořit ani Luku – prvního živého organizma Země, z něhož nakonec povstala celá živá říše. A to příroda dokázala, když byla ještě miminkem, před miliardami let.

Alva
Alva
Reply to  kolokol
31. 12. 2021 11:00

Neberu ho doslova, ale jen pro zajímavost. Něco na tom být může. Poprvé se omikron podle zpráv objevil v JAR a nenastala tam žádná očekívsná katastrofa, naopak, Jihoafričané se (údjně) smáli, jak je z omikronu EU vystrašená.
Takže jen pro pozorování, jestli mají pravdu „tečkaři“, či alternativní „dezinformátoři.
Osobně bych viděla pravděpodobnější ty dezinformátory, protože už několik zpráv – od některých důvěryhodných i méně důvěryhodných zdrpů přicházejí informace, že pandémie skončí během r. 2022.
A protože celá covidová akce už od počátku vypadá jako jedna bitva v celosvětové válce 1% proti 99% – no, uvidíme.